Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Ewbela
To zrob ten test moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Jeju przestańcie ja tez mam humor do d**y bo okres lada chwila... Ale nie możemy myślec ze to nie jest nam Pisane. Wszystkie zajdziemy w ciąże jesteśmy młode i wszystko jeszcze przed nami.. Wspierajmy sie a nie dolujmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz za późno,bo to trzeba z porannego moczu, ale wiem jaki byłby wynik, wiec nie chce się jeszcze bardziej dobijać i patrzeć na jedna krechę. Wszystko wskazuje na to, ze okres sie rozkręci, chociaż temperaturę mialam rano 37 wiec jutro powinna być mniejsza. Nawet się nie ludze, bo czuje ze bedzie ten okres najpóźniej jutro. Jesli jutro by nie przyszedł to zrobię, ale ten różowy śluz często się u mnie pojawia przed @. A dzis rano strasznie zle się czułam, prawie wymiotowałam, ogólnie oslabiona bylam i wzięłam dzis wolne. Pomyślałam sobie, ze pms jednak przyszedł. No nic, podłamałam sie trochę, wiem,,ze nie powinnam, bo niektóre kobiety latami sie starają i im się udaje w końcu, ale u nas sa tacy głupi lekarze, wszystko maka w d***e, nie pokierują dobrze, odwala swoje i do widzenia. Wiem, ze po roku starań można iść do kliniki leczenia niepłodności, ale jak zobaczyłam cennik, to sie przeraziłam...za wszystko się placi. A my nie śpimy na pieniądzach, jestesmy oczywiście gotowi na dziecko i na kosztu związane z ciąża porodem itd ale nie na placenie kilku tysięcy, a nie ma gwarancji, ze ciąża będzie. Odbiegam moze za bardzo w przyszłość, ale wiem, ze u mnie tak łatwo nie będzie. A co u was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga wiem, ze trzeba pozytywnie myśleć, tylko ze mnie każde niepowodzenie dobija, najgorsze sa te myśli, dlaczego sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przypomnicie dziewczyny ile czasu sue staracie? Gaga my jestesmy mniej więcej w tym samym czasie cyklu, chociaż ty masz krótkie. Ale wiecie co, jakby chociaż jednej z was się udalo, to by mnie to bardzo podbudowalo. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ja jestes swiezynka bo dopiero jeden miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już 4 cykl zaczynam hehe ale nie ma co się łamać głową do góry. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesteśmy w podobnej sytuacji, moze zaciazymy w tym samym czasie :D ja okresu jeszcze nie mam, czekam do jutra, jak rano sie nie pojawi, to zrobie test, ale raczej dla swietego spokoju niz przez robienie sobie nadziei. Za tydzien ide do dwoch lekarzy :) tak latam po pracy po tych lekarzach, moze w koncu znajde normalnego. Oczywiscie wszystko na nfz. Ktoś tu wcześniej pytał o monitoring, to jest cholernie drogie. Wiecie jak jest dobrze zrobic. zapisac sie do roznych lekarzy, na te dni kiedy chcecie zrobic usg, bedziecie wiedzialy co sie dzieje na biezaco. oczywiscie na nfz, bo prywatnie wyjdzie to samo co placic za monitoring. nie chodzi tu o pojscie do dobrego lekarza, idzcie nawet do byle jakich do ktorych latwo sie dostac, ale ktorzy zrobia wam usg, bo o to przeciez chodzi. Poziom progesteronu w drugiej fazie cyklu tez moze wskazac czy bya owulacja. wiec mozna pojsc na badanie za 20 zł i zobaczyc. Troche sie znam na tych poziomach, bo juz wiele sie naczytalam, wiec jak cos to pomoge. