Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kurde,dopiero teraz zauważyłaś, że fajny babiszon ze mnie ??? :) to wczas..... Widze, że ja tu chyba największa optymistka jestem, nie wiem w sumie czemu, też musze zacząć biadolić, żeby od reszty nie odstawać :) No, to dobra, to wyjaśnione Kamilka wszystko, wiec jutro napisz, ale jasno i wyraźnie, że ten + to naprawdę +, bo zaś coś pomylę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też se ide, bo nie dość że nie ma nikogo, to jeszcze znowu coś źle zinterpretuję i będę musiała się ponownie obrazić :P Miejcie się dziołuszki, do jutra!!! P.S.Kama, jestem w pracy na 10.00 więc jak się zaloguję na kafe, to wynik ma już być podany i oprawiony w ramkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna postaram sie o link ze zdjeciem zeby nie bylo to tamto:P Pewnie nie jestem ale coz trza zyc dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko na chwilke. U mnie jakies dziwne rzeczy sie dzieja :/ Caly dzien bolalo mnie jak na okres,w pracy bylo mi duszno, goraco i niedobrze, mam brazowe plamienia. Nigdy tak nie mialam, zawsze bylo tak, ze nadchodzil dzien @, najpierw bol, pozniej plamienie i do godziny przychodzila @, teraz dzien wczesniej boli i przestaje... Robilam rano test i wyszedl negatywny wiec pewnie w nocy przyjdzie@ No ale trudno, jutro juz mam dostac badania męża i bede wiedziec na czym stoje, cos czuje, ze nie bedzie dobrze, od rana bede czatowac na listonoszke :-) Berbelku gratuluje! Kamila daj znac rano! Buziaki i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jedak bo maz pojechal na chwile do rodzicow, Kamila chyba mamy takie same objawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta no ja zawsze robilam w dniu @ bo ja mam cykle roznej dlugosci no i powtarzalam po dwoch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys czyli chociaz troszke mnie lubisz skoro sie usmiechnelas:) U mnie przed @ zawsze sucho bylko a teraz mokro i duzo bialego sama nie wiem, jeszcze bol zeba mnie meczy od wczoraj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko bedzie dobrze. ja dopiero 2 maja moge testowac wiec jeszcze kupa czasu a boli mnie dalej jajnik i jest spuchniety strasznie:( boje sie... oby wam sie dziewczyny udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie slonce nie nastawiam ze nam sie udalo bo nie chce sie rozczarowac. za 10h bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:):)U mnie 12 dc trwa...:)jajniki mnie napieprzają jak już pisałam i nie wiem dlaczego.....:(plamienia są nadal......M się dzisiaj zgodził żebym zrobila prawo jazdy na motor....:):)Hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaa , myślałam że dłużej będę musiala pracować nad nim:)a poza tym obiecal że nawet mi na swoim pozwoli od czasu do czasu.....oczywiście jak już PJ zrobię....:)cieszę się strasznie.............. Ja tak w ogóle dziewczynki znajduję tysiące spraw dookoła do zrobienia żeby nie musieć myśleć o jednym i tym samym.....:( Kamilla no to widzę że jutro znowu świętowanie na topiku będzie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotko podziwiam Cie za to ze chcesz prawko na motor zrobic ja boje sie zrobic na auto juz o motorze nie wspominajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys napewno sie uda:) ale ja juz mam dosc tego ze cos idzie nie tak:( a bylo tak dobrze, w tym cyklu nie mialam zadnych boli ani plamien a tu teraz ten bol jajnika masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie dziewczynki berbelku sto lat troszkę mi zeszło zanim przeczytalam zaległości widze ze troche sie dzialo berbelku rowniez gratulacje widzisz wszystkie pisaly ze jak juz jest ta druga krecha to bedzie ja dzis miernie sie czuje w nocy spac nie moglam a dzis prawie caly czas senna chodze jeszcze boli mnie prawy jajnik dzis rowniez dowiedzialam sie ze moja dobra kolezanka w koncu ma IIkrechy miala monitoring i brala clo. trzymam kciuki za jutro testujące dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×