Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiadro mop i sciera

pomoce domowe za granicą-zwierzajmy się!!!!!!!

Polecane posty

Hejka a co tu takie pustki??? Mar - melduj ci z Toba? Ewcia :D Piateczka, cobysmy zapomnialy ;) gdybys szukala dalej czegos na Francje, to zerknij tu: http://informator.fr/ Trzymcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie :) Czy się pozbierałam? -nie bardzo....z jednej strony martwię się czy znajdę domki....a z drugiej jednak tak mi lekko....że mam już jeden problem z głowy....fochy szefowej. Bo od tej zadymy z moim odejściem szefowa do ranki przyłożyć...koniec z durnymi telefonami o byle co....koniec czepiania się o pierdoły. Ja myślę ... że ona myśli że ja tak pod wpływem impulsu....że ja jednak zostanę;zmienię zdanie :P Niech se myśli co chce....ja mam dość :O Jeszcze do końca roku max i adios :P Sprawa z odszkodowaniem jeszcze w toku (ponad miesiąc czasu!!!)....ja nadal ani autka....ani kaski :O Plecy między łopatkami napieprzają nadal....mimo leków i ćwiczeń....słowem ; w pracy przechadzam się jak cień....nie mam zamiaru świrować....mam wszystko głęboko w "d" :O Ehhh.....dobrze że choć mam u swego boku moje tygryska , który mnie wspiera i gada że kocha :) Pozdrawiam Was....obiecuję następnym razem więcej optymizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar :D Zajrzyj pod lozko albo do kufra - pewnie tam trzymasz zapas optymizmu, tylko baranico zapomnialas :P Wciaz mam Ci przypominac????!!!!! Nie masz rehabilitacji? Sa w aptekach takie specjale pasy (? cholera wie, jak to sie nazywa :( ) na ten wlasnie odcinek kregoslupa - usztywnia i nieco lagodzi bol. Ale to Ty decydujesz ;) Dobrze, ze nie jestes sama w ten smutny czas - przetrwasz. Czlowiek nie sznurek - wszystko wytrzymie :D - to ostatnie odkrycie amerykanskich uczonych, czeka na Nobla :P Buziam cieplutko Ewcia, Piateczka a co z Wami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod łóżkiem to ja mam co najwyżej psie kłaki....kufra niet doma :P Za to mam psie ścierwo rozciągnięte jak glizda na kanapie...koła do góry itp. :) :) :) ....chrapie i śpi jak dziecko :D .....pewnie tylko dlatego jeszcze się uśmiecham....wystarczy popatrzeć na takiego cudaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps.w poń. idę do ortopedy....zobaczymy co wymyśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar, kufer jest z tych latajacych, trza se siatke na motyle kupic i zlapac kuferek :P ;) :D A tej glizdy to Ci akurat zazdroszcze, bo moja w zeszlym roku... cholera, to juz rok! Zesz... czas leci jak wsciekly. Jesli poprawi Ci humor to zerknij na moj Paryz http://www.garnek.pl/atamm niektore fotki z komorki, to i jakosc belejaka, czasem trzeba poczytac opis ;) W poniedzialek trzymie kciuki! Ide spac, bom padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laluny :) A więc tak....jutro już odbieram swoje autko! Jedno co mi spędza sen z powiek...czy przejdzie przegląd ; bo nie do końca jest tak jak bym chciała :O Się zobaczy. W pracy bez większych zmian...czyli git...wszyscy milusi kiciusi :P U ortopedy byłam...kazał kołnierz nosić jeszcze miesiąc i skierował na konsultację do neurologa...a to dopiero w grudniu i to prywatnie...bo na NFZ dopiero w marcu przyszłego roku (!) Pomalutku odzyskuję optymizm...tym bardziej że nagrałam sobie jeden domek...być może współpraca będzie stała :) Pozdrawiam Was Bambiony :) http://www.youtube.com/watch?v=ngond_5ZL0k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) :) Wresczcie az chce mi sie napisac. Otoz pamietacie jak pisalam ze dalam ogloszenie o poszukiwaniu pracy.Zadzwonila jedna babka,wczoraj bylam na rozmowie.no i no i :) Mam ten domek,zaczynam od stycznia jak wroce z Polski bo wiadomo na swieta do domku.A wiecie