Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Corina20

Citabax - brał ktoś ?

Polecane posty

Gość robert196811
Lekarzmowi ze lek nieuzaleznia biore go od 2 lat ale gdy chcialem odstawic to zaczely natrectwa wracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musisz leki brać, jak wielu z nas. Ja też odstawiłam alventę, to taki odpowiednik effectinu i depresja wróciła.Też marzyłoby mi się nie brać leków, ale jak mus to mus, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert196811
Prawda jak mus to mus tylko szkoda ze jest takie gowno jak nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
Mam do was pytanie tym bardziej że widze tu forumowiczów ktorzy już dawno temu zaczeli pisać i tworzyć to forum,a więc czy jest możliwość że citabax po sześciu miesiącach bo tyle właśnie biore citalopram pod tą nazwą jesze zacznie sie troche rozkręcać czy to już jest max co można osiągnąć po tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej juz max bo pelne dzialanie jest po kolku tygodniach, a minimalny czas brania to pol roku wiec juz powinno byc to maximum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
witam mój lekarz powiedział że citabax działa długofalowo więc działa i rozkręca się cały czas u mnie lęki ustały całkowicie tylko czasami pojawiają się natrętne myśli ale nie jest to tak uciążliwe żeby traktowac to bardzo poważnie. natomiast w twoim przypadku o ile zrozumiałam dobrze lęki pojawiają się mimo brania leków wydaje mi się ze tak być nie powinno powinieneś powiedzieć to swojemu lekarzowi. To zależy też jak częste są twoje napady lęku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
te ataki nie są aż tak częste i ciężkie szybo sie z nich wykręcam tylko te odrealnienia które były przy nich jakoś mi tak w głowie zostały i jak o tym zaczynam myśleć to łapie mnie dziwne uczucie i myśli kotłują sie w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie jest ok. nie powinno tak byc. powinienes o tym z lekarzem pogadac. moze trzeba leki zmienic a moze dawke zwiekszyc? chyba, ze ci dorzuca do citabaxu jeszcze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
citabaxu biore już 40mg czyli nie tak mało a na noc biore mianseryne pod nazwą miansec 2x10mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
zgadzam się z lisiaq8 tak być nie powinno musisz dokładnie wszystko opisać swojemu lekarzowi 40 citabaxu to już dość dużo może powinien zaproponować jakiś inny lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 citabaxu to dawka maxumalna wiec juz ci nie zwieksza. jesli nie jest ok to znaczy ze lek nie dziala na ciebie tak jak powinien. u mnie po miesiacu brania przy dawce 20 bylo juz calkiem normelnie. wprawdzie po jakims czasie zwiekszono mi do 30 ale pozniej znowu zeszlam do 20 i tak przez 1,5 roku. teraz biore dopiero 10mg i nie jest poki co dobrze, chociaz chyba jest lepiej niz bylo, ale nie tak jak powinno byc. licze na to, ze moze jeszcze sie poprawi jak zwieksze dawke. co wato wiedziec to to, ze citabax to antydepresant o dzialaniu przeciwlekowym wiec to dzialanie przeciwlekowe jest jakby skutkiem ubocznym tego leku. jest wiele lekow, ktore maja dzialanie typowo przeciwlekowe wiec moze pogadaj z lekarzem o tym, zeby ci taki dorzucil albo zeby calkowicie zmienil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miansec to tez lek antydepresyjny wiec nie masz nic typowo na leki. wprawdzie citabax jest dobry na zaburzenia lekowe, ale tak jak mowie - moze potrzebujesz czegos typowo na zaburzenia lekowe a nie tylko antydepresantow, ktore w baaniach klinicznych wykazuja takie wlasciwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert196811
witam na mnie zaczol dzialac rok temu czyli po 14 miesiacach brania a i tak nn nie ustapi tylko sie zlagodzi moj lekarz mowi ze na 100 wyzdrowieje zupelnie tylko 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
