Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

mysia ja tez mam brac clo i bez monitoringu. nerwusku no moze szanse faktycznie rosna bo skoro mam ten sluz to moze i owulka sie pojawila:) w nastepnym cyklu bedzie wielkie pranko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys a moze z tego prania cos bedzie...? kto wie, kto wie... :P Kamilla robisz sobie z nas jaja !!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laleczki:) czekająca a propos endokrynologa to sie wkurzyłam bo miałam nadzieje ze już w ten czw. się dostane bo byłam zapisana na rezerwową listę ale dzwoniłam i chyba nikt nie zrezygnowała więc dopiero 29.04 idę!!!! chyba że znajdę coś szybciej.... Kamila byłaś koło 15 u lekarza i jak tam???? Witam nowe dziewczyny:) :) :) Bużka dla reszty ekipki CMOK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nerwusku zobaczymy:) nie nastawiam sie na nic bo ten cykl na 99 % stracony ale niech nastepny bedzie owocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobiety:):)Nowym zaciążonym gratuluje......:)U mnie lepiej z nastrojem...może staram się go poprawić na siłę ale trudno widocznie tak muszę......na jutro umówiłam się na zrobienie paznokci...a co mi tam:)kupiłam farbę do włosów i kredkę do kresek do oczu...nie śmiejcie się ale kresek nigdy nie robiłam....a od dzisiaj zaczęłam i ponoć według koleżanek z pracy całkiem nieźle.... Jutro kupuje karnisze do mieszkanka....bo koleżanka już ruszyła z szyciem firan...a mówię wam jakie ona piękne szyje!!!!!!!!!!!!!! Jak w zamkach te jej firany wyglądają.....M na drugim mieszkanku...będzie za jakieś 30 minutek.... U mnie dzisiaj 5 dc i dziwne bo mi się @ skończyła....:(To chyba nie dobrze ze tak szybko.....:(w każdym razie dzięki temu mam ochotę na pranie:):):) Obiadek gotowy ale ja wcinam jajka.....:)uwielbiam na miękko... ale zostały tylko 4 i z młodszą jemy na pół a zeżarłabym jeszzce ze trzy:):):):) Kamilla co z tym lekarzem sadystko????????????????????:):) Hejka mysia owsia....:):):)Dziewczynki a czy przy normalnie stwierdzonej owulacji tez czasami dają wspomagająco CLO????:)Tak pytam bo może że tak powiem jajka mam za słabe:):)????Co do monitoringu to jest obserwacja owulacji za pomocą USG dopochwowego:):):)ginek sprawdza czy są pęcherzyki,czy rosną i czy pękają....:) Justys kurczę niech nam się wreszcie uda....:(cio??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
histeroskopia:) lekarz wprowadza kamerę do wnętrza macicy i ogląda je. Dodam, że nie miałam znieczulenia, a przydałoby się:) Za to widziałam swoje wnętrze life;) i nawet ujści jajowodów, które są norawdę maleńkie. Całe badanie nie trwa długo, ale pozwala zobaczyć, czy kobieta nie ma mięśniaków, czy macica jest prawidłowo zbudowana i czy z szyjką też wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! Śledziłam Wasz wątek bacznie i się pomyliłam i wkleiłam moją wypowiedź tutaj, a nie tam, gdzie chciałam:). Ale myślę, że się nie pogniewacie i może pozwolicie mi tu zostać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko uda sie:) a clo podaja pomimo tego ze ma sie owulke, ja tak mam:) owulacja jest ale trzeba jej troche pomoc zeby jajeczko bylo silne i gotowe na przybycie zolnierzyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze tak dlugo musialyscie slonka czekac. Pani doktor obejzala mnie dokladnie golym okiem zrobila usg dowcipne i cytologie. Podczas usg zapytala czy sie kochalismy i powiedziala ze cialko zolte dobrze widoczne i ze mam piekne endometrium. Po badankach przepisala mi globulki bo mam maly stan zapalny i mam je stosowac 2 razy dziennie po dwie przez 6 dni. Jak zapytalam przed wyjsciem czy moglo sie udac w odpowiedzi uslyszalam ze wszystko wskazuje ze strzal byl raczej celny. No i czekamy do 22 zeby sie upewnic czy byl. A najsmieszniejsze jest to ze okazalo sie iz mam tylozgiecie macicy a nie przodozgiecie jak powiedzial mi konowal na ostrym dyzurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy justys1818...........21...........5................30.04.??........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............?????? wklejam bo wstepnie wyliczylam termin @. chociaz pewnie i tak nie wystapi w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku obys miala racje:) ja licze dopiero na koniec maja jakby co bo moze pomoze mi to leczenie z clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie dziekuje bo do @ 7 dni. Te globulki to jakies dwuskladnikowe sa jednym z nich jest furagin sa skuteczne i bezpieczne we wczesnej ciazy. Nie moge rozczytac nazwy zaczynaja sie na m, grzebie w necie zeby znalezc cala nazwe. Ginka ucieszyla sie z tego ze widac cialko zolte bo jak nie dojdzie do zaplodnienia to jakies 10-12 dni po owu zaczyna zanikac a u mnie jest pieknie widoczne na lewym jajniku [wiec owu byla z lewego tak jak czulam:)] Przepraszam ze tak dlugo naprawde nie bylo to celowe dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heej, dopiszcie jeszcze mnie: Mysia Owsia lat 26, 8 cykl starań, spodziewana @23.04, Brzesko Nikt nie umiera bez utraty dziewictwa. Życie pier..li nas wszystkich. K. Cobain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy justys1818...........21...........5................30.04. ??........