co jest najsmieszniejsze.Ze ta kobitka to polka.Czyli bede chodzic bez zadnego stresu na te sprzatania.Juz nie moge sie doczekac,szkoda ze to od stycznia.O druga wiadomosc z ktorej sie mocno ciesze.Jest mozliwe ze siostra w styczniu przyjedzie do Polski.Mam nadzieje ze zobacze swoja chrzesnice.Urodzila sie dwa miesiace temu i jeszcze nawet jej nie utulilam.Nie macie pojecia jaki to zal.Myslalam ze bedzie latwiej.No ale jest nadzieja :) A co u was?Mar jak zdrowko i przeglad samochodu? Co tam u reszty dziewczynek.Kiedy wyjezdzacie na świeta do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.Mam nastepny domek.Zaczynam w srode.A juz mnie stres zzera ze nie zrozumiem i sobie nie poradze.Ale bedzie wstyd...jeju juz bym chciala zeby byla sroda,bym miala za soba. Co sie nie odzywacie dziewczyny.? Snieg padaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
witam!! Ewa a gdzie mieszkasz w niemczech?ja niedaleko dortmundu,coprawda niesprzatam ale chetnie was podczytuje:) swietny topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
Witam!! a szkoda,hannower ok 250-280km odemnie ,ja mieszkam tu juz 3 lata ,pracowalam przez 2 w firmie ale ze wzgledu na nieciekawa atmosfere w pracy jestem juz 7 mies na bezrobotnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
Witam! Hanonower to jakies 250-280 km ode mnie:( szkoda,ja mieszkam tu juz 3 lata z tego 2 pracowalam w firmie ale ze wzgledu na nieciekawa atmosfere w firmie od 7 mies jestem bezrobotna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewolina
oj napisalam 2 razy -myslalam ze 1 post sie nie wyslal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, napiszcie proszę, czy warto podpisywać umowę z firmą, która obiecuje znaleźć pracę jako np. opiekunka w Niemczech? Czy lepiej szukać na własną rękę. Języka na razie nie za bardzo kumam, a oni obiecują bezpłatnie mnie wyuczyć, no rzecz jasna, podstaw zaledwie, ale zawsze to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie znam sie na tym. Inne dziewczyny moze nie dlugo wejda to cos podpowiedza. Ewoja szkoda bo jak by bliziutko bylo to z mila checia bym sie spotkala.Nie ma nikogo w moim wieku tuu.katastrofa nawet nie ma z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam dziewczyny :) Ewa ...napisałam do Cię na "garnku" :) A więc ... uprzejmie informuję szanowne zgromadzone tu towarzystwo że od nowego roku podejmuję prackę w moim miasteczku :D Na dzień dobry trzy dni w tygodniu !!! Ależ jestem szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) Życzę Wam wszystkim i Każdemu z osobna...cudownych,niezapomnianych świąt Bożego Narodzenia :) Sterty prezentów...malutko ości...samych fajnych gości :) Całuję Was mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możliwe - Ewcia
Hej mar hihi wysle ci zaraz wiadomosc na garnku Ja w Polsce leniuchuje :) Szczesliwego nowego roku dla was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki już w nowym roczku... ...który dla mnie zaczął się szczęśliwie :) Nowa pracka...na miejscu-bez dojazdów , cztery dni w tygodniu,mniej stresów...czyli żyć nie umierać :) ...Wam też tego życzę...spokoju...stabilizacji i wszystkiego co tylko zamarzycie :D Całuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. ------------------------------------------------------------------------------------ dziubasek25....26......21.............15.02.2011......... 0...dolnośląskie sabcia74........36.......2..............15.02.2011....... .1.....śląskie basik86.........24........6..........ok.18.02.2011....... 1......Niemcy jagodax2.........24........4........17-23.02.2011......0 ....mazowieckie blumen ...........30 .....29 ...........23.02.2011........1.....Wiedeń ka25..............26......31............24.02.2011... ....0.....