Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Ewbela damy radę zobaczysz wkoncu się uda. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat to jeszcze nie tak dużo:) przed 30 będziesz miała bobasa, albo chociaż będziesz w ciąży :) a ja w tym miesiącu to chyba nie mam owulacji. W tamtym miała śluz i temperaturę z ciekawości mierzyłam przed okresem bylo 37,1 zazwyczaj a na okres spadla. A teraz nic, ani śluzu, ani temperatury. Tylko podbrzusze mnie pobolewało ale nic więcej :( za tydzień bedzie wiadomo bo idę na usg, ale pewnie to samo uslysze, ze nie bylo owulacji :( i kolejny miesiąc starań w d**e :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Kurcze ciekawa jestem od czego to zalezy. A moze Ola przegapilas ten dzien albo byl mniej odczuwalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy dwa pecherzyki mogą mieć znaczenie że nie mogę zajsc w ciazy? Dzisiaj o tym se przypomniałam i ciągle o tym myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze byl ten dzień, teraz lepiej starania idą, wiec szkoda by było jakby się okazało, ze nie bylo owulacji. Pęcherzyki nie muszą oznaczać nic złego. Ja np kuedys miałam na USG: Jajniki prawidłowej struktury z widocznymi małymi pęcherzykami. Póki nie chciałam miec dzieci to nie interesowałam sue tym. Potem sie wystraszyłam ze to pco chociaż lekarz nic nie mówił. Ostatnio poszłam na USG bo mnie to ciekawilo i powiedziałam lekarzowi, ze kiedyś miałam pęcherzyki na USG a on powiedzial, ze pęcherzyki przeciez musza byc bo inaczej nie byloby możliwości ciąży. Mogly mi po prostu nie pęknąć czyli nie bylo owulki. Zrobil usg i jajniki czyste :) a bylam po okresie wiec tal powinno być.potem sie pęcherzyki pojawiają. A powiedz w ktorym dniu cyklu miałaś wykryte te pęcherzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś 11 dni przed okresem tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam te pęcherzyki 10 dni przed okresem i to podobno nic złego. Nie wiem jak to jest, najlepiej lekarza spytac, tylko to czekanie... Dla nas to chleb powszedni. Ja w tym cyklu nie bede wariować z testami bo za tydzień będzie wiadomo czy byla owulacja. A jeśli jakimś cudem byla, to pewnie id razu kupie, zeby testować:) ale nie powinnam sobie nadziei robic.... W sumie czy robię sobie nadzieje, czy nie to i tak jest rozczarowanie :( ja chyba za szybko chce tego dziecka i nie mogę sie doczekać. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola to tak jak ja mój mąż mnie histeryczka nazwał wczoraj ze urojona ciążę mam co miesiąc. Asiq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo dokladnie, urojona ciąża:) tez tak macie, ze przed okresem każdy objaw wygląda wam na ciążowy? Ja zaraz w necie czytam czy to może być ciąża:D w psychiatryku wyląduje zanim zrobimy to dziecko :D Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja dzisiaj już mnie boli brzuch i zaokraglil się przyglądam się na piersi czy nie widać jakiś żyłek czy gruczołów wokół sutka powiększony Już mi wypryski na twarzy się pojawiają i wszystko inne hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Mam w telefonie kalendarzyk który wylicza mi dni plodne polecam super sprawa, ale tylko wtedy kiedy ma sie regularne cykle. Jak nie to trzeba obserwować śluz, jak czuje sie mokro i ten sluz jest rozciągliwy i przypomina białko jaja to wlasnie wtedy działamy ;) pare dni po miesiączce zaczynaja sie dni płodne, owulacja jest zazwyczaj w połowie cyklu, a potem sa juz niepłodne ;) mam nadzieje, ze pomogłam ;) co do objawów ciazy to ja tez je mam co miesiąc hehe ostatnio to byłam pewna ze w ciazy jestem bo miałam wszystkie objawy... Urojone niestety :( nie ma co sie nakręcać dziewczyny, niedługo wszystkie zaciążymy :D i witam nowa osobę tutaj ;) taka młodziutka to zaraz sie pewnie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mogę się dołączyć?:)tez czekam na wymarzone 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się już staram 10 cykl i ciągle nic jak myślicie dziewczyny to normalne?że tak długo i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
mi jedna osoba powiedziala ze bedziemy w ciązy wtedy kiedy naprawde bedziemy chcialy sie tak czuc, wiec urojenie tez musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to wstalam właśnie i normalnie pekam cała noc nie spalam biegają do toalety bo czułam źw okres mam ale jutro jest termin dopiero zobaczymy co będzie w niedzielę dziewczyny trzymajcie kciuki aby to Znowu urojenie nie było bo wtedy to sama nie wiem do lekarza też tu nie mam po co iść bo na wszystko paracetmol daje więc na ciążę pewnie też asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Asia ja czekam ze napiszesz ze sie udalo i ze jestes w ciazy:) i zycze ci tego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Nie wiem czy jest latwo zajsc w ciaze ale wiem ze w zeszlym miesiacu poprostu zle policzylam dni i bylo juz za pozno a ja myslalam ze to tak latwo zajsc w ciaze. W tym miesiacu zaczniemy juz przed owulacja i licze ze uda:) Tylko moze ktoras z was ma pomysl jak przestac myslec o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga133567
