Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gośćAska
Prowadze 2 kalendarzyki, wg jednego ideaalnie w terminie, wg drugiego 2 dni wczesnie :/ taki sobie prezent zrobila mi na dzien kobiet :/ podziwiam Cie :p ja mysle, ze jak jutro albo w piatek pójdziesz na bete to powinno juz wykryc ciążę :) trzymam za Ciebie kciuki :) ja zaopatrzylam się w wiesiolek i zaczynam go od dzisiaj brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Właśnie poczytałam na necie o tym olejku z wiesiołka. Hmm...może faktycznie pomoże :) Jeśli tym razem nic to i ja po niego sięgnę. Zaszkodzić nie powinien a jeśli może pomóc to czemu nie :) Słyszałam też, że łykanie kwasu foliowego przez Panów wpływa pozytywnie na plemniki. Co do badania z krwi to jeśli będę miała z kim zostawić rano małą to może skoczę się na to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
No to od jutra mój mąż zazywa kwas foliowy :p lec, lec, trzymam mocno kciuki, niech chociaż Tobie sie uda :) i zaraz mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Hej a o mnie tez juz zapomnialyscie:) o rety Sali nie wiedzialam ze wam sie udalo bardzo sie ciesze igratuluje, to chyba wszystkim dziewczyna z naszego forum sie udalo, dlatego nie ma co sie poddawac:) Ja jestem teraz w 21tyg ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ah juz sie doczytalam Olenka tobie tez gratuluje wiedzialam ze uda sie wszystkim, rety tylko Ola jest mi strasznie przykro, nie potrafie sobie wyobrazic jak sie czujesz nawet. Mam nadzieje ze bedzie dobrze i wszystko sie ulozy. Asia jak tam twoje dolegliwosci? Juz wiesz jaka płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula 35
Witam Was:) tu Ania:) postanowiłam się dołączyć mam nadzieję że mnie przyjmiecie:) poczytuje Was od jakiegoś czasu nawet raz napisałam ale post się nie dodał:/ ja też jestem w trakcie starań , tabletki odstawione w październiku ale tak naprawde nasze starania od grudnia . okres zawsze miałam w miarę regularnie , mam już dzieciaczki z pierwszego związku , od prawie 3 lat jestem w nowym i postanowiliśmy że to taki nasz ostatni dzwonek ;) wczesniej ze staraniami nie miałam problemów myślałam że teraz też tak będzie niestety... w lutym @ powinnam dostać 12 i nic ale testy też nic:( myślałam że cóż jakieś kiepskie:) zrobiłam betę i też nic niestety przy okazji okazało sie że ogólnie badania krwi nie najlepsze i to jakieś takie tam dziwne rzeczy, poczytałam posprawdzałam i okazało się że to coś co ma związek z tarczycą:( zrobiłam badania już takie na tarczyce no i niby nie najgorsze ale i też nie najlepsze coś tam się dzieję :( @ przyszedł dopiero 25 :( teraz 12 mam wizyte u ginekologa endokrynologa i zobaczymy.... Gratuluję wszystkim którym się udało:) jak czytałam to mocno trzymałam kciuki:) Sali - biore olej z wiesiołka mam nadzieję że też mi pomoże. Biore też inofolik czytałam że niby też pomaga zobaczymy - coż na pewno nie zaszkodzi:) mam pytanie co do tych testów owulacyjnych muszą być mocne dwie kreski i to wtedy owulacja czy po jak już kreska bledsza? w jakich porach dnia je robić ? dziękuję za odpowiedzi.. bo pierwszy miesiąc korzystam z nich Pozdrawiam Was wszystkich i nadal trzymam kciuki za Was i za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ewabel ja jestem w 19 tyg kurde jak fajnie:)mamy podobny termin:)a czujesz juz ruchy? wiesz jaka płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Ewela, ja w ciąży nie jestem jeszcze :) Ale jestem po usg. 8 dc pęcherzyk 11 mm :) W tamtym cyklu w 11 dc miał 9 mm więc jest zmiana. Może tamten cykl był bezowulacyjny, pęcherzyk wolno rósł.. i nawet okres mi się tydzień spóźnił więc dziwnie. Pokazałam lekarzowi wyniki i aż się zaśmiałam, bo pierwszy raz coś śmiesznego palnął i na widok wyniku powiedział " no widzi pani, miodzio! " :D aż się zaśmiałam, bo to z ust starszego lekarza zabawnie zabrzmiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
Hey dziewczęta Sali i co tam u was daj znać I chyba juax też mieliście mieć wizytę mam nadzieję że wszystko ok? Ja też łykam wiesiolek i wit b i inofem i chciałam testy dziś zakupić ale nie mieli w mojej aptece Witam nowa koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula 35
