Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Szarkotko i nawet aukcji nie wygrałam :( Nawet ciuszka nowego nie bede miec :( Z jedzeniem sobie nie radze....... Mam musi isc do szpitala, ech :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca przykro mi slonce. ja cie dzisiaj nie pociesze lepiej bo sama mam taki dolek ze szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj JUSTYNKO nie wiem :O Ja zaraz bede goło chodziła bo mi sie ciuchy nawet koncza takie wyjsciowe...... Ech No nic nie ma co biadolic, jutro tez jest dzien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytankoo
berbelku czy nerwusku lub inne dziewczyny w ciazy-jakie mialyscie pierwsze objawy,tuz po owulacji..Powiedzcie mi prosze,czy moze pierwszym jest po rpostu zatrzymanie okresu??A bol piersi-mocny,delikatny czy tylko przy dotyku,a moze w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca ...Justys.....dziewczynki buźki do góry....kto mnie będzie pocieszał?????????????????? Ja też dołek....:(bo brzuszek mnie boli :( jajko mnie boli i w ogóle nie wiem co jest grane:( a pranka za rzadko jeśli to owulka wczoraj była....tzn. wczoraj było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to ja, wasza wernusia hehehe. Męża nie ma, obiad zrobiony, pranie poprasowane, więc wlazłam szczególnie żeby od berbelka tą jasną kreche zabrać :) Wiedziałam kochana, że się teścior nie mylił, Ciesze się bardzo!!! :D No już lachony, głowy do góry!!! Takie wieści nam tu koleżanki obwieszczają, a Wy się dołujecie....Użalanie się nad sobą nic nie da, sama się o tym już przekonałam 4 razy i teraz pewnie będzie piąty. Nie mam w ogóle żadnego śluzu, więc @ mam jak w banku. No i co??? Nic nie zrobię, na siłę sobie rybci nie wcisnę, niestety.... Kolejny miesiąc rozczarowania..... Jednak najważniejsze, że nadal można się starać i tego się trzymam, nic nie jest jeszcze przekreślone. Niektóre mają rybcię raz dwa, inne muszą trochę poczekać. Ciężko jest się pogodzić z losem, bo sama to też przeżywam, jednak trzeba mieć wiarę i nadzieję, tak jak to kiedyś Kamilla napisała. No i zapewne będzie sie jutro cieszyć II kreskami na teście :) ( daj jej Boże) No a reszta staraczek, przybić mi tu zaraz piątkę, przecież damy radę, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj werna ja mialam caly czas dobre nastawienie pomimo straty dwoch rybek ale teraz jakos ogarnelo mnie przerazenie.... i nie boje sie ze wynik bedzie negatywny tylko wlasnie ze bedzie pozytywny tylko ze znow cos pojdzie nie tak, a najbardziej boje sie tego ze u mnie jest zwiekszone ryzyko ciazy pozamacicznej a owulka byla z tego obciazonego, chorego jajnika wiec mam mega stracha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ CO, NIE GADAM Z TOBĄ KAMA!!!! Jesteś okrutna, siedzę tu jak na szpilkach, obgryzam prawie pazury ze strachu, że teścior nie wyszedł, a Ty se jaja robisz!!!! To że masz super-hiper-electric testa, to nie znaczy że masz nadszarpywać naszych nerwów!!!!!! Obrazilam się..... ( NO I CO??? GRATULACJE :D, NAWIASEM MÓWIĄC, WIEDZIAŁAM NIEDOWIARKU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja NIE ROBILAM GO JESZCZE. Napisalam tylko ze II krech nie pokaze tylko + jezeli nam sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, odobrażam się :) ale gratulacje przechodzą jako bonus na jutro a na przyszłość, to pisz jaśniej, bo stres mi nie służy, szczególnie przed @, jeszcze szybciej dostanę, i co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups pomyliło mi się, teraz juz poprawiłam NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica kolokokta...........24............4...................22. 04......Wrocław werna26............26.............5.................23.04 ......Bielsko mysia owsia..........26.............8.................23.04......B rzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa wiolkcia..............28............12.......... .....25. 04....Zabrze karten...............28..............2................28. 04....jelenia gora evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice nina1985............24............8...................13. 05....Radomsko nadi8...................23...........12.................? ???...Jelenia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Agnieszkaa112......20............6.................19.03. ...częstochowa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? wklejam tabelkę by jutro Kama mogła szybko przeskoczyć do brzuchatek i berebelek tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ja nie zdążę zatestować bo @ przyjdzie w niedzielę względnie w poniedziałek. bo juz od niedzieli mam plamienia po pranku :( znikam i zycze miłego wieczorku. do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×