Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lejdi

Dla tych, które uwielbiają mode

Polecane posty

anxi gdzie kupiłąś torebkę i ile za nią dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanelka y
widziałam na allegro te torebki anxi za 40 zł. Mi też się podobają chyba sobię zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktos spamuje tym stanikiem na kafe... Torebkę kupiłam za 30 zł na Allegro. Teraz czekam aż jakieś mądry Polak z UK mnie oswieci, ze tam kosztowala 1 funta, ze jest kiepsko wykonana (nie jest! 100x porzadniejsza niz z H&M-u) i ze jestem glupia bo przeplacam, daje komus zarobic na sprzedazy Primarkowych rzeczy, zamias pracowac na zmywaku we wspanialej UK i tam sobie te rzeczy kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe anxipanxi nie przeżywaj tak :) durnych komentarzy nie brakuje, więc ja je po prostu olewam :) no chyba, że mnie już tak zirytują, że nie wytrzymuje :P fajna torebka :) poszperam n all może coś znajdę, chociaż nabyłam sznalke, jak znajdę podobną w necie to wrzucę link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://stylio.pl/zdjecia/135/135327_l/akutagawa/torebka%2Bchanel.jpg&imgrefurl=http://stylio.pl/marki/327/Chanel/torebka-chanel/135327&usg=__SdzCFLq8Rqv8Th0bcQkNUNTGoQU=&h=300&w=400&sz=14&hl=pl&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=3ghnbGhGy9Mb8M:&tbnh=93&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dtorebka%2Bchanel%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26um%3D1 podobna do tej, tylko wyższa, taka, że format a5 spokojnie wchodzi, nawet trochę większy, ale nie a4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda modą, o byciu modnym w taką pogodę to można pomarzyc, przynajmniej u nas :) ale chociaz poszłam do fryzjera. nowa fryzura, nowy kolor, od razu mi lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam wczoraj w new look u mega szpile na platformach w stylu pussy cat dolls ... 13 cm. Za jedyne 50 zl. Mega wygoda, fajny clubowy look, az nie moge sie doczekac jakiegos wiekszego wyjscia, zeby je zalozyc. O fotki postaram sie jutro. U fryzjera tez bylam i dowiedzialam sie ze na lewej czesci glowy mam znacznei wiecej wlosow niz na prawej :DDD I dlatego te po prawej zawsze beda mi sie lepiej ukladaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dziś obchodzę urodzinki i od rodziców ukochana ramoneskę dostałam ;) jest świetna ;D A tak to nudno nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie co tu tak pusto :(??? anxi- buty rewelacja :D moze i "tylko 12" ale dla mnie to i tak mega obcasy :P nie są kurewskie, są zajebiście seksowne a to różnica :) kurewski mogłabyś stworzyć zestaw z nimi ale buty same w sobie nie wydają mi się takie :) i do zestawu jaki proponujesz z nimi nosić będą wyglądały bosko zazdroszczę ci tej umiejętności poruszania się na szpilkach!! a jak oceniasz ich wygodę? wychodziłaś w nich już gdzieś? Ludowa spóźnione buziaki z okazji urodzin :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki lejdkij moj facet i siostry stwierdzily, ze sa dziwkarskie i byl taki moment, ze troche zwatpilam, ale teraz znowu ciesze sie z zakupu. Niestety nie bylo mi dane w nich wyjsc, wiec nie wiem jak z wygoda, Wydaja sie wygodne, ale to czesto sie zmienia po kilku godzinach chodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to są dziewkarskie szpilki :P http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://yourstyle.totu.pl/g/182/500/1820001489.jpg&imgrefurl=http://yourstyle.totu.pl/p1820001489-wysokie-szpilki-w-kolorze-czerwono-czarnym-art-3540_2&usg=__uvnAAJDUVxRtBzhOOIRyN8v1R5g=&h=500&w=500&sz=93&hl=pl&start=3&um=1&itbs=1&tbnid=82QmTyaUGzjphM:&tbnh=130&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dwysokie%2Bszpilki%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26um%3D1 Twoje są świetne naprawdę :) zresztą za taką cenę brałabym w ciemno choćbym miała je mieć raz na stopach :) wydaje mi się, że do rurek idealnie będą pasować- właśnie proste połączenia do takiego typu butów są najbardziej odpowiednie, co innego gdybyś założyla lateksową mini i owinęła sobie cycki szmatą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację lejdi. Nawet nie wiem czy je zaloże do sukienki. W chwili obecnej na pewno nie, bo jakoś nie jestem jeszcze przyzwyczajona do takiego look'u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj najpierw musisz się z nimi oswoić i postawić na "sprawdzone" zestawy, w których będziesz czuła się dobrze, jeśli buty okażą się nadające do chodzenia to później będziesz mogła z nimi eksperymentować do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Tak wlasnie zawsze postepuje. Moze juz zaraz je zaloze na dzisiejsza kolacje ze znajomymi :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludowa, wszystkiego najlepszego spóźnione :) wczoraj kupiłam sobie bawełniane, grube i ażurowe :) rajstopy. jedyne odstępstwo jakie robię dla pończoch, ale pończoch takich po prostu nie ma. specjalnie na "premierę" wbiłam się w spódnicę i botki na obcasie. droga do pracy była męczarnią (mogłam sobie łyżwy przypiąc, byłoby wygodniej), ale chociaż miałam świadomosć że ładnie wyglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxipanxi rewelacyjne sa te buty :) a obcas wygodny, szkoda,ze w trojmieście nie ma tego sklepu Chyba, że jest tylko ja nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty sa przewygodne :) Troche sobie w nich wczoraj pochodzilam i nogi nie bolaly ani troche. New look jest tylko we Wroclawiu a w tym tygodniu chyba otwieraja w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! czytam was od poczatku! pisze bo mam mały problem wczoraj kupiłam spodnie jensowe rurki ale z obnizonym stanem a teraz zastanawiam sie z czym moge je nosić. pomóżcie!!!!! ANXIPANXI pozdro!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak włsnie to mam na mysli.kupiłm je w tally weijl. jesli to wam pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jutro wyjeżdżam na narty do Austrii ,wiec zostawiam was na tydzień :).Anxi buty są genialne mnie się wydaje ,że biedą fajnie wyglądały do dłużej białej koszuli ,marynarki boyfriend i obcisłych legginsów ;) A ja dziś kupiłam sobie moja wypatrzoną spódnice jak wrócę to wstawie zdjęcia a teraz idę spać bo daleka podroż trzymajcie się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirvina
Anxipanxi mam pytanie. Mając 170cm wzrostu nie boisz się chodzić na tak wysokich obcasach? Ja mam również tyle samo i choć kocham szpile, mam lęk żeby je gdziekolwiek nałozyc, boję się ze kazdy mnie zobaczy z odleglosci 2 km i wygladam jak wielki posąg:) Daj mi nadzieje.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha. Uwazam, ze jestem osoba przecietnego wzrostu. Wysokie to sa osoby od 180 cm wzwyz ;) Poza tym mam takie proporcje,ze malo kto wierzy mi ze mam te 171 cm. W plaskich butach czuje sie jak karakan :P Wiec na szpilkach absoultnie nie czuje sie jak zyrafa. Poza tym dopiero na szpilkach pamietam, zeby utrzymywac prawidlowa postawe ciala, nie garbic sie i ladnie sie poruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirvina
a ja wlasnie jestem bardzio szczuplutka, taka filigranowa, nie wystają mi kosci ale boje sie ze jak zaloze takie szpile to niezbyt to bedzie korzystnie dla mnie:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×