Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

mam w przyszłym tygodniu termin na powiększanie piersi u dr Kruka w Poznaniu.mam 178 cm i wybrałam z doktorem po paru przymiarkach 305 ml Mentora. czy ma ktoś doświadczenie, czy to nie za duże? Dobrze to wyglądało jak przymierzyłam wkładki i niby program komputerowy też taki rozmiar potwierdził. Płacę 12 500 tyś bo trafiłam na promocję walentynkową i z ceną się akurat zgadzam, ale martwię się o wielkość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
Do aktoreczki... Ah rozumiem. twoja wiadomość w opisie mnie zmyliła. Domyślam się, że masz cięcie pod piersią. (ja znowu będę o tej bliźnie). Czy jak leżysz to czy ją widać. Jeżeli się zdecyduję na tego rodzaju cięcie ( cały czas mam dylemat)to chciałabym lekko opadające piersi aby mocno zamaskować bliznę. Jednak czy jest to możliwe, aby na leżąco nie było jej też widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena_es - też mam cięcie pod piersią i jak się leży to widać trochę tą bliznę. niestety tego się nie ominie. ale na prawdę przyzwyczajasz się do niej i jej później nie zauważasz:) A dlaczego tak Ci zależy na tym aby była ona całkowicie niewidoczna ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może troszkę nieprecyzyjnie się wyraziłam;) sorki! Powiem Ci, że trudno mi powiedzieć na ile to może być widać, bo wiesz jak jest z bliznami, wszystko zależy od organizmu jak się goją. I czasami są tak ładnie wygojone, że prawie nie widać. No ale wiadomo całkiem nie zniknie, na to nie ma co liczyć, tyle, że jak mówi ślicznotka- na to później nie zwraca się uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
Do ślicznotki - myślałam że skoro robił Niemkiewicz to masz pod pachą, wiem, że on do tego namawia. Musiał mieć jakiś powód bądź Tobie zależało Do Aktoreczki - zależy mi na braku blizny ze względu na męża. Nie mogę go wyczuć czy będzie mu to przeszkadzało czy nie. Obawiam się, że blizna będzie mu przypominała sztuczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, zobaczysz że po pewnym czasie Twój mąż zapomni o sztuczności Twoich piersi. Będzie raczej zachwycony ich wyglądem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY dawno mnie tutaj nie było. Ale jestem - wczoraj byłam u Niemkiewicza we Wrocławiu na konsultacjach. I nie wiem co teraz - bo się trochę chwieję z decyzją - też tak miałyście? Normalnie sie chyba przestraszyłam ale samam nie wiem dlaczego i czego... Przecież juz 10 lat chcę powiększyć piersi jak dochodzi juz do tego - to sie zaczynam bać. Pomóżcie psychike wzmocnić, plis.. Ślicznotka Nr1 - pomóz mi trochę, napisz coś wzniosłego Op. mam mieć 07.02.12 - czyli za 3 tyg. 375 ml / lub 350 ml HP, teksturowany, eurosylicone, pod mięsień, ciecie pachowe Cena: 12700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena jestem 6lat po cesarce i uwierz mi ze blizna która miala dlugosc 15cm tylko na odcinku 5cm jest widoczna i jest to biała cienka kreseczka,a tak to reszta nic! Jest plaska i zlana ze skora. Jedynie jak chodzilam na solara to to miejsce miałam jasniejsze ale tak to nic nie widac. Tak wiec mozna miec blizny nie widoczne wazne tez jest,zeby nie brac niektorych lekow i bodajze jakiejs witaminy,ale nie pamietam jaka,bo to podobno utrudnia gojenie ran. Poczytaj o tym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszat
Słyszałyście o laserze biostymulacyjnym? Po 2 m-cach lekarz kazał mi wziąć serię 10 zabiegów na blizny, podobno ma być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o tym nie słyszałam, ale wydaje mi się że nie ma co się tym przejmować. Lena Twój mąż będzie tak zachwycony Twoimi piersiami, że na pewno zapomni o jakiejkolwiek sztuczności bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
ślicznotka, Aktoreczka - może jednak trochę filozofuję:) nie wiem muszę przemyśleć, w połowie lutego dopiero jadę do Wrocławia. Cieszę się, że myślicie podobnie. Liszaj 6 lat to długoooo;) do tego czasu (obserwując poczynania dziewczyn po operacjach) wymienię swoje planowane 300 na 500!;) Siwa proszę napisz jaki jest Niemkiewicz w Twoim odczuciu i co o nim słyszałaś. Ja jeszcze go osobiście nie poznałam (ale na maile odpisuje ekspresowo:)- to jest pewne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczytałam się że jest miły, profesjonalny itp, itd. - a w rzeczywistości to mega wyluzowany starszy Pan - jakby miał mnie On przekonywac do operacji to by mu sie chyba nie udało. Duzo żartów, luźny klimat. Ogólnie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