Witam Mikuśkaa:) a długo już łykasz tego wiesiołka ? bo nie wiem czy cały czas bo chyba Sali pisała że do końca dni płodnych? inofen to chyba to samo co inofolik ?:) a robiłaś kiedyś te testy? (ja pierwszy miesiąc) mi puki co ta druga kreska jaśniutka dziś 14 dc zazwyczaj owulacja - ból jajnika i śluz - ok 17 dc . no w sobote wizyta to się dowiem co i jak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula 35
Witam Mikuśkaa:) a długo już łykasz tego wiesiołka ? bo nie wiem czy cały czas bo chyba Sali pisała że do końca dni płodnych? inofen to chyba to samo co inofolik ?:) a robiłaś kiedyś te testy? (ja pierwszy miesiąc) mi puki co ta druga kreska jaśniutka dziś 14 dc zazwyczaj owulacja - ból jajnika i śluz - ok 17 dc . no w sobote wizyta to się dowiem co i jak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Witaj Anula :) te testy owulacyjne pozytywne są wtedy kiedy obie kreski są tak samo mocne albo kiedy testująca jest mocniejsza od kontrolnej :) ja stosuje je od drugiego cyklu staran, czyli już 5 miesięcy i moge powiedziec, że w jakimś tam stopniumi pomagają ale nie do końca im ufam, bo 2 dni pod rząd mi wychodzą mega pozytywne :/ no i wtedy glupia z tego wszystkiego jestem :D chyba bardziej ufam temperaturze, chociaż jeszcze tez nie do końca wiem o co dokładnie chodzi, bo to trzeba dłuższych obserwacji, a ja dopiero tak jakby 3 cykl mierze :) no ale przynajmniej w tym miesiącu zaoszczędzilam na testach ciążowych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula 35
dziękuje gośćAska :) ja do temperatury to mniej więcej wiem ale to niestety nie dla mnie :) oj ja też na testy wydałam już majątek;) w lutym jedynie czekałam już na @ a w związku z tym że tyle się spóźniał to zużyłam ale miałam darmowe bo jak zamawiałam te owulacyjne to gratis dostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, witam nowe osoby. Tak ja brałam wiesiołka w sumie aż mi się skończyło ale bierze się go do owulacji. Oprocz tego robiłam testy mi pomogły. Ja we wtorek byłam u lekarza i okazało się ze są widoczne dwa pecherzyki jednak jeszcze bez zarodków. Jeżeli się rozwiną będą bliźniaki :D teraz mam znowu we wtorek wizytę i mam nadzieje ze wszystko się dobrze potoczy. Ogólnie czuje się rewelacyjnie i strasznie mam mocno powiekszona macice. Modlę się o to żeby było dobrze. Jej ucieszyłam się ze bliźniaki, a mąż zachwycony :) Polecam Wam testy i wiesiolka :)Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula 35
Sali jej super:) ale fajnie bliźniaki :) będzie dobrze :) dziękuję za info o wiesiołku:) zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
Hahaha Sali wiesz tak sobie pomyślałam że będziesz miała bliźniaki a tu taka informacja ;-) napewno będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
Ja biorę drugi miesiąc wiesiolka i do dni płodnych bo tak tu ktoś pisał aby brać -to tak biorę :-) Inofem to to samo co infolinii tylko tańsze więc zamieniłem teraz pije po 2 saszetki wcześniej po 1 piłam Męża faszerowane kwasem foliowy cynkiem wit C tak lekarz kazał :-) Za 2 tyg mamy wizytę w poradni niepłodności Teraz mam 7dc ale widzę że śluz się pojawił trochę więc chyba wiesiolek działa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Ijeeeee podwójne szczęście, boskoo :)))) <3 dziewczyny a jeszcze w sprawie tego wiesiolka to tak jak pisze na opakowaniu 3 razy dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula dużo osób tak mówiło hahaha, oby wszystko było dobrze :) a tego wiesiołka ja brałam 3 razy dziennie po 2 tabletki po posiłku :) i się udało. Chyba sex na zgodę zrobił swoje, polecam się poklocic wstrzymać się tydzień i dać jazzu w płodne hahaha my dwa dni pod rząd się godzilismy :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula 35
hehe Sali :) my teraz planowaliśmy weekend:) bo możemy się urwać:) ale dziś czuję już kłucie i śluz jest tyle że te testy blade i już nie wiem:( eh zresztą w sobotę mam wizyte to chyba będzie widzać jakby owulacja była czy też już po? a może ja to źle interpretuje może najpierw kłucie i śluz a potem owulacja i testy pozytywne? sorki że Wam truje stara matka ze mnie hehe a się nakręcam ;) Mikuśkaa u mnie niestety nie było inofenu bo no tak tańszy jest jak skończe ten to będę szukać:) ja też biore wiesiołka 3 razy po 2 tabl a inofolik 2 razy saszetka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuśkaa
Ja na necie kupiłam bo u nas drogo prawie jak infolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika jal tam sali to super ja bym sie bala blizniakow. Ewbela u mnie tez zaczyna sie 21tydzien dolegliwosci sa ale teraz to tylko odbijanie zgaga i zaparcia ale czuje ruchy juz mojego synka od 5tygodni sa coraz mocniejsze . Dzisiaj meza.namowilam na buciki z adidasa troche nie bylzekonany ze zeuty ktorecko ponosi miesiac goktoremiesiacdaliswydalismydaliszloty ale raz zyje brzuch robi sie wiekszy i maz gada do brzucha caluje i mowi ze nas kocha . Jest super tylko szkoda ze za tydzien juz koniec urlopu i powrot do szkocji a poki co rodzice gotuja nam pysznosci a ja jem zachlannie i pozniej sie mecze z odbijaniem i zgaga taki typ ale maly jest zdrowy i wszysyko jest ok wazy 350gram mimo ze 5kg przytylam tylko asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAska
Mirka, jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwa
hej dziewczyny wiem ze staracie się o maleństwo wiem jak to jest do nie dawna tez walczyła jak wy obecnie 20 tydz ciazy:) jeżeli bym mogła coś napisać to ja tak stosowałam testy owulacyjne jadłam witaminy dla przyszłych mam i olej z wiesiołka i zdrowo się odzywałem tzn strasznie jadłam dużo warzyw i owoców różnych no i jakimś cudem się udało a co do tych testów to ja co miesiąc miałam blada druga kreskę w owulacyjnych wiec one chyba tak mają ze nigdy nie są tak samo moce kolorem jak kontrolna życzę wam wszystkich wymarzonych pozytywnych testów ciążowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka30
Jestem, jestem :) Od razu mówię na badaniu z krwi nie byłam, bo nie miałam jak. Tak więc poczekam do poniedziałku :) Choć dzisiaj wybieram się do apteki to chyba od razu kupie z dwa testy, i może jutro jeden zrobie?! :) Ależżż mnie korci. Może już coś pokaże na dwa dni przed spodziewaną miesiączką? Któraś z Was tak miała, że jakoś wcześniej pokazały się dwie kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anula 35
Asiu zdrówka fajnie tak jak dzidziuś fika nie?:) Ewa no u mnie tez właśnie objawy jak na owulację a ta kreska blada:( Mirka mi wychodziły 2-3 dni przed terminem ale kreska blada ale była:) ale jak nie wyjdzie to zawsze jest nadzieja że za wcześnie :) słyszałam że czasem w dzień@ lub troszke po nie wychodziła kreska a jednak ciąża była:) życze dwóch kreseczek i cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Asia, właśnie jestem po kolejnym usg :) 10 dc pecherzyk 15 mm :D Musze działać od dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula super uczucie moj.facet chce.zobaczyc ale nie.umiem.mu powiedpoczucpowiekopac kopac zacznie. Olenika ten cykl jest twoj innej opcji nie widze ciagnij meza i.dzialajcie ale.pamietajcie ze to.ma was zblizyc do siebie a nie myslec.o dziecku. Ja to na nowo.czerpie radosc z seksu mimo ze jest coraz ciezej dla mnie ale jest mega milo asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Asia, który to już miesiąc? :p Oczywiście ze przede wszystkim radość!:) wiesz ja od dawna wyluzowalam tym bardziej ze wyniki są takie dobre i pęcherzyk rośnie :) Lekarz tez powiedział ze sluz jest ładny jak na dany dzień cyklu. Teraz weekend, mamy wolne wiec poszalejemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika to 21 tydzien juz czyli 5miesiac niby przytylam 5kg ale jest coraz ciezej bo ja zawsze bylam szczupla i niska zauwazylam ze musze podkladac poduszke pod plecy jak siedze bo strasznie bola .i do tego odbijanie i zgaga ale kupilam gaviscon i pomaga. Wlasnie.moj dominik sie obudzil i daje o sobie znac.kopniakami. olenika to szalejcie w tym tygodniu i na swieta licze ze dostaniesz od zajaczka to o czym pragniesz asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×