Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Corina20

Citabax - brał ktoś ?

Polecane posty

Witam! Ja przeszłam indywidualną psychoterapie, jeszcze szykuję się na grupową. W trakcie psychoterapii brałam leki przeciwdepresyjne, przy dużym wsparciu terapeuty dobrze funkcjonowałam, jednak po skończonej terapii i kiedy przestałam brać leki, depresja wróciła.Ale psychoterapia pozwala przepracować wiele problemów, lepiej zrozumieć siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeszlam szereg terapii i nadal w nich uczestnicze. moim zdaniem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
Ja właśnie chcę iść na terapię tylko że nie ma miejsca w mojej okolicy w tych najbliższych ośrodkach lipa straszna psychiatra mnię wysyła na terapię a mnie nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez powiedziano ze mam czekac 6-8 miesiecy dlatego chodze prywatnie na terapie 2-3 razy w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też leczyłam się odpłatnie. Nieraz miałam 2 spotkania tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMO
Ja rownież chodziłam swego czasu do psychologa prywatnie ale mnie osobiście raczej nie pomagało stwierdziłam że to strata czasu i pieniędzy.Byc może grupowa terapia byłaby skuteczniejsza nawet o tym myslałam ale nie wiem gdzie mam tego szukac bo w moim mieście nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psycholog i psychoterapia to nie to samo. sie nie dziwie ze wizyty u psychologa nie pomoga bo w czym?? potrzebna jest psychoterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
jeszcze nigdy nie byłem na psychoterapii i chetnie bym spróbował ale jest strasznie długi czas oczekiwania a prywatnie mnie nie stac przez depresje i lęki straciłem prace,ledwo wiąże koniec z koncem.Ciesze sie że mam wyrozumiałą żone bo nie jedna to już by podziękowała takiemu facetowi nie dość że bez grosza to jeszcze lęki takie że cofnąłem sie w rozwoju psychowizycznym o dobre kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
witam ja również chcę iść na terapię są ośrodki terapeutyczne w moim mieście ale strasznie długo czeka się w kolejce bo w moim przypadku jest to bardziej skomplikowane bo mnie psychiatra skierował do DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freek
ja biorę od miesiąca dawkę 20 mg dziennie i muszę przyznać ,że po ok. 3 tygodnia zaczęłam u siebie zauważać znaczną poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
Ja biore 7 miesięcy a od ponad trzech dawke 40mg i jest poprawa nie ulega najmniejszej wątpliwości ale i tak daleko jeszcze do normalnego funkcjonowania jeżeli to w ogóle bedzie możliwe.Są dni naprawde ok,ale trafiają sie i takie że lepiej nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert196811
Biore zpowrotem 40 czulem sie fatalnie na 20 po tygodniu nie poznawalem siebie natrectwa byly tak silne ze postanowilem wrocic do 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
witam u mnie objawy nerwicy troche się nasiliły ale ja nie mam żadnych natrętnych myśli tylko uczucie duszności i tak jak bym miała za chwilę zemdleć nie potrafię tego wyjaśnić po prostu tak mi się dzieje no i przyspieszone tętno i nic po za tym żadnych innych objawów czy to nie jest co najmniej dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
witam.Czy to uczucie dusznośći i tego uczucia omdlenia to występuje co jakiś czas czy prawie non stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
witam uczucie omdlenia pojawia mi się co jakiś czas od kiedy zrobiło się trochę cieplej zaczęły mi doskwierać zimą czułam się niemal wyleczona a wiosną tak jak by mi wracał początkowy stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
no i te bóle głowy niezbyt częste ale za to jak by mi ktoś skronie w imadło wsadził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
ja też czułem sie lepiej w zime,i jak był krutszy dzien.teraz czym dłuższy dzien i wiecej słonca tym gorzej sie czuje.nie wiem już sam o co chodzi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