Rozumiem co masz na myśli. Będę śledziła Twoje losy, moja konsultacja jest w lutym do tego czasu Ty będziesz już po bólu. A dlaczego nie wybrałaś Jarlińskiego? (jego też zamierzam odwiedzić podczas mojej "wycieczki" do Wrocławia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłaciłam 12 500 w Poznaniu w Klinice Solumed. Byłam trochę przerażona, bo myslałam, że doktor zaproponował mi za duże impanty 305 ml wysoki profil pod mięsień i rana pod piersią na 3 cm.Jestem tydzień po operacji,owinięta jeszcze bandażem, ale już chyba spokojniejsza. myślę, ze dr Adam Kruk jest godny polecenia. Ma oko do piersi i duże doświadczenie w implantowaniu. Jeszcze mam obrzęk, ale o piersi jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena -spokojnie, nie filozofujesz. Każda z nas miała przed operacją mniejsze lub większe wątpliwości bo raz, że jest to dość poważna operacja, a dwa że nie kosztuje ona mało:) Ale jeżeli o mnie chodzi to ja jestem zadowolona z pracy doktora:) myślę, że jak pojedziesz na konsultacje to dużo Ci to da:) Siwa - też byłam wystraszona. A jak nie zdecydujesz się na operację to będziesz żałować?.....Robisz to dla siebie -zobaczysz ze będziesz zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To normalne, że są wątpliwości. Sama myśl o operacji jest stresująca ale to jest zupełnie normalne. Lena to całkiem naturalne, że się nad tym zastanawiasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ślicznotka czekałam na Ciebie:-) Będę miała to cięcie co Ty - pod pachą. Powiedział że inaczej się u mnie nie da - bo pod piersia "wyjdzie na pierś" Teraz to ja się boję otoczenia -reakcji ludzi-że zrobia ze mnie silikonowa lalunię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślicznotka A jaki Ci wyszedł rozmiar - masz 450ml - jaka miałas wyjściówke? Bo ja mam 70A - mam miec 375 /350 ml okrągłe, pod mięsien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tippy a jaka miałaś wyjściówkę? mam mieć to co Ty - ale ja mam 70 A Boję się za małych a za chwile za duzych... no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena_es
Siwa- nie chcę się wcinać między Ciebie a Ślicznotkę, ale wydaje mi się, że Niemkiewicz robił jej cięcie pod piersią, niech lepiej ona się wypowie jak tu przyjdzie... może coś pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa miałam 70A a teraz mam 70D :) i dla mnie to jest najlepsza opcja i jestem bardzo zadowolona bo są w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalahs
Hej dziewczyny. Chcialabym sie wypowiedziec na forum co do cen operacji. Jestem z Poznania, i dowiadywalam sie w kilku klinikach. Ceny sa od 14-17tys. oczywiscie dzwoniac do klinikipodaja ceny netto. Wszystko zalezy czy wybieramy wkladki okragle czy anatomiczne, wielkosc , firma itd. Ja jestem umowiona na operacje w klinice kolasinskiego na marzec 2012. Koszt zabiegu mentor anatomiczne 390cc to 16200 plus koszty 1 wizyta informacyjna 100zl, rtg usg ekg , wizyty u lekarzy prowadzacych np. kardiolog..posiew z przedsionka nosa, krew mocz. Czyli cos ok 17tys. sie zamknie. Zabieg wykonuje dr Kolenda, do ktorej mam zaufanie. Sadze, ze jest osoba godna polecenia. Zanim wybralam wkladki, robiono zdjecie 3d komputerowo i potem mialam porownanie jak wygladam przed i jak bede +- wygladac po, z dobiorem odpowiednich wkladek. Odezwe sie po operacji, zeby zdac relacje;) Jezeli ktos z was operowal sie u dr. Kolendy to prosze o zdanie jakis relacji z osiagnietych rezultratow. Pozdrawiam slicznoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia123
natalahs ja tez planuje w tej klinice przejjsc zabieg powiekszenia piersi na przelomie kwiecien-maj ..Ty bedziesz przede mną wiec po zabiegu daj znac czy jestes zadowolona...lonia.grabowska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia123
markotttka..zaplacilas 12.500?? to dziwne troszeczke bo ich cennik to 13.000 do 16.000 za powiekszenie piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
70 D to tak dla mnie idealnie:) także ja jestem super zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia123
aktoreczka mala ...chcialam sie umowic,ale babka powiedziala zebym w przyszlym miesiacu zadzwoniła,,,wiec...musze czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia123
normalnie bylabym juz po konsultachach,bo proponowala mi na 25 stycznia(a ja dzwoniłam 19-nastego)ale ze dopiero w kwietniu przylece do polski,to musze czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×