Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość Lila
Drogie mamy, przyszłe mamy... to czekanie mnie wykończy :-(. Mam cykle 24-28 dniowe. Oststni okres mialam 3.02.16 a owulacja byla prawdopodobnie 11 lub 12 dc. Bylam u ginekologa i pecherzyk byl juz wielki. 15 dc bylam ponownie i pecherzyka juz noe bylo :-). Aktualnie to moj 22dc i korci mnie, zeby zrobic test tylko czy to ma juz sens. Ogolnie od kilku dni mam bardzo kiepski apetyt, wczoraj mialam dosc intensywne bóle ale nie takie jak przed @ tylko na środku. Przed @bolo mnie prawy jajnik. Poersi nie bola ale sa pełniejsze. Mam juz dwuletnia córeczkę i staramy sie o rodzenstwo. Jak bylo w Was? ,kiedy test wyszedl pozytywnie? :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Hej dziewczyny. Po pierwsze dysiaedysia ja zaszłam w 25 dniu cyklu, 17,18 to jest jeszcze w sam raz wiec nie panikuj :) na pocieszenie ci jeszcze powiem, ze sa kobiety, które zaszły w 40 dc przy pco. Przy późnej owulacji jest możliwość, ze jajeczko bedzie za slabe, no ale z tym to loteria. Czasem w 14 dc kobieta nie moze zajść, a czasem inna zachodzi przy @ co dwa miesiące... Każdy przypadek, każdy organizm jest inny. Nie ma co patrzeć, ze cos odbiega od większości kobiet. Klaudia, cale szczęście! Ja tak myślałam, ze to nic złego, bo pewnie byś ciągle plamiła, a nie odrobinkę jak pisalas. Olenika, zaufaj lekarzowi. Podejrzewam, że żadne ostatnie deski ratunku juz nie będą ci potrzebne :) nie zdążysz juz z nimi :) ja non stop leżę. Jestem wrakiem człowieka :/ wczoraj mi koleżanka powiedziała, ze w ciąży nie miala żadnych objawów i nawet nie wie co to mdłości.... Życzę każdej z was, zeby was to ominęło, bo ja już mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Odkąd chodzę do lekarza jestem jakoś dziwnie spokojna, nie dołuję się, nie płaczę po nocach i nie wymyślam. Błędem moim było to, że wcześniej do lekarza nie poszłam.. Mam na myśli oczywiście takie podstawowe badania hormonów, monitoring cyklu. Jeśli dobrze pamiętam to jako ostatnia tutaj z forum w końcu zdecydowałam się na wizytę u lekarza. Teraz też pewnie będzie już mój wynik cytologii, ciekawa jestem co tam wyjdzie, mam nadzieje że nic złego :) Dokładnie tak jak Ola napisała, ciąża to jedna, wielka loteria.. Każdy cykl jest inny i każdy przebiega inaczej. Nawet wyniki hormonów, przecież żeby dokładnie wszystko wiedzieć trzeba by było codziennie oddawać krew do analizy.. Najważniejsze przy tym to nie dać się zwariować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ola, kochana.. nawet nie wiesz ile ja bym dała żeby w końcu poczuć te mdłości, bóle i inne cuda :)Ale faktycznie.. szkoda, że ciąża nie przebiega całkowicie bezobjawowo. A ogólnie jak Ci czas mija na L4?:) A troszkę zmieniając temat.. małymi krokami zbliża się lato.. macie jakieś plany na wakacje? Bierzecie je w ogóle pod uwagę w obecnym stanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olenika wakacje piękna sprawa ja się wybieram nad morze:)ale wcześniej niż planowała bo to będzie 6 miesiąc :)a ty gdzieś jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
Hey dziewczęta No mdłości w ciąży to ponoć masakra ja nigdy neimiłam wiec nie wiem jak to jest ale moja kuzynka teraz jest w 14 tyg i ma wymioty codziennie , mówi ze ledwo zyje ale teraz jest juz i tak lepiej nic na samym poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
co do wakacji właśnie wymysliłam Bieszczady niegdy nie byłam a kocham góry wiec mam zamiar tam sie udac ale dopiero wrzesien bo ja nie moge w sezonie urlopu nad morze to oczywiscie bo mieszkam nad morzem :) i mamy chatkę nas samych morzem wiec przeniesiemy sie latem do niej i z tamtą do pracy bedziemy jezdzili tzn tylko 2 tyg bo tak to wynajmujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
boszsz ale byków nastawiałam przepraszam pisze z tab i jakis on dziwny jest ...przekręca literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika ja mam plan jeden wielki urodzić hehe . strasznie boje się porodu w niedzielę zacznie się 5miesiac zostało mi mało czasu . ale do tej pory narazie żyje urlopem w Polsce za tydzień lece mama się zatroszczy o mnie i tatuś. Klaudia bardzo dobrze że ci wpisała duphistan lepiej dmuchac na zimne . ola wspolczuje mdłości popros lekarza o coś na wymioty ją biorę tabletki 2 dziennie chociaż powinnam 4 ale dwie mi starczaja więc już nie wymiotuje czasami zdarzy mi się że coś mi jest nie dobrze ale na krótko . mój dzidziuś szaleje w brzuchu całą noc więc muszę biegać do WC co godzinę bo chyba na pęcherzu siedzi i kopie i stuka . ale mile uczucie. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej ciekawe kiedy ja pierwsze ruchy poczuje swojego malenstwa. My chcieliśmy pojechać w wakacje w podróż poślubna, bo wcześniej jakoś nam się nie udało I chcemy rok po ślubie pojechać. Mam nadzieje ze się uda, jednak szykują nam się duże remonty i nie wiem czy budżet pozwoli. Chciałam chociaż raz z mężem we dwoje, a jednak troje pojechać. Ale wakacje mmm nie mogę się doczekać. :D Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalll
Hej dziewczyny. Ja juz dziś dostałam okresu i tabletki skończylam, teraz czekać aż okres się skończy i mamy dni płodne!! :) mam nadzieje ze tym razem się uda w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ale fajnie :) No my gdzieś pojedziemy ale jeszcze nie wiem gdzie. Jesteśmy wykończeni tymi remontami wiec wyjazd to by nam się już teraz jakiś przydał, ale nie ma póki co jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysiaedysia
Ja w wakacje chce być już w ciąży :P nic innego nie planuje hehe Klaudia jak dobrze, że wszystko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Wczoraj tak długi post napisałam, a nie dodało ehh :D Olenika, poczujesz jeszcze te objawy i będziesz miała dosyć, no chyba, ze bedziesz szczesciara :D Im dłużej czeka się na dziecko tym lepiej chyba się to znosi psychicznie. Wakacje... hmmm nie mam pojęcia co to bedzie :D zero planow na razie. Ja żyje teraz tylko czekaniem, aż będę się lepiej czuć. W następnym tygodniu mam lekarza, to moze coś mi da. Olenika ja to ci po prostu zazdroszczę tego lekarza. Nie ma opcji, zeby nie wpadł na to, co jest nie tak, no chyba, ze nie ma przeszkód, a jest to tylko kwestia czasu, co często sie zdarza. Głowa do góry, każda z tego tematu zaciąży prędzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny uda się wam jak każdej z nas:)ja rok temu tak chciałam być w wakacje w ciąży hm oczywiście się nie udało w te nic nie planowałam i stało się w wakacje będę rodzic :)dokładnie w lipcu dziewczyny mi mdłości i wymioty minęły po 10 tyg teraz jest ok można się cieszyć ciąża oglądać lozeczka itd tez tak będzicie miec:)wszystko co złe minie ma któraś jeszcze na lipiec termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Czesc dziewczyny. A co powiecie o tym. Pierwszy i czwarty test pozytywny (druga kreska jak byk testy tej samej firmy) a drugi i trzeci negatywny innych firm. Wadliwa seria czy ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm mogą być wadliwe a mogą też oznaczać ciaze:)jeśli się starałas i chciałaś ciążę to super:)a jeśli wyjdzie ze nie to szkoda.... chyba najlepiej iść na betę z krwi i będziesz wiedziała na 100%chyba jeszcze możesz kupić z innej firmy i sprawdzić ale chyba beta najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Skołowana a jaka byla czułość tych testów? Jakiej firmy? Wątpię, zeby pozytywne się myliły. Może tamte miały inna czułość i jeszcze nie wykazały? Termin na lipiec ma Asia i ewbela, ktora juz chyba tu nie zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy podczas starań wyznaczyłyście/wyznaczacie sobie dni płodne? Jeśli tak, to jaką metodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy owulacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Te pozytywne byly firmy doz strumieniowe różowe opakowanie. Czulosc 10mlU/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s kołowa na to raczej ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny:) Nie wiem co mi się dzieje, teraz drugi cykl się staramy jestem dziś w 14 dniu cyklu ale mam plamienie jakieś 3 dzień już , nie sądzę żeby to była owulacja gdyż robiłam test owulacyjny i nic nie wskazało takie trochę czerwono-brązowe to plamienie, w zeszłym cyklu przed @ 3 dni było plamienie ale takie naprawdę minimalne po 3 dniach przyszła@. Kiedyś miałam takie plamienie w środku cyklu mniej więcej ale może ze 2-3 razy w życiu no i teraz dopiero troszkę pokłuwa mnie w brzuchu i jajnikach minimalnie. O czym to może świadczyć pomóźcie może któraś z was tak miała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauragohaa
Ja mam na trzech testach dzień po dniu dwie kreski ale bardzo bardzo blada jest ta druga. Nie wiem co myśleć. Nie wiem kiedy iść na betę a kiedy do ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
Hey dostałam plamienia 7 dni wcześniej aaaa to chyba przez tą chorobę i antybiotyk tak więc kolejny cykl bezowocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikusia kiedyś ci się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikuśkaa, a może to plamienie implantacyjne? Lauragohaa, proponuję kupić test z innej firmy i jak nadal będzie blada to na betę. mnie od tygodnia coś ciągnie w brzuchu. Na początku to było takie delikatne, a dzisiaj dało mi sie we znaki. Wydaje mi się że związane jest to ze zmianą dawkowania leku i moje jelita się buntują. Jak nie minie wrócę do wcześniejszego schematu dawkowania. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Mi chyba ze stresu spóźnia się okres(wczoraj powinnam dostać)..jajniki bolą co jakiś czas, przed chwilą czułam dość mocne kłucie, ale tak poza tym nic się nie dzieje.. Nie uwierzę, że to ciąża.. Denerwuje się tylko, że to tak się przesuwa i o każdy dzień dłużej będzie czekania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola
Olenika, a ile dni minęło od podejrzewanej owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu nie zrobisz testu zrób test i wszystko się wyjaśni czy to ciąża czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×