Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Male persi lllll

ILE KOSZTUJE POWIEKSZENIE PIERSI

Polecane posty

Gość Male persi lllll

nie moge nigdzie znalezc tutaj topiku z kosztami powiekszania piersi, w necie widziałam tylko ceny z 2007 2006 roku. Ile teraz kosztuje powiekszenie piersi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszt
to średnio od 10000 do 15000 tys zależy gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtaniej - dr Żukowska Łódź ok 8-9 tys. średnio to koszt do 15 tys. najdrożej - dr Sankowski koszt to nawet 20tys. i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, najważniejszy jest dobry chirurg. Wtedy pójdzie łatwo i szybko wrócisz do normy, a piersi będą takie jak wymarzyłaś. Ja jestem też posiadaczką pięknych 400HP eurosiliconki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj poplataly mi sie daty w stopce. Juz prawie rok minął od operacji i mogę wam spokojnie polecać to co ja zrobiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9,5tyś okrągłe, anatomy z tysiaka więcej oczywiście Eurosilicny, a inne przereklamowane na pewno więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie, a może lepiej metodami niechirurgicznymi podziałac? Oczywiście nie zrobimy z B miseczki D , ale trochę zwiększymy i ujędrnimy. Moja znajoma korzystała z powiększania SPM digital w Krakowie i faktyczne piersi " urosły" o rozmiar. Fajnie to wygląda , bo rosną jak baby drożdżowe :) W każdym razie wyglądają na pełniejsze i są jedrne. Taki zabieg jest niewspółmiernie tańszy a równie spektakuarny. Do skalpela zawsze można wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe rozwiązanie jak ktoś chce tylko troszeczkę zmienić rozmiar. Też myślę, że to podwójny koszt bo najpierw tak a potem operacja to dodatkowe pieniążki. A powiedz Bageraa ile taki zabieg kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam silikony i jestem zadowolona, że zrobiłam bo miałam małe B a po ciąży i karmieniu w ogóle straciły kształt. Nie sądzę żeby mi takie zabiegi pomogły.. Ale jak ktoś chce trochę ujędrnić to czemu nie:) a ty próbowałaś tych zabiegów? Ile trzeba razy zrobić żeby się powiększyły o jakiś rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenka089
ja nie wierze w te kremy, zabiegi i inne takie na powiększenie biustu... Jedynym sposobem jest silikon albo zajście w ciążę, ale to krótkoterminowo się powiększają:)))) Trzeba pocierpieć po operacji troszeczkę, ale chyba warto... skoro tyle zadowolonych babeczek. ja na razie zbieram na zabieg i myślę które implanty wybrać, żeby były ładne i takie jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++tomek++
puste plastikowe lale.nigdy nie dorównacie naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lucynka_10 też sobie pooglądałam i już mniej więcej wiem, czego mi potrzeba:) ja mam B i chcę D i wydaje mi się, że takie 350HP będzie ok. A kumpela ma ES więc też bym chciała z tej sprawdzonej firmy implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszała może któraś z was o powiększaniu piersi metodą beauli czyli przeszczepie tkanki tłuszczowej np. z ud do piersi.Może któraś z was zastosowała i orientuje w cenach?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie trzeba wymieniać, ale najprawdopodobniej jak już się przyzwyczaisz do rozmiaru, to po kilku latach pragniesz jeszcze większe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie pomniejszenie może kosztować z 6-7tyś. moim zdaniem. Ale mi też byłoby szkoda pomniejszać - pełne piersi są fajne i pozytywnie wpływają na samopoczucie kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti88
ach Niemkiewicz widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma w stopce, Niemkiewicz we Wrocławiu. przemiły doktor i świetny fachowiec. Moja znajoma robiła u niego usta i też jest zadowolona, więc nie marnuj czasu tylko umawiaj się na wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokieta34
a ile kosztuje w Krakowie? jakiego lekarza polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajoma robiła u r Roberta Małek w Krakowie i jest zadowolona, spróbuj się umówić na konsultacje, po wizycie sama się przekonasz, czy dobrze się dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny chce dowiedziec sie czegos wiecej na temat zabiegu powiększania biustu . 19 kwietnia mam konsultacje w Bielsku u dr Sirka . Moze ktoras z was ma dla mnie jakies dobre rady albo zobrazuje mi jak wygladalo to w waszym przypadku . Cena zabiegu u dr Sirka 11 000 do 12 000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokietka34 poczytaj najpierw oponie o dr Sirku, bo słyszałam, że dziewczyny się nacięły na niektórych partaczy, a potem leciały na poprawki do innych, a to szkoda czasu i pieniędzy przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chirurg plastyk krakow
Ja robilam u Artura Zawisza.Odwalil kawal dobrej roboty:)Ktos pisal o wymienianiu implantow co jakis czas.Ten wlasnie doktor wyjasnil mi,ze to nie jest konieczne-na implanty jest gwarancja dozywotnia i sa tak zrobione,zeby byly naprawde wytrzymale,a wiekszosc plastykow pieje o zmienianiu,bo to wiaze sie ze sporymi pieniedzmi:) Ten sam chirurg robil mojej kolezance nos-miala dosyc duzy,a teraz ma sliczny,maly nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-kiii
a ile wyniosly Cie wszystkie koszta, tj. zabieg, wizyty jezeli moglabym zapytac ? bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też robiłam u Bieleckiego w lutym. Podobnie mnie wyniosło. Już mogę się cieszyć super biuścikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu u Niemkiewicza, też ok 11tyś ale ja robiłam rok temu więc nie jestem na bieżąco. Jedno wiem, biuścik wyszedł ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona13
Pamelaaa, też jestem z Wrocławia i zastanawiam się gdzie zrobić operację, u którego lekarza. Napisz coś więcej o Niemkiewiczu, widzę, że jesteś zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona13
sorki, chodziło mi o Kasie_vip:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam ponad rok temu więc widzę konkretne efekty. Piersi bardzo dobrze i naturalnie wyglądają, a rozmiar taki jak chciałam (małe D). Dr bardzo miły, cierpliwy, poświęcił mi sporo czasu na dobranie odpowiednich implantów. Zadzwoń i pójdź na konsultację to się sama przekonasz ramona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×