Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Dobrze bedzie kochanie jak test pokaze II i @ nie przyjdzie ale watpie ze bedzie taki happy end... za malo przytulanek.... Buzial slonko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka szykuje sie do pracusi i nie dlugo wychodze a co tam u Was slonca? Wczoraj zapomniala:P Ninka co tam slonce u Ciebie? mam nadzieje ze @ nie przyszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzis prawie caly dzien mam zabiegany:( ale coz takie sa uroki sesji. kama a ty rob test bo ty podejzana jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....6mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys @ nie ma za to cycochy bola bardziej niz wczoraj ale te pobolewanie brzusia mnie niepokoi niby jest taki jak w @ ale jakis inny ciezko mi go opisac:/ moze kupie test wracajac z pracy i jutro rano zrobie jezeli @ nadal nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :)Przepraszam że w weekendy was zaniedbuje ale to jedyny czas że mogę M wykorzystać na maksa.....:):) Kamilka podejrzana jesteś:)Rób teścika....:):) Moniczko...przykro mi bardzo...nie wiem co powiedzieć....:( Berbelek i co z maleństwem ,jak na usg????????? Co do mnie w sobotę mieliśmy ślubik,byłam świadkiem...ślub w USC i powiem Wam że ładnie było:)Miło, sympatycznie....:)Tylko krótko bo przez ten upał wszyscy padali....:(Poza tym ja mam straszliwy kaszel:(I mieliśmy jeszcze wpaść na picie do młodych ale ja poprostu z tym kaszlem nie dałam rady.....Wczoraj pojechaliśmy na zlot ale kaszel mnie męczył potwornie...wieczorem z tego kaszlu wymiotowałam już i to z krwią:(Nie wiem co to oznacza??????:( Żeby było śmiesznie po praniu znowu krwawienie i to dość mocne...:(Już nie mam siły...:(Dzisiaj idę na monitoring trzeci...zobaczymy czy rośnie dalej, czy pękło.....ale z tymi krwotokami:(:(:(:( No i co do wyników M później Wam napisze ale są tragiczne:(;(:(...pocieszam się że nie zachowaliśmy tych 3-5 dni abstynencji i że był chory...więc powtórzymy...kurczę same negatywne wiadomości:(:(::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko bedzie dobrze trzymam kciuki za wizyte u gina:* Lece do pracy moze pozniej sie odezwe a jak mi sie nie uda to bede wieczorkiem:* nie chce mi sie wierzyc ze sie udalo wszystko przez te bole podbrzusza:( Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko Rozchwiana_Optymistka..25....2................31.05...... .Poznań Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Kamilla23.............23...........6....................1 2.06......Wawa kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław wiolkcia..............28............14.......... .....21. 06.......Zabrze _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....6mies(przerwa Yasmin)....5-11/07...Tychy Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? dziewczyny usunełam sie z listy bo nie wiem kiedy @ powinna przyjsc po poronieniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka monika współczuję Ci ale trzymaj się i pamiętaj że zawsze możesz na nas liczyć szarlotko byłam na usg w piątek i serduszku biło prawidłowo, krwiaka nie było, ale ja i tak się martwię :( nadal ma te plamienia i jestem taka potwornie zmęczona cały weekend na studiach byłam w sobote jeszcze ta 18-stka wczoraj jak wróciłam to zaraz zasnęłam i obudziłam sie dopiero dziś po 10 Kamilla może kup ten test skoro @ nie przyszła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jade odebrac wypis ciekawe co tam napisza, dzwoniłam do mojego gina i powiedział ze nie wazne czy bedziemy sie starac czy nie ale musimy zrobic badania genetyczne, bo to bardzo ważne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Moniczko wyrazy współczucia:( Nie jestem nawet w stanie wyobrazić sobie tego, co czujesz... U mnie dziś 12dc, jajniki dają znać od czasu do czasu i lecę dzisiaj na monitoring na 16. Jak wrócę, to zdam relację. Mam tylko nadzieję, że jakiś pęcherzyk urósł:) Powoli też zaczyna się śluz płodny a testy na razie negatywne:) Wię czekam... Buziale dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadlam na chwilke, @ nadal nie ma juz sama nie wiem co mam robic tak boje sie rozczarowania:( Sciskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama ty testuj a nie boj sie:) a u mnie jak narazie owulki nie bylo ale staranka juz sa:) ale dzieki temu ze nie licze nic