Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Ja też czuje ze zaraz go dostanę normalnie nie wytrzymam dlaczego udać się nie może asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No nie wiem. Ale nie ma co sie poddawac. Ja sie zapisalam na wizyte do ginekologa zeby zbadac sie czy wszystko jest ok. I czy wogole mam owulacje. Po co mam marnowac czas lepiej odrazu wiedziec. Zastanawiam sie czy ten. Brazowawy uplaw to nie jest przypadkiem od jajeczkowania? Asia robisz test czy czekasz do piatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Ewbela przykro mi, ale i tak cały czas trzymam kciuki. Dobrze pamietam, ze to Twój pierwszy cykl starań? Kurcze to dopiero początek nie ma co sie załamywać! Lepiej faktycznie pójść do gina, zeby upewnić ze wszystko w porządku i dalej działać ;) macie racje co do testu, ostatnio 4 zmarnowałam tak mnie kusiło zeby robic... Dlatego teraz nawet nie kupuje i poczekam dopiero jak mi sie spóźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię w piątek bo i tak nie będzie prawidłowy więc poczekam te 3 dni. Mam nadziejebze wyjdzie pozytywny. Do piątku już bliżej niż dalej ale korci mnie aby go zrobić tylko wiem ze go zmarnuje. A czy jak zrobię w piątek i wyjdzie negatywny a nie będę miała okresu to co w niedzielę powinien już być prawidlowy? Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Asia jak w piatek wyjdzie negatywny to w niedziele na pewno pokaże juz wynik prawidłowy ;) juz tez nie moge doczekać sie testowania ale niestety muszę jeszcze poczekać bo dopiero dziś 13 dc :p ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga ją to się boje wyniku i nie mogę się doczekać . normalnie jak terax się nie uda to zwątpienia. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No powinien juz powiedziec prawde. Ja wiem ze moj pierwszy miesiac staran ale jestem tylko zla ze te testy kupowalam a nie ze nie wyszlo. Mysle ze napewno sie uda. Tylko zeszlym w miesiacu bylo latwiej bo bylismy na urlopie. A teraz moj maz ciagle wyjezdza.ja po mimo tego testu i tak glupio licze ze nie dostane okresu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją też jak głupia wierze że go nie dostane. Kurcze dziewczyny to już 3cykl martwie się że znowu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogodziłam się z mężem:) bylo przytulanko po pracy, ale śluzu nie mam. To znaczy cos tak mam, ale wydaje mi sie, że to infekcja. Tydzień temu gin powiedzial, ze mam uplawy i zapisał ni globulki. Ale ja ich jeszcze nie brałam, bo chciałam najpierw sie starać. Teraz nie wiem kiedy mam zacząć je brać. Dzis 16 dc. Wątpię, ze tym razem się uda. To, ze podbrzusze mnie czasem pobolewa od dwóch dni to tez może być wina infekcji:( no nic, niby "dopiero" trzeci cykl..... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola u mnie też trzeci cykl w piątek testuje ale boję się już niesamowicie mocno. Znowu dziś krwawilam z nosa czytałam gdzieś że to może być Oznaką zapłodnienia ale wątpię w to. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Ola to super, ze sie pogodziliscie ;) ból brzucha moze tez być objawem owulacji. Wez juz globulki bo nawet jeśli będziesz w ciazy, to zanim jajeczko sie zagnieździ to trochę minie a ty akurat skończysz globulki ;) nieleczona infekcja moze być niebezpieczna dla płodu wiec lepiej wez teraz. Asiu trzymam kciuki za piatek, oby test był pozytywny!!! Wydaje mi sie, ze jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia, możesz miec nadzieje :) trzymamy kciuki. Ja zobaczyłam , ze mam mokro trochę, śluz przezroczysty, ale bardzo Malo, chwilami to tylko takie kropelki. Możliwe ze to owulacja, czy zawsze powinien być rozciągliwy i gesty? A może ja dopiero jestem przed owulacja? Słyszałam, ze przy nieregularnych cyklach dni płodne sa bardzo ruchome. No bo ja nie wiem tak naprawdę kiedy teraz mam środek cyklu bo nie wiem kiedy będzie okres. Ostatnio miałam po 30 dniach, chyba dzięki cyclodynonie. Nie wiem juz sama co o tym wszystkim myśleć.... Gaga a jak u ciebie? Jakies objawy owulacji? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Ola nie wiem jak to jest przy nieregularnych cyklach, bo ja zawsze w sumie mam co 26 dni plus minus jeden dzień. Dni płodne wiec mogą być u Ciebie ruchome tak samo jak owulacja, także najlepiej obserwować śluz a jeszcze lepiej bzykać sie co 2 dni Dla pewności hehe ;) to dobrze, ze bierzesz ten cyclodon na wyregulowanie cyklu, jakby co to polecam tez Castagnus dużo osób go sobie chwali ponoć pomaga zajść w ciąże przy nieregularnych cyklach i reguluje hormony :) a ja hmmmm... Wczoraj kłucie jajników śluz jest ale nie tak dużo niestety... Wczoraj i przedwczoraj działaliśmy zobaczymy co to bedzie za 2 tygodnie mam termin miesiączki... Miłej nocki kobity niech nam sie przyśnią 2 piękne grube krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Hej dziewczyny, jak u was? Ja dziś na dobre dostałam okresu ah... ale mam nadzieje ze wszystko ze mna wporzadu, czy któraś z was kupowala sobie te testy owulacyjne? i nadal zastanawiam sie czy kupic ten Cyclodynon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to chyba jestem już przewrazliwiona na tym punkcie. Znowu czytałam objawy senność krwawienie z nosa czasem zawroty i biały gesty śluz który miałam ostatnio są objawem ciąży Ale ja ją chyba mam urojona. Mój facet już powiedział dla mnie ze jestem histeryczka że co miesiąc mam ciążę a tak naprawdę jej nie ma. Dzisiaj znowu mam zatkany nos i do tego chce Mk się spać tak jak od piątku. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyclodynon to to samo co castagnus, to sa zamienniki. Tylko cyclodynon droższy, jak się okazało :/ no ale kupiłam, wiec biorę póki co. W weekend robię badania hormonów bo to mój 21 dc bedzue a we wtorek do lekarza zobaczyć czy miałam owulacje. Tylko cis mi sie wydaje, ze w tym miesiącu nie mam, bo nie widzę tego śluzu. Ehhhh nie mam już sily :( dlaczego teraz ma się nagle udać.. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja właśnie też biorę cyclodynon ale teraz wzielam zamiennik castingus kupilam. Ciekawe czy dostanę okresu czy nie ale w piątek niw robię testu zrobię rano w niedzielę jeśli nie dostanw okresu. Straszmie się boję. Ola głową do góry wkoncu musi się udać podobno najwięcej procent par po pół roku zachodzi w ciążę ja wiem ze to mało pocieszające ale już połowa za nami. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola napisz cos wiecej o tych badaniach ? Twoj lekarz cie wyslal na nie? Dziewczyny a wy ten cyclodest mialyscie od lekarza zalecony czy same zadecydowalyscie o braniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw jeden mi kazał brać cyclodynon 3 miechy. Niedawno bylam u innego, zeby zrobić usg bo tamten mi nie zrobił. Powiedziałam, ze biorę ten lek a on spytal czy mam pidwyzszona prolaktynę bo ona obniza. Powiedziałam, ze nie wiem, zaufałam tantenu lekarzowi i biorę w ciemno. No to kazał mi zrobic w 21 dc badania: Progesteron prolaktynę tsh i grupę krwi. Niestety skierowania mi nie dal, powiedzial, ze nie może...a bylam na nfz..nie wiem jak to jest ale juz nie chce mi się po innych latach, wiec zrobie sama te badania, bo w sumie żaden inny mi nawet nie powiedzial, żebym zrobiła to pewnie i tal nigdzie skierowania nie dostane. Tylko ten sue zajal tym wszystkim tak jak powinien, wszystko dokladnie tłumaczył. Za badania w sumie wyjdzie mi 90 zl. Ale to będzie podstawa, mysle ze jest cis nie tak u mnie z hormonami, tylko musze sprawdzić którymi. Mam iść po prostu rano na czczo i tego samego dnia wyniki. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga124567
