Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

No ja bym chciałą isc z mezem na kolacje ale nie wiem czy beda srodki na to a TY masz pomysł?????? No w pn powinien wyjsc na scisłe. Jutro ma zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nic jeszcze nie wymyśliłam, ostatnio wpadłam na pomysł żeby się na walentynkowy weekend do SPA wybrać, ale jak przejrzałam w necie ofert to zdębiałam - ceny koszmarne więc odpada:( wiec myśle że jakaś kolacja gdzies na miescie a potem moze wymyśle domowe SPA, bo my dzien przed walentynkami mamy 2 rocznice zareczyn wiec mamy takie podwojne swietowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ANULKA to podwójne swieto :) SUPER :) Ja chciałam mezowi wreczyc test na prezent ale nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak sobie policzyłam to akurat na walentynkowy weekend przypadna mi dni płodne wiec jak podwojne swieto to moze coś się uda zdziałać-super by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca czyli macie post?:P nie martw sie szybko mężus wróci... u mnie bez zmian, staranka w toku, ale jakos bez entuzjazmu... pewnie i tak sie nie uda.... co do walentynek....wybietamy sie do kina na :randkę w ciemno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ja dzisiaj o 19.00 kolejny monitoring.....zobaczymy ale coś czuje że dupa...:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. U mnie temp rano 36,5. Mam ma dzisiaj zabieg wiec bede lekko zdenerwowana. Tak NERWUSKU post :( Szarlotka powodzenia na monitoringu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie... :) jak mineła nocka? ja znowu zaraz do pracy i do 19stej :( u mnie dzisiaj 16 dc, od wczorak kłuja mnie jajniki szczególnie lewy i piersi obolałe... 17 pewnie bede miała @ :( szarlotka trzymam kciuki i daj znac jak po monitoringu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku dasz rade! U mnie 20 dc! :( A po południu idę z tesciowa do szpitala do meza bo juz jest po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki 🌼 pozdrawiam cieplutko u Mnie ostatnio duże zamieszanie (pozytywne) i nie miałam czasu na pisanie ale,podglądałam was troszkę ;-) no u Mnie to już19dc i na razie bez zmian czekam na 11/02 jak ta MAŁPENCJA....do mnie przylezie... POZDRAWIAM KOCHANIUTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Malva malpencja...:)dobrze ją nazwałaś:).....w sumie dobrze że jest bo wiemy że tak tragicznie z naszymi hormonkami nie jest////wieczorkiem napisze co i jak///monit mam na 19.00 ...mąż stwierdził że jedzie ze mną bo coś mu podpada takie czeste wychodzenie wieczorem do lekarza:):):):):):):)A tak poza tym zbieram sie powoli z pracy do domu syf sprzątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... no ja to czasami wieczorem to nawet do biedronki sama nie mogę ;-) szarlotka80 no widzisz panowie są o Nas zazdrośni,to chyba nie jest z nami jeszcze tak źle prawda ;-) 🌼 Ps. wiesz co chyba w niedzielę upiekę szarlotkę TO PRZEZ TEN TWÓJ SŁODZIUTKI PSEUDONIM... aaaaaa i na wierzch lukier a może kruszonka mniam...mniam.... zapraszam na niedzielę do Mnie ;-) ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Malva nie kuś:):):)....szarlotka pyyyyyszna...najlepszą robi moja mama ale już dawno nie robiła:(...rozleniwiła się.... A co do mężów....strrrrasznie mi się podoba ta jego zazdrość:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj SZARLOTKA a może udałoby ci się podkraść o przepis od mamy...najbardziej to interesuje mnie ciasto (spód) lubię eksperymentować w kuchni ((( jeść też))) szukam idealnego przepisu na kruche ciasto pod szarlotkę...a więc jak już uda ci się podejrzeć u mamy to daj znać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne:)dzisiaj do niej idę więc napiszę Ci wieczorkiem...ok???? Tylko wrócę z monitoringu....:):):)Ale naprawdę robi pyszną szarlotkę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super kochana powodzenia na monitoringu całuję i PROSZĘ mi się nie denerwować 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 pozdrawiam i uciekam ba mam jeszcze trochę pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne.....:)zaraz po powrocie napiszę:):):)A ja już kochane po pracy....czekam na mężusia ale on dopiero koło 18.00 będzie...mam nadzieję że zdązy zjeść obiad....bo na 19.00 musimy już na randce z doktorkiem być....buziaczki dla was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam od meza ze szpitala. Jest po zabiegu. Dostał tabletki i powinno byc coraz lepiej :) A u mnei wycieki są dalej :( I jakby wiecej :( Ach gdzie ten wtorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczko nic się nie martw już nie długo pójdziesz do lekarza i się wszystko wyjaśni 🌼 pozdrów serdecznie męża i życz mu dużo siły ;-) ;-) uszka do góry maleńka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malva Ty działasz na nas jak balsam:):):):)Normalnie lepiej niż psycholog....ja to raczej twarda baba jestem ale nieraz się załamuje bardziej niż dziecko....:(tylko że tego po mnie nie widać:(i wszyscy dookoła myślą że ja wieczna optymistka..... A poza tematem jak tam dziewczynki popołudnie????? Ja obiadek mam prawie gotowy....:)Tylko mojego żarłoka brakuje....przespałam się godzinkę bo mnie tak siekło że ciężko wstać po godzinie było....budzik sobie nastawiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983 dziekuje ale jakos mi dzisiaj zle :( szarlotka80 no to fajna drzemka :) Ja jak spie w dzien to mi potem niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie coraz bardziej mnie boli brzuch i łupie w krzyzu i coraz wiecej wydzieliny. To sie chyba normalny @ zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrlotko zarumieniłam się troszkę ;-) (nie wiem czy widać :-) ;-) ) ja mam też czasami takie paskudne dni (przyznam się szczerze że ciężko mam w życiu) może to zabrzmi banalnie ale KOCHAM to życie i dziękuję Bogu za każdy dzień.... mam przepis na udany dzień: 1.raniutko po przebudzeniu pomyśl o czymś bardzo przyjemnym (np. o naszych starankach ;-) i od razu się uśmiechniesz 2.my kobitki,wielkie damy : poświęć dzisiaj 5 minut więcej na makijaż,coś więcej niż tylko kredka i tusz....może jakiś odważniejszy cień,intensywny błyszczyk.... 3. BIELIZNA!!!! nie ważne czy ważę 100,70 czy 50 kg każda kobieta jest sexi jeśli sama tak o sobie myśli (SPRAWDZONE) 4.w samochodzie,w kuchni leci w radiu fajny kawałek DAWAJ głośniej szkoda każdej chwili,łap szczęście za nogi i duś jak cytrynkę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca kochaniutka a może ty sobie za bardzo to wkręcasz...uspokój się bop stresem to nic nie zdziałasz....zrób sobie pachnący prysznic,a później wymasuj balsamem,kremem może ostatnio masz za dużo stresu i to się na organizmie odbija?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobiety:):):) A więc tak Malva......z tym punktem pierwszym to jest tak że ja ciągle o TYM myślę:):):):)Nie tylko po przebudzeniu:):):L)he he.....jakaś się inna urodziłam...:)Malvunia kochana jesteś z tym przepisem:):) Aaaaaa przepis na szarlotkę będzie za godzinkę.....:) A co do mojego monitu.....owulacja była...wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że odbyła się książkowo...ciekawe tylko czy chłop mi się książkowo sprawdził:):)_:)....zobaczymy po 16 lutym....:)Na dzień dzisiejszy mam świetny humor bo lekarz stwierdził że jak najbardziej problemów nie ma i powinnam zaciążyć.....naprawdę kamień z serca....teraz tylko się odstresować.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva1983 stresu to ja mam teraz mega duzo! Najpier siostra miała cesarke i urodziła córeczke!!!!!! Teraz jest mąż w szpitalu!!!!!! Potem moja mama idzie na operacje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKA NO TO TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!! POWODZENIA ZEBY BYŁA FASOLKA PO WALENTYNKACH!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×