Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olenia91

Odchudzanie 25kg +

Polecane posty

Gość adelaida
Witam towarzyszki niedoli! Jak widze dyskusja się wczoraj ożywiła, wszyscy, wszystko wiedzą, ale zobaczymy jakie będą efekty........ To my chyba wszystkie mamy już diety za sobą i nowe kilogramy, które wróciły............ Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe. Ja piję teraz obrzydliwą herbatę ziołową, ohydna zjadłam jakiś chlebek cieniutki z serkiem i marzem o czekoladzie.......... Ale narazie jestem twarda....... A wam jak idzie dzisiaj i kto dzisiaj zaczął dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titianea
Diewczyny jak chcecie schudnac , to nie jedzcie bananow i winogron. Banan ma tyle kalorii co zad czekolady. Polecany jest dla osob chorych, ktore nie potrafia duzo zjesc, albo przy rozwolnieniach, bo zatrzymuje. Gruszki tez nie sa dobre przy odchudzaniu. Natomiast: jablka, kiwi, ananas, grejfrut, te owoce poprawiaja w spalaniu tluszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE SIE WSCIEKLAM!!! ZAPOMNIALAM SKOPIOWAC TEGO CO NAPISALAM A TU BLAD :/ I WSZYSTKO POSZLO :/ WRRRR NAPISALAM WAM DLUGAAAAAAAAAAAAA WIADOMOSC A TU ..wrrr.. Napisze jednak po krotce i w jednym zdaniu bo sie rozwscieczylam ;P Asiaaa 🌼 oczywiscie zgadzam sie w pelni z tym co napisalas! nie ma sensu stosowac diet bo czesto diety maja narzocone produkty ktorych mozemy nie lubic wcale, jedzmy co lubimy ale oczywiscie to co wydaje nam sie wedlug nas zdrowe i pozywne . Dolaczam sie do zdania bez parowaru, dla mnie zakupienie go i korzystanie z niego jest sukcesem! wczesniej dieta nie szla mi tak dobrze jak pomyslalam ze mam przy tym stac i cos robic, problemem u mnie jest to ze nie lubie gotowac i nie bede tego robic.. dlatego parowar jest dla mnie najlepszym wyjsciem ! robi to za mnie;d mi uzycie i dieta takze wchodzi juz w nawyk o tym co zjem pozniej mysle juz tylko z przyjemnoscia! : ) Co do cwiczen ;P wstydze sie ;d nie mam nawet stroju :P To ze czasem zgrzeszysz to nie wplynie zle na Twoja diete jak widac po efektach, niech czasem to bedzie nagroda :) nie mozna wszystkiego zalowac sobie w zyciu..lko PAMIETAJCIE DZIEWCZYNKI ze osoby z otyloscia zawsze beda musialy dbac o swoja diete do koncaa zycia, wiec nie katujcie sie, tylko zmiencie nawyki zywieniowe! dlatego dieta dla was powinna byc przyjemna i nie zagladzajaca was.. Titanea 🌼 moze i Twoj dietektk ma racje, ale nie przestane pic mleka rano z otrebami bo cos tam.. wczesniej tez task robilam i schudlam w 3 miesiace 16 kg, wiec nie opoznilo to w zaden sposob mojego odchudzania a jadlam to na co mialam ochote, oczywiscie zdrowe i schudlam chyba troszke z nadwyzka o 4 kg.. Sylwia🌼 sniadanie ok, woda ok, banan -mozna jest go bardzo rzadko! jest to produkt ktory ma strasznie duzo kalorii ! nie jest polecany przy diecie! tak samo jak i winogrono ..postaraj sie jesc jablka mandarynki i to co lubisz.. kawe mozesz pic bez cukru co do obiadku odpuscilabym sobie ziemniaczki..lub zjesc ziemniaki z sama surowka, nie laczyc.. adeleida 🌼 skoro herbatka jest ochydna to moze po prostu kup inna ? ja pije czerwona z cytryna pu-erh lisciasta i nie odczuwam takiego smaku o jakim Ty piszesz ;) niech dieta bedzie dla Ciebie czyms przyjemnym, nie zeby ta herbata Cie zniechecala ;) DOLACZAM SIE CO DO TEGO CO MOWI TITANEA choc juz wczesniej o tym pisaklam.. ale jedna uwaga gruszke mozna jesc spokojnie ale (120g) Szkoda ze wczesniej skasowalo :( i nie napialam wszystkiego :( eh to przez nich :) Buziam Kobitki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOj jadlospis na dzis :) sniadanie : 200g jogurtu naturalnego z otrebami.. ;) pozniej: 2 wafle ryzowe + mandarynka obiad: peirs z kurczaczka (bo kupilam wczoraj 2 i trzeba zużyć ) kojacja : puszka tunczyka bo wczoraj jednak zjadlam 5 mandarynek :P na kolacje i na dzis mi starczy :) a jutro chyba ugotuje rybke :) mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeleida
Olenia, dobrze, że Cie tu mamy, Ty nasz chodzący optymiźmie... i żeby wszystko było takie proste, to pewnie wszystkie byłybyśmy szczuplutkie.... Ale nie poddajemy się i kupię sobie inną herbatkę, ale ja mieszkam w de i oni mają tylko obrzydliwe herbatki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamucha
moj patent to od 4 dni lykam meridie 15 ijuz mam 2 kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeleida 🌼 dziekuje Ci za mile slowa :) ten topik dodaje mi sil :) bo wiem ze mozemy razem zrobic cos fajnego ;) jesli nie dostaniesz dobrej herbatki u siebie zrobie Ci paczuszke i wysle np 3 opakowania :) tej co pije :) tym bardziej ze mozna ja parzyc nawet 3 razy a nie odrazu wywalac te fusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeleida
Olenia91, Ty jesteś naprawdę skarb, dziękuje bardzo, ale nie będę Ci zarwacać głowy herbatkami, kupię sobie poprostu zieloną. Dzisiaj poprostu zapomniałam i tylko to obrzydlistwo ziołowe mam w pracy, więc muszę się męczyć. Ale jak wiadomo, kto chce być piękny, musi cierpieć....... A że chce mi się potwornie jeść, więc chłeptam jakoś te ziólka. Ale się trzymam...... Mam nadzieje, że Wy też jakoś dajecie radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! ja dopiero co ze szkoły wróciłam.. wiec nie mogłam napisac w wczesniej! :P Widze sie topik sie rozkreca.. cieszy mnie to :) 🌼 Tak trzymac ! Własnie zrobiłam sobie takie cóś : jogurt ze zbozem do tego mandarynka pokrojona w kostki i musli np truskawkowe, wszystko pomieszac i jest swietne zarcie! mówie wam.. lepsze toz niz cos niezdrowego, i mozna sie najesc! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeleida 🌼 dla mnie to nie problem, jak nie dopasujesz sobie nic to nie krepuj sie , wysle Ci ja :) bo wiem ze mi pomaga, raz dziennie chodze do lazienki po niej.. na to co jem to jest dobrze, bo przeciez nie jem nic tlustego ani nic co by moglo mnie popedzic ;) wiec moje wyproznianie nie zatryzmalo sie przy diecie :) rozumiem ze jestes w pracy ale zmien herbatke niech nie psuje Twojego nastroju :) moja herbatka moze jest bez smaku i nie slodze, ale na pewno nie jest ohydna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salvador ja mam ferie :) wiec mam duzo czasu na Was:) rozkreca sie owszem i nie upadnie :) bo w koncu razem mamy jeden cel! :) swietne sniadanie! :) na pewno jestes najedzona, ale zjadlas bardzo zdrowo wiec super :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeleida
.... a ja nie mam już wcale ferii, bo jestem już stara baba i muszę pracować.............. Ale odchudzać się możemy chyba razem, bez względu na róznicę wieku............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salvador 🌼 ja pije cos takiego http://firmarelax.pl/herbata-puerh-sokiem-cytrynowym-30x2g-p-447.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-01&utm_content=447 z tym ze opakowanie mojej herbaty wyglada jak te http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Herbaty-zielone-i-czerwone/Pu-Erh-z-roza-i-melisa-40006-big.jpg zamiast rozy jest cytryna i zamiast odprezenia napisane jest odchudzanie, zamiast roza z melisą napisane jest herbata czerwona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie gra tu roli ! wazna jest nasza determinacja i dojrzale patrzenie na nasza diete, a nie jak niektore nastolatki bede jadla jablko dziennie to schudne, masakra .. ;) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah troche to skomplikowane :D:D Ale nie noo.. rozumiem,ok :P :P Mam w domu dwa rodzaje herbatki, czerwona i zielona (no oprócz tego jeszcze znajdzie sie jakas owocowa i czarna ) Nie wiem która wybrac, słyszałam ze zielona jest najlepsza na odchudzanie, ale tez spotkałam sie z opiniami iz czerwona jest lepsza :P A wiec co mi doradzisz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeleida
widziałam tą herbatkę w PL, ale nigdy jej nie piłam, może sobie ja kupię następnym razem, zresztą to jest chyba normalna herbata czerwona tylko ze z cytryną, to takie też tu można kupić, tu nie ma tylko takich jak w PL np. figura. A co będziecie dzisiaj na obiadek wcinać? Ja muszę jescze 2,5 godziny wytrzymać do obiadu, bo zjem dopiero w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, mogę się przyłączyć - temat na którym niedawno pisałam padł i muszę sobie znaleźć nowy. Odchudzam się z wagi 69 kg przy 160. Obecnie ważę 63.1 kg. I waga się zatrzymała, ale też miałam wpadki...za dużo jedzenia.Nie stosuje żadnej konkretnej diety tylko jem to co lubię tylko w mniejszych ilościach oczywiście bez słodyczy i chleba. I trochę ćwiczę : hantle i brzuszki. To tyle co o sobie. Pozdrawiam Was serdecznie. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeleida 🌼 tak to zwykla herbata z cytryna..duzo sie naczytalam o tych herbatkach figura, spalanie, stabilizacja itp..wcale nie sa dobre :/ moga miec ujemny wplyw na odchudzanie i ja pilam kiedys taka wlasnie z herbapolu system slim figura spalanie i wiecie co ? zamiast mi pomoc mialam biegunke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeleida
Olenia91, masz rację, jak tu na forach niektóre małolaty piszą, że ważą 50 kg i są jescze za grube, to jest poprostu przerażające. Anoreksja przed 20 rokiem życia gwarantowana, a wyjść z tego nie jest chyba łatwo. Kasiamucha, ty też nas tu nie oszukuj z meridią, my mamy się tu odżywiać i odchudzać zdrowo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeleida
Olenia91, a jak mam się "zaczernić", nie wiem jak się to robi, nie mam tu doświadczenia. I to jest przewaga młodych, chociaż ja z pc niby nie mam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boing, rene, topik wskazuje na osoby ktore chca znalezc wsparcie w tym ze musza schudnac 20+ kg, mysle ze odzywianie takich osob jest bardziej radykalne niz osob ktore maja mala nadwage.. wy sobie mozecie pozwolic na troszke wiecej nie bojac sie o siebie.. zapraszam ale na inne topiki..my zaczynamy z podobnymi problemami i prawie z podobnymi wagami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×