Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość ewbela
a twoja szefowa jest ginekologiem?jak nie toniech nie p... glupot:) napewno ci sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trenerem personalnym i zna się na krwi i w ogóle na człowieku, anatomia itp. Troche wzięłam to do siebie ale jak usiadłam na spokojnie przemyślalam to stwierdziłam ze nie z takimi problemami ludziom się udaje.I kiedyś i mi ten dzien nadejdzie :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
ja sali czekam na usg i potwierdzenie i tak ci szczerze powiem a pisalam juz tu na forum ze moe znajome mi mowily ze nie uda sie bo za bardzo chce:) wiec licze na to ze sie uda i bedzie wszystko ok, wiec i ty mysl ze sie uda, pozytywne nastawienie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela u mnie w sumie to teraz jest tak, że jak miałam niby owulacje to mąż nie chciał bo bardzo zmęczony był i ja potem chodziłam wsciekla. Się staram, mierze temp. robie testy a jemu się nie chce, normalnie miałam takiego dola i jestem w sumie przekonana ze się nie udało. Tak sobie wbilam do głowy i cały czas tak myślę. Tylko dzisiaj rozmawiałam ze szwagierka i ona nie wiedziała że już chce mieć dziecko i mi zaczęła mówić że te badania to dla kobiet w ciąży, że ona takie same leki dostała jak była w pierwszym miesiącu i mi to takie światełko dało. Jednak mimo wszystko nie nakręca się i w sumie czekam na okres, przyjdzie to przyjdzie, nie to nie :) Gorzej przejmuje się wynikami krwi bo mam słabe ale to inna historia. Skierowanie mam do neurologa i teraz to mi bardziej głowę zaprzata. A Lubie czytać co piszecie i jest mi przyjemnie jak mogę się Wam "wygadac" i wiem ze Wam się udaje :) Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Mi już na dobre skończyły się dni płodne, sluz plodny zaginął :) Bolą mnie piersi, ale to u mnie nie jest raczej nic wyjątkowego.. Oprócz tego nic się nie dzieje.. No może jedynie w nocy się działo.. było mi tak gorąco.. cała mokra byłam i spać w nocy nie mogłam.. zakręciłam grzejnik, otworzyłam okno.. Ale to też nie pomogło.. cały brzuch miałam pełny, zagazowany.. cała noc tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Olenska a robilas test? To mogla byc owulka, Sali z tymi facetami tak jest ja z moim tezmialam spinke o to a teraz on mnie ciagle by ciagnal do przytulania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Asia a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj dziewczyny nie dam rady tego czytać wszystkiego wczoraj jadłam cały dzień dzisiaj nie dam rady na jedzenie patrzeć do lekarza ide za tydzień. Teściowa i szwagierki zadowolone z ciąży mój brat jeden i drugi szczęśliwi a mama dziwnie zareagowała jak powirdzialam zapytała co. Praca i czy se nie żartuję a później że No jak jestem to jestem tak bez optymizmu nietwiem co o tym myśleć. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika ja miałam zagazowany dzień po owulacji ale zamiast gorąca było zimno i aż do dzisiaj tqk. Więc trzymam kciuki asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Mnie tez bolaly piersi osrazu po owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela a jak się czujesz? Ja mam wczoraj napady jedzenia a dzisiaj ledwo zjadłam jajko. Mąż się boi że mną kochać że coś zrobi dziecku ale mówię mu ze można się kochać normalnie. Wogole oszalał hehe. Cały czas mnie obejmuje aż mili spać asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu, nie przejmuj się mama, ona sie martwi o ciebie, może boi sie ze w razie czego nie poradzisz sobie sama. To normalne. Powiem ci, ze ja tez nie mam ustabilizowanej sytuacji