Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olenia91

Odchudzanie 25kg +

Polecane posty

wrocilam :) ciesze sie ze podobaja sie Wam rpzepisy ;) co do diety South B. to juz wasz wybor ;) na tych przepisach co ja dalam chlebek jest dozwolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenia przepisy super :) Ja dziś na kolację jogurt zjadłam z musli i niedawno jabłko, a tak to tylko woda i woda. Ale czuję się dobrze i jakoś nie ciągnie mnie do jedzenia. Razem damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia tak 3mac :) !!!! ciesze sie ze i Tobie sie przepisy spodobaly :) Oczywiscie np w ostatnim przepisie jest napisana na kolacje zupa kapusciana, jesli sie najadlyscie, zamiast jej warto zjesc np owoc jesli nie czujecie ze musicie zjesc az tyle ;) 3mam za Was kciuki moje drogie ;) Tymi przepisami chcialam wam pokazac ze mozna zjesc i zdrowo i calkiem smaczne! przepisow bedzie wiecej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaśa nie zalamuj sie :) na pewno nastepnym razem sobie odmowisz, w koncu uroczystosci rodzinne nie beda trwaly codziennie ;d dlatego mobilizacja i cel pamietaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! o, ja dzisiaj jestem pierwsza, sumiennie siedzę już w pracy i robię rachunek sumienia. Wczoraj zjadłam marcepana na kolacje, fuj, fuj, fuj, ale dobrze, że tylko kawaleczek. Czekolada to mój nałóg!!!!!!!!!!!!!! Ale za to pół godziny sportu! Miłego dnia Wam życzę i do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dorgie Panie :) sloneczko swieci wiec sie troche przyjemniej dla oka zrobilo ;) mam pytanko.. czy pijecie kawke? ja ja odstawilam ale jest mi ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bioła🌼 ja nie pije :) ale wczesniej tez prawie nie pilam ;) jesli chcesz wypic kawe to tylko czarna bez cukru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że Panie powstawały! Olenia91, jak ja sobie bardzo życze, żebym mogła wytrzymać bez czekoladek, wtedy nie byłoby żadnego problemu. Jak wam dzisiaj idzie dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie super;) pije wlasnie czerwona herbacie, na obiadek kurczak z warzywami na parze, a po obiadku troszke sportu czyli odsniezanie podworza ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Dopiero teraz mam chwilkę bo młodsza córeczka poszła spać. A tak to od rana tylko chodzę i nie mam na nic czasu. Moje śniadanko w pośpiechu dwie kanapki z ciemnym pieczywem i pasztetem drobiowym (nie wiem czy może być pasztet), potem jabłuszko i niedługo obiad czyli makaron z truskawkami. A później wyjazd do Babci i tam spróbuję jeść same owoce (ale ciężko będzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeleida do 12 spalam haha 🌼 mam nadzieje ze bylas na stornie 7 i zobaczylas niektore przepisy co powstawialam ?:) ja dzisiaj 9 dzien na diecie! i wiecie co!? czuje sie wspaniale! a spodnie milo wiszą :) schudlam do wagi z przed swietami chyba ;) bo przybylo mi troche po swietach i sie nie miescilam w 1 spodnie, niedosc ze weszlam w te co sie nie miescilam to te co byly obcisle sa luzne! :) dieta diala!! ale powiedzialam sobie ze dopiero sie zwaze 13.02 ;) nie chce wczesniej! :) bioła 🌼 ja tez wlasnie wypilam ;) super, troche sie namachasz przy odsniezaniu ;) ja na obiad dzisiaj piers z kurczaka bo zobacyzlam ze do dzis waznosc i warto zrobic ;) moze do obiadu zjem jeszcze tunczyka z puszki ;) musze sie w ogole wybrac na zakupy bo powoli swieci pustka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron – w powszechnym przekonaniu makaron tuczy, tymczasem większość kalorii pochodzi z sosów. Sam makaron zawiera niewielka ilość tłuszczów, ale w połączeniu z tłustymi sosami jest bardzo tuczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenia ja tez spalam do 12 ;d;d az wstyd sie przyznawac;d;d musze probowac tnczyka bo strasznie lubie a nie wiedzialam ze mozna go jesc w trakcje diety :d wiec super;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem Sylwio🌼 tylko znalazlam takiego newsa :)) Makarony i ziemniaki NIE są bardzo tuczące. Błędnym przekonaniem jest, że makarony i ziemniaki są wysokokaloryczne. Pięćdziesięciogramowa porcja spaghetti ma tylko 50 kcal, a stugramowa porcja ugotowanych ziemniaków 80 kcal. Zazwyczaj jednak makarony i ziemniaki podaje się z tłustymi sosami. Mięso, olej czy żółty ser znacznie podnoszą kaloryczność tych potraw. Nie należy eliminować z diety makaronu i ziemniaków, zawierają one bowiem niezbędny dla organizmu błonnik. Jednak