Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ex-ulezakowana

topik dla ex-ulezakowanych czyli zycie po poronieniu

Polecane posty

Gość explosive
do ---do explosive---moze i to fajny pomysl z tym monitorowaniem serduszka ale ja chyba poczekam do kolejnej wizyty, no i u mnie pewnie jeszcze za wczesnie by bylo. kochane ja dzis powiedzialam mojej szefowej, bardzo sie ucieszyla! Kazala mi sie oszczedzac i nic nie dzwigac, a jak bede sie zle czuc to wysle mnie do domku. Ja narazie nie chce isc na zwolnienie, ja tak kocham moja prace i ludzi z ktorymi pracuje, ze mi szkoda siedziec bezczynnie w domu. Tym bardziej, ze czuje sie dobrze i tyko na koniec dnia jestem zmeczona. No ale wszystko moze sie zmienic z dnie na dzien, wiec nie mowie hop. jak narazie to u nas dluuuuugi weekend bo mamy zielone swiatki i poniedzialek jest wolny, wiec sie bycze ;-)) Manowcu, ja mam brzuch jak balon! Jem normalnie, 3 razy dziennie tak jak przed ciaza, nie jem slodyczy- no od czasu do czasu jakis batonik, wiec odzywiam sie zdrowo. Chyba bedzie duza dzidzia hehehe Ale nudnosci nie mam wcale, dzis mi sie tylko w glowie kreci, jakbym butelke wina wypila! No i chcialam sie spytac na kiedy ty masz termin wlasciwie? Milvo ciesze sie ze ci przechodzi ale odpoczywaj sobie jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do explosive
Hej dziewczyny, widze, ze macie podobne odczucia co do tego monitoru - ja oprocz tego, ze jakos nie mialam glowy aby to zamowic w internecie lub pojsc i kupic to tez balam sie, zebym caly czas ze sluchawkami na uszach siedziala wariujac,ze cos nie tak. I faktycznie potem to juz czuc ruchy - w reklamowce pokazali akurat pare w dosc zaawansowanej ciazy, bo to niby ten sprzet ma tez "urzeczywistnic" rodzicom dizdziusia i pomoc nawiazac wiez. W UK moze ma to o tyle sens, ze tu USG przysluguje rzadko i po polowkowym juz nie wykonuja, a kontakt z polozna tez nie jest nadmiernie czesty. Namanowce cena to cos ok 35 funtow dla porownania prywatne Usg zaczyna sie od 100 - 100 za samo ogladnie+ plec, zadnych innych info, wzwyz podadza wymiar, jeszcze wiecej ok 150 lub lepiej usg szczegolowe oceniajace rozwoj dzidziusia - lekko nie jest. Niby zarabia sie tez w funtach, ale tu za 100 funtow naprawde mozna sporo kupic i nie jest to kwota proporcjonalna do 100 zl - ja bardzo panikowalam i 3 razy bylismy na prywatnym usg, dlatego tez i monitor rozszedl sie po kosciach:) Explosive , masz racje dopoki czujesz sie na silach to lepiej chodzic do pracy, a juz tym bardziej jesli jest to miejsce w ktorym lubisz byc. Z poczatku myslalam, ze pracujesz w jakims biurze i widzialam cie jako zadbana superlaske w szpilkach, teraz mysle, ze wygladasz jeszcze ladniej - wszystkie kosmetyczki i manikurzystki ktore znam sa naprawde klasa babki, zadbane i jak z pod igielki - zazdrosze pozytywnie oczywiscie:) Milvo - pozdrawiam , oczywiscie zauwazylam Twoja obecnosc nie pisze, bo nie wiem co , a nie chce cie urazic czyms niezrecznym. Ciesze sie, ze juz cie mniej boli i 3mam kciuki aby Ci sie na urlopie udalo ......:) Namanowce , Kasiu, Tralala pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
A czym mnie tam można urazić Do, no co ty:) Dziś już czuję się całkiem ok, barki nie bolą, chyba w poniedzialek pojdę do pracy:) Jednak dziś idę na kontrolę do gina, bo muszę wiedzieć co i jak, czy zwolnienie czy nie, chcoiaż mówię, że dziś naprawdę dobrze i ok się czuję:) Najgorsze były te kości! Ciężarne widzę ładnie sobie poczynają, Eksplozja już chciała Dopplera zakupić widzę:):):):) Kochana zwariowałabyś słuchając Dopplera non stop, z jednej strony to fajne urządzonko a z drugiej może doprowadzić pewnie do oblęu, a niech się np. na chwilę popsuje albo zasilanie odłączą i masz zawał murowany:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
