Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Czesc Wiolkcia :P Berbelku to czekamy na TWOJE wyniki i nie martw sie, napewno beda dobre !!!!!!!!!!! NowaTu to ambitne plany 3 pociech :P Justys,Werna, Kamilka pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca taa plany ambitne jak nic ciekawe czy zapal nam nie minie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie ja gdybym miała dobre zdrówko i super sytuacje materialna to bym i 5 chciała!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie tak mysle ze rodzina wogóle nie powinna tych tematów poruszac! Bliska taa jak mamy to tak, ale dalsza i znajomi????? A co ich to obchodzi czy ktos ma juz dizecko czy nie? Niech sie zajma swoim zyciem prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no 5 nie :D Ale 3... Ostatnie by bylo przed 35r.z. wiec jeszcze mloda doopka by byla ze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu no moja siostra konczy teraz w czerwcu 35 lat a urodziła w styczniu córcie :P Wiec dasz rade :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej mnie martwi strona finansowa :D Hehe no ale to odlegly czas. Narazie skupmy sie na jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez planuje w przyszlosci zeby byla dwojka maluchow bo jak dla mnie jak jest jedna dzidzia to rodzice przez swoja milosc ktora w calosci przelewaja na jednego malucha nieswiadomie wychowuja samolouba ktory musi dostac wszystko bo chce. Nie zawsze tak jest ale czesto sie zdarza. A przy dwojce zawsze jakos inaczej :) No ale to tylko plany :) Na dobry poczatek to wogole musze zajsc w pierwsza a jak mi sie kiedys uda to bede myslala z M o drugim maluszku. Berbelku z Rybcia na pewno wszystko ok:) trzymam kciuki zeby wszystko bylo po Twojej mysli Skarbie:) Monia pamietaj duphason duphasonem ale nie ma co sie zastanawiac ile dni po odstawieniu przyjdzie @ bo moze wogole jej nie bedzie:) Wiec slonko pozytywne myslenie :* Nowa jak tam Patrysia? Szaleje w brzuszku? Ogladalam na Discovery fajny program nazywal sie chyba "Od poczęcia do narodzin" ale mniejsza o tytul w kazdym razie ok. szostego miesiaca ciazy dzidzia kiedy nudzi jej sie wbrzuszku to bawi sie pepowina:) a jak zasypia to ssa kciuk:D Ogladajac to usmiechalam sie az M sie spytal czemu tak sie ciesze jak mu opowiedzialam to mial taka sama szczesliwa i glupkowata mine jak ja:) Cud jakim jest ciaza jest niedoopisania:) Usciski, caluski i zacisniete kciuki dla reszty dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kamila szaleje szalej :) Dzis z rana dala takiego czadu hehe. A teraz juz jakos spokojnie. Ide robic obiadek powoli... do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pytania sa masakryczne wczoraj widzialam sie z moim bratem ciotecznym relacje mamy spoko ale nie widujemy sie czesto. No i gadalismy wczoraj o slubie czy sam bedzie czy z kims itd no i w koncu padlo pytanko: " No , jak tam siostra udalo sie w koncu ? " Po mojej minie wywnioskowal ze pytanko nie na miejscu przeprosil i wogole ale sciemnilam ze na razie na dziecko mamy czas. Zapytalam z kad ma takie newsy bo nic nie mowilam i okazalo sie ze slyszal jak moja matula gadala z moja babcia ze 5 miesiecy bez tabletek i narazie nic. Na poczatku chcialam isc i dowiedziec sie po co takie rodzinne gadki ale uznalam w koncu ze nie ma sensu bo jak zareaguje to pomysla sobie ze skoro tak sie denerwuje to jest jakis problem i od pytan sie nie uwolnie. Jak tylko ktos sie pyta kiedy dzidzia to mowie zartem ze jak da kasiorke na utrzymanie to ja lece od razu z M brac sie do roboty;) bo najpierw musimy sie czegos w zyciu dorobic zeby zapewnic maluchowi odpowiednie warunki, a ze jestesmy mlodzi to mamy na to troszke czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa a moze Patrysia szykuje sie do udzialu w 21 edycji You Can Dance :) Teraz jest piata a moze wziasc udzial w wieku 16 lat ;) podobno trening czyni mistrza a malutka uznala ze po co ma tracic czas i zacznie juz trenowac zeby latwiej bylo;) Mi jak rozmawia sie o ciazy to automatycznie mam przed oczami film "I kto to mowi" :) ogladalam go juz sama nie wiem ile razy a i tak jak leci w tv to zawwsze ogladam i chyba nigdy mi sie nie znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu muszę napisać, że przepięknie wyglądasz w tej ciąży! :) Brzusio słodki! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. werna mam pytanko do ciebie.... czy jak mialas ten rozowy sluz to mialas takie klucie w jednym miejscu w podbrzuszu? bo ja od kilku godzin mam takie klucie w jednym miejscu jakby mi ktos tam srube wkrecal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. ja jestem- własnie zjadam kanapeczki obiadowe bo obiad nie smakuje mi- i zaraz zabiore się za przeróbkę sukienki szefowej, potem śmigne na solke chyba i jakoś dzień zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie usiadlam na chwile bo dzieciaki jedza:) mlodemu temp spadla i czuje sie juz troszke lepiej. doszla mu do 40,1 st. celcjusza dobrze ze kilka min wczesniej dostal lpanadol na zbicie temp i zasnal. Bidulek az dreszcze mial. Jak narazie temp mu spadla mam nadzieje ze juz nie skoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka nadzieje ze do mojego slubu uda sie go wyleczyc:) widze ze samopoczucie u Ciebie kochana w calkiem niezlej formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werna dzieki :) Mam nadzieje ze forma nie opusci mnie. Kamila oj to biedny ten twoj poodopieczny. A ja juz po obiadku leze. Mezus zasna. Zmeczony praca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kamilko humorek nie jest zły. musze coś robić dla siebie by się wyluzować, nie będe się zamartwiac bo to nic nie da. taki mój los i ja tego nie zmienie- moge cierpliwie czekać na to co przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.....L4 mam a dopiero teraz w domu jestem....szok:(na nic czasu nie ma....M wraca z pracy ale po drodze oczywiście jeszcze na nowe mieszkanie z przyczepą bo meble trzeba powywalać......eh....nie ma ani jednego dnia spokojnego...:( Obiadek gotowy ale jak zawsze zdąży być zimny już.... Wiolkcia ja też już nie mam siły i zastanawiam się skąd ten los taki złośliwy dla mnie...:(tak strasznie chce zobaczyć te dwie kreseczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko słonko uda się zobaczysz- jeszcze troszkę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... jaki ty spokój na na na na nic się nie dzieje na na na na ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×