finansowej, kończę staż i mam dodatkowa prace na umowę zlecenie, tak naprawdę gdyby nie maz to byl slabo sobie radzila, a jestem po studiach..takie życie niestety. No ale postanowiliśmy szybko dzieciaczek a potem na spokojnie poszukam pracy normalnej, na prace mam cale życie a na zrobienie dziecka niedużo czasu, jeszcze jak takie problemy sa. Podejrzewam, ze mija mama tez się nie ucieszy z tego powodu, ale nie obchodzi mnie to, to moje życie. Tak postanowiliśmy i tyle, poradzimy sobie na pewno, bo mąż ma dobra prace.takze niczym si nie przejmuj, ciesz sie, twoja mama w końcu tez bedzie sie cieszyć. Olenika to pewnie miałaś owu, teraz tylko czekać :) a ja starania zaczelam, ale test jeszcze nie wyszedł pozytywny. Ale testami sie nie przejmuje. Za tydzień pojde na usg zobaczę czy byla. Lece do pracy, bede po 22. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola pewnie masz rację jest w szoku a ja też nie mam zamiaru się pierwsza odzywać dopóki nie minie jej. Za to teściowa się cieszy niezmiernie. Ola nie polegaj na testach kochaj się z mężem jak najczęściej albo tak jak ja zagroz że się nie starsz jak się nie uda a tu taka niespodzianka. Dziwnie się czuje ze mam dziecko w sobie ale nie mogę się doczekać kiedy już będzie z nami asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ja z moja mama tez nie moge sie dogadac nie moge wiec sie nie przejmuj Asia. Jeszcze nikomu nic nie powiedzielismy bo czekam na usg. Po za tym udalo mi sie zapisac w czwartek do ginekologa. Wczoraj prawie caly dzien a to mnie ciagnal brzuch a to kol. Dzis narazie kuje tylko i tak co jakis czas. Kupilam witaminy dla 1trymesrtu;) i strasznie nie chce mi sie pracowac. Ola trzymam kciuki oby sie udalo;) Asia a ty ile dni po terminie miesiaczki jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj powinnam dostać ale jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No i dobrze:)))))a ciebie nic nie kuje i nie ciagnie? Moja kolezanka jest w 8tyg i tez ja nic nie boli. A ja ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłuję podbrzusze już teraz nie ciągle lecz co jakiś czas ja jestem nienormalna dzisiaj zjadłam tylko jajko z obrzydzenie a wpieprzylam kilo mandarynek i nie mogę na nic innego patrzeć aisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam takie pytanko ile dni po owulacji można jeszcze się starać jestem dwa dni po ale wam zazdroszcze:)tez bym chciała brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski. Ja juz po pracy. Gość staraj się ile możesz, z ta owulacja nigdy nic nie wiadomo, a moze akurat ci się przesunęła. Jak masz sily to nie zaszkodzi dluzej sie starać :) u mnie podejrzewam owu jesli będzie to gdzies czwartek, piatek. Na razie testy negatywne, wiem ze nimi nie warto się sugerować, ale jednak ucieszylyby mnie trochę te dwie kreski na nich :/ czekam na męża i ciągnę go na Przytulanko, a co mi tam :D jestem trochę zmęczona , ale walczę co dwa dni. Mam pytanie do naszych ciężarówek:D jak często się kochaliście? Może juz pisalyscie, ale mam zaległości w tym forum i nie chce juz szukac. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją codziennie przez tydzień ale tylko temu że chcice miałam asi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenika
