Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olenia91

Odchudzanie 25kg +

Polecane posty

Wanka- nie widzi mi sie zeby długo przetwał. a ty na jakiej diecie jestes/bedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeleida
Damy radę, nie dołujmy się od samego początku. Siła jest w motywacji i we wspólnocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie :P Tak sobie kurcze mysle... ze nie chce zmarnowac całego zycia i odchudzajac sie wiecznie, i wstydzac sie notorycznie bycia gruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeleida
Bierzemy się, narazie może jeszcze nie w garść, bo narazie jesteśmy duże.......... Ale może się nam uda.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialabym w koncu zdrowo sie odzywiac a nie ciagle w bigu i w fastt foodach. Zreszta obiecalam sobie po swoich ostatnich przejsciach ze w koncu zadbam o siebie!!! Zrobie to dla swojej corki,zeby miala latwiej w zyciu niz ja. Co do diety to chyba najlepiej mi pojdzie z 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zaczynamy od jutra,to moze ustalmy ze wazymy sie raz w tygodniu np w srody. Co Wy na to ? Chyba ze macie jakies inne propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie na taki odzew!!! :) widac cos z tej grupy wsparcie wyjdzie! wanka-wstanka- 20 kg to i tak duzo takze zapraszam :) nie martw sie, tez moje diety ningdy do niczego dobrego nie proawdzily ! ale razem nam sie uda :) adeleida - mamy podobna wage z tym ze ja mam 166 wzrostu wiec pewnie wygladamy identyntycznie bo Ci sie rozklada na cm :) bedzie dobrze! :) heart98 najwazniejsze ze chcemy to zrobic, chcemy schudnac! dlatego nie wazne jest to jak duzo mamy do schudniecia tylko sila i determinacja ! wazymy duzo, ale nie zalamujmy sie tym, czlowiek moze zrobic ze swoim cialem co tylko chce :) na szczescie :) minerwa- ? 200 kg? wazysz? kameleon111- a ile wazysz ? i jaki jest Twoj wzrost ??:) mysle ze czerwona herbata jest lepsza Titanea - ciezko jest mi wdusic cos na sniadanie ale jesli juz jem to mleko z otrebami ;) nie lacze produktow ;) odstawilam makarony, ziemniaki, chleb itp. gotuje na parze :) warzywa i mieska :) z piersi kurczaka , indyka.. jem tez owoce mleko jogurty naturalne i 2 l wody dziennie .. i nie jestem glodna! dodatkowo czerwona herbatka! aaaaaaaniaaaaaAaa zapraszamy :) osiagnelas bardzo dobry efekt po 2 miesiacach oby tak dalej :) Twoje postanowienie na wiosne mi sie podoba ;) dziel sie z nami doswiaczeniami DZIEWCZYNY! POSLUCHAJCIE! ODWIECZNYM PROBLEMEM JEST MOWIENIE SOBIE ZACZNE OD JUTRA LUB PONIEDZIALKU! JESLI NAJADLYSCIE SIE DZISIAJ, OWSZEM ZROBCIE TO JUTRO! ALE MOWIENIE OD PONIEDZIALKU JEST BEZ SENSU! ALBO SIE MA TA SILE ALBO NIE! JA ZACZELAM OD ZESZLEJ SRODY ;) A CO DO MOJEGO PATENTU NA ODCHUDZANIE TO JEST NIM PAROWAR! POLECAM WSZYSTKIM! NIE NAWIDZE GOTOWAC! A TAK WKLADAM I JEM JAK SIE SKONCZY I NIE MUSZE NAD TYM STAC ;) SUPER URZADZENIE JAK DLA MNIE :) DO TEGO ZACHOWUJE NAPEWNO DUZO WIECEJ WARTOSCI ODZYWCZYCH :) PS. NIE CWICZE BO JESTEM PO OPERACJI KOLANA, KIEDYS TEZ NIE CWICZYLAM I SCHUDLAM 16 KG, LECZ NEISTETY POZNIEJ SIE ZAPOMNIALAM :/ I ZACZELAM NORMALNIE JESC.. DAMY RADE... ZAJRZE TU WIECZOREM TERAZ NA PRAWKO LECE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenia91 podoba mi sie Twoje nastawienie, oby wiecej osob mialo tak silna wole jak Ty ;) ja osobiscie waze 64 kg przy wzroscie 167 jak dla masakra, niski grubas ;d ale jak pisalas wczesniej, razem DAMY RADE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenia no to fajnie. A moze jednak cos z tego bedzie! Z tym wazeniem co tydzien dobry pomysł. A wiec zycze wam wszytskiego dobrego i trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwiatuszki ;) Wlasnie wrocilam z prawka.. Chce Wam powiedziec ze poki ja tu bede to ten topik nie wygasnie ;) niech on bedzie dla nas motywacja do tego ze jak bedziemy mialy ochoty na grzeszki to wspomnimy sobie o nim i o tym o czym tu walczymy..bo zadna z nas nie jest sama, jesli czasem stracicie sile do odchudzania lub tego sens to przypomnijcie sobie za kazdym razem dlaczego zaczelysmy! ja wlasnie jak dzis przeszlam kolo kebaba i mialam ochote wejsc! ale nie :) zal cos zaczynac i szybko konczyc :) w koncu nuiedlugo wakacje i na pewnio kazda z nas chce sie ubrac po prostu "letnio" chcemy byc piekniejsze i bardziej atrakcyjne, uwodzicielskie i seksowne..czemu mamy sobie odmawiac krotkich rzeczy? zrobmy to przede wszystkim dla siebie, nie chcemy plakac w przymiezalni i czuc sie odludkami , zapewne wiele z was sie tak czuje, nieakceptowane i gorsze od tych "chudych"..niestety my moze wiemy ze nie jest to najwazniesze w zyciu i ze dusza jest wazniejsza, ale bycie samooakceptowana przez siebie to takze spokoj