Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Ja mam właśnie takie same jak na fotografii . Na razie nie powiem :) Dziś mijają 3 lata i 2 mies jak jesteśmy razem :) Szczęśliwa jestem.. ale przed chwilą się popłakałam ....... w życiu nie zgadniesz dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki... co tam u Was? byłam tu wczoraj tylko chwilke... u mnie staranka w toku, dzisiaj 11 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja moje sutki tak wyglądaja.... właściwie nie wiem co o tym myśleć, bo czasami robią się gładziutkie.... a mino takiego wyglądu mam jedna kreskę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY !!!!!!!!! :) Frejza no to fajnie ze miesliscie wczoraj rocznice! No niewiem czemu sie wczoraj popłakalas, niezgadne za nic w swiecie :P Dlaczego? nerwusek26 u mnie tez staranka w toku, 15 dzien cyklu, tych brudzen u mnie coraz mniej a temp 46,4 rano. Mierze teraz o 7 regylarnie, mam nastawiony budzik. Miłego dnia i weekedna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca ja mam impreze firmowa podsumowanie roku.... najpierw częśc oficjalna a potem tańce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Czekajaca25 wczoraj kupiłam zwykłą oliwkę dla niemowląt, jest najlepsza na brzuch i piersi z resztą sam lekarz polecił :) Jak ja wczoraj poczułam jej zapach ..boże już widziałam moją dzidzię :D Także nic się nie stało to łzy szczęścia :) Nerwusek26 co do tych krostek powiem Tobie, że jeszcze przed wczoraj miałam takie jak na fotografii, wczoraj kilka mniej a dziś po 2-3 krostki na każdym. Nie wiem dlaczego tak jest raz są i jest i dużo na drugi dzień prawie gładkie.. hmm będę je obserwowała :) A masz jakieś objawy teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek26 no to sie zrelaksujesz na imprezce :-) Fajnie :) A nie masz jeszcze jakichs objawów? Moze za wczesnie zrobiłas test. Frejza no to super!!!!! :) A mozna na poczatku ciazy smarowac brzuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki...ja po porannych zakupach....teraz obiadek gotuję...roladki będą i pomidorowa....mąż już wraca z pracy...nie wspomnę że miał być wcześniej...no i chyba weźmiemy naszą młodszą i na jakieś sanki czy coś.....nie wiem...nie chcę w domu siedzieć bo ciągle myślę o dzidzi, o staraniach....u mnie 11 dc i niby już po owu....ale sama nie wiem nie czuję się jakoś tak jak powinnam....no a w poniedziałek zobaczymy tamten pęcherzyk...jak nie pęknie tzn.że jajeczkowanie było i chyba cykl stracony :(....tak wcześnie jajeczkowanie a reszta dni dupaaaa i czekanie na @...kurczę dziewczyny w sumie pamiętam jak się wściekałam że natura okres co miesiąc wymyśliła a teraz żałuję że nie co dwa tygodnie....byłoby szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s28
Hej kobitki!!! dzięki za stronkę o tych krostkach na piersiach ale troche mi namieszała w głowie bo ja cały czas mam kilka więc musze taki objaw odrzucic! U mnie 9 dc i już pobolewają mnie piersi powiem wam że wcześniej albo nie zwracałam uwagi albo nie miałam takich obolałych piersi ! tak wogule to dla upewnienia zrobiłam dziś test wyszła oczywiście jedna krech , mam dziś wieczorkiem imprezke wiec bez wyrzutów sumienia strzelę sobie drinka, a co :) dosyć smutków we wtorek ide do ginka i mam duże nadzieje co do tej wizytki! ANIULKA odezwij się !!!!!!!!!!!!!! to twój pierwszy nieudany cykl RAZEM DAMY RADĘ , nie poddawaj się kochana:) MIŁEGO WEKEENDU WSZYSTKIM A WIECZOREM PRZYTULAŃSKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca25 jasne można:) Najlepiej natłuszcza i zapobiega rozstępom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka80 o jakt ! Niekiedy sie błyo zlym ze sie ma @ a teraz by sie wszystko oddało zeby był regularnie i jak w ksiazce! Ja juz dawno temu zaczełam doceniac @ bo miałam bardzo rzadko przez te moje zaburzenia :O Frejza bo gdzies czytałam ze podczas pierwszego trymestru niepowinno sie intensywnie masowac brzucha. Moze to jakas bujda. s28 no to powodzenia , miłej imprezki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no tak...mój jest regularny i co z tego?????...zawwsze miałam jak w zegarku książkowo a tu wychodzi że jajeczkowanie wcale nie książkowo.....:)....no nic zobaczymy później....16 lutego będzie lub nie będzie:):):):)@......i tym co dzisiaj imprezują miłej zabawy:)...my już po obiedzie i zaraz do lasu na sanki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Czarująca- pisałaś, że przytyłaś :P Nie martw się ja też:P tylko, że ja przez rok się odchudzałam i schudłam 21 kg, a teraz przez tą zimę przytylam już 3kg, no ale wiadomo, że jak zajdę w ciążę, to znów powrócę do dawnych rozmiarów i później znów trzeba będzie się męczyć z rzucaniem zbędnych kg:P A na dodatek 6 lutego będzie 2 miesiące jak nie palę, więc to też może być spowodowane tym, że tyję :P justyś- Słoneczko,szkoda mi Ciebie, że musisz przez to przechodzić :( No ale wierzę, że jak wyleczysz tą cystę i nim się obrucisz, to bedziesz szczęśliwą mamusią :)👄 szarlotka- śmiać mi się chciało jak przeczytałam Twoj tekst:" jak mąż w tym cyklu się nie postarał, to ma w łeb" hehe Widzę, że humor Ci dopisuje, to dobrze:P:P A u mnie @ jeszcze trwa :( Mam nadzieję, że do poniedziałku już się skończy i wtedy będę mogła iść do ginka się przebadać. A co do tych brodawek, to mi też co jakiś czas wyskakują i znikają :/ ale u mnie ,to na pewno nie jest objaw ciąży bo pokazało przecież I kreskę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi :P:P:P:P Juz druga z WAS uwaza ze jestem czarująca :P No ja tez ZABKO schudłam 21 kilo! Z 101 kilo na 79 praiwe no ale teraz mi chyba cos koło 8 przybyło :-( Zapusciłam sie po swietach :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka...ja w ogóle humorzasta dziewucha jestem:):)zawsze głowa do góry i do przodu.....choć czasem i moje motto nie pomaga ale staram się pamiętać o uśmiechu:):)szkoda że nie znacie mojego męża...ten to dopiero ma poczucie humoru......:)Ja nie wiem jak on to dziecko wychowa:):):)Ale będzie uhahane do majtek:):)......Już wróciliśmy z saneczek.....teraz mam straszną ochotę na lody ale moja starsza pierworodna stwierdziła że chce zapiekanki....więc będą jedli zapiekanki a potem może lody mi mężuś gdzieś zakupi:):)...wiecie co??? Nie wiem co jest ale brzuch mnie na dole ciągnie i pobolewa....:(:(dzisiaj dopiero przecież 11 dc...może to ten drugi pęcherzyk pęka???? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca vel Czarująca:)...no właśnie jajniki nie:(.....tylko ciągnięcie...takie napięcie w dole brzuszka....czasem pobolewa jak przed @....e bez sensu....no nic do poniedziałku muszę czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka80 no jak sie siebie tak dogłebnie obserwuje to zwariowac mozna :-( Bo wczoraj mnie np lewa piers i lewy jajnik kuły a dzisiaj cicho :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×