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, wtrącę się co do monitoringu. Byłam teraz prywatnie u lekarki do której chodzę. Pierwsza wizyta jest 90 zł, kolejne 30zł (mnie za pierwszą wizytę policzyła 30zł). Myślę, że warto sprawdzić dokładnie jak wygląda pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile razy bylas, co jaki czas sie chodzi? jesli cena nie jest az tak wysoka jak slyszalam, to spytam za tydzien lekarza :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny też bym chciała iść na ten monitoring ale niestety nie mieszkań w Polsce i tu jest problem. ;(( ale to nic moze uda mi się jakoś wslizgnac w dni płodne. A słyszeliście o tej świecy? Robicie ja? Ja chcę w tym cyklu zrobić ale mój facet pomyśli że upośledzona jakąś jestem już na tym punkcie Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ojej, ciężko mi to ogarnąć wszystko co pisałyście.. Co u mnie? Za 3 dni powinnam dostać okres i pewnie dostanę, brzuch boli jak na okres i pierwszy raz odkąd się staramy bardzo bolą mnie piersi.. Odkąd pamiętam bolały mnie piersi, jedynie dwa pierwsze cykle miałam jakieś dziwne i żadnego bólu nie czułam :) Po drugie praktycznie nie zaglądam na forum jak widać. Im więcej się na nim siedzi tym gorzej człowiek funkcjonuje :) Rzuciłam się w wir pracy, obowiązków, ale i przyjemności i humor mam naprawdę cudowny :) Miło nam płynie czas.. Buźka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu ja wygibasów ze świecą nie robię, ale podnoszę troche biodra :D olenika, zdrowe podejście :) tez bym tak chciała :) może jak trochę odpuszczę starania z bezsilności to tez mi się uda, skupić się na przyjemnościach. Postanowiłam, ze na początek przestanę się tak dołować. Na razie nie ma do tego powodu. Chociaż wiadomo, ze zawsze sa lepsze i gorsze dni. Dobrej nocy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Też bym chciala skupic sie na przyjemnosciach, ale niestety po milych chwilach przyszedl czas na awantury z mezem...ah niestety nie moze byc kolorowo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd te awantury? Bo u mnie np dużo awantur jest związanych ze staraniami... Kurde, trzeba juz wyluzować, bo zwariować można :| Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
nie my o to sie nie klucimy jeszcze:) tylko o inne jakies glupoty ale przysnelam wczoraj a dzis swiezy umysl i stwierdzilam ze nie warto sie klucic i rano bylo przytulanie:) ah czego sie nie robi dla naszych dzieci. a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się okropnie chce spać dobrze ze pracuje tylko gora 6 godzin a jutro wolne to poleniuchuje. A od czwartku starania bo płodne podobno się zaczynają już o ile kalkulator dni płodnych wskazuje prawdę. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, nie ma nic lepszego niż Przytulanko na zgodę :D ja jeszcze nie dostałam okresu i nie mam juz tego śluzu, tylko wczoraj rano i wieczorem tak delikatnie. Na razie nic, ale mysle ze dzus @ przyjdzie bo caly czas mnie podbrzusze pobolewa. Nie zrobiłam tego testu, jakos się boję.... Na razie czekam spokojnie na okres. Az sama się dziwie, że jestem taka cierpliwa :) wieczorem tu będę i pewnie z informacją, ze juz jest. Miłego dnia kochane :* Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Dziewczyny ja to normalnie dzis padne na twarz. Mam taka dodatkowa prace pilnuje dziecka 2.5 rocznego wszystko super do czasu kiedy jej starsza rozpieszczona siostra z nami nie siedzi. Mam jej po wyzej uszu jest okropna ma 5lat i nie da sie z nia wytrzymac. Mialam sie opiekowac jednym dzieckiem a tu taka lipa. Tylko tam przychodze bo kase mam dosatkowa. A tak juz dawno bym sobie odpuscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Hej. Bylam dzis u ginekologa w przychodni powiedzialam mu ze sie staramy itd i zrobil mi z miejsca usg powiedzial ze wyglada na to ze chyba jestem w fazie przed owulacyjna. Ale w lewym jajniku nic sie nie dzieje a w prawym albo widzi pecherzyk albo moze to byc mala torbiel. Mam w piatek przyjsc do niego prywatnie i bedzie mi monitorowal cykl. Kurcze mogl by byc to ten pecherzyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super, ze w piatek będziesz wiedziała :) na pewno to pęcherzyk, wiec do dzielą :) a sluchajcie to pęcherzyki musza być w dwóch jajnikach? I z jednego pękają? Czy jak to jest? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal nie mam okresu,ani żadnych plamien. ale nie wiem czego sie spodziewać, bo cykle mam różnej długości. Dzis 31 dc.rano temperaturą 37 a teraz 37,4. Z tego co wiem przed okresem albo w trakcie powinna spaść.zobaczę jutro jak będzie.ne wiem czemu ale boje się zrobić ten test jak nigdy...noe wiem czemu, moze nie chce się rozczarować a moze boje się zobaczyć dwie kreski a potem się okaze, ze jednak pomyłka. No ale nic, rano zrobie jak nic się nie zmieni. A jak u was dzis, jak dzień minął? W ogóle bierzcie jakies witaminy? Bo ja z polecenia lekarza biorę symnatal pro baby, ale zle się po nich czuje. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola trzymam za ciebie kciuki i obym nie zapeszyla ale coś czuję że zobaczysz to o czym marzysz. A ja biorę tylko foliowy kwas i to wszystko no i castangus na poprawę cyklu. Ola zrób jutro test i pochwal się. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje :* napisze jak zdaże rano, ale nie nastawiam sie za bardzo... robie to dla swietego spokoju, zeby wiedziec czy czekac spokojnie na okres. Ja wlasnie biore witaminy z kwasem foliowym, ale moze powinnam sam kwas foiliowy, bo raczej witamin mi nie brakuje, w miare zdrowo sie odzywiam, a tu jest mnostwo witamin, moze mam juz ich za duzo w organizmie, bo od wczoraj w ogole jesc mi sie nie chce. jutro chyba nie wezme, zobacze jak bedzie. Kurcze uzależniłam sie chyba od tego forum... każdą wolną chwilę tu spędzam... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola to tak jak ja rano wstanę poczytam wracam z pracy znowu to samo i wieczorami też siedzę w telefonie i patrze. Nie wchodzę na laptopie bo zazwyczaj siedzimy w salonie i mąż by zaraz się darl że piszę o ciąży i tych sprawach e nienormalna jestem.asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój to nie wiem jakby zareagował i nie chce wiedzieć :) nie ma zielonego pojęcia, że piszę na forum. On w ogóle uważa, że za bardzo się przejmuję staraniami, ja z resztą też tak uważam... ja też na telefonie patrzę najczęściej, bo tak najszybciej, a kompa nie zawsze chce mi się odpalać. Asiu a czym się zajmujesz? Bo ja jestem na stażu w szkole, więc wiadomo jak to jest, są dni, że odwalę 3 lekcje i wracam i czytam te pierdoły i się nakręcam. ehhh ciężko. Cały czas myślę, czym mogłabym się zająć dodatkowo, żeby trochę odciągnąć od tego myśli. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No wlasnie ja nie wiem czy w obydwu powinny byc pecherzyki. I ja tez non stop tu wchodze ale malo dzis pisalyscie. Moj wie ze wchodze na forum ale nie wie jakie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja właśnie nad tym się zastanawiałam odnoście mojej sytuacji, gdzie na jednym jajniku miałam mnóstwo pęcherzyków, a na drugim jeden pęknięty. To chyba jednak mogą, już sama nie wiem. Kurcze jak ja za kilka dni okres dostanę to nie pojde do lekarza w poniedziałek, a długo czekam na wizytę u niego. no chyba, że ten okres w ogóle nie przyjdzie ;) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja ogólnie z zawodu fryzjer ale los tak chciał ze mąża brat ściągnął do Szkocji i ja przyjechałam i branże zmieniłam na pokojowke 5 godzin gora 6 pracuje nie powiem ze lekko ale kasa jest lepsza niż w Polsce dlatego zdecydowaliśmy się na dziecko wiadomo tu lżej będzie nam wychować pracuje już 7 miesięcy więc napewno nie zwalnia mnie. Dziewczyny co myślicie o porodzie w wodzie? Czytałam że mniej boli a tu gdzie mieszkam właśnie mogę skorzystać. Tej opcji oczywiście mąż będzie mógł być przy Porodzie bardzo jestem przekonana do tego porodu niż do naturalnego. Oczywiście jeśli zajde w Ciążę. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola ja tez czekam na wyniki twojego testu:) porod w wodzie widzialam cos takiego ale sama chyba bym sie nie zdecydowala. Wogole boje sie porodu. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×