Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Wiokica oj taka skórka z pomidora to potrafi dac popalic :( Współczuje! A Ty kiedy idziesaz do ginekologa sprawdzic co z pęcherzykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem że dopiero w dzień @ mogę wiedzieć czy się udało czy nie ale nawet oznak owulki nie mialam a zawsze śluz był ale w tym cyklu nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie zalatwilam slonce. Jak juz doszlo co do czego i wszystko bylo tak jak powinno na swoim miejscu;) po 10 min przerwalismy bo M nic wogole nie czul.... powiedzial ze oprocz tego ze jest tam cieplej to w srodku mam strasznie miekko, bardzo duzo sluzu, byl tylko w srodku a na zewnatrz doslownie odrobina i mial bialy kolor, (zawsze w takich przyjemnych chwilach jest przezroczysty i mimo duzego podniecenia nie mam potopu) i tak mokro i slisko ze nic nie czuc. Niby bylam zajebi.cie podniecona tyle ze przy kazdych przytulankach jestem i nigdy nie bylo takich opcji:( niech juz ta @ przylezie pojde do gina, porobie badania.Wydaje mi sie ze te pigulki anty po odstawieniu narobily u mnie troche zamieszania bo jezeli nie one to juz sama nie wiem przez co tak teraz mam...... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek to pozostaje czekac i trzymac kciuki! Kamila wspólczuje z tym bólem piersi :( Mnie raz bolały sutki w cyklu gdzie miałam owulacje, bolały mnie na owulacj ei przed @. Kamila a który to dzien cyklu u CIEBie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ide dzis do ginka i mam nadzieje że pekł a nie wchłoną czy cos tam. no Kamilko Kamilko kiedy masz dostac @??? podejrzanie mi to wyglada :))):) werna ja testów owulacyjnych nigdy nie stosowałam ale na wielu forach pisza że sa zawodne- tempka może coś mówic ale trzeba byc mega systematycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety pozostaje tylko czekanie a to jeszcze trochę czasu bo niby 18 kwietnia ale pewnie i tak przylezie później jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia to powodzenia u ginekologa!!!!!!!! Mam nadzieje ze pęcherzyk pekł :) A moge zapytac ile kosztuje ten zastrzyk na pekniecie pecherzyka? Bo jutro ide do lekarki i sie zastanawiam czy mi przepisze juz cos na wyregulowanie cyklu i na pecherzyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pracy jjestem i jedyne co mam tu do jedzenia to 2 HITY i wodę;/;/;/;/ byle do 15-tej :):):) Czekajaca to moze podeślij do mnie troszku zupki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilia a który to Twój dzień cyklu? Bo wiecie, przeźroczysty, ciągnący się śluz świadczy o zbliżającej się owulacji, natomiast zaraz po zaniknięciu tego przeźroczystego jest białawy, troszkę lepki, i wtedy podobno występuje owulacja (tylko 24godz...masakra jakaś, tak krótko). Więc może Kamilko u Ciebie tak właśnie teraz było? Yyyyyyy jesli ktoś nie rozumie mojej wypowiedzi, to niech ją oleje hehehe:) troszkę to zagmatwałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca te zastrzyki są prawie niedostępne ale czytałam że sa jakies zastępstwa ale dużo droższe. ja kupiłam na receptę białą 3 ampułki ze strzykawkami i igłami za 23 zł- więc nie jest tak źle- a patrzyłam w necie to laski chciały go sprzedawac za 15 zł - o zgrozo to dopiero zdzierstwo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia a u mnie zupka bedzie gotowa na 16 wiec zapraszam :) Nie wiem co mi powie lekarka jutro :( Martwie sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet koleżance podkradłam kubusia w akcie desperacji..... dopiero jutro się o tym dowie biedaczka, bo dzisiaj ma urlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek to tez zapraszam na zupke :) Wiolkcia no to nie za drogie ale mówisz ze ciezko je dostac? Tez sie martiwe co mi za leczenie zastosuje moja lekarka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko bardzo mi przykro ze taki miałas weekend :O A jak sie dzisiaj czujesz ???? Justys ciesze sie ze jestes juz po badankach :D, napisz jak tam wizyta u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie drogie- w wielu hurtowniach tego nie ma nawet. ja musiałam jechac do innego miasta by to nabyć ;/;/;/ no ale mam już wrazie czego w domciu- moze następnym razem się przyda albo i nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjj no właśnie :P to jest myśl! ja to dzisiaj ciężko kapująca jestem..... dobra ,to idę grzebać w koszu za butelką, żeby smak był ten sam. No i żeby ta butelczyna był jeszcze w koszu.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i chciałam jeszcze dodać, tak z innej beki, że założycielka tego topiku jest w ciąży w 6 tygodniu :) mówię Wam, uda nam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia ja Ci zycze zeby te zastrzyki juz CI nie były potrzebne :D Werna no własnie :D A u mnie dzisiaj 67 dc :( A sluz mam przewaznie białawy, mleczny..... Czyli taki po fazie owuacji juz jezeli wogóle ja miałam w tak mega długim cyklu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wszytsko zakręcone jest :( nasze cykle to totalny miks - kogiel mogiel :) i weź się tu orientuj co kiedy jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Czekająca :):):) 🌼 mam nadzieję że jutro bedziesz wiedzieć cos więcej na temat swojego cyklu i zaczniesz jakies leczenie- na która idziesz do ginka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może dobry znak dla nas skoro założycielka jest w ciąży ??? może nam się też uda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, wiem właśnie z innego topiku :) starała się od października więc 7 cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia dziekuje :) No ja ide tak na około 13. Bo jutro ma dzien wolny i przyjmuje bez zapisów a na zapisy to bym dopiero miała na 21.04 a mi zalezało jak najszybciej bo nie moge czekac jak nie mam @ bo mi sie całkowicie boblokuja janiki juz :( Wiec ide jutro, bedzie pewnie mega duzo babeczek i czeka mnie 3 -4 godziny w kolejce ale dam rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×