Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

A ja juz mam 25 par kolczyków i mi brakło koralików i szpilek :) Jutro wieczorem dziewczyny jedziemy juz w góry wiec mnie nie bedzie. A potem chyba do rodziców pojade .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecalam pisze wynik testu wyszedl - wiec ciazy nie ma i czekam na okres Milego dnia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam cicha nadzieje ze sie udalo a tu du.a no coz widocznie tak mialo byc... Powodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde...:(Kamilla....a ja miałam nadzieję....:(Dziewczyny czemu tak trudno zajść to jest straszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kamilla no nic, następny cykl przed wami!!!!!!!!!!!!!! Chociaż wiesz.....skoro @ jeszcze nie ma.......ja we wszystko wierze bo w pierwszej ciąży test ciążowy wyszedł mi dopiero w 45 dc....więc strasznie późno..... U mnie dzisiaj 13 dc , wczoraj było pranko....ewidentnie wynika u mnie że owulka była wcześniej bo już jajnika nie czuje a pzredwczoraj to była jazda........więc nie wiem....a co najważniejsze po wczorajszym pranku nie było ani krwawienia ani plamienia....także liczę że będzie ok...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo. no coś takiego- trudno mi w to uwierzyć Kamilko ze -. Objawy masz książkowe. ale najważniejsze że się nie poddajesz. powalczysz jeszcze troszkę i bedzie dzidzik. no chyba ze owulka Ci się w tym cyklu przesuneła i moze było za wcześnie na test. u mnie dzidzika Kama nie będzie napewno przez te plamienia i zresztą żadnych innych objawów nie mam- no i narazie śluz znów zrobił się białawy. nienadążam juz sama za sobą;/;/;/ Czekająca udanej wycieczki i dobrej pogody zyczę :):):) nina- gdzie jesteś??????? no to będziemy mieć szarlotkę motocyklistke :)):):):) uściski dla wszystkich dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia....już się nie mogę doczekać.....:):):)bycia motocyklistką:):)Bo narazie tylko pasażer..... Kamilla czekać na @ musisz także może jak nie przyjdzie, krecha pojawi się później....??? Dziewczynki ja mam prośbę bo się pogubiłam w was na NK...napiszcie mi według nicka kto jest kto??? Jedynie Wiolkcie i Kamille kojarzę:)A jeszcze tak Sylwia , Paulina,Beata ,Weronika i mam dwie Niny...(?) nasza Nina to która??????? Dziewczynki nie chce mi się dzisiaj nic........Werna gdzie jesteś???? Pocieszycielko???:):):):) A powiedzcie mi kto ma jakie plany na weekend majowy????:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla bardzo mi przykro że test wyszedł negatywny ale skoro @ jeszcze nie przyszła to jest nadzieja a może owulacja się opuźniła i test zorbiłaś za szybko ??? powtórz test tak za 2-3 dni głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na majówkę nie mam planów- zresztą 2-go maja będę w pracy więc nie ma co tu planować na 1 dzień i tak ma padać:( a ja nie mogę się doczekać prawa jazdy- w maju wykupie sobie kilka jazd z instruktorem a tak to jeźdzę sobie po mojej miejscowości autkiem bez problemu ale trzeba manewry poćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiollkcia w naszych okolicach ma padać dopiero w poniedziałek....a ja planuję wypad w stronę Błędnych Skał czyli Polanica...po drodze Kłodzko......może zoo we Wrocławiu odwiedzimy....i ma być ciepło bo od 17 stopni w sobotę, 19 w niedzielę a pon. nawet 25 tylko że wtedy ma też popadać ale mnie to nie przeszkadza byl było ciepło.....:):):) Wiolkcia a czym jeździsz????...autko Twoje czy M??? spoko baby i tak lepiej prowadzą:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jezdze czasami autkiem M ale to tylko z nim- zresztą to tylko z nim jeźdze ale w maju teściu ma mi przyprowadzić swoje stare autko bo kupił nowe i mam je do swojej dyspozycji. pewnie że my prowadzimy lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście szarlotko że babylepiej prowadzą :) ja mam prawko 3 lata nie nie wyobrażam sobie teraz że mogłabym go już nie mieć :) i nie ma trasy gdzie bym nie pojechała :) fajna sprawa to prawkoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już mam prawko 13 lat:):)jeżdżę wydaje mi się bardzo dobrze tym bardziej że i mój ojciec i mój brat twierdzą że wyjątkowo i nieraz lepiej od facetów a fakt że lubię też szybką jazdę.....ale oczywiście mój M to uważa że np. ja sprzęgło źle zmieniam:):)Kurde ja już różnymi autkami jeździłam od malucha przez peugeota do bmw a ten mi wciska kit że źle!!!!!!!!! szlag mnie wtedy trafia ale tłumaczę to jego zboczeniem zawodowym bo jest z zawodu mechanikiem no i firma to sklepy z częściami samochodowymi więc jak slysze wieczorem po raz setny że jak bedę tak w dziury wjeżdzac to coś trzeba bedzie zaraz wymieniac, to mi się nóż w kieszeni otwiera....:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe no to fakt takie dogaduszki