Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

juz sama nie wiem, gin kazał smarowac clortimazolum, ale ja mu pow ze to stan zapalny, a to wyglada ja jakies uczulenie, choc nie wiem bo nie znam sie na tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ebrzuszek.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=306&Itemid=103 http://forum.gazeta.pl/forum/w,585,81127218,,stan_zapalny_pochwy_w_ciaza_czym_leczyc_.html?v=2 nerwusku znalazłam cos takiego- jeśli coś Ci to pomoże to dobrze ale chyba powinnas to skonsultowac z ginkiem. kochane ja teraz znikam już powoli szykuje się do wyjscia. będe później :) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki...ja w pracy do 18.00....co do mojego samopoczucia do dupy...koleżanka zrobiła mi zastrzyk z Ketonalu bo mnie wszystko boli i mam dość:( Psychicznie lepiej nie pytać..... A co do clotrimazolu....fachowa wiedza mówi mi że wszystko to samo...ale niestety wiem że nieraz liczą się też sobstancje wypełniające i dodatki....osobiście używam z glaxo:):):) jak ja zazdroszcze brzuchatkom////pocieszcie mnie:(5 cykl pzrede mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka, słońce łap pocieszacza! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) przecież się uda kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko skarbeczku sciskam Cię mocniutko myszko- zobaczysz będzie lepiej, napewno się uda. ja w to wierzę bardzo mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko usmiech prosze i bez dołków:) będzie dobrze Słońce :):):) Ten cykl będzie owocny zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic dziłochy, ja już będę się z wami żegnać będę na pewnio jutro :) miłego popoludnia papapapa i jeszcze raz dziękuję za miłe przyjęcie do Waszego zacnego grona👄 👄 👄 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKO trzymaj sie!!!!!! Ja mam mega długie cykle a jakbym miała normalne to tez by u mnie był juz 5 -6 cykl staran! Niepoddawamy sie słońca!!!!!!! 🌼kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam clortinazolum hasco, ale chyba jest w miare, smarowałam tym i było mi lzej, ale potem dostalam @ i sie samo wyczysciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki owu na 100% mialam 8.04 wiem bo przeszlam ja praktycznie ksiazkowo. w nocy z 6 na 7 zaczal mnie kluc jajnik i czulam go caly dzien a pod wieczor 8.04 zauwazylam ze mam sluz przezroczysty i ciagnacy jak surowe kurze bialko. 9.04 mialam dziwny bol w podbrzuszu czulam scisniecie i ciagniecie w dól(śluz juz bialy i odrobine rozciagliwy). Teraz śluz mam biały i jest on chyba taki sam jak zawsze w dni nieplodne mialam tyle ze jest go strasznie duzo i ta chcica na przytulaski jest przeogromna czego nigdy po owu nie mialam. Wiec owu to nie jest na pewno i sama chcialabym wiedziec co to moze byc.... Oby nie jakas choroba.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NERWUSKU a moze zaparz silny napar z rumianku i sie w nim podmywaj? Moze pomoze :( Juz nie wiem co poradzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla nie sądze zeby to była jakas choroba skoro chce Ci sie wiecej kochac i masz obfity śluz. Jak dla mnie to bardzo zdrowe oznaki :-) Ja mam ciagle biały sluz ostatnio :( Wypiłam juz kawke i czytam informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki ale sie rozpisalyscie ja juz stracilam resztki zdrowego rozsadku i swiruje. dzis od rana boli mnie jak na @ ale czuje jak by mi ktos do brzucha napompowal powietrza, jest twardy od czasu do czasu mnie zakluje albo z boku z lewej strony albo w srodku. ale bedzie dobrze. prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Co do testow owulacyjnych to ja wywale wszystkie jakie mam, robilam je tak jak lekarz kazal i jak beda 2 krechy to mialam leciec na zastrzyk i pewnego dnia wieczorem patrze sa 2 kreski i zaczal sie bol niesamowity, jajnik, macica. Rano biegiem do lekarza klade sie a ten do mnie, ze juz pecherzyk peknal i nie potrzeba bylo zastrzyku. Reasumujac myslalam, ze testy pokazuja zblizajaca sie owulacje a nie jak juz jest w trakcie, tyle dobrze, ze pecherzyk sam peknal :-) Akurat w owulacje bylo przytulanie i 19 kwietnia mam robic test ciazowy, wszystko zalezy od plemnikow męża-wyniki badan jeszcze nie przyszly. Kamila ja mam doslownie to samo co Ty, sluz mega obfity, ochota tez ale piersi mnie bola. Nerwusek a nie zmienialas ostatnio proszku na inny albo plynu do plukania? Taka zmiana czasem uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokotka moze i zmieniałam nie wiem :( kurcze w sumie to nie zwracam uwagi na takie rzeczy.... ale mam dosc... chyba najlepiej czuje sie po podmywaniu szałwia.... odstawiam masc, zobaczymy co sie bedzie działo... :( nina bo Ty nam naprawde zeswirujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziecie mnie w psychiatryku odwiedzac. :) kurcze tak boli jak by za sekunde @ miala przyjsc masakra. to nie na moje nerwy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie tylko ten moj bol. nerwusku ja tez mysle ze to zmiana proszku do prania. tez tak kiedys mialam. zmianilam proszek i jak reka odjąl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokokta piersi tez mnie bola, nawet jak czesze wlosy i zadlugo mam rece w gorze, a spanie to koszmar bo tylko na wznak moge. No i czuje w nich takie zakluwania i mrowienie masakra. W tym cyklu o starankach nie myslalam wogole nie mierzylam tempki ani nic przytulanki byly jak byla ochota wiec nie mysle rownierz teraz ze kochalismy sie pod katem staranek i rybki :) a od trzech dni przytulac mogla bym przez caly dzien ale chyba M by nie wytrzymal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze w tym miesiacu sie udalo juz nawet wozek wybralam a tu raczej nici boli jak nigdy i tyle czasu przed. wredna daje znac zeby nie robic sobie nadzieji. ale ja ja jeszcze pokonam - mam przynajmniej taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nawet mnie pomału dopada dół :( Cykl mi sie wyłdłuzył, @ nie widac... Przytyłam........... Z kaksa czasem krucho, nie wiem czy szukac pracy czy poswiecic sie tylko robieniu maluszka... ACH to zycie :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×