Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość M.I
Wlasnie okazalam Wam moja mega niecierpliwosc dlatego jasne jest ze to moje pierwsze starania ;D wiem , ze sa minimalne szanse aby udalo mi sie za pierwszym razem ale i tak mam ogromna zniecierpliwiona nadzieje!! Mysle ze kolejne starania beda mniej stresowaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi witaj 🖐️ kochana wielu dziewczynom udaje się za pierwszym podjeściem :) trzymam kciuki, zeby i u ciebie tak było :D ale 6 dni po stosunku to bardzo za wcześnie na test. fajnie ze jestes z nami, szybciej czas ci zleci do dnia testowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj M. I ja Ci zycze z całego serca zeby te Twoje pierwsze starania okazały sie owocne i uwierz mi każde kolejne to coraz wiekszy stres i niepewnosc, ja to w zasadzie nie moge napisac o konkrestnych staraniach, bo od poczatku to byl poprostu seks bez zabezpieczenia, nie wazne kiedy, o tym sie nie myslalo czy to dni plodne czy nie, dopiero od kilku miesiecy o tym mysle a szcerze to od niedawna wzielam sie za to solidnie, ale fakty sa faktami, kochamy sie juz rok bez zabezpieczenia i nic, a pragniemy tego najbardziej na swiecie, takze sama widzisz jhak to jest. Moja rada, napewno wiele spokoju, nie spinania sie z tego tytułu i seksu z przyjemnością a nie bo chcecie miec dziecko. Jeszcze co Ci poradze a czego Ci nie zycze, jesli by nie wyszlo raz drugi trzeci czwarty to idz do lekarza, zbadaj sie, zrob usg i poziom hormonow, zwlaszcza prolaktyny, nie czekaj juz dluzej bo to strata czasu i jeszcze jedno, nigdy nie mow lekarzowi ze starasz sie 4 miesiace, bo oni to zwyczajowo lekceważą, wiekszosc uważa ze do 1,5 roku zdrowa para powinna starac sie bez farmakologi, takze mów rok i juz inaczej bedzie wygladalo a badania zleci Ci takie same jak kazdej kobiecie. I na koniec poczekaj na termin @, a nawet 2 dni dłuzej i dopiero wtedy zrob test, nie rob wczesniej bo to nie ma sensu, uwierz mi, cos na ten temat wiem. A najlepiej to udaj sie do laboratorium na bete hcg czyli test z krwi, jest pewny w 100%. Życze powodzenia i ściskam kciuki:-) Jak mozesz napisz cos wiecej o sobie, ile masz lat, jak wyglądaja Twoje cykle, który to dzien cyklu, kiedy termin @ itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisze One Kiss za wczesnie na test stanowczo, ona tez wie co mowi:-) Aha i faktycznie zapomnialam Ci napisac, dogadaj sie z nasza Panią Prezes Czekającą i wpadaj na nasze prywatne forum, my tam jestesmy i rozmawiamy sobie o wielu sprawach, takze dołączam sie do zaprosin:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dosc ze czlowiek sie tak ładnie wyraża to jeszcze pretensje hehehehe, juz nie napisze wiecej Pani Prezes:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Mam na Imie Agnieszka i mam 22lata:) Jestem z Krakowa i razem z moim narzeczonym pragniemy mieć bobaska. (PS. nie mam pojecie skad moje pseudo. ;)). Przeliczyłam swoje owulacje, ponieważ cykl mam średnio co 28 dni, raz dostanę dzień wcześniej raz dzień poźniej ale to nie ma większego znaczenia, ponieważ kilka razy w roku jeżdżę nad morze do rodziny i to z tego względu czasem się spóźni. Jestem bardzo niecierpliwą osobą i już widzę, że dziecko uczy mnie tej pięknej cnoty jaką jest cierpliwość... Minęło 5 dni od owulacji a staraliśmy się dwa dni wcześniej, więc z tego co czytałąm, chyba naprawdę muszę poczekać do 14 paź. czyli pierwszego dnia spodziewanej a raczej niechcianej miesiączki ;)) Chętnie dolączyłabym do Waszego forum więc poprosiłabym o emaila, może z Wami dni mi szybciej zlecą ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca1984@wp.pl Prosze tu jest mail do Sylwi , naszej kierowniczki Kochanej takze pisz a ona napewno da Ci dostęp:-) I naprawde oczekiwanie na dzieciątko uczy cierpliwości ale pamietaj ona tez ma swoje granice i czasami one puszczają, tym bardziej zycze Tobie bys nie musiała się z tym wszystkim wzmagać, ale z nami zostań, teraz to i ja jestem bardzo ciekawa jak tam zakończy sie Twój cykl, trzymam kciuki i do usłyszenia na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to moze byc Pani Prezes, to tylko tak udawalas co hihih, bedzie Pani Prezes bedzie bo jakby inaczej:-) I dobrze ze tu piszemy, zawsze to nowe kobitki dołączą i bedzie raźniej przede wszystkim nam staraczkom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Sylwia :-) spokoju w pracy dzis i megaaaaaaa utargu :D ludzie sa po wypłacie to może będzie się kręciło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI jak doszedł link to załóz konto i napisz w dziale osoby chetne do przyjecia to dam ci dostep do głównego forum :) Teraz ide na 10 min do pracy wiec pewnie wieczorem zrobie to :)( Chyba ze zdazysz w 10 min załózycc konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Moja wina, nie miałam jak wejść na kafe... Teraz już jestem i założyłam konto ;) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiss, no ja jestem po owulacji, byly dwa pecherzyki i czekam do 16.10. Ale mam dola dzis i generalnie nie wierze w zaden sukces :( Nie jestem dzis dobrym kompanem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Surfitka ja czekam do 14 moze 15 ;) Jestem z Toba! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie prawie leb, w leb..oby te france nie przylazly !!! Ale znajac zycie i tak przyjda. Ostatnio czym bardziej jej nie chce tym szybciej jest :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.I
Masz już zrobione jakieś badania? To są moje pierwsze starania dlatego badania zacznę gdy teraz dostałabym @. Oby nie ;p a jak narazie biorę kwas foliowy. Cały czas o tym myśle.. Paranoja. Gdy nie ujrzę 2kreseczek to chyba popadnę w ogromny smutek. Bardzo mi zależy jak każdej z nas. Jakim cudem ludzie miewają wpadki?! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.I. ja, ze tak powiem mam porobione wszystkie mozliwe badania, wiem co mi jest, i jestem pod opieka kliniki nieplodnosci. Ale to moj 4 stymulowany cykl i nic. Niby owulka jest, niby wsyzstko pieknie i ladnie ale ciazy nie ma. O pierwsza ciaze staralam sie bardzo dlugo, i cos czuje ze to byla pierwsza i jedyna ciaza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i nie ma torbieli lewy jajnik: pęcherzyk 11 cm, prawy jajnik pecherzyk 12 cm i ednometrium 12 cm skacze z radości wchłonęła się !!! Jutro dzownię do kliniki po 15 i umawiam się na INSEMKĘ :) Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×