Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Gość namanowcach
no patrz, ja mialam robiona glukoze ale nie mialam za kazdym razem moczu i krwi. Tzn teraz jak bylam to mialam zrobione. W takim razie zrobie jeszcze jak znowu bede szla do lekarza. Moze mi nasteonym razem te przeziernosc..a to PAPPA kiedy mialas robione Kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Kochane, nie jestem lekarzem, wszystko to wiem najpierw z drogi leczenia potem poronienia:( PO kolei: Kiciu. Proponowałabym: kariotypy Twoje i męża i bardzo wazne badania: 1)przeciwciała przeciwtarczycowe i przeciwciala antkardiolipinowe ( ATA i ACA). Czasem tarczyca w ciaży skacze i to niedobrze, czasem krew za szybko krzepnie i to też niedobrze. Leczy się łatwo ale nadkrzepliwośc częśto powoduje poronienia, niestety a wystarczy zwykły acard, clexane lub fraxiparine; 2) kolagulogram związany z krzepnięciem krwi 3)Następnie Kiciu 3 bakterie w specjalnym wymazie: Ureaplasma, Mycoplasma i Chlamydia, plus normalny wymaz z pochwy i szyjki macicy. 4)Zrób też Toxoplazmoze i Cytomegalię. Na razie bym na tym poprzestała. Kasjuś, na sto procent, to zwykłe bakterie, naprawdę nothing special, wierz mi na sto procent:):):):) Wyleczycie w trymiga w miesiąc, tylko razem się leczcie. Nawet tak powiem: Kasjuś, te bakterie to nie problem, to żadne problem. To jak zapalenie gardła. Manowczęta:) TY to jesteś:) Przesyłam mnóstwo buziaków dla Twojego bąbelka i babla Eksplozji:) Manowce bez paniki, jeszcze nie musisz słuchać serca i jeszcze spokojnie do przezierności ze 3 tygodnie, także nie denerwuj się!!!!!! :) Przezierność karkowa wskazuje m.in. czy nie ma ryzyka zespołu downa. Wpiszcie w google, sa odpowiednie normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko.......dziekuje kochaniutka.....zaraz to spisze i dowiem sie ile musze na to uzbierac kasy ..... ale zrobie wszystko by byc w miare spokojna zanim zaczne sie starac ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
ojaa to musi byc stresujace,ciekawe ile sie czeka na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
PAPPA mialam w srode pobrana krew we wtorek sie chyba czegos dowiem. Mocz za kazdym razem bo moze w nim byc bialko co moze oznaczac zatrucie ciazowe, no i cukier. Krew to obowiazkowo Manowczyku, sprawdzaja krwinki, zelazo, hemoglobine i hormony takie jak progesteron na tej podstawie daja mi te tabsy. Kochana a ile ci wyszlo zelaza? Ja mam tylko 12,5 a 12 to dolna granica. Narazie zaczelam lykac centrum materna moze sie ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Napisze Ci Misia jak bede w domu, bo wlasnie dopieszczam sie u rodziców i nie mam ze sobą wyników badań :) Czyli ta przeziernosc to badanie usg a PAPPA to z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
tak dokladnie kochana. Sloik ogorkow kiszonych od mamy poszedl w ruch, chyba zjem wszystkie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
ah i o tej przeziernosci faktycznie pisza ze najpozniej w 13tc+ 6 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech jak pomysleto sie tego wszystkiego strasznie boje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
oj my nie chcemy nikogo straszyc Kicia!!!! WIadomo 14 lat temu nie bylo nawet usg o ile sie nie myle, a i dzieci sie zdrowe rodzily. W dzisiejszych czasach moze i za duzo sie robi, no ale co nam pozostaje. Manowcu ja zaczynam sie nudzic na tym zwolnieniu, ale nawet nie chce mi sie z kolezankami spotykac, jakos mam takiego lenia, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze nie straszycie, ja tego tak nie odbieram.....a 14 lat temu bylo usg i pamietam sowje pierwsze jak bylam w 8 tygodniu. Ale jakos tak nie przezywalam tego jak teraz. Zupelnie inne były emocje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Mam dokladnie to samo, nie chce mi sie w ogole wychodzic. Jedynie do rodzicow jezdze,ogladam filmy i gapie sie w komputer. Ja nie mialam wyboru bo mi lekarz zalecil od razu wziac l4 a wrocic nagle mi sie nie oplaca finansowo z uwagi na system premiowy. Ale sporo czasu posiwecam na zamartwianie sie i na cieszenie sie z dzidziusia :) . Ale Ty kochana mozesz chodzic na spacery,u Was sa przepiekne parki ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
o tak Manowcu, ja moge chodzic, tylko sie nie przemeczac. To prawda w Berlinie mamy piekne parki, ja mieszkam niedaleko lasu Grunewald i tam sa tez jeziora ale samej mi sie nie chce chodzic. W dzien to kolezanki pracuja, a maz ma rozne zmiany. No a jak juz ma wiecej wolnego czasu to na budowie robi co by szybciej skonczyc. No i tak siedze sobie sama z moim laptopem i tv i tak jak ty sie nudze. A ty manowczyku z jakiego miasta jestes jesli mozna sie tu na forum spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Ja Kochana mieszkam w Szczecinie :) ale w ogole to skąd pochodzisz? Skoro budujecie dom to znaczy,ze chcecie tam juz zostac na zawsze. Tez marzy mi sie domek ale to naprawde trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
ja jestem tu juz od prawie 15 lat, moj maz nie jest polakiem. Do polski nie mam daleko bo pochodze z okolic zielonej gory, wiec zawsze tam moge byc. Domu nie budujemy tylko remontujemy taki stary domek, malutki bo ma 95metrow ale nam wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
