Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

oj wernus ale wredna choroba Cię dopadła- mam nadzieję że tym razem szybciej się skonczy i obedzie się bez antybiotyków. ja musze ciągle pic bo jak nie to boli bardziej gardziel ;/;/;/ jak wróce do domciu to herbata z miodem obowiązkowa. Kamilko juz niebawem się wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki szykujcie kasiorke czytalam ze bol gardla moz byc jednym z objawow ..... ;) same wiecie czego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, Ty nas tu nie nakręcaj tymi objawami, bo za karę sama będziesz stawiać te browce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! Mam zaległości, ale zaraz nadrobie. Kolokokta, ja za bardzo nie wierze w bioenergoterapie, ale radiestezja, no może faktycznie coś w tym jest. Werna, życze zdrówka, a próbowałaś może płukać gardło woda z solą? Mi to zawsze pomaga na ból gardła. Serdecznie gratuluję Bajce, dwie kreseczki takie śliczne. Zazdroszczę... Kamilka, nie wierze żeby ból gardła był objawem. A co u ciebie Justys? chyba się rozminęłyśmy U mnie dzis 15dc, tempka wciaz na poziomie 36,6 do 36,7, wg wskazan lekarza powinnam wziać dzis pierwszy dzien duphaston, ale poczekam az mi tempka skoczy. Śluz mam dziwny wodnisty i jednoczesnie białawy lepki o kwasnym zapachu. Czy to po clo, czy moze wiesiołku? Sama nie wiem. Mój M nie wierzy juz chyba ze sie nam uda. Trudno sie rozmawia na ten temat. Czuje sie winna, bezużyteczna. Zeby zajac czas i poprawic humor M, upiekłam dziś 3 ciasta! Kilimandżaro i dwa biszkopty z rabarbarem. Praktycznie cały dzień w kuchni spędziłam.Obiad, sprzatanie i te placki. Na wieczór jak M wroci z pracy planuje pranko, miły nastrój stworze, moze jkaies świeczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiu dla mnie tez to dziwne ale wejdz kochanie na stronke i sama zobacz:) Werna i wiolkcia chca mnie przekonac ze moglo sie udac i @ nie bedzie chociaz ja w to nie wierze, a ja chce przekonac Werne i Wiolkcie ze im sie udalo ;) No i znalazlam takie cos;) A jak sie kochana ogolnie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mysia życzę wspaniałego wieczorku z M :):):):) oj Kamilko chcesz na swkręcić ale ty też masz kilka objawów które ta kobieta opisała- senność, zmeczenie, ból piersi. :):):) niestety objawy ciążowe sa tak zbliżone do tych @ że trudno cokolwiek stwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce mialam chwile wachania(przez Ciebie;) ) ale teraz jednak stwierdzam ze @ przyjdzie w poniedzialek bo objawy sa typowo na nia. Ale Ty skarbie razem z Wernusia stawiacie browarek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla ogólnie to ja nie wiem jak sie czuje, pobolewają mnie jajniki, raz lewy, raz prawy. Nic mi sie wiecej nie dzieje, acha mam mnóstwo energii, rozbiegana jestem od rana do wieczora, mam nadzieje ze bedzie owulka, ze mi sie nie porobia jakies cysty, co przy wiekszych dawkach clo jest mozliwe. KAMA ty to masz dziwne te objawy, ciązowe można powiedziec, robilas test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadzę :P ja mam tylko ból gardła i tylko tyle Ty masz więcej możliwych opcji. :):):) dopóki nie napiszesz że @ przyszła to cały czas bede wierzyła w swoją racje :):):):) kurcze dziewczyny zniknęły z forum dziś tylko my tu się nawzajem przekonujemy o ciąży. ciekawe co koleznaki robią ;);) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha haha i widzisz i nawet mysia widzi te Twoje objawy ciązowe :):))) prowadzimy :):):) 3 na 1 :):):):) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia testu nie robilam i nawet nie kupilam w aptece. @ ma byc w poniedzialek i jestem pewna ze bedzie. Wiolkcia teraz to Ty sie wymigujesz ;) szykuj kasiorke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woilkcia zdominujemy Kame? Kamilla nie masz szans, poddaj sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mysiu Kamila jest na przegranej pozycji :):):):) wygrywamy :):):):) i udowodnimy to we wtorek jak Kama zrobi testa:):):):):) ja poczytam co tam się u Ciebie dzialo w domciu bo w robocie to net mi strasznie wolno chodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg jak tak mozna:( przeciez mogli oddac dzidzie do adopcji:( ale nie rozumiem jednego skoro ciaza byla niechciana to czemu zareagowal dopiero w 8 miesiacu.... Szkoda ze nie ma w Polsce kary smierci bo tylko taka kara byla by sprawiedliwa dla tego potwora.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide cos przekasic, ztego zabiegania to ja nwwet dzis obiadu nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia a ja i tak obstawiam na swoim. Dziewczynki musze mykac bede nie dlugo Buzialek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa mać co za debile!!!!!!!!!! ja bym takich gnoi pozbawiła możliwości posiadania dzieci na całe zycie- no i dozywocie w więzieniu takim jakie kiedys były a nie teraz niczym w hotelach się maja więźniarze. stanowczo za łagone kary sa teraz i oczywiscie warunki wiezienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już musze uciekać. czas do domu :):):):) bede jutro cały dzionek :):):):) mysia - smacznego. Kama- frontu nie zmieniam :):):):) miłej nocki Wam wszystkim zyczę lasencje :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tak na chwilke zobaczyc co slychaćno wle zakłady tu sie odbywaja no no no ;) ja już wykąpana i odpoczywam dziś tak zimno masakra nic sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonca u mnie dzis 16dc, tempka taka smieszna ze szkoda slow, bo juz powinien byc wzrost po owulce a moja tempka ledwo o 0,2 sie podniosla i jest na takim poziomie jak w pierwszej fazie. no coz moze jutro podskoczy. a poza tym nic nie boli, wiec to jest pozytyw:) wczoraj jeszcze pranko bylo wiec tez ok:) no i dowiedzialam sie ze kolezanka M jest w ciazy:( nawet mojemu M bylo przykro ze nam sie to nie udaje..... na ten cykl juz nie licze bo jest dziwny i pewnie zakonczy sie @, ale nastepnego nie odpuszcze i pojde na monitoring:) pozdrawiam i buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Pogoda do du....y a dzisiaj mlodego komunia, ale mi sie nic nie chce . Justys a moze ten cykl wcale nie jest kochanie stracony;) Buzialek dla reszty spiochow:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... mam takie pytanie od 3 dni mam kolerzanke pania ospe wietrzna czy to moze wplywac na opoznienie miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×