Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cotton-blossom

Na Dukanie w UK

Polecane posty

Duże może nie, ale wykroczenie ;) Mniejsze na pewno niż moje browary codziennie (a potem sie dziwię, że nie chudnę) :P Ja też poproszę o przepisy dukanowskiej na maila. Z gory dziekuję. cotton-blossom@gazeta.pl I od razu mam pytania o te dania? Można je dowolnie łączyć? Ile takich dukanowskich posilkow (nie wiem jakie tam są) mozna zjesc na dzien? greenangel - nie wiem, mam wrazenie, że juz o tym gadalysmy, ale to moze z kims innym ;) Mianowicie - kiedy dokladnie urodzilas swojego synka? :) Bo ja urodzilam coreczke 16go. ;) A co do kalorii - ja staram się jesc do 1000 bo siedze wiekszosc dnia w domu, czesto nawet caly dzien; więc nie spalam pewnie dużo. :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to co ja sie przejmuje jedną małą pomaranczką:) A moj syn urodził sie 8 października 2009:) w QEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) greenangel nie masz sie czym przejmowac ale lepeij zeby takich wyskokow nie bylo bo wiadomo...waga stanie i wszytsko diabli wezma:P zdecydowalam sie dzis na zrobienie tiramisu.ciekawe jak mi wyjdzie.napewno zdam wam relacje:) buzki mua:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski! kolejny dzien diety za nami, dzis sie zwazylam i niestety jest zastoj :( (poszalalam z skrobia i mam efekty) ale to nic kiedys sie ruszy :) cotton, babeczka - przeslalam wam kilka przepisow na maila- smacznego. a co do laczenia potraw, to mozna dowolnie. trzeba tylko pamietac zeby nie jesc wiecej niz 1 lyzki skrobi kukurydzianej i 3 lyzek otrebow dziennie. milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonik witka:) dzieki za przepiski:) wlasnie zrobilam tiramisu wg wlasnego projektu i chce wam szybko sie pochwalic:) BISZKOPT (podtswa do Tiramisu lub innych smakolykow) -3 jajka -bialka upic na szytwna piane,dodac 3 slodziki,aromat waniliowy,pol lyzeczki proszku do pieczenia i dodawac po zoltku caly czas miksujac -na koniec dodac 3 lyzki otrebow i 2 lyzki maizeny -na dluga foremke wylozona papierem wylac mase i piec w piekarniku 170st/30min http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/157b0c054a5feea8.html Tiramisu: Masa: 2 zoltka zmiksowac z ok 5 slodzikami,dodac ok 250g serka homo 0%. Schlodzony biszkopt przeciac na pol,polac zimna kawa i zapachem migdalowym (ja uzylam troszke amaretto),nalozyc polowe masy,polozyc 2 czesc biszkoptu,powtorzyc zabieg z kawa i amaretto lub aromatem,nalozyc 2 czesc masy i posypac kakao odtluszcz. :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6dadd808a54b1835.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też na diecie
ojj to Twoje tiramisu wyglada smakowicie:) tez musze pomyslec nad jakims deserkiem na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 2 fazie mozna:)bo tam oprocz naprawde 2 lyzeczek amaretto (alkohol),ktorych uzylam jest tylko bialko:) no i ciupka kakao ale to tez podobno jest dozwolone a wiec do roboty:) sama jestem ciekawa smaku,zdam relacje napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E damy rade tylko najgorsze ze moj mezule sobie własnie pizze wciaga aja patrze:( ide zapalic bo mnie kusi za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zgrzeszylam!!!!zezarlam 2 mandarynki! cholerka nie wiem co robic ale ok. moge nie jesc weglowodanow, moge nie pic alkoholu,ale bez owocow nie moge zyc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Aiczi-po to sa grzeszki zeby czasami je popelniac:) a tak na serio to nie przejmuj sie,zapomnij o tych 2 soczystych mandarynkach i kontynuuj diete jak gdyby nigdy nic.moze nic zlego sie nie stalo:) a raczej napewno! glowka do gory! greenangel ja tez czasami kurze:/hihi tiramisu sprobowalam.powiem tylko ze smakuje lekko kwasnawo(zasluga serka homo i braku cukru) ale calkiem smaczne i niewiem czemu ale mam tez uczucie jakbym zgrzeszyla hehe a zjadlam tylko maly kawalek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie spowiadacie to i ja sie przyznam ze w weekend zjadlam kilka frytek i pistacji :) no cos od zycia trzeba miec jak sie wysiedzialo w pubie z woda gazowana w dloni patrzac jak wszyscy sie stopniowo upijaja! :) Tiramisu wyglada pysznie :) chyba tez sie dzis