no a szczecin to rzut beretem! Kiedys jezdzilysmy z kolezankami na zakupy do szczecina do galaxy i na rynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milvuś, bardzo Ci dziekuję za pocieszenie. Jak odebrałam te wyniki to byłam przerażona, bo czytałam kiedyś , że gronkowiec jest nieuleczalny i dlatego się tak bardzo tym przejmuję. Właśnie wróciłam z przechadzki i mam zamiar zebrać wszystkie badania do kupy i przygotować się na jutrzejszą wizytę. Znowu będę zadawać dużo pytań i bedę siedziała godzinę u lekarz, no ale trudno od tego on w końcu jest...... Manowce To Ty sobie nad możem mieszkasz?? Oj Fajnie. W tamtym roku byliśmy niedaleko od Ciebie na wakacjach - w Międzyzdrojach, są pięknę, ale dość drogie i do tego bardzo zanieczyszczona woda i tylko sobie tam nogi pomoczyłam... Explosive fajnie , że sobie domek budujecie. Zupełnie inaczej się mieszka niezależnie, ale tylko się nie przemęczaj.... Mam nadzieje że cegieł tam nie nosisz?? :P Oj ten tydzien pracowity miałam i z tyloma niespodziankami.... Mam nadzieję że już teraz będzie lepiej. Brzuchole Kochane nie przemęczajcie się i nie stresujcie :) Milva ty się bierz niedługo do roboty bo te Twoje jajniki tylko czekają, żeby wystrzelić.... A Ty Kicia dasz radę :) Ja myślę, że skoro urodziłaś już dziecko to genetyka u Ciebie musi być ok. Polecam zrobić badania infekcyjne. Ale zastanawia mnie to , że Ty miałać puste jajo..... i to nie było to , że ciąża obumarła tylko po prostu nie było zarodka i dlatego się nie rozwijał..... Dlatego myślę, że powinien może się Twój partner przebadać, zrobić morfologię nasienia itp ? Co Wy o tym myślicie? Milva jak myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
heh no dokladnie, ja dla odmiany na zakupy ciuchowe wybieram askane w Gorzowie. Czy Twój mąż mowi po polsku? Jak gdzies tu bedziesz niedaleko to koniecznie daj znac. Moglybysmy kiedys zorganizowac spotkanie naszego forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Kasju,a Ty gdzie mieszkasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach remontujecie.... no to inna kwestia, w każdym razie masz zakaz przemęczania się !! Explosive, mam takie małe pytanko, czy Twój M. jest egzotycznego pochodzenia? Bo wiesz te Manowce to mają chrapkę na Arabów itp :D Oczywiście żartuję. Uważam , że jesteś bardzo odważna , że związałaś si e z nie-Polakiem. Ja poznałam wiele kultur na Socratesie i wiem, że nie tak łatwo być razem, jak tak wiele dzieli, tyle, że , jeśli dwoje ludzi naprawdę się kocha to i tak nie ma to znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Manowce trochę daleko, jestem z Łodzi, no nawet bym powiedziała , ze bardziej z okolic łodzi, ale to tak do łodzi mam jakieś 5 km więc prawie łódź. No ale zawsze możemy wybrać jakieś miasto pośrodku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
ahahahahahah Kasja...hahaha :D ugryze Cie w nos zaraz hehe no tak, ja lubie Arabów :D ale nieletnich a maz Eksplozji na bank jest doroslym facetem ehehe :) Nie napisalas Misia skąd jestes hehehe wariatuncia a Milvuska skad Ty jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się dobrze ubawiłaś moją wypowiedzią :P No cieszę się , ze się troszki pośmiejesz. A tak przy okazji Twój M. znowu w trasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
:) pisałam w tym czasie jak odpisalam...ah znalam takiego jednego przystojniaka z Łodzi :) to byly czasy...bardzo go lubilam,bardzo a mialam moze z 17 lat hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
oh nie moj maz jest bardzo europejski, nie jest muzulmaninem hehehe jest troche wymieszanym niemcem ale charakteru niemieckiego nie ma :-) W domu mowimy po niemiecku ale moj maz juz duzo po polsku rozumie a nawet umie sie dogadac jak jestesmy w polsce. Nie dziwcie sia jak ja jakies gramatyczne czy skladniowe bledy robie ale te kilkanascie lat tutaj zrobily swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
mąż juz wraca :) jest gdzies wlasnie w poblizu Ringu w Niemczech takze bedzie za kilka godzin. Na pewno sie wkurze bo mnie obudzi i zacznie sie kąpac :P ale mam dla niego niespodzianke- bo tez go umowilam do dentysty jutro hahah :D bedzie szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Explosive nawet nie zauważyłam po Twoich wypowiedziach , że nie mieszkasz w Polsce... :) A ty Manowce nono Przystojniak z Łodzi , dawaj mi tu jego namiary :P Ty jesteś rocznik 84? bo chyba jesteśmy zbliżone wiekowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
nie no Eksia piszesz swietnie, mowilam juz zreszta,ze Wy tu tak ladnie piszecie..a jakie imie wybralas dla dziecka? Masz juz? Kasiulek a Twoj jest z Toba? Moj to nie mial bara bara od 8 tygodni ( no przynajmniej ze mna :P ) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
no to byl gdzies kolo mnie!!! Moj tez niedlugo z pracy wroci, aj juz ledwo na oczy patrze dzis caly dzien praktycznie z laptopem na kolanach. Jutro ide na piknik, umowilam sie wlasnie z moim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Manowce bardzo Ci wspołczuję tego jego TRAS..... Ja nie lubie być sama w domu, jakoś źle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×