Witam,po 14 miesiącach kurcze to jeszcze poczekam z tym citabaxem jest i tak o dużo lepiej niż było tylko teraz za dużo oczekuje chyba chciałbym żeby każdy dzien był super to tak to nawet nie było jak byłem zdrowy,wczesniej nie zdawałem sobie sprawy co to jest jakas tam depresja nerwica natrectw i inne wymys naszej psychiki.Byłe już pare razy w szpitalach na operacjach różnego rodzaju,byłem połamany i poskręcany w stocerze ale nic sie z tym nie równa z ta zasrana deprechą z myslami i stanem człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety ale tak jest. ja tez bym chciala juz zyc normalnie, ale poki co nie moge i nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
witam wszystkich. To zależy co się rozumie przez powiedzenie żyć normalnie bo ja na przykład pracuję wychowuję syna spotykam się ze znajomymi i generalnie nikt nie widzi żebym była jakaś inna,w pracy nikt się nawet nie domyślał że mogę mieć taki stan dopóki nie powiedziałam co jest na rzeczy. Jednak wydaje mi się że jestem inną osobą niż przedtem mam inny charakter na wiele rzeczy patrzę inaczej czy to możliwe żebym się aż tak zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
czy ktoś jeszcze tu zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
Ja tu jeszcze zaglądam,tak sprawdzam czy ktoś coś napisał i jak widze że nic nie ma to i ja nie wiem co napisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja, jak tylko pojawi się nowy post, zaglądam tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
bo ja to właściwie mam dość nie typowe pytanie jak nie chcecie to nie odpowiadajcie. Czy z ochotą na sex jest u was wszystko ok bo u mnie nie od kiedy biorę citabax i nie wiem co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze, może i inni się odezwą, że zauważyłam, że u mnie też tak jest. Chyba coś o tym było w ulotce, muszę jeszcze raz przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zycie seksualne upadlo juz tak dawno, ze nie ma tak dla mnie to znaczenia w chwili obecnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
ale to jest strasznie upierdliwe dla drugiej osoby z którą sie jest wiele może nie przetrwać takiej próby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
tak samo już ponad cztery miesiące bez sexu i nie odczuwam potrzeby,nigdy nie byłem erotomanem ale jakoś tam było:)teraz zero ochoty.kiedyś czytałem o srodkach do kupienia na wieksze doznania erotyczne a opierały sie na zmniejszeniu serotoniny ponieważ im wiecej jej w organizmie tym mniejsze doznania i chyba coś w tym jest.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, póki bierzemy ten lek tak będzie? Jak brałam Effectin, tak nie było. Ktoś może rozmawiał na ten temat z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz jest i tak dziala ten lek. u mnie zycie seksualne leglo w gruzach jak sie zaczela ponownie choroba wiec juz nie robi mi to roznicy ze teraz biore leki i jest jak jest. wiadomo. jakos jest, chociaz no niestety ale wole byc zdrowa niz sie przejmowac sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
dzięki za wypowiedzi moje życie seksualne skończyło się jakieś pół roku temu mój mąż jakoś to znosi i mówi że rozumie ale nie wiem jak długo jeszcze to zniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMO
WITAM! BIORE CITABAX OD 2 MIESIĘCY I NA POCZĄTKU BYLO OK MIAŁAM NADZIEJE ŻE BĘDZIE CORAZ LEPIEJ ALE NIESTETY OD PARU DNI MAM OKROPNE PIECZENIE W MOSTKU ZACZYNA MI SIE TO WIECZOREM NIE WIEM CO ROBIĆ CZY MIAŁ KTOŚ PODOBNE OBJAWY? MYŚLE ŻE SKUTKI UBOCZNE JUŻ RACZEJ NIE POWINNY WYSTĘPOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !Ja nie miałam, może to nie od citabaxu, skonsultuj się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
to na pewno nie jest skutek uboczny citabaxu bo nie ma nic o tym w ulotce a przestudiowałam całą wielokrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×