moga być bardzo wkurzające ale co tam przeciez musza coś mówić bo my nie możemy być lepsze od facetów- więc oni swoje a my swoje :):):):) dobra lasencje ja zmykam zjesć jakieś śniadanko a potem wybbiore się na zakupy i na 15-tą do pracy;/;/;/ miłego dzioneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia przerąbane masz z tymi godzinami pracy:)....ja na 11.00 i też zmykam zjeść śniadanko bo potem szybko do mamy, szybko na stacje benz., samochod umyć odkurzyc i bankomat zaliczyc......nie chce mi się:):)Takze laseczki bedę dopiero koło 13.00 jak w pracy kompa dorwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M nic nie mówi :) twierdzi że jeżdżę bardzo dobrze a mamy 2 auta więc każdy jeżdzi swoim chyba że jakiś u mechanika albo jak jeździmy razem gdzies to wtedy raz on prowadzi raz ja a że lubię mega szybką jazdę więc i jemu to się podoba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski kamilla ja bym jeszcze nie przekreslala wszystkiego bo faktycznie test mogl nie wykryc ciazy bo jest za wczesnie. a jesli o mnie chodzi to bol jajnika jest nadal choc mniejszy i teraz boli mnie juz blisko macicy, tak jakby sie ten bol przesuwal..... juz nie wiem co jest grane:( odezwe sie pozniej buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS MOJE DROGIE :) Wieczorem jedziemy w góry, M poszedł sie zaszczepic na WZW III dawka bo jak szedł do szpitala na przegrode to tylko diwe wzioł przed i teraz ta trzecia bo do roku jest czas od pierwszej. Ide smazyc nalesniki na obiadka. Tesciowa chce jeden, ja zjem tez jeden moze ( musze sie ograniczac!) no i M przed praca tez kilka spałaszuje :) Kamilla przykro mi ze ------ :( Ale moze tak jak pisza dziewczyny jest jeszcze za wczesnie???? Poczekaj, zobaczysz czy @ przylezie a jak nie to powtórz test. Jestem z Toba! Szarlotko prawo jazdy namotor???!!!!!! Ja toz sie boje nawet zwykłe zrobic :P Marny by był ze mnie kierowca wiec nie mam co robic :P Tak Szarlotko ja SYLWIA B :D Wiolkicia no białawy sluz jest przewaznie w fazie juz po owulacji, niepołodny. Ja tez mam teraz cały czas biały :( Dziekuje ale ja nie jade na wycieczke :P:P:P Niesteety :D Tylko jak sie jedzie do siebie to wiecie, trzeba wywietrzyc, spuscic wode na zime zawsze zakrecona by rurki niepostrzelały itd itd. Berbelku jak samopoczucie? Justys trzymaj sie !!!!!!!!! Werna gdzie sie podziewasz?????????? No ja lece robic ciasto na nalesniki :P Moze któras ma ochote ? :D A u mnie 76 dc ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jak jechalam do pracy poczulam znajomy nam wszystkim bol w podbrzuszu jak weszlam tylko do pracy wpadlam do kibelka a tam nic tylko bialy sluz.... Sama nie wiem jak na razie nie boli moze nie wszystko przekreslone.... Dzieki za wsparcie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka, cholera jasna....... Gnałam do roboty na łeb na szyję, żeby tylko odpalic kompa (za czasów II wojny światowej....,tak działa, jakby się mu nie chciało) a tu ramki nie ma 😭 Ale ja też sobie tak myślę jak dziewczynki, że może faktycznie owulka się przesunęła i dlatego test jeszcze nic nie pokazał. W zasadzie jak @ nie ma, to jest nadzieja, ja też bym jeszcze wszystkiego nie przekreślała. Jednak jeśli się nie uda, to się nie przejmuj. Ja też idiotka rano zrobiłam test, bo uznałam że może wyjdzie, a tu dupa.... jedna krecha mnie tak waliła po oczach aż w końcu się poryczałam.... No ale se myslę, że co mogę zrobić? Jak @ przylezie, spadnę na dół tabelki i jak tu dziewczynki piszą, prana ciąg dalszy :) M się ucieszy hehe Jednak ja wciąż 3mam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki, cos sie nie moglam zalogowac, utworzylam nowy profil, ale to dalej ja: mysia owsia. Kamilka @nie ma wiec jest szansa, w innym wypadku staranek ciag dalszy, a to przeciez przyjemna sprawa, jak juz sie uda to ja sie nie bede mogla przyzwyczaic do zabezpieczen;) tak jest fajnie. Ja testuje po wekendzie, ale jak by miala @ przyjsc to nie mam ani tamponika, ale mi sie nie chce kupowac ,,echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja nerwusek, Kama nie szalej z elektroniką:) he he. Ja jutro wybieram se na zakupy, apteke tez odwiedze, kupie tescik (juz mnie tam zapamietaly panie mgr, musze apteke zmienic) i olej z wiesiolka, bo ja chyba w ogole nie mam sluzu plodnego. Przeczytalam tez ze pomaga w staranku o chlopca, a ja tak strasznie chcialabym miec pierwszego chlopczyka!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie czuje sie okresowo wogole tylko ten bol podbrzusza w tramwaju i nic wiecej.... Moze to cisza przed burza....... A co tam u Was?? Berbelku powtarzalas tescik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia jak bylam u gin w 17dc na lewym jajniku mialam cialko zólte co znaczy ze bylam juz po owulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×