Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej, dziewczyny chciałabym się dołączyć do waszej dyskusji. Również staramy sie z meżem o dziecko, tylko ze to nasz pierwszy miesiac , nie mam bardzo cisnienia ze musi byc juz teraz ale cieakawośc czy sie udalo jest wielka tym bardziej ze do planowanej miesiaczki zostalo 4dni. robilam test tydzien temu ale wyszedl negatywny nie wiem czy dlatego ze za wczesnie czy rzeczywiscie nie udalo sie. Widze Oleńka ze jestesmy miej wiecej na tym samym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj :) zdecydowanie za wcześnie zrobilas test! Jak masz 4 dni do okresu, to poczekaj. Wiem, ciekawość zżera, ale nie ma wyjścia. Moze się udalo. A masz jakies objawy? Czujesz, ze będzie okres? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ola, podczas owoulacji przez tydzien bolal mnie brzuch, teraz przestal ale czuje jajniki(szczegolnie podczas stosunku), piersi mam wrazliwe mozna to znawac ze bala jak przed okresem, aktualnie mam temperature ale nie wiem z jakiego powodu moze sie przeziębilam, a ty na jakim etapie jestes?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah.. juz przeczytalam twoja historie Ola nie martw sie napewno sie uda bede trzymac kciuki, a powiesz ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 lata, 2 nieudane cykle za nami. Teraz jest u mnie 14 dc wiec działam;) biorę tez tabletki cyclidynon na wyregulowanie cyklów i straszny pms póki co pomaga, dostałam okres po 30 dniach. Słyszałam, ze niektórym pomógł zajść w ciążę, ale może to przypadek. Slyszalas o tym leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz szczerze to nie ale to przez to ze dopiero zaczynamy, jak pojde do gina to zapytam o to jezeli bede miala problemy za to duzo osob pisze o tym wyciagu z wiesiolka, podobno to naturalny srodekktory pomoga przetrwac plemnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesiołek poprawia płodność Olej z wiesiołka jest wskazany dla par starających się o potomstwo, ponieważ ułatwia zapłodnienie. Dowiedziono, że pobudza on wydzielanie płodnego śluzu (tuż przed owulacją i po niej), poprawia jego jakość oraz ukrwienie śluzówki macicy. Niektóre badania wskazują, że wiesiołek może też poprawiać męską potencję. http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/olej-z-wiesiolka-nie-tylko-na-skore-wlasciwosci-lecznicze-i-kosmetyczn_36670.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba mam wieksze powody do zmartwienia bo mam 28l i dlugo korzystalam z antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale słyszałam, ze antykoncepcja wcale nie przeszkadza w staraniach, kobiety normalnie po niej zachodzą. A macie regularne cykle? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to było by super, jak narazie cykl jest ok co prawda dlugi bo 35dni ale widocznie ma tak byc, w wakacje mialam wszystkie badania i ginekolog mowil ze jestem zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyclodynon :) literówka mi wskoczyła:) To jest ziołowy lek bez recepty, poczytaj o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć cyclodynon też ma wyciąg z wiesiołka tak podobno mi gin mówił. U mnie w piątek testowanie jakoś nie mogę się doczekać chociaż wątpię że coś będzie z facetem się wczoraj pozarlam i wygarnelam muzę zachowuje się jak kretyn jak wypije dzisiaj noc na kanapie jestem zla i nastawiam się w piątek na najgorsze czym bliżej testu tym już inne nastawienie moje do tego wszystkiego. Już nie mam siły. To jest mój 3 cykl. Od wczoraj czuje ze mi. Mokro jakbym potop miała dostać ale zaglądam na wkładkę ona jest czysta sucha więc nie wiem o co chodzi. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Asiu ja tez mam takie uczucie ze mokra jestem a jak sprawdzam bielizne jest sucha... nie ma co sie martwic jak sie teraz nie uda to nastepnym razem. a ten cyclodynon uzywacie zeby miec regularne cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
A ja jestem zła.. Kolejne dni płodne, a ja poparzyłam się na brzuchu wrzątkiem i to dość mocno.. I od tamtej pory się nie przytulamy z mężem.. Czekać muszę aż się trochę zagoi.. :( Co za pech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę na wyregulowanie i na pms. Dopiero drugi miesiąc a trzeba brać minimum trzy, ale juz zauwazylam mala poprawę po pierwszym opakowaniu. Dostałam okres po 30 dniach ( a srednio miałam 36 albo 39), czułam śluz płodny, baaaardzo dużo, a wczesniej tak nie miałam. No ale cóż i tal sie nie udalo...może tym razem... U mnie dzus 15 dc triche mokro, ale nie tak jak wtedy. Ola, współczuję :( ale może szybko się zagoi. Który dziw cyklu masz? