Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

czuję się ogólnie dobrze :) czasami boli brzusio ale to chyba znak że fasolka się rozwija :) no i piersi bolą po bokach :) ale to chyba dobrze ?? jak sądzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla tak, ciałko żółte pojawia sie około 2 dni po owulacji chyba ze doszło do ciazy to sie rozrasta i tworzy sie z niego ciało żółte ciązowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac z pracy zakupie mam kolo pracy apteke i mozna w niej kupic test ACON wiec zatestuje jutro rano o ile @ sie nie pojawi a jak na razie nic jej nie zapowiada chociaz tak jak pisalam moze to cisza przed burza, dzien dopiero sie zaczal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem slonko juz troche o tym poczytalam. Jezeli nie dojdzie do zaplodnienia to zanika po ok 10-12 dniach od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam na chwilke, ide zobaczyc co porabia moj Z., kluje sciany pod elektryke w naszym nowym domku, zrobie mu masazyk:) ja tu leże w ciepelku a on haruje, wroce jesze do was> kama uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku super ze Tobie sie kochanie udalo. A brzusio moze Cie pobolewac bo cialko zolte sie rozrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
cześć dziewczyny proszę o wsparcie, źle się czuję psychicznie bo przespałam się z chłopakiem po miesiącu znajomości.Jesteśmy ze sobą ale nie wiem czy dobrze zrobiłam. Mam teraz wyrzuty sumienia. Wcześniej miałam tylko jednego partnera seksualnego,On jest drugi. Chciałam to zrobić a teraz nie wiem czy nie będę załować. Nie chcę żeby myślał że jestem jakaś łatwa itd.:(.wiem że to nie jest temat, ale musiałam się wygadać. jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczynki :) ja tylko tak na troszeczke :( kamilko bardzo mi przykrro ale skoro @ nie ma to jest nadzieja a co do testu acon to polecam moja kolezanka wlasnie wczoraj na nim sie dowiedziala ze bedzie miala dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mnie to dzis znow mam bol podbrzusza temp. 37,1 i troche bolące piersi a dzis moj 26dc jeszcze musze wytrzymac 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w pracy jak to w pracy, sztuczny tłok :) W sumie mam roboty na pół godziny i do szóstej muszę siedzieć.... No a co do tych elektronicznych testów to ja też się na tym znaj jak świnia na gwiazdach, więc może Kamillka kup normalny test i zrób jutro albo w sobote. :P Czekajaca, to ja Ci serdecznie współczuję w tych górach, u nas taka zimnica, czasem śnieżek polatuje, a w górach to już w ogóle pewnie zima na całego.... :/ mnie się by to nie uśmiechało... no ale, życzę szczęśliwej podróży i odpoczywaj kochana!!! :) Szarlotka, Ty to jesteś jednak baba z jajami :D i to dosłownie. Kaj to prawo jazdy na motor!!!! Wielkie ukłony w Twoją stronę. Jednak marzenia trzeba spełniać i cięszę się, że to robisz. Justyś, ja normalnie nie wiem co napisać, żeby Ci było lepiej.... Wielkie serce dla Ciebie ❤️ Kolokokta, a może to plamienia tylko, a dzidzia będzie? :) Testowałaś już? Wilokcia, Tobie też się może udało, co? :) Mysia, ale masz fajnie, nasze poddasze jeszcze na planach... Teraz jakoś mają przyjść robotnicy budować, ale w tym roku nie ma szans żebyśmy się mogli przeprowadzić....wiadomo, kaska... a Wy kiedy planujecie przeprowadzkę? Jeśli o kimś zapomniałam, to przepraszam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj Kamilla razem z M patrzyliśmy czy jest II kreska no i była :) trochę wyraźniejsza ale robiłam po południu i 3 raz ten sm test PINK TEST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawialam nad testami ktore pokazuja cos po czasie, no niby zachodza jakies reakcje chemiczne ale moze to cos znaczy jezeli wyjdzie ta druga kreseczka nawet juz o czasie..... Co do pomaranczowej kolezanki to ciezko cos Ci slonce doradzic. Moze zadaj sobie pytanie czy kochasz tego faceta z ktorym teraz jestes i czy on tez Ciebie kocha. Jezeli jestes pewna tych dwoch rzeczy to reszta sie nie liczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym sie polozyc spac i wstac za 5 dni zeby juz testowac mam nadzieje ze chociaz zdaze zatestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karten, do @ jeszcze troszkę czasu masz, więc jeszcze nic straconego, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak ale mam takie przeczucie ze sie nie udalo i ta @ przylezie tylko ciekawi mnie ten bol i temp. 37,1 i czasem mokro na dole taki mleczny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortuna kolem sie toczy
dziewczyny zaciazone,blagam napiszcie mi 1sze objawy,kiedy i jakie sie pojawily!bede wdzieczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
dzięki Kamilla 23 czuję coś do niego, narazie nie chce mu mówić tego (ale się domyśla:)), chcę być pewna w 100% ale chyba go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna 24
kamilla23 wydaje mi się że on mnie kocha, ale boi się że go zranie. Opowiadał mi o wczesniejszych związkach no i był bardzo zraniony przez kobiety. On jest wrażliwy chłopak, choc nie zawsze chce to pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj ale u nas zimno i pada śnieg masakra;/;/;/;/ lipna pogoda. werna u mnie to raczej nic z tego w tym cyklu- zapewne mocno zaboli jak @ przyjdzie bo 2 cykl z clo i dalej nic- no ale może do trzech razy sztuka :):):):):) no tak godziny pracy są nieciekawe ale cóż- byle zaciążyć i potem iść na L4 po ok 6 miesiącach ciąży :):)):) u mnie elektryka w trakcie- plany porysowane, materiał zakupiony prawie- tylko czekamy na wizję lokalną z elektrowni. więc w między czasie bedzie kafelkowanie mojej łazieneczki zielonej :):):):) podłoge juz mamy a jedziemy tam na weekend z męzem i zaczniemy kłaść na ściany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna jezeli kocha to w nosie miej ze po miesiacu poszliscie do lozka. Jezeli zacznie Cie unikac to moze znaczyc ze tylko o lozko mu chodzilo jezeli nie to ciesz sie miloscia:) A u mnie cisza..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×