Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej NowaTu... dzięki za słowa pocieszenia ale ja nie wiem czy bede sie jeszcze starac....... Dziewczynki uśmiechy proszę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Justyś może jeszcze za szybko na test ?? 3mam kciuki żeby @ nie przyszła NowaTu jak się czujesz?? Nerwusku głowa do góry zobaczysz że już niedługo będziesz w ciąży. A do kiedy masz zwolnienie?? na ile dostałaś po szpitalu wolnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc berbelku ! zwolnienia dostałam 2 tygodnie, wiec został mi jeszcze tydzień. potem biore 3 dni urlopu do kontroli (bo mam 9 czerwca) i trzeba bedzie wrocic do pracy. a Wy jak sie czujecie NowaTu i berbelku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte 7 czerwca ale już panikuję i wkręcam sobie że coś jest nie tak :( nie wiem czemu ale strasznie się boję tej wizyty :( mam jakieś obawy :( a tak to jakoś dobrze czasami mnie mdli strasznie ale da się to przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku u ciebie też było wszytsko dobrze a i teraz jeszcze moja koleżanka też sie dowiedziała że jej dzidzia jest martwa a cały czas było wszytsko ok i dlatego sie marwtię że u mnie będzie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku tego nigdy nie bedziemy w stanie przewidziec !!! tam w górze jest wszystko zapisane ! więc musisz wierzyc ze bedzie dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys czekaj może @ nie przyjdzie:) ja trochę plamie, temp rano wzrosłam z 37.1 na 37.6 bobo test pozytywny, kreseczka czerwona i blado rózowa, ale czekam na wyniki bety, mój profesorek mówił ze jak beta bedzie 2 cyfrowa to ciaza murowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutella234 sorki ale nie doczytałam. to na pewno nie ciąża bo chyba za wczesnie :P ale owulka jak najbardziej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia test to raczej nie kłamie :) wiec spokojnie poczekaj sobie do 17 i bedziemy sie juz cieszyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski u mnie nastrój do dupci no...:( Justyś póki nie ma @ jest ok:):):):) Czekająca gdzież Ty się podziewałaś?????? Nutella jak dla mnie to owulka na 1000%...ja tak zawsze właśnie odczuwam... Nerwusek jak tylko organizm Ci sie zrehabilituje będzie ok:) Monika...u mnie plamienia się rozkręciły:(temp. nie mierze ale jeśli masz dwie kreseczki to jesteś brzuchatką!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIA, japierdziu :D ale czad!!!! Kochana, testy się nie mylą! Ale fajnie :) Ja już wiem! A o 17 to tylko się potwierdzi! 🌻 Ja też mialam drugą kreskę bladziutką, ale była, poza tym, sama od siebie się nie pojawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku, ciesze się że częściej do nas zaglądasz i starasz się patrzeć pozytywnie w przyszłość 👄 To naprawdę wielki krok, jaki zrobiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna dziękuję :) aczkolwiek nie wiem co dalej :( a Ty Słońce jak się czujesz, o ktorej wizyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku, czas jest najlepszym lekarstwem 🌻 za kilka tygodni znów będziemy świętować Twoje nowe II kreski., zobaczysz. Wizytę mam na 16.45. Boję się strasznie, modlę się, żeby wszytko było w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale po tym co już przeżyłam to jest mi strasznie ciężko myśleć pozytywnie bo zawsze było coś nie btak z tą ciążą :( i boję się żeby za szybko się ona nie skończyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna bardzo ale to bardzo mocno trzymam za ciebie i dzidzie kciuki i pamietaj żeby zdać nam tu relację po wizycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna ale ja chyba nie dam rady psychicznie ..... a Ty sie nie denerwuj, spokojnie... werna to Twoja pierwsza ciąża ??? berbelku do 7 juz niedługo !!! Trzymam kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to moja pierwsza ciąża. Berbelku, zdam relację jak tylko wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w sklepie po truskawy i arbuza hehe. Werna mysle ze bedzie widac spory poecherzyk bo sie juz liczy jako 6tc. Serduszko nie wiem, u mnie byl rowno 7tc jak widzialam. A w 5 widzialam pikny pecherzyk. wiec ty bedziesz tak po srodku :D Nerwusek ja nie mowie, ze masz sie starac, ale z seksu chyba nie da sie zrezygnowac :D Monia... pogratuluje jak sama bedziesz chciala :D berbelek spokojnie mowie ci po raz setny!!! Czekajaca moze odjechala na tym swoim rowerku?:D Szarlotka czasami trzeba sie podolowac... zeby potem poczuc ze jest lepiej... Zrezzta ta pogoda sama zle wpywa na nasz nastroj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×