Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gaga123567
Ola nie wiem co to za plamy nigdy nic takiego nie miałam moze jednak objaw ciazy to jest :) u każdego zreszta te objawy sa inne tak naprawdę wiec wszystko jest możliwe ;) kurde ja chyba testu nie robię no bo czuje ze sie okres zbliża niestety :/ zrobię w poniedziałek razem z Tobą to sie wszystko okaże ;) a jak reszta kochane? Jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w poniedziałek robimy :) nie wiem co to jest na sutkach, no ale czas pokaże oby nie jakaś choroba. A mnie mąż wkurza, siedzi przed tym kompem i gra i caly świat dla niego nie istnieje. Ehhh mam chęć go zatłuc, chyba na prawdę okres przyjdzie. No właśnie a gdzie reszta dziewczyn? Może starania trwają w najlepsze? :D Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola mnie wczoraj też wlurzyl bo był kolega u nas jego i docinki jakieś głupie w moją stronę kierował się wkurzylam powiedziałam że niw będę sprzątać i tyle wrócę z pracy to ciekawe czy zostanę porządek czy bałagan jak teraz. Jestem dzisiaj uparta niech sprząta co nabrudzili za docinki obiadu też nie mam zamiaru robić niech żałuję a jak u was kiedy testujecie? Ola mi poprzez branie cyclodynonu cykl wydłużyl się do 31 dni. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi właśnie do tylu skrócil, wiec jestem zadowolona :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze mąż dzisiaj mowil, ze snilo mu sie, ze mieliśmy córeczkę. I w ogóle w telewizji caly czas male dzieci pokazują w reklamach, albo ja dopiero zaczelam zwracać na to uwagę. Czekam na okres, ale mimo tego i tak się zdołuję, jak dostanę :( Asia z tymi facetami to tak jest, mój tez potrafi wyprowadzić mnie czasem z równowagi, nawet przez p*****ly, tego typu, ze nie posprząta po sobie, nie pomyśli o niczym. A moze za bardzo się im nadskakuje i mysla, ze juz w ogóle nie musza sie starać. Ja tez robię ten błąd, ze wyladowuje na nim zlosc przez to ze się nie udaje. Wiem, ze robię zle, bo on też jest bezsilny, ale o badaniu nasienia nie chcial nawet słyszeć. Powiedzial, ze zrobi po roku staran. Ja wiem, ze to jest krępujące i to bardzo, no ale trzeba w końcu to zrobic. Asiu u ciebie z tego co pamuetam zaraz starania. Jak u reszty dziewczyn? Gaga, testujemy jutro? Bo ja się obawiam, ze u mnie to za wcześnie bedzie. Srednia moich cykli w ostatnim roku to 36 dni to moze powinnam jeszcze zaczekać... Olenika co u ciebie, juz po staraniach? Na kiedy planujesz test? Ewbela, jak u ciebie? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Hej. Caly czas czytam posty ale nie mam kiedy cos odpisac.Czekam az ktoras z was napisze ze jest w ciazy. Ola i Gaga jak zrobicie tedt odrazu piszcie . Tez sie ze swoim kluce i nie potrzebnie gderam bo lepiej wychodze na tym jak pokazuje dystans . po mimo gorszych dni pilnuje aby przytulanie bylo miej wiecej co dwa dni. Jakos trzeba zagrysc zeby i wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
A i tak jak sobie obiecalam kupilam testy owulacyjne i robie sobie je co drugi dzien bo chce zobaczyc kiedy mam owulacje;) wiem ze moze to glupie ale moze uda mi sie cos ustalic. I w czwartek ide do gina. A wam jak mija dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze od razu damy znac a jak inaczej :D ewbela, testy rob ale w 100% sie nimi nie kieruj bo różne opinie o nich słyszałam. Lepiej kochać się jak najczesciej, nawet jak test owu nic ci nie bedzie pokazywał. A chlopa czasem na dystans trzeba trzymać, ja ostatnio tez sue ze swoim poklocilam, nie odzywałam sie do niego dwa dni i na drugi dzień mnie przeprosił i oczywiście Przytulanko :D oczywiście nie od razu najpierw udawalam niedostępna, to go jeszcze bardziej podkręcilo i dosłownie się rzucił :D to jest lepsza taktyka niz samej zaczynać :) wiecie co, ja sobie wkręcam teraz jeden jedyny objaw ciąży - moje sutki. Dziwne sa. Moze potem jak bede miala czas to zrobie zdjęcie i wam pokażę, chociaż trochę głupio wrzucać tu cycki :D no i to ze nie mam absolutnie żadnych oznak okresu, ale to zwalam na cyclodynon, widocznie zadziałał juz po dwóch miesiącach. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No wsumie racja. Nie chce ci robic nadziei ale mam nadzieje ze jestes w ciazy:) a ten olej z wiesiolka do ktorego dnia cyklu mam pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to jest z olejem, musisz spytac w aptece jak pic. Ja cyclodynon biorę codzienne o tej samej porze. Niezależnie od okresu. A oleju nie piłam, ale moze tez zacznę pic w następnym cyklu, może dziewczyny coś wiedza. Ja biorę witaminy tylko z kwasem foliowym i żelazem. Moze dlatego tak dobrze się czuje, brakowało mi jakichś witamin. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się dowiedziałam, ze kolega mojego męża, nasz świadek na ślubie bedzie miał dziecko z dziewczyna.... No kurde, czemu nie ja :( cos czuje, ze niedługo zaczną sie niewygodne pytania kiedy zaczniemy sie starać... Ludzie nic nie rozumieją, płodzą się jak koty i mysia, ze dziecko można miec na zawołanie. Może psychika ich nie blokuje, nie mysla o tym tak dużo jak ja :( ehhh ciężko :( wiecie co dziewczyny, ja to bym chciała was poznać :) tylko dzielą nas takie odległości, ze to raczej nie do zrealizowania:|. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola a wy czesto sie przytulacie? I przed i po owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym miesiącu bylo co dwa dni, czasem codziennie. Nie wiek kiedy mam owulacje, ale teraz podobno byla. A wczesniej to rzadko i w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Kochane potem was nadrobię chciałam wam tylko napisać ze u mnie negatywny z rana był :(((( także nie liczę na cud. Staramy sie dalej ... Trzymam kciuki za resztę niech w koncu któraś z nas pierwsza zajdzie :* buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny u mnie tez okres przyszedl buuu... znow mi sie nie udało juz nie wiem chyba na glowie wstane a to i tak nic nie da i testy robila i niby owulacje pokazalo a tu nic a inny to raz sie du....p..i juz sa w ciazy a my tak musiemy walczyc czemu tak jest dziewczyny to nie sprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mogę tego przeboleć :( wszyscy wokół zachodzą a nie chcą tego. Wszystko jasne - psychika, ktora u nas ciężko będzie zmienić bo my nie wyluzujeny w tym temacie :( ja bede tu za jakaś godzinę, moze dwie to wtedy popiszemy więcej. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to do zobaczenia:) do napisania he:) no chyba mamy cos w psychice ze nie umiemy inni nie chca a umia pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok jestem :) jest któraś? ;) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gaga a tu nie za wcześnie zrobilas? Bo ty chyba później niż ja zaczęłaś cykl. Ja dzis 29 dc, w sumie nie wiem co myśleć. Nie moge nawet powiedziec, ze mi się spóźnia, bo moje cykle dochodzily nawet do 39 dni... Ostatnio przy cyclodynonie juz mialam 30-dniowy cykl,moze juz się normuje i jutro lub pojutrze dostane okres...takze u mnie nic nie wiadomo. Szczerze mówiąc boje się zrobic ten test. Rozczaruje sie i zlapie dola. A póki co żyje mala nadzieja, pomimo tego, ze wszystko zrzucam na okres. Ale test mi te nadzieje zabierze zupełnie... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle tak się zastanawiam, co u tych dziewczyn, ktore zakladały to forum :) czy sa juz mamami... boje sie, ze im dluzej nie bedzie mi sie udawalo, tym moja zazdrosc o inne ciezarne bedzie wieksza, ze w koncu nie bede mogla sobie z nia poradzic. Moja siostra zaszła od razu, kuzynka też. I takie osoby nie rozumieją, dlaczego inni nie robią dzieci.. i jeszcze te komentarze: "A u was kiedy?", "Na kiedy wózek potrzebny?" kurde, zebym jak to wiedziala na kiedy !!!! juz sie zaczely u mnie takie komentarze, jednak to jeszcze sa na luzie, poki co nie pytaja wprost kiedy bedziemy sie starac. Ale ja już sie tego boję. Moja siostra to nawet nie wiedziala o co chodzi jak jej powiedzialam, ze mam policystyczny jeden jajnik! to znaczy, ze w ogole sie nie starali, tylko raz dwa i jest, bo w innym przypadku naczytalaby sie tych wszystkich rzeczy w internecie. Ciężko jest, a ja sobie coraz gorzej radzę z emocjami :( najchętniej zamknelabym sie w domu i odizolowala od rodziny, zwlaszcza tej, gdzie sa male dzieci :( Jest jedna jedyna rzecz, która mnie zastanawia i na podstawie ktorej robie sobie małe nadzieje. na sutkach mam białe plamki takie kropki, ale nic nie odstaja, nie wygladaja jak krosty, a raczej taka zupelnie biala skóra pod spodem. Jak naczytalam sie w internecie o tym, to w wiekszosc***isza o tym jako o objawie ciazy, niektore nawet pisaly, ze to byl ich pierwszy objaw. Ale znajac zycie, jest inna przyczyna, pewnie tak tylko przed okresem sie to pojawiło. Z resztą zobaczcie same: http://zapodaj.net/15ea31d9375b1.jpg.html .. i juz nakręcanie sie.... robienie sobie niepotrzebnie nadziei.... dziewczyny, macie czasem takie plamki białe? