Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

U mnie to jest peniak ze przylezie a w Waszym przypadku skarbie wierze z do Was nie przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważna jest pisownia najwazniejszy jest sens i problem jaki dziewczyna ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilo w ciaze w brew pzorom nie tak latwo zajsc najlepiej kochac sie co dwa dni i moze ie uda;) Ale zycze aby ten cykl zakonczyl sie ciaza a nie @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnieków Kamilko nie ma przy seksu bez zabezpieczenia ;p;p;p;p heh lilo214 szanse sa oczywiscie ale jak widac nie zawsze się udaje i trzeba próbowac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba większość z nas ma takie odczucia jak sie dłużej stara iż inna miała więcej szczęscia- musimy poczekac na fakty :):):) może mały zakładzić?? o zgrzewke browarka bądz soczku jak kto woli :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee Kamilka, sorki, ale pieprzysz głupotki :) nie wolno tak myleć!!!! ZAKAZUJĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no zgrałysmy :)):) wernus a co tam u Ciebie słonko- jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani od polskiego
"mazenie "albo "tesz" to nie sa bledy wynikajace z anglojezycznej klawiatury :/ przykro mi, ze czasami trudno odczytac wiadomosc, sa takie bledy,ze slowa zmieniaja znaczenie, milej lektury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy, no u mnie tak jak zwykle . . . . . . . . .. .. . . .. .. . . . . . . . . . .. . . czyli nic nie wiem :o jajniki czasem zakłują, coś tam poboli w dole brzucha, ale jakoś nic co mogłoby świadczyć o objawach ciąży się nie dzieje......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pani od polskiego nie pomyslala ze nie kazdy sie zna perfekt na kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to zakład- ta która zaciąży w tym miesiącu stawia pićku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka. ale sie rozpisalyscie:) a ja dzis sobie leze caly dzien bo bola mnie jajniki i bol promieniuje az do kregoslupa. masakra:( no sporo osob testuje w maju, oby sie wszystkim poszczescilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wernus na objawy ciążowe mamy jeszcze czas- niepewności ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo justys- pewnie jak masz mozliwosć to lezakuj sobie do woli :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojeeejjj..no to jak mam trafic??pomocy!!;(juz nie wiem sama..;(niektorym tak łatwo zahocdzi sie w ciąze juz nie mowie o niechciaych ciązach:/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie znamy odpowiedzi na to pytanie gdyby było inaczej juz wszystkie byśmy miały dzidzika- wbrew pozorom to wcale nie jest łatwa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak sie czujesz bo mam podobny problem i czsami trace sens do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani od polskiego
moje drogie, nie chce nikogo urazic ale moze dac do myslenia :-/ przeciez nikt nikogo tutaj nie zna osobiscie a ocenia dana osobe po wypowiedziach bo innego sposobu nie ma...to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zakład stoi wiolkcia :) ja uciekam dziewczynki. Zyczę Wam udanego wieczoru. Jutro zajrzę z rana, bo jestem ciekawa co tam u czekającej. Papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisha23 jesli można zapytac to tez sie starasz tak długo i się nie udaje a badania oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Werna- miłego wieczorku :):):) bedziemy pic :):):):) no właśnie Czeajaca pewnie jeszcze u ginki bo obiecała napisac jak tylko wróci więc czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alisho ja tesz czasami trace sens do zycia i te lzy jak widze dziewczyny mlotsze odemie z 2dzieci. ale prubuje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby jak najwięcej z nas miało dobre wieści :):):):) trzymam mocno za to kciukaski :):):):):) na pierwszy ogień idzie Kamilka która bardzo się wymiguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×