Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a Wy dziewczynki w pracy? bo ja tak..... :( do 15.00 a czas się wlecze niemiłosiernie.... jeszcze godzina... nienawidzę poniedziałków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie masz się za fajnie? zazdroszczę..... ja też ta kchcę 😭 no ale tak, jedni muszą zapier...ać żeby inni mogli się byczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w pracy do 15-tej, potem smigam na market po nasionka warzywek i kwiatków- już czas zaczac cos sadzić- ciesze się bardzo- bede miała chociaz jakies zajęcie i nie bedzie tyle czasu na myślenie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia, ja z M w sobotę posadziłam 18 brzózek.... myślałam że padnę przy tym.... dzisiaj nas jeszcze czeka przesadzanie tuji czy tui yyyy jak zwał tak zwał... bo oczywiście są za blisko płotu i jak urosną, to ni chu chu zeby przejść z nożycami i obciąć....No i zaś się będę taplać w ziemi po łokcie... Cudowne popołudnie we dwoje :D a jakie romantyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie mam ustalonej godziny- na którą będe to bede- przyjmuje od 18- tej do ostatniej pacjetki- pewnie tak po 18-tej sobie do niego podejdę a jak będzie duża kolejka to pójde ok 21-ej- nie lubie czekac w kolejkach bo wtedy mega się stresuje- boli mnie wtedy bardzo brzuchol i wcale nie jest to miłe :( więc chcę oszczędzic sobie nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia ja moge czekac, chociaz tez sie denerwuje. Bede wertowac kartke z pytaniami do gienekolog :O Werna to cieakie sie zapowiada Ci popołudnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my akurat mamy dużo brzozek koło płotu ale je wszystkie chcemy wyciąć i zasadzić właśnie tuje- narazie mamy 2. bo z tych brzuzek nie nadążam sprzatac podwórka i nosi mi się strasznie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 15dc i kolejna @ ma przyjsc 22.04. Owulka na 100% odpada bo byla kolo 8.04 . Kurde nigdy tak nie mialam po owu, owszem byl bialy sluz ale nie w takich ilosciach. Jak gadalam z M to 1 raz bylo tam w srodku az tak miekko. Kolo 8.04 tez mialam wieksza chec na przytulanko a śluz przezroczysty i ciagnacy. Ale to co sie ze mna dzieje teraz to jest kosmos po prostu caly czas mi sie chce ( smialam sie dzis rano z M ze zachowuje sie jak kotka w czasie ruji;) ), a od kad pamietam po igraszkach w czasie owu jakos nie specjalnie zalezalo mi na sexie, jak byl to super jak nie to tez fajnie. A od ok 3 dni wiecznie molestuje M bo caly czas mi sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie..... brzózki są piękne ale te liście...jednak ja się uparłam, bo podpatrzyłam w jednym ogrodzie, jak są na 2 metrach wys., obcięte i formowane w takie kule. No coś pięknego. Więc nic tylko M wsadziałam do auta, kupiliśmy 18 szt i jazda z sadzeniem. Na szczeście ogród mam dość duży, więc posadziliśmy je troszkę dalej od domu. Mam nadzieję, że nie będę musiała sprzątać ciągle tych liścisków... W każdym razie, co się nie robi dla efektu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko, dzidziuś to jedno a dobry seks to drugie :D wiec jak Ci się chce, to trzeba korzystać!!!! Mój byłby wniebowzięty, gdybym taka była. Szalałby poprostu ze szczęścia :) Czekająca, ja też tak myslę jak Ty, nasza Kamilka właśnie może coś teraz zmajstrować, Więc nie stopuj się kochana tylko idź na całość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Kamilko korzystaj jak Ci się chce- mi się tez poprzewracało nieziemsko- mi teraz bardziej się chce rano niż wieczorem co kiedyś było nie do pomyślenia by rano to robic- no ale cóż kobieta zmienną jest. ja C powiem że ta ilość śluzu i te piersiaczki to cos ku dobremu zmierza :):):) oby tak było :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w pracusi do 18 dzisiaj. zaraz po dzieciaczki do zlobka i przedszkola jakies zakupki i fryzjer i jakos zleci mam nadzieje. Marze zeby byc juz w domku i sie polozyc... Czuje sie jakbym miała @ w koncowych dniach tyle ze zamiast plamien z krwi mam z bialego sluzu masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla na pewno masz owukle wiec działaj !!!!! mnie tez sie przesuneła ponoc czułam ja w połowie cyklu..... ;P widze ze zadna mi nic nie poradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ja nie pomoge bo ten temat jest mi zupełnie obcy - mimo checi niestety nie jestem w stanie służyć radą :( przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nerwusek, nie wiem co Ci poradzić.... ja nie miałam takiego problemu, jak narazie.... Moja siostra używała jakiejś maści i podmywała się Lactacyd-em, no i przeszło, ale co to była za maść... ale na innym forum wyczytałam baardzo dobry sposób leczniczy: po pierwsze nie drapać się choćby nie wiem co, odstawić WSZYSTKIE żele do higieny intymnej, kremy, mydła itp. jak i również clotrimazolum, !kupić szare mydło (biały jeleń)! i delikatnie podmywać się raz dziennie nie więcej tam i nie używać nic innego do kąpieli! Nie zaglądać tam, bardzo delikatnie podcierać się papierem toaletowym. Bieliznę wyparzyć w gorącej wodzie, wyprać oraz wyprasować żelazkiem, żeby zabić bakterie. Stosować się do ww wskazówek przez 2 tygodnie. Swędzenie minie po kilku dniach (2-3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o to chodzi NERWSUKU :( Ja uzywałam clortinazolum i mi przeszło :( A moze podmywaj sie w rumianku ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z jakiej firmy masz ten clotrimalozum? podobno z firmy GSK jest najlepszy, natomiast z Hasco to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×