Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość Ewbela
Dobra Asia masz racje :) ale upewnic sie trzeba. Ja dzis albo jutro zrobie test a w poniedzialek na bete?? Co o tym myslisz Asia? Mnie odrazu po owulacji bolaly 3dni piersi i brzuch jak na okres. Olenka a ty testow owulacyjnych nie robisz? Ja mialam ten gesty sluz tak ze 4dni przed owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ja pierwszego dnia dni płodnych poczułam, że mi "mokro" i jak się okazało na wkładce było duuużo płodnego śluzu. Chyba jeszcze nigdy takiego czegoś nie miałam, bynajmniej nie pamiętam. Napiszcie mi kiedy zaczęłyście odczuwać jakieś znaki dziwne, bóle, nudności, cokolwiek co by zwiastowało, że to może być ciąża :) Którego dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzień po owulacji miałam zagazowany brzuch 5 dni po brudzenie i galaretka brązowa ból piersi i powiększenie ich również od 5 dni ogromnym bok jajników i klucie do tej pory asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela zrób test i tyle po co ta beta ja idę w poniedziałek do rodzinnego się umówię żeby umowil mnie z położna bo tu w UK położna prowadzi ciążę. Muszę sobie tłumacza znaleźć bo te choroby i wszystko wymieniać to na kartce wszystkiego nie zapisze a pozatym chce aby badania zrobili. Ale przyszłam dobdomu patrzylam nq test jeszcze raz czy jest kreska mąż też mówił że chyba z sto razy patrzył czy nie znikłq czy to nie wkręt hehe. To że mi się udało nie oznacza że was odpuszczę w staraniach będę nadal tutaj zaglądać i trzymać za was kciuki! Pozatym jakoś tu się zadzwoniłam dobrze mi z wami hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Mam nadzieje, ze mi się tez szybko uda :) Nie mogę się doczekać. Sama jestem ciekawa, nawet przed chwila się przytulałam z mężem :) Kalendarzyk pokazuje, że 28 powinnam dostać okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam z całego serca kciuki za was. I za naszą Olę która tak wątpi zawsze aby szybko poczuła mała istotę w sobie Mój mąż chodzi w obłokach zdrowo odżywiać się karze nawet nie pozwala mi nosić zakupów ciężkich powiedział że sam będzie nosił albo będziemy jeździć raz na tydzień po duże a w tygodniu tylko bulki. Oj dziewczyny dopiero pierwszy dzień wie o ciąży a ja się czuj jak w raju taki pomocny mi nigdy nie był hehe Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Pewnie przytula się do brzuszka? :) Ola, gdzie Ty się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie właśnie ale jest taki podjarany że ciągle na test patrzy i mówi że trzeba kupić dwa innej firmy aby być pewnym. Nie mogę w to wszystko uwierzyć jeszcze hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Ja to się tak cieszę jakbym sama w ciąży była! :) No to co... teraz brzuszek będzie rósł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Tak sobie myślę jakie to musi być cudowne wiedzieć, że w brzuszku rośnie maluszek... :) Ciąża musi być niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ej. Dziewczyny dzis zrobilam test no i Asia masz racje to juz musi byc to bo kreska wyrazniejsza;D Olenka ja mialam odrazu po owulacji bolace piersi i brzuch bolal na okres przez 3vdni.potem dwa dni przerwy i znowu bolal brzuch. Ten tydzien co byl teraz bardzo chcialo mi sie pic i bylam lekko podziebiona. Ale sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej hej :). Tu Ola :) po pierwsze, dziewczyny gratulacje!!! Oby wszystko bylo dobrze i wasze ciąże się dobrze rozwijaly :) a gdzie ja się podziewałam? W pracy :( tyrałam po 12 h a 15 nie bylo mnie w domu. Nie mialam czasu nawet tu zerkać, dlatego juz nie cofam do tego co wcześniej pisalyscie, bo padam na twarz :( ale jest tego jeden plus, oprócz dodatkowych pieniędzy.zupelnie zapomniałam, ze staram się o dziecko !!! Zapomniałam o moich zmartwieniach itd. Przez te kilka dni pomyślałam o tym może z 10 minut dziennie. Czas przez to tak szybko zleciał. Podejrzewam ze u mnie owu znów będzie późno, kolo 20 dnia bo 35 dniowe cykle mam ostatnio. A dziś juz 15 dc :) niedługo działamy, ale i tak wątpię w to, ze sie uda. Nie wiem jak miałoby sue udać przy zaburzeniach hormonalnych. A wizyta u endokrynologa dopiero na styczeń prywatnie :O no ale dziś o tym nie mysle juz, podzialamy trochę i spać :) jutro wolne to nadrobię nasze forum :) ewbela i Asia jeszcze raz gratulacje, dbajcie o siebie jak nigdy wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Hej. A ja od rana w pracy. Strasznie sie nie wyspalam:/. A co tam u was? Jakie plany na niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela ja wstalam i zaczęłam smarkac krwią jajniki mnie bola jak na okres mam nadzieję że on nie przyjdzie jeśli na teście były dwie kreski. Mdli mnie jest mi niw dobrze A pozatym tak dobrze się spało mąż mnie cała noc przytulal za brzuch. Aż się wstawać nie chciało ale trzeba iść do pracy we wtorek się umówię na wizytę do lekarza GP. Ewbela a ty kiedy poinformujesz rodzinę? Mój mąż powiedział że jak się potwierdzi u lekarza bo Noe wierzy w zabobony że po trzecim miesiącu. Ola bardzo dziękuję tobie też się uda zobaczysz. