Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość gość
Poczytalam trochę o tych testach. Bede je chyba robic dwa razy, wyczytałam, ze można przegapić jak robi sie 24 h odstępu między testowaniem. Wiecie co, sily juz na to nie mam. A powiedzcie jeszcze co myślicie o tym: Lekarz mi mówił, ze na pewno mam jakies zaburzenia hormonalne skoro mam długie cykle i problemy z cera. Czy to może aż tak bardzo utrudniać mimo tego, ze mam owulacje? Ja juz nie wiem jak to jest a wizyta u endo dopiero w styczniu :o masakra jakaś, moze do innego miasta pojadę. No i dzień wolny i znów caly czas o tym myślę.... Dobrze, ze jutro do pracy. Ale w tym tygodniu musza być starania. Bede tu zaglądać dopiero przed spaniem, kolo 22. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika może i masz ostatni dzień płodnych, nie zaszkodzi sie poprzytulać :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ola, masz pewność, że dochodzi do owulacji? Bo jeśli sugerujesz się testami to niestety.. to, że wynik testów jest pozytywny nie daje takiej pewności.. Stężenie lh się zwiększa, ale nie ma pewności czy na pewno owulacja nastąpiła. Dużo o tym czytałam dlatego olałam testy owulacyjne i nigdy więcej ich nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Teoretycznie mam ostatni dzień, ale co się tak naprawdę dzieje tam w środku to nikt tego nie wie :D Dlatego... pewnie się poprzytulamy o ile wcześniej nie zasnę, bo rano do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ola moim zdaniem to starajcie i sie i rzy okazji znajdz innego lekarza. Ja tego nie kumam robilas badania krwi i jezeli masz problemy z hormonami to powinnien je podrasowac, moj lekarz powiedzial ze mam zrobic badanie krwi na hormony i jak by cos wyszlo nie tak to mi podrasuje hormony zeby lepiej dzialalo wszystko. Ja ten tes owulacyjny robilam co drugi dzien popoludniu bo chcialam wiedziec jak to dziala i czy nie mam wczesniej owulacji, na pocztaku byla jedna kreska a im blizej owulacji tym bardziej durga sie pojawiala, paietam ze jak byma na monitoringu i ginekolog powiedzial ze za chwile powinna byc owulacja to juz co dziennie robialm test i w piatek wyszla jedna blada druga ciemna kreska a w sobote obie byly ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika, w ostatnim cyklu mialam bo lekarz mi powiedział, wuec chyba do niej dochodzi, tylko nie wiem czy w każdym cyklu. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
To Ola super! Każda zdrowa kobieta w roku ma nawet dwa cykle bezowulacyjne :) Jeśli w poprzednim nastąpiła owulacja to znak, że jest dobrze. Przy nieregularnych cyklach ciężko zajść w ciążę, ale przy regularnych też ciężko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela, tak właśnie zrobię, zmienie lekarza,,choćbym miala jeździć do innego miasta. Te badania co robiłam to byl 21 dc tylko ze u mnie to byl czas owulacji jak się okazało... Wiec nie wiem jak bylo po niej. Teraz zrobie tydzień po owulacji jesli ja odczuje, te wyniki sie bardziej liczą, czy nie jest za Malo progesteronu itd. Bo powinien być po owu juz wyższy dużo zeby ciąża się utrzymała. Ja testami tylko się nie sugeruje, robię ****ardziej z ciekawości. W czwartek na ysg ten pęcherzyk miał 8 mm a podobno rośnie 2 na dobę, wuec jesli pęka od 20 mm to powinnam jakos w środę miec owu. Zobaczę jak będą testy wychodzić. Ale te hormony chyba znów sama zbadam i juz z nimi pojde do innego lekarza. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika ale po to właśnie jest ten rok na próby. Skoro w każdym cyklu jest 20% czy tam ile szans na poczęcie to tak sie zdarza, ze jedna zajdzie w pierwszym, a inna w dwunastym. Trzeba czekac. Ja gdybym miala regularne to bym pewnie aż tak nie wariowala. Mize bym poroniła badania, ale tak na spokojnie. A w ogóle teściowie dzus byli i oczywiście pytanie: Kiedy bede babcia? ..... No sily juz na to nie mam :( ludzie nie rozumieją ze to nie jest tak hop siup. Maz tylko coś odpowiedział ze kiedyś będzie. A ha siedzialam jak ten osiol i nic sie nie odezwałam. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
