Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wiara w to ze sie uda chyba umarla - a jezeli jeszcze zyje to jej ostatnie oddechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NINA przestań!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz sie wybrać do lekarza i tyle!!!!!! ja zrobiłam hormonki, wysłałam M na bad. nasionka, zrobiłam usg jajniczków i sytuacja mi sie wyjaśniła, nie mogę byc zła na siebie czy załamana robię wszystko by się udało!! Uwierz że jak zaczniesz działać ( diagnozowć się) to bedzie ci łatwiej zdobędziesz nadzieje a jak trafisz na dobrego lekarza napewno dobrze doprowadzi cię do ciąży, może to potrwac pare miesięcy ale sie uda..... JASNE !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne to bylo prawie rok temu. teraz to nawet nie mam jak tego nazwac. poprostu zycie. widocznie Bog ma inne plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina spoko...ja pracuje w aptece więc wysyp wózkowych był dzisiaj wyjątkowy:):):)mało tego jakaś babka karmiła dzisiaj niemowlę u nas:(:(:(:(Bo nie miała gdzie......kurwicjum totalne.....no a jeszcze do kompletu mój M spada w sobotę na "pępkowe"od kumpla....no i ja kurde felek sama......to dopiero jest boskie..... Kobity...macice mamy???? Mamy...Jajniki mamy?? Mamy...no to dzieci też będziemy miały:):):):):):) spoko majonez....:) U mnie mój 27 dc trwa....cyce bolą...plamienia są a ta zasrana @ jeszcze nie przylazła.....jutro pewnie będzie obchodziła szumnie swój dzień żeby mnie dobić przed imprezą mojego M..... Co do weekendowej pogody też słyszałam że ma być do dupy...:(deszcz i chłodno raczej...znów mnie M na motor nie zabierze:(:(buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam was za wiare i nadzieje. naprawde. zawsze wydawalo mi sie ze jestem silna psychicznie, nie martwilam sie zadym egzaminem i zaden problem nie byl mi straszny do teraz moja psychika to jakies resztki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka ja znowu mam stan zapalny... :( piszesz ze pracujesz w aptece to pewnie sie znasz..... , co mozna stosowac we wczesnej ciazy?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina proszę Cię!!!!!!!!!!! Grunt się nie poddawać...wiesz ja też miewam doły...moja @ ma przyjść jutro więc jestem na świeżo z tym tematem..... Damy radę i będziemy się tu wyżalać żeby naszych M do szału nie doprowadzić....a mojemu strasznie na tym zależy i wiem o tym....i to właśnie jest najgorsze!!!!!! Tak byłoby mi łatwiej gdyby jemu tak nie zależało....:(:(ale głowa do góry laski....będzie dobrze,będziemy mamusiami....pamiętacie jak Nerwusek się załamywała?????? teraz pewnie sama z siebie się śmieje jak sobie to przypomni:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny objaw doszedl - smyranie piersi. ja wierze na poczatku i w polowie cyklu, pod koniecc kiedy czuje objawy @ to wiara umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek....niewiele!!!!!!!....proponuje Lactovaginal....i ewentualnie najlepiej coś homeopatycznego w globulkach....albo może Vagical....to z nagietkiem jest także działa przeciwzapalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka myślę, ze powiedzenie " spoko majonez" przyjmie sie w naszym forum jak by co to spoko majonez :) :) :) a tak wogóle to szarloteńko ciebie z tymi plamieniami i bolącymi cyckami też wyganiam do lekarza, być może to niedobór hormonku, podobno estradiol i progesteron moąga mieszać!!!!! musisz sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to mozna stosowac bez konsultacji? jest to bezpieczne??? ja na razie stosuje clotrimazolum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek...oczywiście jeśli dasz radę wytrzymać do wizyty to lepiej..ale vagicla to jeden z bezpieczniejszych leków...z pewnością lactovaginal jest bezpieczny.....:):) S28....ja już mam termin wizyty na 19 kwietnia....:) właśnie mi się wydaje że to brak progesteronku ale dziwne bo wiem że rośnie na owulke.....:)wyszedł mi w 3 dc czyli jeszcze podczas miesiączki większy troszkę czyli jakby już się owulka zaczynała a zaczynała się wcześniej bo pęcherzyki mi rosną w 7 dc już:):):) Jak to mój M mówi.....albo lepiej nie cytuje bo on przeklina:):):) Może to spoko-majonez się przyjmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowicie ze wiedza jest lepsza od nie wiedzy. nie jestem taka pewna - nie wiem czemu nie moge zaciazyc ale jest nadzieja ze sie uda , wieksza lub mniejsza ale jest a jezeli lekarz mi powie ze niestety ale nigdy nie bede mogla urodzic - odbierze mi wszystkie nadzieje. wiem ze wtedy sobie nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina w obecnych czasach to się naprawdę nie zdarza żeby Ci powiedział tak na dzień dobry!!!!! tego dowiadują się ludzie po latach starań np. i to też do końca lekarze nie są pewni tego co mówią...na 100% mogą powiedzieć kobietom które nie mają jajników no......albo jakiś niedorozwój narządów...ale w tych czasach.....uwierz mi ,są leki...sama wiem czego i ile wydaje na recepty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to spiewal jakis wyjec czytaj piosenkarz " ide spac moze sen przyniesie ukojenie ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina główka do góry!!!!!!!!!!!!!! Będzie ok!!!! grunt to dobry gienio...ja dopiero teraz znalazła ...mam nadzieję:)Z polecenia Wiolkci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakctovaginal stosuje się dopiero po wyleczeniu grzybicy w przeciwnym razie nasili tylko objawy. - szarlotka to wyczytałam na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszej dziurze nie ma zbyt wielkiego wyboru co do lekarzy alev moze jakis geniusz sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek...ale napisałaś że masz stan zapalny a nie grzybice....:),,,stan zapalny to bakcyle....i one zaburzają florę....:) Nina...mówię Ci spoko-majonez:)Będzie dobrze:)Uśmiechnij się bo jutro ja będę w trakcie odwiedzin Indian...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki kobiety idę luli bo mój M już prawie śpi...wprawdzie go nie mogę wykorzystać ale,......się przytulę:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie a u mnie cos chyba nie haloo znowu z hormonami od ponad miesiaca mam takie mini chrosteczki na brodawkach i tak jakby no jakby to nazwac........ Niektóre miejsca maja zmieniony kolor :( No a w ciazy nie jestem bo robiłam test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, jaby na brodawkach były takie przebarwienia. TRZYMAJMY SIE MOJE DROGIE I WSIERAJMY A BEDZIE DOBRZE@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×