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Asia ja w sumie tez jak pochylam glowe to czuje krew w nosie. Ale to moze przez przeziebienie. Mnie nie boli na okres od wczoraj tylko bardziej kuje a czasem szczypie. W sumie jak policzylam bo teraz trzeba czekac dwa tyg na usg. Wiec powiem im po usg czyli w swieta. Teraz nic nie powiem bo nie ma sensu. Wczoraj byly urodziny bratanka. I musialam przed tesciami udawac ze nie pije wina bo pozniej po kolezanke musze jechac. Ogolnie mam dobre samopoczucie tylko chce mi sie spac:) a ty kiedy powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją IDE do lekarza GB w wtorek muszę tłumacza znaleźć bo nie wiem czy oni zawolaja. Myślę że w weekend. Bomtu USG w 12tygodniu też chciałam na święta alemmaz mówi że za długo czekać. A jak z praca kiedy chroni nas prawo od 3miesiaca? Pracuje ciężko fizycznie to znaczy od wczoraj się oszczędzam i wszystko wolno robie myślałem by powiedzieć pod koniec grudnia że jestem w ciąży i chce pracować do kwietnia czyli 6miesiaca . ewbela a jak z tobą?? Ją ciągle głodna jestem mąż mi jajek nakupywal z 0na początku bo maja takie same właściwości jak ryby których nie jem. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja mam taka prace ze moge odrazu na L4 isc;) i zamierzam isc jak najszybciej sie da :) tez jestem ciagle glodna. Tu w Polsce jest inaczej niz za granica chyba. Przeczytalam na forum zeby zapisac sie do ginekologa na usg nie wczesniej niz 2tyg od terminu miesiaczki. Asia powiesz mi jak policzyc dni cyklu. Bo zawsze mialam 35dc a w tym miesiacu mialam wczesniej owulacje. 17dc to do 17dodac 14dni?? Bo jezeli tak to wychodzi ze okres powinnam miec wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga123567
Kurde kobitki gratuluje!!! 2 za jednym zamachem super!!! Asia i Ewbela ale z was szczęściary :) możecie nas zarazić bardzo chętnie tez zaciazymy hehe :) ja w piatek testuje, ale cos czuje, ze kolejny 3 cykl tez klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak to jest z tymi testami owu? Do tej pory robiłam i byl cień drugiej kreski a dzis jest ona dużo bardziej widoczna, prawie taka jak ta pierwsza ale jeszcze nie taka sama. Czy to znaczy, ze na dniach można sie spodziewać owulacji? Czy po prostu test negatywny? Czy ta kreska ciemnieje w miare wzrostu lh? Moze pytam o glupote, ale w ogóle się na tym nie znam. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
A ja znowu sobie wkręcam i ciągle wydaje mi się, że się udało :D Ale to tylko moje schizy.. Bolą mnie piersi i dzisiaj przez chwilę odezwał się jajnik.. Nic się nie dzieje. Pewnie przyjdzie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie boli brzuch tak że mam takie uczucie że zaraz dostane biegunki ewbela też tak masz?? Ola ją nie wiem jak to z tymi testami kochalamk się dwa tygodnie codziennie i efekt jest . gaga dziękuje życzę wam też abyście zaszły. A teraz IDE spać bo źle że mną asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
W miarę wzrostu lh kreska oczywiście ciemnieje :) Jeśli będzie taka sama lub mocniejsza od kreski kontrolnej to znak, że w ciągu 24 godzin(chyba jakoś tak to było) nastąpi owulacja. Dużo informacji Ola znajdziesz na ten temat w internecie. Wiecie co... skupić się dzisiaj nie mogę.. Wpadam ze skrajności w skrajność. Raz się cieszę i sobie wkręcam, że się udało... raz się dołuję, że znowu nie wyszło... a kolejnym razem znowu czuję strach jak sobie pomyślę, że może się udało i tak praktycznie w kółko... Już 18 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola blada kreska swiatczy o tym ze musisz powtorzyc test nastepnego dnia. Kreski na tescie owulacyjnym musza byc takie same;) ja nie mam Asia biegunki ale za to wahania nastroju. Pomozecie z policzyc dni cyklu?od dnia owulacji dodajemy 14dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Olenka a ty juz po plodnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela chyba tak ją tam się nie znam nie pomoge ci . a mój mąż tak dzisiaj szalał że wróciła z pracy a on pijany zrobił mi zupę i zdrową szóstkę a teraz usluguje mi hehe asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Zapomnialam dodac ze mam stan podgoraczkowy od chyba 3dni i nawet opryszczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Widze Asiu ze twoj cieszy sie cala para?? Moj czeka na usg na potwierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Gaga jak bede juz po usg napisze i wtedy podziekuje oki? Ja wam powiem dziewczyny a propo tych objawow. To moje zmiany nastroju z dobrego na prawie placzacy sa wykonczajace. A i moge powiedziec jeszcze ze ja nie mam duzych piersi a tym razem odrazu po owulacji widac bylo ze mam delikatne brodawki a ta otoczka wokol brodawki byla gladka i robily sie na niej takie biale kropki przypominajace jak bym sie pokrzywa poparzyla. Do tej pory je mam. Jeszcze jedna rzecz ktora robilam to po przytulaniu z mezem staralam sie jak najdluzej nie pozbywac plemnikow ze srodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Według kalendarzyka mam ostatni dzień płodny dzisiaj, ale nie sugeruję się nim wcale.. Tak czy siak, mam resztki płodnego śluzu więc może i kalendarzyk się nie myli. 28 już powinnam dostać okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
no to trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×