Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej dziewczyny. a ja dzis mam wolne i zakuwam do dwoch egzaminow ktore mam jutro. dzis 27 dc i juz mi sie nudzi to czekanie:( moglby ten czas szybciej leciec..... pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć justyś :) serdecznie Ci współczuję zakuwki...... :( mnie by się już nie chciało uczuć, brrrrr. No ale jak mus to mus, też przez to przechodziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity:) A u mnie 20 dc....dzisiaj mnie brzuch jak na @ bolał i to dwa razy tak konkretnie....chyba wcześniej dostanę:(:(....wolałabym normalnie bo mamy wyjazd na Boże Ciało....i mogłoby sie nie mścić przynajmniej w taki sposób bo to już szczyt złośliwości @ by był..... A tak poza tym...to dzisiaj moja młoda odbiera aparat na ząbki....brrrrr..... Ja muszę jeszzce ciuchy z motoru umyć i wypastować bo chcemy jechać w sobotę na jakieś targi motoryzacyjne...o ile mi ręka z gipsem do rękawiczki wejdzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo laseczki :):):):) ja już na stanowisku pracy- jeszcze 6h przede mna :) no i 6dc. justys i monia zycze wytrwałości w czekaniu no i pomyslnie wypadniętego testu. wernus dzięki za fluidki- oby nam pomogły :) Kamila obraczki bardzo ładne :):):):) uściski dla wszystkich koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szarlotko na miejscu nie usiedzisz- nawet reka w gipsie nie jest dla Ciebie przeszkodą :):):) zuch dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia...he he...Ty nawet nie wiesz co ja teraz w domu przeżywam...tysiące zajęć wymyślam:):):)bo mnie rozniesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nachodzi mnie juz strach przed tym ze @ przyjdzie..... caly czas tylko o tym mysle.....a tu jeszcze 5, 6 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys mysl teraz o egzaminie - a po nim pomyslisz o testowaniu. przez te myślenie o staraniach można w depreche wpaść. justys na wynik testu juz niestety nie mamy wplywu i co ma być to bedzie. więc głowa do góry- szybko zleci. mi dni płodne przypadają na 2-3 czerwca- mieliśmy wyjechac ale niestety nie dane nam to bo musze być u gina- jak pech to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj mi dzien zleci bo nauka.... jutro tez zleci bo caly dzien na uczelni ze znajomymi wiec nie bede miala czasu myslec o testowaniu. najgorzej bedzie w weekend.... ja nawet nie wiem kiedy mam miec @ bo ciezko mi to okreslic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko dziewczynki :) te fluidki to mogę Wam codziennie wysyłać :p Ja też siedze w pracy, ale jak widać, nie mam za bardzo co robić i straaaasznie się mi nudzi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nudze w pracy- chodz znalazłam sobe drobną robotę papierkową, potem oże obejrze seriala i jakoś czas zleci mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się justys, na swoje też sie doczekasz :) 👄 w sumie to mogę Ci jeden test oddać z tymi kreseczkami, bo mam dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam maly sajgonik w pracy bo mlody nam sie rozlozyl:( ma temp ponad 39 stopni i bidulek az z tej tempki mial wymioty :( dalam mu panadol dla dzieci na spadek tempki i przed chwilka zasnal. Jejciu tak mi go zal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki. Co tam u was. Monik szybko dostajesz okres po duphastonie. Ja dostawalam po 4 dniu od odstawienia. Jak tam samopoczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to fakt dzieciaki jak choruja to az serce sciska- a najgorzej takie brzdace co jeszcze mówic nie umieja- to nie wiadomo co ich boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostaje @ po odstwieniu duphastonu 4-5 dni. teraz jade na połówce clo- ciekawe czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia jak po calej pieknie jajniki reagowaly to i po polowce zaczaja :) Ja to sie zastanawiam jak bedzie potem. po porodzie. Czy jak bede chciala nastpene dziecko czy wszystko bedzie ok, czy znow bedzie trzeba sie leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez się zstanawiam jak to bedzie- o ile bedę miała te pierwsze. ja to bym chciała jedno po drugim zaraz i potem dozywotnie łykac tabsy :) no zobaczymy co tam się wykluje w poniedziałek:)najgorszy bedzie dla mnie ten zastrzyk bo po nim to normalnie masakra z samopoczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mysle ze jak Niunka skonczy z 2-3 lataka to nastepne. Potem dluga przerwa i jak Bozia i srodki pozwola to 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieźle az 3. ja chce maks 2 a maz juz coraz bardziej sklania sie tylko do 1 :):):) ale napewno jak będzie takie maleństwo w domciu to i drugie tez będzie- o ile bedzie taka możliwość. w sumie ja to już się przyzwyczaiłam do braku ciązy i to az tak nie boli jak kiedyś- ale najgorzej jak babcia, czy znajomi się dopytują kiedy i wogóle- to wtedy juz zaczyna wracac smutek. ale co tam co ma byc to bedzie.. Teraz już bede wszystkim mówic ze narazie nie planuje dziecka to może sie odczepia na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia rozumiem cie. U nas to samo. Tylko bratowa wiedziala ze sie lecze. A kazdy rodzinny zjazd i pytanie CZEMU JA JESZCZE NIE W CIAZY... az ze zlosci kipialam... Albo teskt niedojrzalego szwagra mojego meza ZE slepakami strzela. Facet 30 lat i takie hasla... Wiolcia ja tylko sie zastanawiam, a ciekawe jak to bedzie w praktyce :D Moze po jednym nam sie odechce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki już po badankach wyniki dziś będę miała i jeden w środę ciekawe jakie będą aż się boję :( a co tam u Was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie Nowa Tu te jedno może dac nam niexle w kośc i uż na nim się skończy :):)) cóż zostaje nam tylko czekać. no ale fakt ten szwagier to jakiś łoś normalnie. u mnie mama i siostra wiedza- a czy reszta rodzeństwa wie nie wiem- ja im nie mówilam, teściom tez nie ale chyba sie domyslają, najgorzej z babcią- ciągle tylko jak tam idziemy to obserwuje mnie i mowi- jaka ty chuda jesteś- o matko, Marcin weź no zrób coś z tym. nie chce jej mówic o swoich problemach, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo Czekajaca. :) berebelku nie martw się na zapas- musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×