śląskie ola2222..........34......26.............24.02.2011.... ..0......śląskie Aniołek2504......35......5............25.02.2011.......0 .....kuj-pom Karolunia_87....23......3..............27.02.2011......0 ....mazowieckie AniaMyszula.....23.......2.............27.02.2011..... .0 .....Zach.pom TheOleska.......28......28............01.03.2011....... 0 ...śląskie izabellka24......24.......6.............02.03.2011..... .1......lubelskie victoria0424....24.......7.............03.03.2011....... 0 ...lubelskie sonaola..........25.......24............04.03.2011 .......0....śląskie dz.portugal.....22.......?..............07.03.2011....... . 0...Setubal alutka13.........29.......?.............07.03.2011....... .0.....PL blu4..............30........3............10.03.2011. .....1.....podlaskie --------------------------------------------------------- -------------------------- 2 kreseczki na teście Nick............wiek....cykl starań.....data test.......dzieci......woj. gagatekb22.....22..........5............24.01............ ..0........Lublin kaka87(Dusia)...24.......3..........12.02................ 0..... ..śląskie --------------------------------------------------------- -------------------------- Szczęśliwe przyszłe mamy: Nick............wiek...cykl starań...Term. porodu....dzieci.....Wojew Pandzia_1.......27........2..............15.08.11........ 0....mazowieckie Gzela.............25........6.............03.09.2011.. .....0...pomorskie aniula229........31........1...................?......... .....2....wielkopolski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Chyba pora nadrobic zaległosci .Napiszcie co tam u was nowego.Moze jakies opowiesci :) A wiec ja zaczne.U mnie pozmienialo sie i to bardzo.Mam juz w sumie 4 domki rozlozone na dwa dni .I w tygodniu sobie jeszcze dorabiam tutaj gdzie mieszkam.wiec juz z praca nie narzekam bo malo tego dzwonila ta babka z jagod co w zeszle lato u niej robilam.Chce mnie wziasc noramalnie na papiery.Mam nadzieje ze tez sie zgodzi zebym mogla tylko kilka dni przychodzic ze wzgledu na domki bo nie chce ich stracic.Jej teraz sobie tak pomyslalam ile ja sie nastękałam by miec choc troche tej pracy to szok :) pozdrowionkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia :) ...ano trza by rozkręcić topic :D Co u mnie? ....u mnie upragniony spokój :P ...mniejsza kaska,ale nie tracę dużo na dojazdy no i pracuję 4 dni w tyg.(3domki). A od wiosny zanosi się jeszcze jeden domek...a więc będzie caluśki tydzień pracki i lepsza kasiorka :classic_cool: ....spokój....bez nerwów...nikt się nie czepia...żyć nie umierać :) Pozdrawiam wsiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. bardz bym chciałą wyjechac do niemiec jednak ciagle się waham.. moja mama mieszka od 3 lat w niemczech ale wolałabym wyjechac gdzieś dalej od niej.mam dzicko i chciałąbym je zabrac od arzu ze sobą.. czy któraś z was mogłab mi jakos pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Dlaczego chcesz z dala od mamy.JA przynajmniej wolalabym aby byla blizej.zawsze to razniej i wrazie potrzeby ktos jest.Zastanow sie nad tym dobrze.A jesli mozna wiedziec w jakim miescie TWoja mama jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajci:)mama jest w dużej wsi:)schlangen...kojarzycie? a dlaczego z dala?hmmm,mama ma cięzki charakter..trudny z niej człek...owszem,zawsze wuygodniej miec obok siebie rodzinę,ale ja wolałam jednak miec obok siebie przyjaciół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajci:)mama jest w dużej wsi:)schlangen...kojarzycie? a dlaczego z dala?hmmm,mama ma cięzki charakter..trudny z niej człek...owszem,zawsze wuygodniej miec obok siebie rodzinę,ale ja wolałam jednak miec obok siebie przyjaciół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×