A nie, to do Eksplosive chciala:) Te nicki mi się mylą bo są podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Eksplozjo ;) moj dzidzius ma sie urodzic 4 stycznia ale mysle ze jeszcze w grudniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje kochane w piękny , słoneczny dzionek. Milvuś cieszę się , że czujesz się już lepiej. Z tym urządzonkiem lepiej dać sobie lepiej spokój, już widze siebie jak nic nie robie tylko słucham serducha :D Sądzę , że miałoby to odwrotny skutek. A tak przy okazji to wszystkie Dziewczynki myśle , że są bardzo zadbane i wogole laski :D Milvuś Ty chyba tez bardzo ubisz swoją pracę, że chcesz już iść do niej w poniedziałek :P Ja nieprzerwalnie myślę o wyniki z posiewu, bardzo mnie to męczy, jż bym chciała miec te wyniki, bo się cholernie denerwuję.... Tak wogolre to teraz sprzątam w mieszkanku, oj nie chce mi się za bardzo, bo mam te swoje jazdy.... Ale muszę się streszczać, bo mój braciszek młodszy o 10 lat! przychodzi do mnie na matme. (na studiach dawałam korki właśnie z matmy, ale miałam większą cierpliwość niż do swojego braciszka.... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Namanowczyku :) Oj myśle, że dzidzia może CI sprawić prezent na Boże Narodzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
jejku dzieki za takie komplementy!!! No ale stare przyslowie mowi, ze szewc chodzi boso no czy tam w podartych butach, wiec i ja podobnie nie mam zybt duzo czasu aby co tydzien robic sobie zabieg kosmetyczny heheh No ale staram sie oczywiscie by miec zadbane paznokcie-zadnych sztuczniakow ;-) zero solarium-bo szkodzi nie tylko w ciazy, no i stopy to moj fetysz i musza byc idealne. Dobre kremy tez mam .Jak juz bede miala duzy brzch to mi moja kolezanka bedzie je musiala robic. Jestem ciekawa dziewczynki jak wy wygladacie, pewnie takie typowe laseczki, eleganckie jak to w polsce bywa. Nie tak jak u mnie w niemczech, wiekszosc takie fluchy hihi Ja kochane jestem niska, mam 164 cm wzrostu no i teraz waze juz 62 kilo;-) wlosy ciemny braz na boba tak zwanego. Mysle, ze na moje 32 lata nie wygladam.No to chyba juz wiecie jak mniej wiecej wyglam. Aha no i mam juz niezly brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
Manowcu, a mi sie pewnie przaciagnie i urodze w swieta hahaha no ale jestesmy na prawie takim samym etapie, to byly strzaly haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
oj chyba nasze forum zamarlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Explozjo :D No właśnie widze, że nikt tu nie bywa i aż przykro, ze tak dawno z Wami nie gawędziłam :( Mam nadzieję , że u Ciebie wszystko ok? Ciekawe jak tam Manowiec .... i Milva... u mnie nic sie nie zmienia, poza tym, ze mam bardzo dużo pracy :/ Ale to z drugiej strony dobrze, bo nie myśle tak intensywnie o swoich problemach. Dziś może będę znała wyniki z posiewu M. Ojej denerwuję się.... Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Kochane Moje, nie pisalam bo mialam troche dluzej meza w domu wiec posiwecilam u caly swoj czas :). Dzis znowu obudzialm sie z panika bo nie wiem czy Wam pisalam ale naleze do osob,ktore miewaja w snach orgazmy. Odkad jestem w ciazy mialam juz 8! Zawsze mnie to martwi bo nie mam na to wplywu a jakby nie bylo są to skurcze macicy...dzis mialam taki silny ze do teraz boli mnie brzuch jak na okres -boli od poczatku ciazy- tylko dzis to trwa juz od nocy. Pisalam do lekarza i niby pisze,ze to nie zaszkodzi bo jak ja mam to niby kontrolowac? :( Kasjulku..pamietam,ze dzis wazny dzien i trzymam kciuki Eksplozjo mam wrazenie ze obie urodzimy w swieta :) a powiedz jak uwazasz..lepiej juz w nowym roku zeby dziecko bylo z rowiesnikami na jednym poziomie czy w grudniu caaaly rok do tylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja uważam , ze lepiej jak dzidzia urodzi się w grudniu :D Bo rocznikiem bedzie starsze, ale zawsze będzie młodsze od rówieśników :P Fajnie , że sie odezwałaś ogólnie, a tymi skurczami sie tak nie przejmuj, bo na pewno Twoja ciąża jest wzorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