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Mam 12 dc.. Dzisiaj już nie wytrzymam, niech się dzieje co chce.. :D Przecież szkoda marnować cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie oczywiscie korci zeby kupic test ale chyba nic z tego nie bedzie bo oprocz delikatnie nabrzmialych piersi nic mi dzis juz nie dolega, wczoraj temperatura i bojace jajniki a dzis wszystko przeszlo.. jem wszystko zadnych nudnosci, do okresu zostalo3dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie liczę dni hehe ale w piątek dzień spodziewane miesiączki to pewnie dzisiaj 25 dzień cyklu. Jestem padnięta po pracy i do tego mnie mocno mdli. Ja biorę cyclodynon bo mam wahania hormonow i nieregularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Asiu a ktory to twoj miesiac prob??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 już i każdy do bani biorę teraz ten cyclodynon przez cykl ten więc ciekawe jak to będzie. Ale dzisiaj to czuję się okropnie czuje ze okres się zbliża już mnie gnq co chwile na siku mdli mnie i plecy bola więc w piątek znowu bedzoe placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
No nie no trzymaj sie moze nie bedzie tak zle. Jak nie teraz to wkoncu sie uda moze za miesiac. Czytajac te wszystkie wypowiedzi przynajmiej przestalam robic sobie nadzieje ze uda mi sie odrazu. Ah..tez kupie sobie ten srodek tylko najpierw moze pojde do lekarza i podpytam. . Czy ty Asiu tez wczesniej uzywalas antykoncepcje hormonalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak używałam dwa lata bo uczyłam się i nie chciałam wpadki gdy skonczylam szkole rzuciłam antykoncepcja półtora roku już nie biore i trzy miesiące przed zacięciem starań bralam kwas foliowy zero alkoholu ibtak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
No to musimy sie uznroic w cierpliwosc. Zycze ci zeby wkoncu sie udalo i w piatek napiszesz ze sa dwie kreski. Ja lubie pic winko i chyba tez musze przestac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze myślałam, ze zrobic dziecko to raz dwa, w końcu jest tyle wpadek....a teraz widzę ile dziewczyn ma z tym problem, nawet zupełnie zdrowych, bez problemów z miesiączkami czy hormonami. Chyba naprawdę cos jest w tej psychice. Jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. Ale jak tu oszukać organizm, ze się nie chce... Dziewczyny ja mam niby 15 dc a do tej pory nie czuje śluzu płodnego. W tamtym cyklu dosłownie lalo się ze mnie, a teraz susza. Chyba nie powinnam robić sobie nadziei na ten cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No moze powinnas odpuscic sobie az takie szczegolowe pilnowanie. Moze poprostu wrzucenie na luz byloby najlepsze. Powiem szczerze ze chyba czytanie tych postow tez nakreca niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asiw
No nakręca strasznie. Też myślałam źr od pierwszego finiszu w środku dziecko będzie tu nic . Dzisiaj jakoś się źle czuje jakąś przemeczona jestem wróciłam z pracy zasmelam spalam godzinę później zjadłam i znowu zasnelam dopiero. Wstalam. Co ja będę w nocy robić jakoś takie zmęczenie czuje mimo że się nie napracowalam i do tego ten okropny ból pleców pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbelka
jak masz ochote ja chetnie z toba pogadam tylko pisz jak pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj jestem uzależniona od was chyba codziennie po kilka razy tu wchodzę jak jestem w domu. mam do was pytanie czy wasi mezczyzni wiedzą że wchodzicie na kafe?? Mój nie wie i może dobrze bo zaraz by gadał że po co pisze o tym że nie mogę zajsc w ciążę dla faceta to chyba lepiej bo nawet nie bierze do głowy mówi że kiedy będzie czas wtedy się uda ale ja mam inny pogląd na to co miesiąc czuje się jak upośledzona nie mogąc zajsc w ciążę. Oczywiście nie urazam tutaj ludzi dotkniętych tak bardzo ta choroba ale Chodzi mi bardziej o to że czuję się gorsza od kobiet które wpadają mimo że nue chcą dzieci w tym momencie albo nastolatek które cpaja piją pala i chodzą na imprezy. Mojego P. Kolega wpadł z dziewczyną w moim wieku 21 lat ona za miesiąc rodzi gdy byłam w Polsce widziałam jak pali papieros jeden za drugim. Zapytałam oczywiście czemu tak niszczy organizm swego Dziecka a ona ze lekarz zabronił tak odstawić papierosy. No szlak mnie trafił powiedziałam jej ze odstawić nie ale ograniczyć do kilku dziennie i to nie całych i lżejsze a nie dość e pali mocne to jeszcze Dużo Sama mam bratowe które pala ale podczas ciąży ograniczały do minimum 3 papierosy dziennie i to gora palily po pół. Aż mnie coś skręca niby też jestem młodą ale gdybym ja miała mieć dziecko bym że wszystkiego zrezygnowala dla jegobdobra a inne są w ciazy i nie doceniają tego skarbu czy też tak macie? Ide spać znowu coś mnie na sen zbiera strasznie jestem leniwa dzisiaj. Do zobaczenia jutro Dobranoc ;) asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×