ja polecam Wam diete nie laczenia;) czyli np mieso z surowka lub ziemniaki z surowka ;) Oliwa z oliwek NIE ma mniej kalorii niż zwykły olej. Zarówno oleje : rzepakowy, słonecznikowy, sojowy , arachidowy jak oliwa z oliwek mają podobną wartość kaloryczną-ok. 900 kcal w 100 g. W wielu dietach odchudzających pojawiają się jednak przepisy na sałatki czy inne dania, do których dodaje się łyżkę oleju z oliwek. Nie jest to błąd dietetyków ale racjonalna porada. Oliwa z oliwek jest bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe, które między innymi ułatwiają przyswajanie witaminy A, a także znacznie wpływają na zdrowie naskórka. Najmniej kalorii mają margaryny jogurtowe. biołaa oczywiscie patrz jaki tunczyk kupujesz o jakiej zawartosci kaloryczniej ;) w biedronce chyba za 4 rodzaje a tylko jeden z nich ma 100kcal w calej zawartosci .. ;) jedna puszeczka o takiej zawartosci nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce schudnąć!!! mam wzrostu 162 i ważw 70 kg.:((((( mam nadzieje że mi sie uda truche zrzucić! od tygodnia ćwicze w domu areobik zobaczymy jakie będą efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko powiedzcie od czego mam zacząć!!!!!!! ja mi sie chce ciągle jeść:(((( próbuje ograniczać pić dużo i jeść ważywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już wszystko wiadomo. Dzięki :) Jak dam radę to wieczorem się odezwę. Aż strach jechać do Babci bo tam tyle pokus będzie. Muszę wytrzymać! Tak jak pisałam same owoce i będzie dobrze. życzę miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu prawie same leniuchy i śpiochy. Spać do 12 godziny, grzech. Ja właśnie jem mini obiad w pracy, jakiś serek, jak ja nie lubię serków wiejskich, ale znowu nic sobie konkretnego do pracy nie przygotowałam. Olenia91 fajne te twoje przepisy, wieczorem sobie w domu coś z nich ugotuje. I gratujacje, że schudłaś. Ja sie dzisiaj ważyłam i przeżyłam szok. Efekt świat 3 kilogramy do przodu, tragedia, ale tak jest zawsze jak jadę do PL. Więc teraz kara i codziennie sport....... A jak Wam sport idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sport hi :d katastrofa... w zimie to tylko albo z pieskiem na polu troche pobiegam albo odsnieżadnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie sport, to owczem, ale tylko w pokoju przed telewizorem, bo inaczej nudzę się poprostu. Ile ja muszę z mężem walczyć o te moje urządzenia, co stoją w dużym pokoju przed telewizorem. Ale to jego wina, bo w innych pokojach nie ma telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! 🖐️ wlasnie wróciłam... W szkole zjadłam sobie..hmm razem to było 7 albo 6 mandarynek :D jedna potem po godzinie 3albo 4 i potem po dwuch godzinach 1 :P Jak wróciłam do domu to zjadłam sobie obiad w postaci jajecznicy :D:D z 2 jaj, troche papryki chili i opłowe cebulki, do tego plasterek sera białego i mały ogórek kiszony :P Na kolacje zjem sobie jogurt naturalny ze zbozem do tego wkroic jabłko i pomarancza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! wlasnie wróciłam... W szkole zjadłam sobie..hmm razem to było 7 albo 6 mandarynek jedna potem po godzinie 3albo 4 i potem po dwoch godzinach 1 Jak wróciłam do domu to zjadłam sobie obiad w postaci jajecznicy z 2 jaj, troche papryki chili i opłowe cebulki, do tego plasterek sera białego i mały ogórek kiszony Na kolacje zjem sobie jogurt naturalny ze zbozem do tego wkroic jabłko i pomarancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma :( Dziewczyny niestety skusiłam się na szarlotkę (była przepyszna). A tak to jabłka i mandarynki. Kolacji już nie jadłam bo stwierdziłam, że podwieczorek i tak kaloryczny a że za bardzo głodna nie byłam więc sobie dziś darowałam. Kwiatek87 witamy serdecznie. Na poprzednich stronach masz przepisy na kilka dni. A tak poza tym jak masz jakieś pytania lub wątpliwości to pisz, a nasza kochana Olenia zawsze ma dobre rady :) Adeleida co do sportu to staram się ćwiczyć codziennie dwa razy po pół godzinki i na prawdę lepiej się czuję, a poza tym mam trochę biegania za dwójką dzieci :) Biołaa odśnieżanie to też ruch i to na świeżym (choć mroźnym) powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśa
Hej wszytskim;) A ma któras pomysł jak do wiosny zgubić sadło z ud i wyglądac przyzwoicie w jakiejś sukience???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam trochę o dietach i postanowiłam spróbować diety niełączenia razem z tymi przepisami i zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×