no i dobrze:) najgorzej jak sie trafi marnego lekarza. Ja jutro ide po moje wyniki badan krwi na hormony bo w piatek z wrazenia zapomnialam:) dobrze zebys poszla na usg po owulacji i sprawidziala czy byla bo tak szkoda kasy na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pojde bo jest taki lekarz do którego można isc za darmo na usg w każdy czwartek. Ewbela jak coś to zbadaj moze teraz tez hormony, zeby nie bylo problemów z utrzymaniem itd. Moja kuzynka poroniła bo miala za Malo progesteronu. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Wlasnie nie wiem co zrobic, bo mialam isc do ginekologa jak odbiore te wyniki badan na hormony, ale teraz to stwierdzilam ze bez sensu bo jest zawczesnie zeby nawet on cokolwiek na usg zobaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Tak, ja wiem. Cholernie boje się dziewczyny, że się nie uda i wpadnę w depresje.. :( Niech te dni szybciej lecą.. Dawno nie poruszałam z mężem tematu dziecka, on nie chce mnie stresować, na szczęście rodzina też jest ogarnięta i nikt nas o dziecko nie pyta.. Najgorsze są koleżanki z pracy i najgorsze jest to, że spędzam tam 8 godzin dziennie nie licząc weekendu.. Ciągle mówią, żebym w ciążę szybko zaszła i szła na zwolnienie.. że idealny czas na to.. że dzieci są tak cudowne... Bomba! Tylko mi uszy od tego więdną i są momenty, że powstrzymuje się od płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika, nie przejmuj się tym. Zajdziesz szybko zobaczysz:) takie osoby które od razu wpadną nie zrozumieją nas, z tym trzeba się liczyć. Ja właśnie świat sie boje. Dziadkowie tak czekają na pierwszego prawnuka... Chciałabym, zeby dożyli... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dawno nie było mnie tutaj, przede wszystkim gratuluję Wam kobietki, a zarazem zazdroszczę i trzymam kciuki za resztę. U mnie na bank nic nie wyszło, nie zaobserwowałam u siebie śluzu płodnego i nie wiem czy miałam płodne, chociaż cykle mam regularne. Także nie wiem co się dzieje, jutro idę do lekarza to może się dowiem. Poza tym z mężem przytulalismy się może 3 razy oczywiście chodziłam nerwowa i się kłócimy no stop. Jest kiepsko. Humor mam jesienny i teściowie non stop pytają czy nie jestem w ciąży, normalnie siedzę i becze wieczorami. Ciesze się ze chociaż Asi i dla Ciebie Ewbela się udało.Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ja wiem.. Tzn wydaje mi się, że wiem :) Ewidentnie humor mi się popsuł.. katastrofa jest.. Mąż się pyta co mi jest, ale nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika to zajmij sie czymś przyjemnym :) obejrzyj jakas komedie np.nie ma co się teraz stresować. Ja powiem ci, ze mi bardzo pomaga nadmiar obowiązków, wole czuć sie zmęczona fizycznie nad z zadręczać sie myślami, dlaczego sie nie udaje. Maz mi powiedzial, ze staramy się do konca roku jak nie to od stycznia oboje sie badamy. Ja będę chodzić prywatnie do dobrego lekarza a on nasienie zbada. Mam nadzieje, ze nie dojdzie do tego i uda sie wczesniej... Jutro do pracy, czas szybko zleci. O której wstajecie? :) ja o 6, tak mi sie nie chce :/ nie pamiętam kiedy się ostatnio wyspalam, ale musze miec ciągle myśli odwrócone od staran o dziecko bo inaczej zwariuje :/ Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Właśnie beczę... Nie mam ochoty na nic.. Ja Ola wstaje o 5.30 żeby na 7.00 do pracy dotrzeć i do 15.00.. Tak cały tydzień.. A tak mi się nie chce... :( Wszystko mnie smuci i dobija... Nie odpoczęłam w ten weekend wcale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tu jeszcze jakieś dziewczyny co nie są w ciąży?tylko się starają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar się starac, czekam na okres, mam dostać dopiero 23 ale wiem, że w tym cyklu nam się nie udało. Także starania może będą, chociaż już tracę nadzieję i juz nie myślę o ciąży. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zamiar się starac, czekam na okres, mam dostać dopiero 23 ale wiem, że w tym cyklu nam się nie udało. Także starania może będą, chociaż już tracę nadzieję i juz nie myślę o ciąży. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość, tak sa, na razie dwie zaciążyly, wiec to forum przynosi szczęście :) mam nadzieje, ze do konca roku kazda z nas będzie w ciąży. Olenika, bedzie dobrze:* juz jestes po staraniach, moze się udalo :) mi sie strasznie nie chce, tez w ogóle nie odpoczęłam, bo do wczoraj wieczorem bylam w pracy a dziś teściowie caly dzień siedzieli, juz nawet nie mam sily, zeby starania zacząć. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam test jeszcze raz przed chwila, w końcu mam ich dużo. Kreska jeszcze bardziej ciemniejsza niz kilka godzin temu :) podejrzewam ze może będzie ta owulacja, mam lepsza cerę teraz, ale w czwartek pęcherzyk miał dopiero 8 mm to wątpię ze tak szybko rośnie . No ale starania tak czy siak można juz zacząć. Sali a moze akurat sie udalo :) dobrze, ze podchodzisz do tego racjonalnie i nastawiasz sie na okres bo lepiej sie mile zaskoczyć niz rozczarować. ChOciaz ja tez czekałam na okres, a jak przyszedł to w płacz... Ile jeszcze takich rozczarowań mnie czeka... Na razie o tym nie myślę, mam dobry humor, chociaż chyba kazda z nas ma gorsze i lepsze dni... Za kilka dni moge ryczec. Cieszę sie, ze was "poznałam" :) jakos tak łatwiej mi jest z tym forum. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola ja też się cieszę że was mam łatwiej było mi to przechodzić i nie myślałam że jestem jedyną taka beznadziejna bardzo z całego serca życzę abyście Też zaszły. Póki co was niw odpuszczam. Dzisiaj robiłam test druga kreska mocna ale pojde do lekarza za tydzień dopiero koleżanka tak mi doradzila. Dzisiaj lub jutro będę się chwalić. A jak narazie mdli mnie od wczoraj wieczora chce mi się jeść ciągle Asią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia, jaka beznadziejna? To co, kobiety, które szybko nie zachodzą są beznadziejne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wiesz tao myślałam że jestem beznadziejna skoro każdy kogo znam za pierwszym razem zachodzi oprócz mojej brątowej ale wiem ze to jest normalne teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co dzisiaj byłam u lekarza, chciałam żeby zobaczył czy u mnie wszystko ok, powiedziałam ze z mężem planujemy ciaze. Powiedział ze wszystko jest jak w najlepszym porządku jednak dal mi skierowanie na badania a na nich jest napisane "pakiet dla kobiet w ciąży" i powiedział do mnie jak wychodziłam" jak przez 10 dni nie pojawi się planowana miesiączka to ścigaj ginekologa". Rozmawiałam ze szwagierka a ona mówi ze takich badań co ja dostałam nie zleca się dla planujacych tylko juz zaciazonych i jeszcze dostałam tabletki na noc takie jak ona miała jak była w początkowej fazie ciąży. Stwierdzil ze mam pełen pęcherz a ja tylko co przed byłam w toalecie i kurde znowu się nakręciłam. Nie wiem moze mogl cos u mnie zobaczyc jestem 7 dni po owulacji. Stwierdzil ze wystapila.Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej sali żeby rozwiać wątpliwości w 14 dniu po owulacji możesz zrobić test i juz bedziesz wiedzieć czy się udalo:)no ja dostałam okres i snu musze czekać na przyszły miesiąc ale wogole juz nie liczę na ciążę powodzenia a ile się już starasz?miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
hej jak tam mija dzien? Sali a jakie masz adania na tej krtce do zrobienia? Mnie dzis caly dzien ciagnie brzuch chdze zgarbiona i do tego pol dnia glowa bolala. Odebralam wyniki badan hormonow i wyszly w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My staramy się 4 miesiące gdzieś tylko, że nie naciskalismy i kochaliśmy się kiedy była ochota, a w tym cyklu kupiłam testy i sprawdzałam siebie, wcześniej nawet śluzu nie obserwowałam. Ewbela dał mi jakiś pakiet na toksoplazmoze, morfologia, glukoze, hiv, hcv, vdrl, tsh, ft4, ft3 Ostatnio miałam badanie krwi robione i wyszło ze mam podwyższone tsh ale mieści się w normie i moja szefowa powiedziała mi ze nie mogę zajść w ciążę z takimi wynikami. Także zawirowania mi trochę rozwiala. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×