Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej dziewuchy. Kammila wszystkoego NAJ :) Werna jak ja bylam na 1 USG to tez tylko napisal pecherzyk ciazowy iles tam mm. I wszycho musialam czekac. Ale poszlam wczesniej po 2 tyg zeby wziac zaswiadczenie. No i juz bilo serce. Jak masz sie niecierpliwic to sie umow za 2 tyg i juz. Ale mowie ci ze te 4 szybko zleca... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna jak ja poszłam do gina to nic nie było widac :( nawet pęcherzyka:( po tygodniu kolejna wizyta, był pęcherzyk malutki, to był 4 tydzień dopiero (ale od ostatniej @ juz 6), ale u mnie wszystko sie poprzesuwało. koleja wizyta była w 7 tygodniu i był juz zarodek z migajacym punkcikiem. a na nastepnej wizycie serduszko juz nie było :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och nerwusku 😭 płaczę sobie teraz o Ciebie.... tak mi strasznie przykro...... Czyli myslisz,że to może jeszcze za wczesnie, żeby zobaczyć serduszko? Boję sie niesamowicie... Miałam iść w 8 tyg. od ostatniej @ to byłabym spokojniejsza... a tak to mam...teraz muszę tyle czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję berbleku, NowaTu, kochane jesteście ❤️ Postaram się o tym nie myśleć. W końcu Wy bardziej doświadczone kobitki jesteście. Poprostu myślałam, że skoro pęcherzyk taki duży, to może już zarodek powinno widać, i tak się strasznie przestraszyłam.I jeszcze się naczytałam tych różnych stronek to potem rózne mysli do głowy przychodzą. Dziękuję, że jeteście Nerwusku to dla Ciebie, dziękuję 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna zaczekaj ze spokojem, organizm puste jaja wydala a u Ciebie jest wszystko ok:) dlatego ja ide do lekarza dopiero w 9 tyg ciazy, bo wiem co przezywałam w pierwszej ciaży, werna pozdrawiam Cię serdecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WErna, dziewczyny mająrację, nie martw sie na zapas, pozytywsne mysli śa potzrebne, nie mozesz sie dolowac. Niestety szperanie w internecie w naszym prztpadku nie jest dobre.. Mam dylemat, zapisalam sie przed chwilą do klinki na pierwsza wizyte, bede pod opieka dr Beaty Tomaszewskiej, po zdjeciu i opiniach na necie moge sadzic iż jest osoba dosiwadczoną ale niesympatyczna. Zastanawiam sie czy nie wybrac sie jednak lepiej do tego dr Przybycienia. Nie powinno sie ocenuiac ludzi po wygladzie, a tym abrdziej zdjeciu w necie, ale od razu jak ja zobaczylam to poczułam niechęć. Nie mam przekonana do kobiet ginekologów. Moze jednak zapisze sie do dr Przybycienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniuś, dziękuję, ściskam Cię gorąco!!!! :) widzisz, szkoda że ja nie byłam taka mądra jak Ty... uniknęłabym teraz niepotrzebnych zmartwień i chorych wyobrażeń. A jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia, co by Ci tu radzić... skoro lekarz ma równie dobre opinie co ta Pani, to też wolałabym iść do niego. Skoro kobita z twarzy nie wygląda zbyt ciekawie (wiadomo, każdy jest jaki jest),jednak gdyby sam jej widok nastrajał mnie negatywnie, to bym podziękowala. U lekarza masz się czuć przede wszystkim dobrze i komfortowo. Więc skoro ta pani do Ciebie nie przemawia, to po co masz mieć zepsuty humor na samo wejście do jej gabinetu. Ale oczywiście zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja wernuś, pogadam jeszcze z M, on mi doradzał te klinikę, bo mial tam robione badani nasienia, ale juz czuje do tej baby niechec. Chyba zaczekam i zapisze sie do faceta. Jak przez wekend nie dostane @ to biore sie za testowanie. Strasznie sie boje, ale czuje ze nic z tego..;( ze jutro albo pojutrze @ przyjdzie. dzis 35dc, ile mozna czekac? Kurcze glupio teraz tak odmawiac jak sie zapislam, i nr tel podałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek tak mi przykro...czy lekarze wiedza jaka byla przyczyna tej tragedii? powiem wam na pocieszenie...justys ty tez sluchaj...moja znajoma poronila 2x ...w drugiej ciazy,dziecko poprostu jej wypadlo na kafelki w kuchni,wiem jak to brzmi,ale tak bylo,trzecia ciaze cala przelezala i urodzila w 8miesiacu...po 3 latach po raz 4 zaszla w ciaze i do 6miesiaca jezdzila na rowerze...zadnych problemow przez cala ciaze...z tego wynika,ze kazda dzidzia jest bardzo indywidualna i to,ze stracilyscie swoje dzieci wcale nie oznacza,ze kolejna ciaza moze byc trudna...najwazniejsze,ze mozecie zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna tu nie chodzi o mądrosc, ja już poprostu to przechodziłam, i nie chce 2 raz bo nie mam sił, a czuje sie dobrze czasem zaboli podbrzusze czasem prawy albo lewy jajnik, mam lekkie nudnosci ale po kawie, no i piersi jak balony i bolące, a tak ogólnie dobrze:) a co u ciebie jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja? mdłości mnie męczą, brak apetytu no i cycki też bolą jak zwariowane.... a tak poza tym to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszystkie korzystają z dobrej pogody :) no to ja też uciekam. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ja wrocilam z uczelni i dalej mam dola, dzis spotkalam kolezanke z liceum i spacerowala sobie z corka:( nie wiem czemu mam takie przeczucia ze predko mi sie nie uda zajsc w ciaze....... dobra a teraz musze znalesc sily na nowe starania i musze uruchomic pozytywne myslenie:) moze przez weekend humor sie tez poprawi. wernus a ty sie nie martw na zapas slonko:) bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ja już po wizycie- endometrium w normie 8mmz hakiem : ginek się ucieszył że tak ładnie przyrosło i dostałam zastrzyka(pregny) no i dziś działamy :):):):)a może się uda :):):) a jak nie to sobie poszaleje z M :):):):):):):) bedzie dziewczyny dobrze- zobaczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. a co tu tak cicho od wczoraj??? Kama jak tam wesele?? buźka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. co tam u Was? u mnie dzisiaj piekne słonce wiec zaraz jade do rodzicow i poleze troszke na słoneczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka dopiero wstalam:) Na wstepie dziekuje kochaniutkie za zyczonka:* Slub udal sie fantastycznie. Czekam na foteczki:) Buzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kamcia :):):):) a kiedy będziesz miała te foteczki ??? opowiedz coś o imprezce?? no i co wogóle u Ciebie??- staranka były??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staranek typowo starankowych nie bylo ale "noc" poslubna moge uznac za udana;) Ślub byl wrecz bajkowy czulam sie jak ksiezniczka:) Goscie bawili sie swietnie:) Wlasciciele sali maja wlasne konie i mamy sesje zdjeciowa na koniach:) Zdjec bedziemy mieli bardzo duzo bo ok. 500 czekamy na plytki moze dzis bratowa Mariusza nam nagra to wrzuce na nk:) Wiokciu bylo tak swietnie ze az slow brakuje mi zeby wyrzic jak fantastycznie i wyjatkowo czulam sie w tym dniu:) Dziekuje jeszcze raz za zyczonka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogule mężuś jak zobaczyl mnie w sukni to zaniemowil na poczatku a pozniej powiedzial ze jest szczesciarzem ibo trafila mu sie najpiekniejsza kobieta na swiecie:) Nasz slub sprawil ze kochamy sie jeszcze bardziej:) Mezus caly czas sie przytula daje buziaki i mowi ze bardzo kocha. Dostalam sniadanko do lozka:) Mowie Ci slonko czuje sie jakby nasze uczucie narodzilo sie na nowo z wzmozona sila:) Jestem taka szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko bardzo sie ciesze z Twojego szczęścia- oby tak zawsze było w waszym związku. Słonko jeszcze raz gratuluje i zyczę Wam jak najlepiej- niech miłość zawsze Wam towarzyszy. no i oczywiście czekam z niecierpliwością na zdjecia :):):):) ja zaraz ide do domciu- a w sumie pierw na male zakupki "kosmetyczne" i domcio a może spacerek-trzeba korzystac ze słoneczka :):):) ściskam mocniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to forum jest trefne
one tu sie trzymaja razem: kamila,berbec,nerwica,justucha i inne...zapomnij,ze sie toba egoistkiz ainteresuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka asiulka- a jaki masz problem bo niestety nie wiem co jest nie tak.jeśli bede miała możliwość doradzić to to uczynię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka- a znalazłam- chodzi ci o inv bo twój M ma nieruchliwe plemiczki. a powiedz jaka diagnoza ginka- zasugerowal Ci że powinnas się udac na taki zabieg?? czy może jakies leczenie zaczął dla M. niestety inv nie daje gwarancji że się powiedzie i czasami trzeba mieć kilka takich zabiegów- ale jeśli nie ma innej możliwości ja bym spróbowała- moze akurat za pierwszym się uda. a powiiedz mi ile kosztuje taki coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×