Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiadro mop i sciera

pomoce domowe za granicą-zwierzajmy się!!!!!!!

Polecane posty

Atam Ano była jazda...bez trzymanki :classic_cool: Sama się teraz śmieje z siebie :P Na szczęście nie mam się czego wstydzić :D :P ....a jakby co to mam jeszcze jedną buteleczkę browarka i jutro wolne ! ;) ....może znowu wieczorkiem sobie zapodam...coby nabrać sił na środę i piątek bo wiadomo czas przedświąteczny to zawsze masa pracy :o (choć już okna,firany,dywany,meble...wypucowane; czyli najgorsza robota) :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pewien czas, gdy zlikwidowali mój zakład pracy sprzątałam wu wielu osób różnych narodowości. Najgorzej niestety było u polskich rodzin. Kiedyś pani domu mówi do mnie: -Pani Aniu ja to rozumiem panią, że wychodzi pani z domu, bo po co siedziec i nudzić się, a tak to ma pani okazję przebywać w kulturalnym towarzystwie (czyżby miała na myśli siebie). Powiedziałam, że ja nigdy się nie nudzę, a pracuję dla pieniędzy. W prezencie gwiazdkowym dostałam od niej komplet ścierwczek, pewnie uważała, że to odpowiedni prezent dla mnie. Pozdrawiam sprzątające koleżanki, ja na szczęście wróciłam do swojego dawnego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3
Jejku jak mnie dawno u was nie było, a tu patrzę impreza beze mnie. Ale nadrabiam, browarek się chłodzi i wieczorkiem jak dzieciaki posną to coś napiszę więcej (jeśli tylko z nimi nie zasnę) Mogę się tylko pochwalić, że dostałam pracę. Nie powiem za ile bo pewnie byście pospadały z krzeseł :P i to praca na 3/4 etatu. Pozdrawiam ciepło. I żeby żadnej nie przyszło do głowy że coś robi źle. Pierś do przodu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 po 3 ....jak to pierś do przodu?! Jedną?! Ja tak nie umiem! ....ja potrafię tylko dwie na raz do przodu :P :D :D :D U mnie browarek jeszcze jeden jest....na wieczorek jak znalazł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 po 3
jako całość mi chodziło :D czyli dwie rzecz jasna. Tak to jest jak się pisze w pośpiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 arr.
Witam! Nowe -też! Co tam u Was? Cisnienie mi spadło -tak jak mojej babce dzisiaj szczęka-do garnuszka.Znalazłam ją jak zmywałam.O kurde-ja to mam jazde z tą babką. 3 po 3 -no ile dostałaś kasy? Tu nie ma tajemnic! Spowiadać się/przed Świętami/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_a_24
Śpicie?????????????? A ja myślałam że będzie powtórka z rozrywki. AAAA bo to weekend już minął.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość al ha ha
rozmawiają dwa niedźwiedzie, że mają ochotę na seks, ale nie ma niedźwiedzicy, więc robią to razem, jeden szybko jeszcze mówi ale chodź za krzaki bo po lesie chodzi zając plotkarz. No więc po cichutku..., aż nagle patrzą a zając plotkarz się na nich patrzy i wola: Mam was!!!, a potem ucieka niedżwiedzie za nim, zając leci i leci, i skoczył do przerębla a jeden niedźwiedż wkłada ręke w przerębli szuka nagle wyjął? Nie zająca tylko bobra, więc pyta bobra: Te, widziałeś zająca plotkarza? A bóbr na to: Nie żyje...Zboczeńcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 arr.
No widzę,że w nocy sie działo! Dobre.Ktos Ty? napisz więcej-czekamy.Miłego Dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 arr.
To był 400 -ny wpis! Chyba nie zamierzacie tego zniweczyć? Jesteśmy juz razem tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia_a_24 ....co Ty chcesz ?! Żebym ja w alkoholizm wpadła?! :classic_cool: ...dlaczego tylko ja mam zabawiać towarzycho hę ? :P :P :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_a_24
hahahahahahaha nie no coś ty! po prostu wszystkim się tak podobało więc myślałam że będą TUTAJ wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 arr.
Która zaczęła z tym piwkiem? Kupiłam se dzisiaj i jest na paragonie-a z paragonów sie rozliczam/głupia baba/.I co teraz? Przecież nie powiem,że babcia miała ochote na browarka.Wasze zdrówko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 arr.