Nie wiem czy miałam owulację wtedy czy co.. Ogólnie przeczuwam, że znowu nam się nie udało i tyle. Dobrze się czuję. Za 10 dni dostanę okres i tyle :) A jeszcze kupiliśmy mieszkanie, remontujemy je i mąż wczoraj pytał gdzie będzie pokój dziecka... Powiedziałam, że nie ma co o nim teraz nawet myśleć to się nieco zezłościł, ale cóż skoro taka jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ola musisz zaczacpozytywnie myslec, mowsobie ze ci sie uda to wkoncu to przyciagniesz:) my sie przytulalismyod okresu co drugi dzien a jak wiedzialam juz ze owulacja bedzie to przez 4dni codziennie, nie wiem kiedy dokladnie byla ta owulacja ale wydaje mi sie ze po niej przytulalismy sie jeszcze dwa razy, a i raczej patrzylam na to zeby robic to w ciagu dnia bo moj wieczore zmeczony i nie zawsze moglam go namowic. Asia jak tam mandarynko:)? Sali a ty? co u ciebie? i gdzie jest druga Ola:)Wogole wiecie co jutro mam ta wizyteu ginekologa i chyba poprosze go zeby dal mi na tydzien zwolnienie chociaz do tego usg, prowadze aqua aeobik i boje sie ze cos sie stanie a tym bardziej ze cal czas czuje ten moj brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika, my kupiliśmy w lipcu mieszkanie, dwa pokoje, nasz zrobiliśmy, a drugi jeszcze nie wyremontowany .... Boje sie, ze bardzo dlugo bedzie stal pusty... Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela mdli mnie od rana od trzech dni wstaje o 3 siku i później dwie God się męczę aby zasnąć bola mnie jajniki. A jak u ciebie Jak wogole u staraczke asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
No wlasnie tez mnie boli brzuch ciagle tzn. A to kuje a to ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boziu ile ja bym dała żeby bolał mnie brzuch. :(. Co u mnie hmm trochę się znowu zmartwilam, bo szefowa powiedziała ze mam wysokie tsh i w ciąże szybko nie zaje, ponoć optymalne to od 1 do 2 jak jest normą do 4,20 a ja mam 3,20 zaraz jadę do rodzinnego i się dowiem co lekarz o tym sądzi. I wypytam o te badania które kazał mi gin zrobić, bo szwagierka mówiła żebym ich nie robiła, bo robi się je w pierwszym trymestrze ciąży. A jeszcze mi na karteczkę zaznaczył 1 trymestr ze z niego mam właśnie zrobić badania. Ponoć wyjdzie około 200zl za nie:/. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewbela musisz pogadać z lekarzem czy mozesz prowadzić zajęcia, wiem ze jak jest ciągłość dla instruktorki to raczej nie ma przeciwskazan, wręcz wskazane. Ale lekarz i tak musi się wypowiedzieć. Sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Oki. Jutro zapytam. Szczerze mowiac bardziej zle mi sie cwiczy kiedy brzuch boli. A dzis narazie spoko dobrze sie czuje tylko spac sie chce przez ta pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jakos dziwnie sie czuje. Po wczorajszym seksie zaczelo mnie bolec podbrzusze aż do dzisiaj, tylko nie boli, a czuje jakby byl jak to mówicie "zagazowany". Jest 19 dc ale myślę ze jeszcze nie bylo owulacji, bo w tamten czwartek mialam jeszcze maly pęcherzyk to nie wiem czy tak szybko rośnie, a śluzu tez nie mam, chyba ze jest w środku. Testy owu coraz słabsze...jedynie w niedziele wyszla mocna druga kreska ale ciut jasniejsza od tej pierwszej. Moze jakbym o innej gidzinie zrobila to byłaby ciemniejsza...nie wiem sama, no ale ten maly pęcherzyk na usg w czwartek nie daje mi nadziei. Ewbela o takie rzeczy pytaj lekarza, bo nie wiem czy to dobrze zebya rak nagle zrezygnowala z aktywności fizycznej. Sobotę i niedzielę mam wolna to nadrobię to forum i zobaczę dokladnie co tam u was :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Ola to moze jest juz po owulacji? A piersi bola? Wiecie ja prowadze dosc intensywny aqua aerobik podskoki przysiady i pajace a nie wspomne o brzuszkasz sa na co dzien. Moje klientki sa zadowolone bo to nie aqua dla emerytow:) wiec obawiam sie ze nie mozna robic wstrzasow i nie powinnam prowadzic tych zajec. Przy kichaniu kuje brz a co dopiero w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×