czesc dokładnie tak jak piszesz lepiej się czułam jak było mniej słońca i zimniej a teraz czym cieplej tym gorsze samopoczucie boję się co będzie latem bo ja biorę lek od jesieni więc nie wiem jak mój organizm zareaguje. może chodzi o zwiększenie dawki bo ja biorę 20 a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
Czesc,ja biore 40mg i też od jesieni dlatego nie wiem co bedzie jak bedą upały i dużo słonca na razie jest tak że czuje wieksze poddenerwowanie rozdrażnienie czym cieplej sie robi i wiecej słonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie :) ja tez czulam sie oatstnio coraz gorzej, ale sadze ze to nie jest wina slonca a przesilenia wiosennego i ze jak sie organizm przyzwyczai to bedzie lepiej :) teraz nie tylko my odczuwamy zmiane pogody ale rowniez i ci ktorzy nie choruja wiec ja mysle ze tak juz po porstu jest i bedzie, ja bralam citabax ponad 2 lata i nigdy nie odczuwalam roznicy tego czy jest cieplo czy nie. i ja mysle ze to zadnego wplywu nie ma. chociaz ostatnio tez mi sie psycha posypala ale robi sie juz znowu coraz lepiej wiec to raczej przejciowy okres pogorszenia jest :) 3majcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
może masz racje bo dzisiaj czuję się lepiej niż wczoraj najgorszy był dla mnie pierwsze dni wiosny wtedy myślałam że zemdleje mam niedługo wizyte u psychiatry wtedy zasięgnę opinii fachowca i zobaczymy co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie pierwszy dzien wiosny o malo nie skonczyl sie w szpitalu bo to jak sie szulam to nie jest nawet do opisania. nigdy nie mialam takiego napadu, ale zauwazylam ze juz 2 dzien a moze 3 zaczyna byc lepiej wiec ja mysle ze to kwestia przesilenia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
Macie racje to chyba to przesilenie ja też apogeum odczuwałem na początku tych pierwszych słonecznych dni,a ostatnio sporo osób z rodziny też sie słabo czuło a nie mają pojecia co to depresja i nerwica,wiec coś w tym jest.Pozdrawiam i dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zooee
witam! Dobrze rozumiem, że ten lek jest głównie na nerwice i fobie? Ja mam "tylko" depresję i zastanawiam się, czy to będzie dla mnie dobry lek. Brałam wcześniej Bioxetin, wszystko byłoby OK, gdyby nie to, że jestem po nim strasznie senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lek jest ANTYDEPRESANTEM ktory posiada wlasciwosci przeciwlekowe. nie ma czegos takiego jak rozdzielenie lekow na te ktore lecza tylko depresje tylko fobie czy tylko nerwice bo wszystkie leki maja o wiele szersze zastosowanie. z tym ze jedne beda wykazywac dzialanie typowo przeciwdepresyjne a inne rowniez przeciwlekowe ale nie beda mialy zastosowania w leczeniu depresji. citabax ma szerokie zastosowanie wiec nadaje sie rowniez do leczenia "tylko depresji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
cześć ludzie jak tam u was zdrówko bo u mnie powoli wszystko wraca do normy pierwsze dni wiosny nie były dla mnie łaskawe ale jest dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
U mnie dzisiaj jakos kiepsko,w ogóle zauwarzyłem u siebie że jak idzie pogorszenie pogody i wachania cisnienia to odczuwam silniejsze lęki i wiekszy niepokój i dzisiaj od rana własnie tak było a po południ zaczeło padać.Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
U mnie dzisiaj jakoś kiepsko w ogóle zauwarzyłem że na pogorszenie pogody i wachania cisnienia gorzej sie czuje,odczuwam wieksze lęki i niepokój i dzisiaj od rana tak miałem,a po południu zaczął padac deszcz i pogoda ogólnie sie skwasiła.Czy wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelelele
tak dokładnie tak mam im bardziej zmienna pogoda i ciśnienie tym gorzej się czuję kiedyś strasznie panikowałam ale teraz staram się zachować spokój i szybko ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert1982
Dzięki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×