He he-żadna nie zauważyła,że to nie mój topik! Ja nie jestem pomoc domowa tylko opiekunka.A tak naprawde wykonuję tu 4 zawody.Ale o tym napiszę Wam póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 arr. ..to ja zaczęłam z tymi browarkami :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Jak mnie się coś uda kupić ...i zakup ten mam na paragonie do rozliczenia to "swoją" pozycję zamazuję markerem i odejmuję kwotę na końcu paragonu :P I nikt mnie się nie czepia :P PS.ja też nie jestem "tylko" gosposią...też opiekuję się starszą panią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuchy :) no ta babka wziela mnie do roboty tylko ze mam zaczac po swietach jak przyjade.Kurka zebym nie jechala to jeszcze bym zaliczyla sprzatanko w czwartek i sobote no ale po swietach sobie odbije :) Co tam u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....stara bida :P Mnie właśnie się skończył jeden domek....gość który go wynajmował wrócił już do swojego kraju. Także ostał mi się jeden domek 3 x w tyg . Kiepsko z kaską będzie a tu święta za pasem i przewidywany wyjazd do szpitala SIC ! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym jest problem...że nie mogę się niczego dodatkowego podejmować. Nawet jak znajdę domek...to w momencie gdy moje szefostwo wyjeżdża np. na 3 tyg. to ja w tym czasie nie mogę do tego domu jezdzić i prędzej czy pózniej ludzie rezygnują z moich usług ! Bo tak już bywało...w poprzednim roku przed świętami wielkanocnymi moi państwo wyjechali a druga kobita wściekła się na mnie że mnie nie będzie....że zostawiłam ją z ręką w nocniku :o Miała prawo...czas porządków przedświątecznych a mnie nie ma...liczyła na mnie :-( :O Tak więc moja obecna praca bardzo mnie uwiązuje...drugi dom który dziś straciłam....pewnie znowu minie sporo czasu nim moje szefostwo znowu go komuś wynajmie. No i jeszcze pozostaje kwestia czy nowi lokatorzy będą mnie chcieli...czy będzie ich stać na gosposię :o Kurza twarz!!!! Ja już właściwie sama przed sobą...podjęłam decyzję że odejdę z obecnego miejsca pracy;pozostaje kwestia "kiedy". Jak każdy mam zobowiązania i jeden miesiąc bez pracki...i sznurek na szyje :-( :o Ps.będę szukać coś na miejscu....u siebie w miasteczku; już mam dość dojazdów do pracy i wyjazdów mojego szacownego szefostwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde jestes uwiazana z nimi.Napisalas ze 3 razy w tygodniu.To troszke malo.A nie lepiej ci znalezc cos na caly tydzien gdzie indziej i nie musisz sie im podpozadkowywac jak sie zechce im gdzies wyjezdzac.W sumie z drugiej strony jesli dobrze placa to tez nie ma sensu odchodzic.Bo gdzie indziej moze i mnie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 arr.
Ewcia-tez sie cieszę. Mar78- a w sytuacji-kiedy nie możesz załatwiaj zastepstwo! Szkoda,ze tak sie stało.Myale,że znajdziesz cos.W tym fachu jest robota tylko trza jej poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ..tego właśnie chcę :P dobrze płacą ale z drugiej strony lwią część mojej pensji pochłania auto sic! Dojeżdżać 25 km w jedną stronę to już nie żarty....a samochodzik nie jezdzi "tylko" paliwku ; jeszcze są inne koszty utrzymania. Autobus? ...nie jestem księżniczką ale kurza twarz wstawać o 4 rano i wracać o g.17...ile tak pociągnę (?) :o 5 arr. Wiem że jest pracka jak się poszuka-postara :P Ale trzeba też sobie uświadomić że zanim znajdę....jakikolwiek poślizg z gotówką nie jest mi wskazany :O Muszę przecierpieć do jesieni (skończę kredyty) i bye bye :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 arr.
