Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

mysiu może poprostu na spokojnie usiądz z nim i powiedz mu czego potrzebujesz, oczekujesz i jak Cie to boli- Kochana łzy nie pomoga musisz z nim porozmawiac ale na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było okazji dzisiaj, żeby porozmawiać, zabiegany przed pracą, znalazł czas zeby pogadac z siostra, ze swoją mamą, ze mną sie widocznie trudno rozmawia. Bedziemy sie widziec dopiero jutro po poludniu. Brakuje mi go. Od ponad tygodnia nie bylo przytulanka, wczoraj zasnelam tuląc sie do misia jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie M wrocil z pracy pokazalam mu 2 nowo zakupione tesciki pytal sie kiedy bede testowac.mam nadzieje ze wytrzymam do piatku:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiądzcie spokojnie- tylko we dwoje przy jakimś trunku bądz kolacyjce i zacznij z nim spokojnie rozmawiać- powiedz jak bardzo go Kochasz i jak tesknisz za nim i że potrzebujesz zrozumienia i bliskości- wyjasnicie sobie co Wam siedzi na wątrobie i krysys zazegnacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie:) ten topik pomaga. Stworze jutro milą atmosfere, moze jakas kolacja, pogadamy sobie moze w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziek u mnie juz 5 testow paskowych czeka:) w sumie kupilam takie o czulosci 10mlU. mam nadzieje ze te paskowe nie sa gorsze od plytykowych bo takowy kupie dopiero jak juz zobacze chociaz jasna kreske na pasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 testów? justyś masakra!! Szalejesz. Powodzonka. Ja nastepny robie w czwartek, ale cos mnie pobolewa w brzuszku, wiec nie wiadomo, czy bedzie c testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie chyba nigdy nie doczekam na dwie krechy, kiedys sobie pomyslałam co by bylo gdybym w ogole nie mogla zajsc w ciaze, chyba zdecydowalabym sie na adopcje. Miala któras podobne myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pewnie te elektroniczne? kamilla taki miala i pokazal ze ciazy nie ma a zwykly plytkowy pokazal blada kreseczke. ja zawsze uzywalam plytkowych bo wedlug mnie sa najlepsze, w tym cyklu wyprobuje paskowe bo sa o wiele tansze i podobno dzialanie maja zblizone do plytkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalam dzisiaj w aptece i nie wiedzialam na co sie zdecydowac a takich wczesniej nie widzialam.to fakt tanie nie sa za opakowanie 2 zaplacilam 16E.ale tu wszystkie sa w tej samej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama robilam ten test ktory ty masz jakos tydzien po terminie @ i byl dodatni ale dopiero tydzien po wiec one moga miec mala czulosc i pozniej wykrywaja ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze myslalam ze zatestuje w piatek ale w takim razie bede musiala czekac troche dluzej oczywiscie jesli@ sie nie pojawi upssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jesli chodzi o testy to czule sa ACON strumieniowy i plytkowy jak rowniez BOBO ale tylko strumieniowy ich czulosc to 10mlU. AMIL strumieniowy ma 20mlU. PINK płytkowy i strumieniowy, QUIK VUE płytkowy, BOBO płytkowy, AMIL płytkowy, PRE TEST płytkowy naja czulosc 25mlU. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testowałam na Amilu płytkowym, moze dlatego nic nie wykazał, to ja jutro kupie w takim wypadku bardziej czuły test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale drogo zaplacilas za Clear blue ja zaplacilam w wawie 16 zl bez grosza co prawda w promocji bo normalnie ok 38zl w super pharm. A zwykle testy plytkowe czy strumieniowe w zaleznosci od firmy to koszty od ok. 5 do 18 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ze nie tanio ale tu najtanszy kosztuje 10euro za jeden ja dwa za 16 dostalam to nie tak najgorzej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny mam pytanie jak myślicie ide w srode do lekarza to bedzie 4 dc czy lekarz mógłby juz mi przepisac clo i w tym cyklu juz zrobić monitoring bo z tego co wiem to clo bierze sie od 5dc (wcześniej nigdy tego nie bralam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten mopm zdaniem mozesz isc, lekarz zrobi wywiad, zapyta o cykle i pewnie przepisze clo, z reguły od piątego dnia cyklu przepisują więć śmialo idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz mysia ze mi przepisze tak bez badania tak bym chciala bynajmniej byla bym pewniejsza z tą owulacją? mojej kolezance przy clo w za drugim razem się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karten mnie gin przepisał clo od 5-9 dc, a potem 15-go przez 10 dni duphaton. Po jednej tabletce. Wspolzyc miedzy 11 a 13 dc. i tak przez dwa cykle, w trzecim podwojne dawki. Najlepiej brac na noc, bo nie odczujesz skutków ubocznych, ja w pierwszym bralam rano i źle sie czulam w ciagu dnia, bolala mnie glowa po clo a po dup brzuch. Cera mi sie w ogole pogorszyla, mam syfki jak nastolatka. Nie mialam żadnych badan, nawet usg, ale on ma podobno usg w palcach. Co ciekawe stwierdzil ze moge miec podwyzszony tetosteron ze wzgledu na wloski na brzuszku ponizej pepka. Ha ja w ogole mam dosc mocne owlosienie wiec pewnie ma racje. Jak teraz sie nie uda to nie wiem co bedzie dalej, jakie badania, itp, Dodam ze M. ma w porzadku wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×