Ola to fajnie ze idziesz robic badania, tsh np jest kluczowe w zajściu w ciąże. Także dobrze jest sprawdzić ;) ja castagnus zaczęłam sama brać mimo ze mam regularne cykle ale za to strasznie mnie meczy pms a to jest tez na to... Powiedziałam o tym mojej gin a ona na to ze super ze to biorę bo to moze pomoc w zajściu w ciąże.. :) no zobaczymy pierwszym razem chyba pomogło bo zaszłam ;) ale zimno i deszczowo ehhh nic sie nie chce przy takiej pogodzie. Asiu a kiedy masz termin miesiączki? Jak w piatek to możesz spokojnie zrobić w ten dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam pms i mi stopniowo ręce tabletki pomagają :) zawsze tydzień przed mnie lapalo wszystko a ostatnio tylko 3 dni przed okresem slabo sie czułam, moze bedzie jeszcze lepiej po 3 miesiącach. Biorę je drugi dopiero, ostatnim cyklu miałam śluz płodny, a teraz nic :( Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze wczoraj sie dowiedziałam, ze moja kuzynka poroniła w drugim miesiącu.... A ja tak jej zazdrościłam, mysle sobie, czy ta moja zazdrość nie byla za silna... Dziewczyny a czy możliwe sa trudności z zajściem w ciążę przez powracającą grzybice? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Ola wydaje mi sie ze grzybica tez moze utrudniać zajście w ciąże, ale trzeba sie bedzie lekarza spytać no niestety w tym temacie jestem ciemna :p ja mam okropne pms chce wszystkich rozszarpać taka wściekła chodzę hehe, mój to od razu wie kiedy okres sie zbliża.. :p wiecie zajście w ciąże moze i takie łatwe nie jest, ale niestety utrzymanie tej ciazy jest jeszcze cięższe :( także ja jak zajdę dopiero wszystkich poinformuje jak skończę pierwszy trymestr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz przepisał bo mam jakieś dwa pecherzyki małe jak byłam we wrześniu na badaniach i kazał je brać zastanawiam die czy one przypadkiem nie utrudniają mi zajścia. Boli mnie dzisiaj już brzuch ledwo pracowalam takie silne klucie w jajniku miałam. A termin okresu w piątek ale zrobię w niedzielę dla pwnosci nawet testu nie kupuje postanowiłam że kupię w sobotę wieczorem aby nie kusić. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Asia trzymam wiec kciuki i podziwiam za cierpliwość ;) ja znając życie pewnie juz jutro bym testowała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2martyna1
cześć dziołszki :) ja mam 21lat - jeszcze hehe i też od 7miesięcy staram się o bobaska . niecałe dwa meisiące temu postanowiłam się CASTAGNUSEM a jeszcze od tego cyklu wiesiołkiem .. 16tego mam początek dni płodnych mam nadzieje , że kolejna @ się nie pojawi !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Hej. Dzis odwiedzialam apteke kupilam wiesiolka i testy owulacyjne. Juz humor sie poprawia :) trzymam za was kciuki. Za ciebie Asiu powinno ci sie udac. Ja dzis usiadlam do tych moich dni i z moich wyliczen wynika ze owulacja byla dwa dni wczesniej wiec w tym miesiacu bardziej ja przypilnuje a tym bardziej ze wypada na swieto:) hehe. Reszte wspomagaczy kupie dopiero jak uslysze to od ginekologa. A wam jak mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Gaga kochana napisz prosze jak ty liczysz sobie te dni plodne i skad wiesz ktorego dnia bedzie owulacja. Wole sie dopytac bo wszedzie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna witamy w klubie ;) ja też mam 21 lat. Już nie mam siły być nawet niecierpliwa mój P. Niecierpliwy żeby test robić ale ja się boję wyniku niby to był 3 cykl ale obawa jest może ten cyclodynon mi pomógł w tym miesiącu. Jutro wolne będę lebuuchowac z chrześniakiem więc zapomnę o tym teście i stresie ten mały potrafi każdy dzień zły zmienić w radośc. A co u was jak mija dzień Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja mam 28 i jeszcze wiekszy strach skoro takie mlode dziewczyny tyle juz czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×