A gdzie jest atam? Sąsiadeczko-zgłos się! A może jakiś rozczochrany Francuz nam Ciebie zabrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a"Tam" poszła "Tam" :P :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ...pewnie ciężko pracuje a nie zbiją bąki jak my :P hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przepraszam bardzo ja dzis w lazience fugi w plytkach wycczyscilam szczoteczka do zebow a wiec u mnie bakow nie bylo hehe :) to chyba dlatego zeby mi czas szybciej zlecial bo jeszcze jutro i wiooo do domku :) ale jeszcze przezyc droge z 11 godzin i bedzie lux :) Mar oczywiscie radze ci pracowac a miedzy czasie rozejrzec sie za nowa praca a moze aurat cos sie o uszy obije bo naprawde dojezdzac tyle kilometrow to tyle czasuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie zalosne
jestescie zalosne, wy sprzataczki, bez ambicji, za pieniadze gowna obcym ludziom byscie jezykami szorowaly jakby trzeba bylo! Wstyd, wy nieuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaa... spuscic z oka na chwile, to zaraz efekty widac :D :D :D Mar - faktycznie masz do dupy :O Ale nie martwilo, czasem tak niespodziewanie sie cos przydarzy, wiem cos o tym, bo nieraz tutaj tez tak mialam, ze nic tylko zeby w sciane wbic i wyc... i... telefonik ;) Gdyby ten ktos wiedzial, ze gotowa bylam po pietach calowac :D Ale podziwiam Was dziewczyny, ja juz nie potrafie w jednym domu - wciaz te same mury, gary - teraz mam ok. 3 mieszkania dziennie i tylko w jednym jestem codziennie, reszta raz, dwa razy na tydzien. A Ty piatka nie gadaj, ze pisac nie potrafisz ;P Te jazdy jakie masz z babcia :D :D :D Kiedys pracowalam u pani, ktora urodzila sie w Polsce ale zaraz potem rodzice wyemigrowali do Francji. Po polsku rozmawiala tylko ze swoja mama a jej mama zmarla ze 20 lat temu i od tamtej pory nic. No ale wtedy o tym nie wiedzialam, bylam zadowolona - moge gadac nareszcie po polsku!! No to nawijalam a we Francji tak a w Posce tak a ona jeszcz mnie podpytywala. No i pewnego dnia tokuje jak najeta, ona siedzi, slucha, slucha i w pewnym momencie mowi - wiesz, tak mowisz, mowisz, ja cie slucham ale nic z tego nie rozumiem... mowisz za szybko ale to nic masz taki mily glos... yyyyyyyyyyyyyy... zbaranialam. No ale potem bylo gorzej, pani chorowala na Parkinsona, przewracala sie, zapominala wielu rzeczy.. Kiedys mowi do mnie - wiesz, nie ma przescieradel a domu jestem tylko ja i ty, nie wiesz gdzie sa? UUUpssss Fajnie... gwizdlam przescieradla :O No ale wzielam ja za reke i razem przeszukalysmy wszystkie szafy - faktycznie nie ma... Ale mowie, zeby sprawdzila w portfelu, czy nie ma kwitu na pralnie. Najpierw sie obruszyla ale kiedy nie ustapilam, sprawdzila - byly. Oddala do pralni wszystkie przescieradla i nie pamietala. No ale kiedy zapomniala zapalic pod gazem to sie naprawde wystraszylam. W momencie przypomnialy mi sie wszystkie potrzebne francuskie slowka, znalazlam jej papiery ze szpitala i zadzwonilam do socjalnej. Natychmiast na drugi dzien rano byli u niej i dostala stala opiekunke a ja dalej przychodzilam sprzatac. Tylko juz nie pamietala slowa po polsku.... szkoda.. A ja po wizycie u okulisty :O Zalamka. Zeby skorygowac to dranstwo, specjalne szkla - nawet z moim assurance jakies 800 a w polsce "tylko" ok. 500 a ze mieszkam na zadupiu, to trzeba zamawiac i czekac ze 2 tyg. Ozesz... piffffka mi trza, coby serce oslodzic :classic_cool: Ewcia - trzym sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za ucona osoba? Mar - ty cholerny nieuku wstyd mi za Ciebie, za 5arr za Ewcie i za Was wszystkie; jak sie nie wstydzicie wstydzic????? Bo mnie tam nie wstyd. Wstydzilabym sie obrazac obcych mi ludzi, ktorzy pracuja. A nawet jesli nie pracuja, to nie moja sprawa - pilnuj wlasnego nosa zawistniku, bo sam nie wiesz co cie w zyciu spotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralalalala....jestem nieukiem :P :D :D :D Tralalalala....jestem pojeb...ana :P :D :D :D ....co za człowieki chodzą po tej ziemi :o ....aż mi ich żal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×