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rozmawiałam dzisiaj z koleżanką i dowiedziałam się że taka druga koleżanka ma już jedno dziecko a teraz wpadła i 14 tydzień No niw mogę tego znieść a ja dalej nic no ale trudno poczekam sobie na moje szczęście ;) trochę to męczące ale trudno musi Widocznie tak być . A znalazlam super piosenkę i słucham jej i normalnie łzy w oczach mam. Wpiszcie sobie w YouTube ' bonson- pierwszy krzyk' i filmik z takim bobasem na zdjęciu. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola przestan sie zamartwiac a ja uwazam ze ci sie uda i mam przeczucie ze jestes w ciazy;) a nawet jak nie to jestes mloda i napewno sie uda.. Ja mam dwie prace i obydwie sa z dziecmi i powiem szczerze ze poki nie jestesmy w ciazy korzystajmy z wolnego czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kurde te starania są męczące ja juz nie wiem co jest nie tak....mam takie pytanie chodziła któraś na monitoring cyklu?chyba jedna wizyta gdzieś 150 zł wyczytałam prywatnie ho na kase chorych to u nas do gina sie pol roku czeka a w ciągu miesiąca trza mieć z 3 albo i 4 to trochę dużo ale jakby pomogło :)pytam czy któraś była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja był tak chciała być dziewczyny w ciąży to jest moje marzenie:)chyba nigdy się nie spełni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy tutaj marudzicie ale pewnie ja też zacznę bliżej 18 listopada hehe ale teraz wrzuccie na luz. Może coś da. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja jestem za tym zeby wrzucic na luz le jak juz urodzimy nasze dzieci niech poprawia basza polityke;) bo patrze na wyniki i jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
No niestety PiS wygrało jak dobrze ze nie mieszkam w Polsce... Zacofanie bedzie jeszcze większe dzięki nim.. I ciagle będziemy w tyle... U nas za to teraz w Niemczech dużo uchodźców i powiem wam szczerze ze bardzo sie boje... Nawet do mojego miasta maja dać ponad 1000 osób ehhhhh... A kto wie co to za ludzie... To sie dobrze nie skończy... Ola tez mam takie plamki podobne i chyba od zawsze juz sama nie wiem jutro sprawdzę. Zrób test jutro i będziesz wiedzieć na czym stoisz. A test zrobiłam w czasie bo ja mam krótkie cykle co 25-27 dni a dziś jest 25 dzień a test miałam tej o dużej czułości 10. Dlatego czekam na okres i staramy sie dalej. Na pewno nie odpuszczę i wy tez walczcie kochane o małe szczęścia. Warto!!!! Nie poddawać sie i nie myślec negatywnie!!! Kto jak nie my... :) miłej nocy do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Witam;) i jak tam u was?? Czekam na kazde wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja też nie mieszkam w Polsce ale powiem wam że się boję jechać na urlop do mnie w rejony mają trafić uchodźcy boję się nawet myśleć O tym jak sama wracać będę do domu rodziców wieczorem ta kopacz bierze ich a nie bierze pod uwagę polskich Rodzin i ludzi którzy są przeciw. Jak tam Wasze testy macie dwie kreseczki wkoncu? Ja to dopiero od czwartku starania a później tyle czekać aby zobaczyć wynik ah. Ale póki co nie myślę o tym. Asoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Nie zrobiłam testu, bo mialam takie jasno różowe plamienie, a to u mnie często wyprzedza okres. Dzis jest 30 dc, tak by pasowało, ze dzis dostane, cyclodynon reguluje. Ale ciąży brak... Nawet juz się nie ludze, ze okres nie przyjdzie. Dzis wieczorem albo jutro rano dostane. Humor zepsuty na caly dzus...no i trzeba mężowi powiedziec...znowu... Wiecie co ja juz nie mam sily na dalsze starania i robienie sobie nadziei. Widocznie nie jest mi to pisane. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×