nie mierze tempki ani zadnych testow owulacyjnych nie robie to wkoncu moge sie cieszyc przytulankami bo nie sa juz robieniem dziecka tylko sa spontaniczne i calkowicie na luzie:) no zobaczymy czy to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka bądź wieczorkiem:(:(...ja mam dzień z głowy, doczytałam wyniki męża.....jest źle...jest bardzo źle....chodzę cały dzień i ryczę......i już nie mam siły.....nie mam siły nawet się przebrać,wieczorem o 18.00 mam być u lekarza....chyba się u niego popłaczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) widzę, że już całkiem o mnie zapomniałyście....... nieładnie! Ja w każdym razie się melduję, bo jeszcze mnie z tabelki wyrzucicie...:p U mnie po staremu, czyli rzygi, rzygi, mdłości, bekanie itd.... :( dlatego nie udzielam się ostantnio w ogóle... przepraszam Was najmocniej, postaram się częściej zaglądać. Jednak moje samopoczucie jest na skraju wytrzymałości... Ale jezcze troche i powinno przejść. Początkiem lipca ide na kolejną wizyte. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć moją kropeczkę. Muszę jeszcze zrobić badania. Tyle o mnie. Kama, pięknie wyglądałaś! Super że wesele się udało! Zresztą, która panna młoda nie wygląda pięknie?????? 🌻 Mam nadzieję, że do Ciebie ta wredna @ nie przylezie i będziesz miała piękny prezent poślubny :) Monia.... :( :( :( :( 😭 😭 😭 nie wiem co mam Ci napisać..... tak mi przykro... Joanka, kolokota??? jak tam testowanie? halo??? Szarlotko, karten, wiolkcia, justyś, berbelek, mysia, nadi,Nowa,czekająca, sat, rebeka, optymistka, pozdrowionka dla Was wszystkich!!!! 👄 Jak kogoś ominęłam, to przepraszam i pozdrawiam też!!!! Ninko, o Tobie tez nie zapomniałam ❤️ dziękuję, że przekazałaś pozdrowienia ode mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie niestety same smutne wiadomosci. robilam test jeszcze nastepnego dnia i tez byly slabe kreseczki a a rano przyszla @ bardzo gesta ( sorki :( ) wiec nic z tego w dodatku wlasnie zdechl moj psiak ;((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wiem ze pomyslicie ze to tylko byl pies ale mam takiego dola jak z zakopanego do gdanska. on byl ze mna odkad pamietam - mialam go 16 lat ;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie nic nie chce, zaglądam tutaj, sledze, ale pisać mi się nie chce. U mnie dziś ,,ee nawet nie wiem który dc, może coś kolo 10dc, ale nie jestem pewna. w czwartek wizyta u nowego ginka. Martwię się. Mam złe przeczucia, ze powie mi ze mi nie może pomoc i muszę do klinki leczenia niepłodności. Jestem pewna ze tak będzie. Nawet mi się starać nie chce. są chwile ze mam ochotę zostać w domu, zagrzebać się w łóżku i spać całymi dniami, żeby nie myślę. Już wydawało mi się ze może się uda, ale im bliżej wizyty tym gorzej. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tabelki górnej i dolnej i ściskam Monie, której nie ma w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika tak bardzo ci wspolczuje. mam nadzieje ze jest ktos bliski kolo ciebie, kto cie wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo:):):) u mnie w sumie nic nowego- nawet teraz nie wiem który dzień cyklu ale ma się ku końcowi. siedze sobie w pracy do 21-ej a w środę egzamin z prawka który zapewne obleje. ale co tam próbowac trzeba. szarlotko- co to znaczy ze wyniki sa złe??? pisz szybciutko co i jak. Kamilko trzymam za Ciebie kciuki :):))) werna by biedactwo- strasznie się męczysz- no ale tak jak napisałaś już niedługo się to skończy :):):):) uściski i pozdróweczka dla wszystkich. czekająca a co tak milczysz ostatnio co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczko wspołczuje Ci tego wszystkiego co teraz przechodzisz- ściskam CIę bardzo mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy kto wie to mnie wspiera, jedyne co mnie pociesza to to że nie byłam czyszczona, o teraz to tak jakbym dostała @ lekarz nawet powiedział że jesli czuje sie na siłach to moge już w tym cyklu sie starac, ale ja sie nie czuje i chyba juz nigdy nie bede gotowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!!! 🖐️ Ja wróciłam wczoraj z weekendu u rodziców. Za duzo sobie pozwoliłam w tamtym tygodniu z jedzonkiem i waga stoji no ale postaram sie ja troszeczke pogonic :-) Monika jest mi bardzo przykro ze tak sie stało :-( Zycze Ci duzo zdrówka teraz i spokoju!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×