No oby Misiu, oby..bo tym razem chyba juz bym sie zglosila dom domu bez klamek...wiem,ze zle to brzmi ale psychicznie poprzednio nie dalam sobie rady a teraz to juz nie wiem. O ktorej te wyniki beda hm? Czekam i czekam o mam wielka nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi wynikami to nie jestem pewna czy na pewno dziś, bo babeczka powiedziała, żeby dzwonić, ale jutro powiedziała , że na 100% . Zaraz zresztą bede dzwonić do laboratorium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
Manowcu--- ja bym sie tymi orgazmami nie przejmowala, przeciez w ciazy mozna uprawiac seks, a jak seks to i orgazm co nie? Gdziesz czytalam w ktorejs M jak mama, ze to jest nawet bardzo korzystne dla dzidzi. Ja tez mam sny erotyczne, dzis snilo mi sie, ze kochalam sie z moim mezem w tlumie ludzi i wszyscy na nas patrzyli!!! No ale czy orgazm mialam to nie wiem :-) Kasja, trzymam kciuki, bedzie super!!!! Od dzis jestem na zwolnieniu, jakos nie chcialo mi sie isc do pracy i do lekarza poszlam. Dzis pobrali mi krew do tego genetycznego badania, na te PAPPA. Nastepny termin w przyszly wtorek. Milvo, a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzwoniłam i muszę niestety czekać do jutra.... :( Ex wreszcie sie odezwałaś. I dobrze zrobiłaś , ze poszłaś na zwolnienie :) Teraz sobie odpoczniesz częściej bedziesz kafe odwiedzać :) Ciekawe jak ta Milva się czuje i czy poszła do pracy od poniedziałku ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
no i znalazlam cos na temat orgazmow naszego Manowca: cytat z edziecko, wypowiada sie lekarz: "Czasami partnerzy obawiają się, że zrobią dziecku krzywdę, a przecież malucha chronią mięśnie macicy, błony płodowe i płyn owodniowy. Może odczuwać jedynie przyjemne kołysanie, gdy macica kurczy się podczas orgazmu. Jeśli ciąża przebiega prawidłowo, takie skurcze na pewno nie wywołają poronienia." moze cie troche uspokoje kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Dziękuję Eksplozyjko..uspokoilam sie troche,jutro ide do lekarza to jeszcze raz o wszystko wypytam. Jak na razie nawet wrocil mi apetyt wiec jem duzo :). Dobrze,ze juz jestes na tym zwolnieniu teraz zobaczysz jaka to mega nuda :) Kasjunia szkoda,ze nie dzis..kurcze juz wiedzialabys co dalej Milvuska..hallo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
A ja dziewuchy ja nowa!:) Manowce wołają i od razu nadchodzę:) W poniedziałek byłam w pracy bez problemów żadnych, dziś już nic nie czuję nawet:) Tak więc laparo uważam za zakończoną, kwestia tylko czy to coś da:) Przeszłam już chyba wszystkie zabiegi medyczne w tym temacie:) Kochane ciężarówy, cieszę się, że Dzidziole ok, Manowce, Ty się nie przejmuj tymi orgazmami:) Tak jak mówią, w ciązy można uprawiać seks, to parę orgazmow ci nie zaszkodzi:) hihihihihi:) Eksplozjo, no w tłumie?:):):) Te ciężarne to są naprawdę, no:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Kasja, razem z Tobą będe trzymać kciuki za wyniki M. Byle do przodu! Manowce, właśnie poczytałam, że policzyłaś swoich 8 orgazmow i umarłam ze smiechu:):) Żeby tylko takie troski ta ciąża przyniosła, to będzie superkul:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Milvuś