Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wczesne poronienie, wczoraj robili mi bete i była koło 100 a dzis już tylko 50 wiec mnie nie czyscili, bo wszystko ładnie sie samo czysci, z czego sie ciesze, nie chce juz sie strac, nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikogo nie ma:( nie wiem co bedzie poprostu nie wiem:( ogólnie szpital w którym byłam a własciwie lekarze to koszmar:( czekaja tylko na kase!! po interwencji zrobili bete i dobrze bo nie potrzebnie by mnie łyżeczkowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie zaglądałam Moniczko kochana aż mnie scisneło :( słonce żdne słowa nie pomoga zobaczy czas uleczy ranę, nie przerywaj starń! serdecznie cie pozdrawiam i wracaj szybko do formy CMOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika to musi byc dla ciebie prawdziwy koszmar,nie jestem w stanie wyobrazic sobie twojego bolu.. nie powiem ci "badz silna","bedzie dobrze","wszystko sie ulozy"... bo te slowa sa zapewne teraz puste dla ciebie... mam nadzieje,ze masz wsparcie swojego mezczyzny i nie jestes sama w tych trudnych chwilach,ale jesli mozemy cos dla ciebie zrobic to tylko powiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laski:) Szarlotko widze ze szalejecie;) Wiolkcia ja rowiez uwazam ze moze brak objawow to dobry objaw;) Monia kochanie sciskam Cie mocno i bardzo przepraszam ze nie odp ale skonczyla mi sie kaska na koncie a na wiosce gdzie jest dzialeczka w sklepie nie mieli kart orange:/ Trzymaj sie cieplutko skarbie:* Berbelku bedzie dobrze mysl pozytywnie:* Trzymam kciuki:* Justys moze okaze sie ze luzne podejscie i @ nie bedzie;) zycze Ci tego z calego serducha:* Buzialki dla reszty sloneczek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny ale narawde nie mam sił:(meżus jest ze mną, dzis sie upije, tylko to mi pozostało,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu sciskam Cie mocno:* Czas leczy rany wiem ze dlaCiebie to teraz puste slowa ale jestem pewna ze do Ciebie los tez sie usmiechnie:* Pamietaj skarbie po burzy zawsze musi zaswiecic slonce:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moniczka, nie poddawaj sie! ja tez juz dwa razy to przechodzilam wiec wiem co czujesz i zadne slowa tego nie zmienia. ale poczekaj troche i zobaczysz ze pragnienie posiadania dziecka bedzie tak silne ze zwyciezy nad strachem i bezsilnoscia. ja tez mowilam ze juz nie chce staran bo nie mam sily ale po pewnym czasie doszlam do wniosku ze uzalanie sie nic nie da i trzeba dzialac dalej az sie uda i zostane mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justysia ma racje teraz jestes strasznie rozbita i zla ze sie nie udalo ale czas leczy rany zobaczysz ze z czasem spojzysz na to inaczej. Bez wzgledu Moniu co bedzie dalej mozesz na Nas liczyc:* Justys a Ty jak sie czujesz skarbie? Podejzewam ze pranko idzie u Was pelna para po kilku dniowej abstynencji;) Trzymam kciuki zeby luzne podejscie zaoowocowalo brakiem @ na jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie moniu sciskam mocno a kama ty pisz lepiej co u ciebie jak tam z @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis 20 dc i im blizej do @ tym bardziej sie boje ze znow bedzie rozczarowanie i nastepny cykl starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana no wlasnie @ miala byc wczoraj ale narazie nie ma.... Staram sie nie myslec wyjazd na dzialke troche mi w tym pomogl bo caly czas czyms sie zajmowalam. Jakos nie moge uwierzyc zwlaszcza ze w tym cyklu bardzo malo pranka bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia ja uciekam daj znac jutro co i jak i zrob tescik koniecznie ;) ja mowie ze sie udalo :) buzziiiiiiiiiiiiiiollllleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to boje sie zrobic.... Brzusio pobolewa ale @ brak tylko troche wiecej sluzu niz przed terminem. Tak jak mialam sucho byl bialy gesty to teraz jest tez bialy troche go wiecej i jest rzadszy taki o kremowej konsystencji i troche rozciagliwy . Ten bol jest taki dziwny ciezko mi go opisac i przyrownac do jakiegos innego:/ sama nie wiem co mam myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×