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice mysia owsia..........26.............8.................23.04......Brzesko Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaacieeeee, Kamilka :) no proszę, jakie wieści optymistyczne! No to odliczamy do tego 22-go. Justyś, wiesz jak to czasem Ci lekarze... ja bym tam jednak ich nie słuchała a robiła swoje ;) szarlotko, widzę że na wiosnę szalejesz z image'm :) no i bardzo dobrze, bo zadbana kobieta to szczęśliwa kobieta. :) A @ dobrze że se już polazła, wstrętnica jedna... więc teraz nic, tylko działać :D A to masz nowe mieszkanko? Bo ja chyba nie w temacie... Nerwusku, jak tam??? Jak się masz??? Acha, zapomnialam napisać, że moją biedną siostrę dziś tak wymęczyłam.... Biedaczka, tak się źle czuje, cały czas ją mdli i nic nie może zjeść, bo od razu w kibelku... :( a ja jej jeszcze dodatkowo po brzuchu posmyrałam heh Ale fluidów mam mnóstwo, więc wszystkim staraczkom wysyłam ****************************************************************************************************** ****************************************************************************************************** ***************************************************************************************************** **************************************************************************************************** **************************************************************************************************** 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna dziękujemy za fluidki:)Jak nie będą owocne to w łeb....:):):) Co do mieszkanka....wiesz teraz mieszkamy na małym 50,5 m.....M miał wcześniej po babci takie 80 m....teraz jest już wyremontowane...a obok dokupiliśmy drugie mieszkanie 100m....więc teraz jest łącznie 180 m....ale w tym drugim jeszcze remoncik nas czeka czyli okna i te sprawy....ale to będzie jedno wielkie mieszkanko....:)cieszę się tylko że będzie tam brakować bąbli.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super szarlotko, ja lubię duże mieszkania, gdzie jest mnóstwo miejsca. Niecierpię ciźby i zawalonych gratami pomieszczeń. A bąbelek będzie i to nie jeden :) wszystko po kolei kochana :) A jak mi nie uwierzysz, to też w łeb :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko niczego nie bedzie brakowac. dzidzia bedzie biegac po mieszkanku zobaczysz i wszedzie bedzie go pelno:) slonce usmiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wklejam wg kolejności Czekająca... tak trochę nie rozumiem tej Twojej daty, ale zostawiam jak jest. Widocznie tak ma być :) NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5................30.04. ??........żywiec malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziekuje dziewczynki zeby nie zapeszac i testuje 22 jak kazala ginka. Kurcze nie moge znalezc tych globulek no czy musiala tak nie wyraznie napisac... Smiac mi sie chce z tego ze okazalo sie tylozgiecie, a my 2 poprzednie cykle ktore mielismy starankowe to konczylismy pranko z nozkami do gory jak przy przodozgieciu. Boli mnie podbrzusze po lewej stronie i to jak by byl poczatek @ ale moze to byc po badanku, ginka sama powiedziala ze moge tak miec. Gdyby nie powiedziala pewnie latala bym co chwile do kibelka sprawdzic czy nie przyszla. Nerwusku a Wy jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko slonce co Ty gadasz zobaczysz ze bedzie tak jak mowilam ze do wakacji wszystkim nam sie uda;) i powoli zaczyna;) moze zostane wrozka i bede przepowiadala za kasiorke;) Glowy do góry slonca bedzie dobrze Fajnie te terminki wygladaja i terminki bardzo zblizone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRNA 26 JUZ poprawiam ...... NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............?????........Tychy czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............28............12.......... .....23. 04....Zabrze werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg justys1818...........21...........5................30.04. ??........żywiec malva1983.............27............5................01.0 5............Elbląg Joanka 30............29............3...................5.05........ Wawa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????....... ...........???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ..............?????? KAMILLA to trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko i Ty chcesz jeszcze z nas tu pieniądze zdzierać??? :P no wiesz co....przepowiedziałabyś nam za friko, co??? Nio przemyśl to :) zobacz, my w zamian np. dobrym słowem obdarzymy, zaciśniemy kciukasy aż do 22-go aż nam łapy pobieleją. A, no i możesz se wróżyć i kasować na innych tematach, tam przeca na pewno skorzystają :) No więc jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×