Dzień dobry :D niestety nie mam pomysłu co by tu zrobić zeby o TYM nie myślec :p ja cały czas mam to w głowie niestety.. Najlepiej sie czymś zając jakieś hobby czy coś :p ja np postanowiłam skupić sie na ćwiczeniach, zeby ładnie wyrzeźbić ciało, ale juz nie mam motywacji niestety :p Asia coś czuje ze jesteś w ciazy ;) mnie tutaj teraz bedzie mało, bo mam dużo spraw do załatwienia wrócę dopiero w niedziele i czekam na same pozytywne wieści!!! Witamy nowa kobitke! Napisz coś o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za wiarę hehe ja w ciazy jestem ale spożywczej chyba ciągle dzisiaj jem hehe a co u was? Co do twego myślenia to też tak myślałam że szybko zajsc a tu lipa Już mnie brzuch boli jak na okres więc nic***ewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczęta :* u mnie dziś 17 dc (chyba :D ). Nic nie czuje. Kompletnie nic. Ani nie czułam owulacji ani nie czuje, zeby okres sue zblizal, chociaż wyskoczyly mi dwa bolące pryszcze :( takze u mnie to teraz czekanie. We wtorek dowiem się, czy miałam owulacje. Jesli byla to pewnie bede wariować z robieniem testu, jesli nie bylo to juz luz, ale znów sie zalamie. Tak jak co miesiąc. Tylko, ze teraz bede wiedzieć trochę szybciej czy warto robic sobie nadzieje czy czekać spokojnie na okres i nie mylić tych objawów z ciążowymi:) takze tyle u mnie póki co, witam nowe staraczki! I czekam ma wynik Asia, oby sie udalo. Zawsze to nas jakos zmobilizuje do walki :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola a mnie chrzesniak denerwuje wiszczy nie wiadomo czego aż swoich się odrchciewa. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola a ty rozumiem ze bedziesz wiedziala czy mialas owulacje bo chodzisz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. 21 dc mam zrobic badania i po nich iść do lekarza i zobaczymy jak to wygląda, czy pękł pęcherzyk. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, boje się trochę tej wizyty. Tego, ze z hormonami bedzie cos nie tak, ze do owulacji nie dochodzi. Boje się tego, czego sie dowiem, np.ze będę musiała się leczyć albo, ze juz w ogóle nie da się nic zrobic.... Chciałabym usłyszeć, ze jest, albo ze przy malym leczeniu bedzie ok.. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola głową do góry wierze że wszystko jest w porządku może miała ta owulację??? A może poprostu w tym cyklu tylko tak się zdarzyło . ciało nam przecież robi figle . mnie dzisiaj tak kluje kilkuminutowe takie klucie ale nie w jajnikach tylko tak na środku w podbrzuszu. Ale testu nie robię zrobię w niedzielę albo sobote jeśli jutro nie nadejdzie@ . dziewczyny coraz bardziej się boje to jest takie stresujące nie wiedziałam że zrobienie dziecka może być stresujące i takie nie rzeczywiste od razu... No cóż ale każda z nas musi poczekać na swoje małe szczęście. Ogladalyscie może ten program moje 600 gram szczęścia??? Mój facet jak ta reklamę wczoraj widział to się pytał kiedy jego 600 gram szczęścia się pojawi a ją bezsilna znowu i mówie że nie wiem a w głębi siebie czuje się strasznie że nie mogę mu dać dziecka póki co. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola doskonale rozumiem twoj strach ale wierze ze napewno sie uda tez mysle o tym zeby odrazu w tym cyklu zrobic sobie monitoring owulacji zeby nie marnowac czasu. Asia ciebie tez rozumiem bo sama tez sie stresowalam przed testem. Jak powiedzialam mojemu ze mam okres to zapytal : to co nie bedziesz w ciazy teraz ?? A mi glupio sie zrobilo i wogole nie wiwdzialam co powiedziec. A z reszta faceci duzo od nas wymagaja i nie rozumieja ze to nie jest takie latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam... Mój dopiero teraz zrozumiał, ze to nie jest takie latwe. Myślał ze raz dwa i będzie bo wszyscy wokół po ślubie od razu robią dzieci. I wiecie co, mi juz różne myśli do głowy przychodzily. Myślałam sobie, ze może jakby byl z kimś innym to juz dawno miałby dziecko. ..a ja mu nie moge go dać. Mogl sie ożenić z normalna dziewczyna. Czasami nawet sobie myślałam, ze powinnam go zostawić, zeby miał jeszcze szanse założyć rodzinę... Wiem wiem, głupie to, ale ja naorawde czuję się winna.... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola daj spokój jedni maja od razu inni muszą się starać bez obaw będzie dobrze;-) ją nie trace nadziei że wkoncu i nam się udać musi. Ją postanowiłam i w niedzielę robię test chociaż mój facet już dzwonił kilka razy pytał czy zrobiłam i czy będzie Dominik bo kiepsko się czuje ale test w niedzielę martwi mnie te dziwne klocie w podbrzuszu na środku. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki Asia. A u mnie będzie Michałek albo Oliwia :) ewentualnie Klaudia:) a najlepiej i to i to :) jak ja marze chociaż o jednym dzieciątku.... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja też a czym bliżej okresu tym większe ciśnienie asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×