duszy dla nas samych:) kameleon111 - przepraszam Cie bardzo ale musze na Ciebie nakrzyczec! pijesz tylko kefir, jeszcz jablka i od czasu do czasu rybe ? to za malo ! dieta musi byc urozmaicona w rozne produkty! sprobuj serki wiejskie , jogurty, owoce, warzywka, mieska chude gotowane itp to co uwazasz za stosowne a malo kaloryczne i zdrowe! jak skonczysz diete bedziesz miala murowany efekt jojo ..bo organizm zacznie magazynowac to czego mu tak dlugo brakowalo .. masz cm wiecej ode mnie! 64 to idealna waga na Twoj wzrost.. jesli chcesz sie poczuc lepiej to pocwicz lub pij duzo wody.. nie mozesz sie tak katowac mimo iz moze nie jestes glodna, urozmaicaj swoja diete..organizm potrzebuje innych substancji odzywczych niz tylko co zawiera twoj kefir , jablko i "czasem" rybe.. Pozatym nie masz nadwagi, a ten topik jak wskazuje nazwa jest dla osob ktore chca zrzucc conajmniej 20 kg, nie chce Cie wyganiac ale polecam poczytac topiki i sie dolaczyc tam gdzie wlasnie ktos nie ma nadwagi a chce tylko schudnac.. Pozdrawiam Salvador - pewnie ze bedzie ;) damy rade bo twarde z nas bestie ;) niedlugo lato ! To jaka decyzja ? od kiedy podejmujecie walke ? mam nadzieje ze nie od poniedzialku :/ Ja dzis zjadlam : sniadnko: mleczko z otrebami obiad: piers z kurczaka kolacja: moze tunczyk z puszkli ? kupuje ten z biedronki, w sosie slodko kwasnym jest pyszny a ma tylko 100kcal :) polecam :) tunczyk nie jest nie wskazany w diecie :) mozna go jesc ;) wczesniej jadlam na starej diecie rok temu i schudlam ;) do tego wypije jeszcze do 2 l wody i herbatke czerowna ;) bo dzis wypilam tylko 1 :) Buziaki Dla Was piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dodac jeszcze ze warto brac chrom ;) zmniejsza apetyt.. zdaje sobie sprawe tez ze niektore panie nie moga zyc bez slodkosci.. jesli tak bardzo nie mozecie , zjedzcie sobie na poczatek raz, dwa w tygodniu batonika malego np z biedronki za batoniki musli pakowane po 6, sa slodkie i na pewno maja mniej kalorii niz te w czekoladzie batony ;) po jakims czasie same zrozumiecie ze mozna zyc bez slodkich rzeczy :) ale prosze was! nie podjadajcie ich codzienie ! wyznaczcie sobie np dzien w tygodniu gdzie zjecie tego batonika, niech to bedzie dla was mala nagroda za to ze jadlyscie zdowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być z wami - ważę 94 kg przy 160 cm. zobaczymy czy za tydzień będzie coś mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik94 :kwiatek: zapraszamy! jaki jest Twoj aktualny stopien determinacji ? czujesz sie zmotywowana? jaki masz sposob na diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam ze sklepu i kupiłam pełno zdrowej żywności ,a wiec od jutra zaczynamy Kochane :) Teraz juz mówię Wam DOBRANOC i ide spac,bo ostatnio mam problem ze wstawaniem rano Buziaki dla Was :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar jeść regularne posiłki i nie podjadać - fajnie się mówi, ciężko dotrzymuje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi All Nie wiedziałam, że założyłyście topik i... zaczęłam od kilku dni. Na starcie ważyłam 86,7 teraz 85,2. Mam 173 cm wzrostu i marzy mi się 62kg. Wiem, że ciężka droga przede mną... Tak więc, witam Kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super wanka! a co dokladnie kupilas! :) ? z tą stopką racja:) ja chyba jako 1 cel zmienie na 75 :P po 10 kg na cel :) a wiec 3 takie cele :) asik94 po to jest ten topik by przypominal o naszlko uwierz ej diecie :) na pewno razem nam bedzie razniej :) schudniesz , tylko uwierz w siebie ;) zaufaj sobie ;) paoli 1,5 kg mniej :) dobrze Ci idzie jak od kilku dni :) pewnie schodzi Ci woda :) ja mam 17kg nagromadzonej wody, wazylam sie kiedys u dietetyka ;) ciezka droga przed nami! :) topik istnieje od dzis ;) dlatego nie wiedzialas:) jak zrobilas kwiatek ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze pozostale dziewczyny nie zapomnialy o topiku tylko nie ma ich przy komputerze hyhy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenia nie zamaco;) Staram się ograniczać posiłki - szczególnie te wieczorne - i jak do tej pory jakoś mi idzie. Zobaczymy jak będzie dalej. Jak wyzdrowieje zaczynam chodzić na basen i na jakiś aerobik, bo brakuje mi totalnie ruchu... I ustawiłam sobie stopkę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanka 🌼 adeleida 🌼 kameleon 🌼 aaaaaaniiiiaaaaa 🌼 Salvador 🌼 asik94 🌼 paoli 🌼 jest już nas 8! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch jest dobry oczywiscie, ja nie moge za bardzo cwiczyc ale wierze ze uda mi sie przez zdrowe jedzenie i wiosenne spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ... I jakie ładne k"f"iatuszki;) Witam Was wszystkie dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×