Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czesc justys,jak zdrowko i staranka? tak coreczka bedzie,wlasnie od lekarza wrocilam,mialam problem ze skurczami,ale juz wsio ok...dam wam rade dziewczynki,w ciazy pijcie duzzzzo wody i lykajcie mg,bo goraco moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie sat jak narazie staranka trwaja bo mam dlugasne cykle. dzis owulka byla bo tak mi dal jajnik popalic ze szkoda slow a teraz juz przestal bolec, dzis wieczor podzialamy jeszcze:) moze jajeczko zaczeka na zolnierzyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek...........cykl starań......data@........m iasto _rebeka_...........27.............9.................23.06 ........włocławek karten.............28.............4...................2 4.06.....jelenia góra szarlotka80.........29.............7............ .. ....29.06......Gliwice nadi8...................23...........14.................0 3.07...Jelenia Góra justys1818...........21...........7....................6. 07.....Żywiec mysia owsia..........26.............10.................5.07....... Brzesko Czekajaca1984....25.....5mies(przerwa Yasmin...5-11/07...Tychy Kamilla23.............23.......... .7....................1 1.07......Wawa wiolkcia..............28............15.......... .....18. 07.......Zabrze Joanka 30............30............5...................19.07....... Wawa kolokokta...........24............6...................... ? .....Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24...........24...................24.09.2010...... córcia (Patrycja) sat.................19 tc....................14.11.2010.. ...dziewczynka:) Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........????? werna26.................................................. .................. Sat kobitki rządzą ;) 🌼 zdrowka🌼 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys zolnierze zdaza dobiec :) albo poprzednie czekaly na jajecko :P bo moja panienka byla 5 dni przed owulka wystrzelona...wiec u ciebie moze byc podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy! Byłam w piątek na USG i oczywiście nie było żadnego pęcherzyka. Wszystkie poniżej 10mm i endo 7,5. Wczoraj (poniedziałek) wyszły mi dwa testy pozytywne na owulke, a dzisiaj jeszcze jeden pozytyw. Czy to wogóle możliwe, że to owulka? Skoro nie było żadnego pęcherzyka i do tego brak śluzu płodnego? W poprzednim cyklu miałam sporo śluzu płodnego podczas owulki. Do lekarza idę jutro. Staranka były w sobotę. Teraz M już w trasie, więc modlę się, zeby tylko to nie była owulka. Dodam, że właśnie od wczoraj mnie barrrdzo jajnik boli. Napiszcie, proszę co myślicie! Pozdrówk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko moja koleżanka poszła na laparoskopie i w dniu przyjęcia do szpitala dostała okres. Lekarzom to nie przeszkadzało i zabieg odbył się planowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat...dziękuję Ci za troszkę wsparcia....:):)Tylko że ona tak strasznie długo czekała...ja nie mam siły a nasz lekarz powiedział że nie ma sensu 5 lat czekać żeby i tak podjąc decyzję o in vitro...... :(:(No nic...podłamani jesteśmy, nie wyliczam dni....nie męczę się tabletkami , witaminkami itd.....M bierze Salfazin i wit.A+E.....zobaczymy....z pewnością napiszę Wam co i jak po wynikach ale to dopiero w sierpniu....po urlopie.... A teraz mam nową wiadomość...:):):):)Legalizujemy z M ten nasz konkubinat:):):):):)Pobieramy się 30 pażdziernika.....Kamilka Ty na świeżo po tej zabawie więc liczę na pomoc....Termin w restauracji i w USC zarezerwowany....może jakoś uporamy się z tym wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic @dopier jutro nie wytrxzymalam zrobilam tes dzzis i oczywiscie co nic :(:(:(:(:( juz rok czekam na wymazonego szkraba i nadzieje z mieisaca na miesiac sa slabsze:(:(:( (ale dzieje sie cos dziewnego ze mna spac mi sie chce od tygodnia caly czas zle mi jakos w duchu nie dobrze;/ zawsze piersi przed@ bolaly atym razem zero bolu;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sat dzieki za podniesienie na duchu:) szarlotko no to swietna wiadomosc! ja mialam slub 24 pazdziernika:) nadi ale testy moga wychodzic pozytywne a pecherzyk jednak nie peka, one wskazuja tylko na wzrost lh w organizmie a nie na to ze owulka sie odbyla na 100%. ale ten bol jajnika do tego to moze jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi23uk glowa do gory bo dopoki nie ma @ to nic straconego. czesto testy wychodza pozytywne dopiero po terminie @. wiec nie martw sie bo jeszcze wszystko jest mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś dzięki za odpowiedź:) Właśnie ten ból mi nie pasuje no i tempka spadła dzisiaj:( Boję się, że to moze być torbiel...albo jakiś pęcherzyk, ale w mniejszych rozmiarach pękł:( sama nie wiem co myśleć. Mam dwie opcje do wyboru. Jechać za godzinę z M w trasę i mieć nadzieję, ze to była owulka i , że jeszcze zdążymy, albo zostać w domu i jeutro iść na USG, żeby to wyjaśnić. Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś czyli Ty też październikowa panna młoda....a powiedz mi kochana jak z pogodą mieliście????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka gratuluje deczyzji o slubie :D tadziewuszka czekala dlugo,ale widzidz,zolnierze o ruchliwosci 0 stali sie 45%....moze u was nastepne badanie bedzie lepsze...macie szanse na normalna ciaze,a jesli to ma byc invitro,to tez sie nie martw,wazne,ze bedziesz w sobie nosic zycie:) dzidzi 23uk...jeszcze masz szanse na 2 kreseczki...ja jak zaszla,to tez inaczej sie czulam...glowa do gory :) justys,ja cie nie podnosze na duchu tylko fakty przedstawiam :) moja corcia 5 dni na jajco czekala :P wiec pamietaj zlota zasade...pranko co 3 dni i szybko zajdziesz :) powodzenia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny... Ja dzis ide na 1 przymiarke sukni slubnej. A pozniej na badanko do gina wkoncu moze sie dowiem ktory to tydzien i czy testy i bhcg sie nie myla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko no pogoda byla taka sobie. tzn bylo cieplutko bo 23 stopnie ale bylo szaro na polu i padal deszcz ale to juz po slubie jak dojechalismy na sale to sie rozpadalo. niestety zdjec w plenerze nie dalo sie zrobic ale na szczescie moj fotograf znalazl fajne miejsce wewnatrz:) moja kolezanka miala slub 2 tyg przede mna i dzien przed slubem spadl snieg! wiec miala w pazdzierniku zimowy slubik:) na szczescie stopnial przed moim wielkim dniem. sat no stosuje sie do twoich zalecen:) pranko bylo co 3 dni a raz co 2 dni bo M mial nocki i nie bylo innej mozliwosci:) wczoraj tez byly dzialania bo czulam owulke:) dzis juz nic nie boli wiec jest ok. gosia to gratuluje slubu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gosia 3mam mocno kciuki :) sat gratulacje dziewczynki :):) a macie juz imię ?? u mnie bez zmian w poniedziałek wizyta u ginka aż się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻SAT🌻 super ze bedziecie miec córeczke! GRATULUJE!!!!!!!! 🌻SZARLOTKO🌻 super ze podjeliscie decyzje o slubie! Ja miałam ślub 20 października! Było chłodno ale ładna pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berberku nie denerwuj sie bo to nic nie da a gdyby miałobyc cos nie tak to juz by było, a plamisz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak pusciutko? kurcze ja sie mam uczyc a mam takiego lenia ze nie moge sie za to zabrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko gratulacje wogole z okazji slubu:* To od pazdziernika bedziemy prawie jak rodzina bo takie samo nazwisko;) Nadi slonko to ze sluzu nie widac nie znaczy ze go nie ma;) Sat jeszcze raz gratuluje coreczki:)🌼 Berbelku wszystko bedzie dobrze:* jak sie czujecie?:* Justys slonko bedzie dobrze;) Monia widze ze nastawienie juz ciut lepsze;) Oby tak dalej:* Wiolkcia super nastawienie;) Czekajaca widze ze waga spada w dol jeszcze teoszke i zaczniecie staranka;) Caly czas Ci kochanie kibicuje:) Usciski i buziaki dla reszty dziewczynek:* Za Wszystkie trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi23uk slonce do póki @ nie ma jest nadzieja;) Zycze Ci z calego serducha aby nie przyszla:* Gosia to odezwij sie jak od gina wrocisz:) I jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko ja również gratuluję z okazji ślubu:) Gosia GRATULACJE!!!! Cieszę się, ze Ci się udało! Ja kobietki byłam u lekarza no i żadnego pęcherzyka nie ma. Powiedział, że nie jest w stanie powiedzieć, czy to była owulka:( Endo 8mm. Zaproponował mi gonadotropiny od przyszłego cyklu. Tylko są baaardzo drogie:( Ale jeśli mają pomóc, to znajdzie się na nie kasa. Miałam taką nadzieję, ze w tym cyklu się uda:( Byłoby idealnie, gdyż M ma 16 lipca urodziny i chciałam mu dać cudowny prezent....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku,niestety takie nerwy trzymaja sie do 12tc :( nie ma rady,trzeba wytrwac gosia jeszcze raz gratuluje :) widzicie,nareszcie jakies pozytywne wiesci :) a co do mojej coreczki,to niestety nie mam imienia..moj chce Angeline,ale jakos nie czuje tego imienia... i dziekujen za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×