Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

okoani dziekuje za takie rzeczowe przedstawienie sprawy :-) My z mezem wierzacy, praktykujacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez widziaąłam taki cupser album do zdjec dla bobasa :-) No szatke trzeba kupic i swiece. A gdzie sie kupuje szatke??????? I chyba trzeba imiona wyszyc cio ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko ze do koperty nas stac mało dac bo maz tylko pracuje ale wazna jest uroczystosc a nie kasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow sie spotykam na forum, ze na chrzest daje sie kase... Naprawde pierwsze slysze... Na ile chrztow byla to na zadnym sie nie spotkalam zeby dawac kase.... Ostatnio jak bylam to rodzice zazyczyli dobie gowniene prazenty- PAMPERSY i puszki mleka. matka nie miala pokarmu, a jednak takie mleko nie nalezy do najtanszych... No i tak zrobilismy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWATU24 a skad TY jestes? Z jakiego regionu kraju? Bo u nas na slasku sie daje pieniadze :( No albo jakis prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Białystok... No moze na slasku lub zachodzie jest inaczej... My to z podlasia bardziej duchowni niz materialisci ':D (nie obrazajac nikogo :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety u nas na sląsku to na wszystki uroczystości daje się kopetówę ;/;/;/ szatke i świece kupuje się w sklepie z akcesoriami kościelnymi ale można tez na allegro-tam sa piękne poprostu. nie trzeba wyszywac imnion. no ale na allegro jest taka opcja ze na świecy mozesz zażyczyc sobie imię i datę urodzin dziecka, a na sztce tez + zdjęcie bombelka- cudowne to test :) ja tez nei mam duzo kasy więc to bardziej skromniejsz kopeta była- ale takie dziecko nie ma swiadomości że dostaje pieniądze czy nie- zyskuje rodziców chrzestnych i to jest najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak WIOLCIA bo kase i tak dostaja rodzice, no ale zawsze sie na poczatek przyda dla dzieciiaczka cos kupic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjć może faktycznie masz bałagan z hormonami- nestety my nie jestesmy w stanie Ci pomóc :(:(:( oby dobrze się to wszystko skończyło- może pomasuj sobie i przyniesie Ci to troszkę ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa na chrzest dostała od chrzestnych właśnie kasę:)A było to 10 lat temu:):):):)Ale ja też śląsk.....a z kolei ja mojemu bratu kupowałam fotelik samochodowy taki dla niemowlęcia...bo nie mieli , z kasą też krucho było więc się przysłużyłam...bardzo wdzięczni byli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA dziekuje za troske! Wiecie ja mam chyba zamieszanie z hormonami. Mam tylko niecałe 20 % tarczycy bo mam wycieta :( Biore hormony, ale moze teraz orgaznizm zwariował jak skonczyłam brac diane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka to fajnie jak rodzice dzieciaczka potrafia docenic prezent a nie sa z takich ktróym ciagle mało kasy :( Ogladałam szatki :-) Sliczne, z imieniami i data crztu juz za 30 złotych! Jak nas poprosza to zamówię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczy dla maluszków sa poprostu bajeczne :):):) tylko szkoda ze płaci się czasami jak za ciuchy dla dorosłych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia o ładne :-) Oj tak ciuszki drogie! A teraz ogladałam cos do siostrzenicy bo trzeba bedzie kupic to po 20 łzotych sa same takie bluzeczki :( Ale ładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupie najwyzej koszulke taka ładna i do tego paajacyka :-) No i siostrzencowi jakies autko zeby nie był zazdrosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, dawno sie nie odzywalam bo ostatnio cos nie maialam czasu zeby siedziec przy kompie ale regularnie w pracy przegladalam to nasze forum, u mnie dzisiaj 8 dzien cyklu wiec niedługo ruszamy z próbami;) zaczelam mierzyc temperaturke, ostatnie dni mialam 36,4 ale dzisiaj nie mierzylam bo mi sie przysnelo i juz nie zdązylam:( cos nie jestem systematyczna a tak sobie obiecywalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka8105 to nastaw sobie budzik :) Ja tam zrobiłam i budze sie regularnie :-) Ale w przyszłym cyklu zaczynam mierzyc chyba dopochwowo bo tam nie ma takich wachan temp jak w ustach. A pomoca jest ta strona http://28dni.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki u mnie te pomiary nie są codzienne bo nie ma takiej opcji.....najczęściej mąż mnie budzi rozumiecie jak:):):):)więc mu nie powiem poczekaj 5 minut temperature sobie zmierzę:):P):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ NERWUSKU! :) No ja do południa byłam u męża w szpitalu. A potem gotowałam obiadek :-) A jak tam u CIEBIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trochę poleży:( ale na walentynki juz bedzie w domku :) a jak tam plany walentynkowe? macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×