Ty Śmieszko Ty...ja jestem przerazona..dzis we snie 'bzykalam' sie z jakims nieletnim arabem :P heh czuje sie winna :D. W sumie lekarz zabronil mi kochania sie wiec tym bardziej sie bałam tych orgazmow. Boze jak mnie boli brzuch..tzn.nie boli tyko pobolewa co rusz po tym orgazmie :) hehehe Eh Dziewczynki chetnie spotkalabym sie z Wami pogadac,moze gdybym sie czyms zajela to orgazmy poszlyby precz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Hahahahah z nieletnim arabem:) Manowce, Ty to jesteś:) Kurczę, teraz to orgazmy przeganiasz a za jakieś 10 mcy będziesz prosic o nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
pracowita Milva wrocila widze i dobry humorek tutaj pokazuje, swietnie! Kochana nie zrozumialam twojego pytania "w tlumie" chyba mi ciaza kilka szarych komorek zniszczyla... :-) Manowcu, arab tak?? Alez ty to masz bujna fantazje, tylko pozazdroscic kolezance heheh :-) Wypytaj lekarza dokladnie o te orgazmy to bedziemy mialy wiadomosci z dobrego zrodla. My z mezulkiem narazie musimy sie wstrzymywac bo ja nadal biore te dopochwowe utrogestany i lekarz powiedziala, ze to sie strasznie pieni i powinnismy troszke odczekac z seksikiem. Co do mojego chorobowego to jut po pierwszym dniu odczuwam nuuuuuuude! Tak wiec od dzis codziennie bede sie z kolezankami spotykac, no i dzis chce isc sobie na zakupki, chce sobie jakies ciazowe spodnie i spodniczki kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) Ja dziś nie będę prawdopodobnie na kafe, może zdołam wieczorkiem tu zajrzeć.... Ok 16 jade po wyniki, więc zobaczymy.... Dziś nie jestem w pracy bo muszę pomagać M. w jego nowym business :P Kazał mi wziąć wolne więc ja grzecznie posłuchałam :D W sumie w pracy też mam teraz ostro, no ale coś kosztem czegoś. A co do tego Araba to jeszcze nie tak źle bo ja miałam kiedyś sen erotyczny z dziewczynami i od tamtej pory trochę zaczęłam się zastanawiać czy czasem nie jestem bi-..... Także Dziewczyny strzeżcie się!!!!!!!!! :P Mnie Araby jakoś nie kręcą, co innego francuzi..... Oj znałam jednego takiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Ojej, Eksplozjo ale Ci zazdroszcze ;). U Was na pewnotakie ubrania są super,wyjatkowe i fajnie szyte, a u nas to kiszka ;(. Kup sobie krotkie spodenki tez bo zbliza sie lato ;D Kasju, jak bedziesz miala jednak chwile to wejdz i napisznam wyniki. Chociaz ja sama jade dzis do mamy i pewnie zajrze tu dopiero wieczorem. Mi ten arab po glowie chodzi bo bylam kiedys na wakacjach zagranicznych i niektorzy bylo boscy...a francuza nie znam zadnego :P Milvus ja zawsze po tych orgazmach czuje sie winna jakbym meza w rogi robila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
Boze jutro ide posluchac serce dziecka...martwie sie czy bije :( zwariuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość explosive
Manowcu, serduszko bije na 100% !!! Prosze odgonic czarne mysli!! Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milva31
Eksplozjo, mówię o seksie z mężem w tłumie ludzi, o Twoim śnie:):):):):) Te Ciężarne to są, Manowce z arabami a Eksplozja na widoku publicznym:):):):):) hahahaha, Kasja, Bi:):):):) Eksplozjo odpoczywaj ile możesz, kochana, chodź sobie na zakupki i super:) Manowcu, do cholery!!!!!!!!!!!!!!!! Żadnych czarnych myśli, bo jak Ci araba naślę dopiero popamiętasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namanowcach
dziękuje Krolewny, mam nadzieje,ze naprawde wszystko gra. Martwie sie bo nagle mdlosci prawie nie mam. W dodatku wyslal mnie jak najpredzej do dentysty z zebem. Lekarz twierdzi,ze nie mozna czekac i ide jutro. O 13 mam isc posluchac serca a na 16 ząb. Ojaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×