Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No ja tez prowadze wykresy cyklu juz od 26 :( I nic bo przy moim pcos to ciezko cos dostrzec, teraz jak pójde na leczenie to moze bedzie lepoiej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owu mialam 8 .04. na 100% cyba zbiore sie i pojade do mojej gin bo przyjmuje dzisiaj u siebie w gabinecie bo niepokoja mnie te masakrycznie duze ilosci sluzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila mozesz sie przejechac, ale mowie ja to myslalam ze sikam w majty tak mokro mialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla skoro dzisiaj przyjmuje Twoja lekarka a TY masz watpliwosci to idz :-) I zdaj nam potem relacje co i jak. Ja tez mam biały sluz ale u mnie to przez to ze w srodku sie nic nie dizeje i inne hormony działaja. Nowa Tu no pewnie ze musi byc lepiej. Ja w to ciagle wierze. U mnie cały ten cykl niska tempearatura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej dziwne jest to ze w momecie jak sie nachyle czuje ucisk w dole brzucha... Nie ma co gdybac pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki macie racje i gdybanie nie powie co mi jest. Ide sie umyc i jade pozniej wpadne buzka slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia KAMILLA! Napisz co i jak! Bo taki obfity sluz moze wiele znaczyc, np grzybice. TRZYMAM KCIUKI ZEBY WSZYSTKO BYŁO OKAY !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece szykowac obiadek bo mój "M" zaraz wróci i bedziemy jesc :-) Tesciowa ma katar i boli ja gardło wiec nie je dzisiaj ogórkowej bo ma biegunke tez :( Wiec wiecej dlk nas :-) Papaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja się już powoli będę żegnać. Pogoda u mnie pod psem..........pada deszcz i jest beznadziejnie..... Kamilka, to napisz proszę jak po wizycie :) Trzymajcie się cieplutko dziewczynki 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umylam sie i ruszam do gin nie dziekuje slonka i na pewno napisze co i jak, buziaki kochaniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pracy kobity......troszkę mi lepiej....oj co ja bym bez tego mojego M zrobiła.....:(Ciężko jest ale już jakoś zaczynam się uśmiechać:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrr ale brzydka pogoda,pochmurno, pada :( A ja juz szykuje wyniki badan wszytkie, mimo tego ze dopiero w piatek sie rejestruje, ale wole wczesniej poszukac wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie : * nie wytrzymałam i poszłam do lekarza a tam .. powitała mnie kartka że do końca tyg jest na zwolnieniu :( no cóż, poczekam a może okres się pojawi ? a wy moje drogie jak się macie ? czekająca u mnie też masakra z pogodą, senna jestem i nie mam na nic siły, na dodatek mam humor zły, przydało by sie lato i słoneczko i zaraz byśmy miały lepsze humorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka moze i lepiej ze pójdziesz do gienekologa dopiero za tydzien? Zrobisz drugi tescik, pedziesz pewniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×