skusze na jakis wypiek bo cos mnie na slodkie ciagnie. green - tak jajka w kazdej postaci byle bez tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny grzeszycie,grzeszycie...:) ja specjalnie odpukac to nie zgrzeszylam chyba...staram sie jak cholera zeby trzymac sie jak najbardziej zasad ale wiem ze i na mnie nedejdzie taki dzien :O ale nie zamierzam sie w razie czego poddawac bo za dobrze mi idzie i szkoda byloby zmarnowac taka okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niedobre! :D coz mysle ze 4 frytki i 2 pistacje po mieciasu dietowania mnie nie zabija :) najbardziej jestem z siebie dumna ze nie skusilam sie na zadnego drineczka! Ale faktycznie nie warto, chwila przyjemnosci a pozniej moze sie zdazyc zastoj wagi na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chyba zowu odpadlam jak z reszta na kazdej diecie bo dostalam napad na 2x mikiway i garsc rodzunek z mlekiem:((((teraz oczywiscie zaluje ale nie zjem nic do kolacki ktora bedzie bardzo skromna i moze jakosc przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka ale jestes dobra dzielisz sie z nami pączkami:) nawet pierwszy wyraz twojego nicku prowadzie do tego ze czuje pustke w moim brzuszku:) Mam mam dalej ale troszenke zmodyfikowana A i czy mozna na dukanie jesc extra light serek w rtujkącie ma tylko 20 kcal:D i 0,6g tłuszczu:) A i jeszcze jedno wczoraj gadalam z mama i powiedziala mi ze w pani domu jest dieta naszego dukana i ze posilki serwuje sie tylko 2 razy dziennie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta! radosnego Tlustego Czwartku bez paczkow :) dzieki babeczka - polizalam sobie monitor, pyszneeeee :D wczoraj sobei zrobilam tiramisu ale troche inne niz ty i jak wroce po pracy to sobei zjem, a jak na razie muszie sie wirtualnymi slodyczami zadowolic. green ty nie kombinuj, tylko trzymaj sie tego co pisze w ksiazce Dukana, bo to na prawde daje efekty, troche silnej woli dziewczyno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pysznie brzmie?hehe to fajnie:) w diety z pani domu i tym podobnych gazet nie kupuje ani nie wierze bo sa okrojone i niekoniecznie prawdziwe.mamy ksiazke wiec sugerujemy sie wlasna wiedza:) co do serka to mysle ze sie nic nie stanie jak przekasisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonik hehe ale mnei rozbawilas:)) nie zaslinilas klawiatury?:) tiramisu to calkiem niezly zamiennik paczkowy,z mniejszym bolem czlowiek przechodzi ta dzisiejsza niemoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten Tlusty dzien!! Widze, ze prawie wszystkie polecialysmy troche z dietka. ja w poniedzialaek zaszalalam z truskawkami i winem i mam 0.5 kg na plusie. Ale zaraz to nadrobie :) Cale szczescie, ze nie lubie paczkow, to jakos przetrzymam ten dzien. Poza tym upieklam dukanowy sernik, wiec tym sie bede musiala zadowolic. jest smaczniejszy i na pewno zdrowszy od paczkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) Co u Was? Opisze wam moja historie dietowania postaram sie jak najkrocej:P Zanim zaszlam w pierwsza ciaze wazylam jakies 72 wiem wiem i tak za duzo jak na 174:) W czasie pierwszej ciazy przytyłam16kg co dalo 88kg Potem objadalam sie i obajadlam az jak przyjechalam do Londynu czyli 3,5 roku temu to schudlam nie wiem ile ale nie moglam tu nic jesc. Nastepnie jadlam i jadlam i do grudnia2008 mialam wage 101:( (naszczescie przeszlosc) Jak zaszlam w ciaze z moim synkiem to znowu utrata wagi przez miesiac niejedzenia prawie bo wszystko mi brzydko pachnialo i niedobrze mi bylo schudlam do 96 a na koniec 9 miesiaca mialam juz 107 kg masakra no ale coz.Po wyjsciu ze szpitala mialam diete 1000kcal bo nie karmilam piersia to moglam takowa miec;)przez miesiac schudlam ze 101 na 86,5 przyszly swieta i zas 3 wiecej no i teraz kombinuje z dietami roznymi az maz sie ze mnie smieje ze co dzien mam inna bo jak w jednej mi dobrze to cos brak i tak caly czas nie moge sie zdecydowac tak wiec postanowilam wrocic do 1000 kcal bo wiem ze nie mam zabronionych owocow czy wazyw w niej bylo mi dobrze , chcialam sprobowac cos innego ale nie wychodzi. Jestescie fajoskie babeczki ale dieta niestety co ztego ze nie czuje glodu jak nie ma owoca ,warzywa:( Bede was odwiedzac. Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×