Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

ide spac....bo juz mnie plecy bola od siedzenia przy kompie....ps.to napewno bardo zdrowe dla dzidzi :/ jak sie tak napromieniuje od monitora heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia89
No tak im wieszka wyplata tym wiekszy podatek... A ten program to na pewno obejrze , juz ostatnio ogladalam jakis odcinek i fajnie jest wszystko tak realistycznie pokazane :) A teraz zmykam dziewczyny , bo jutro pewnie ciezki dzien przede mna . buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niemogę zbytnio spać w nocy. A to się zaczęło po części jak po pracy (kończyłam o 22) zaczynałam oglądać zaległe odcinki brzyduli w internecie. Potrafiłam tak do rana siedzieć. Mąż w pracy. Ja serial:) Teraz to po prostu czasem mam stracha że coś tfu tfu...i będę musiała wstać do lekarza w nocy. Mój już bierze właśnie nadgodziny na weekend. A ja za nim tęsknie jak go niema:( O tyle dobrze że mieszkamy z kilkoma osobami to się tak nie boję jakbyśmy mieli mieszkać sami w tym domu co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie zaczęłam czytać o podwyższonym poziomie żelaza we krwi. Na pierwszym badaniu krwi w Polsce wyszlo mi troche ponad normę. Teraz Pani w UK nas badała i dalej mam wyższy poziom, tyle że w moczu. Tylko niewiem jeszcze jak wysoki. Martwię się tym bo niewiem dokładnie co to oznacza. Czy są jakieś sposoby na zmniejszenie poziomu żelaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela, ja na temat zelaza nic nie wiem niestety. Nawet nie znam swojego poziomu :( Wlasnie wrocilam z wizyty w GP. Trafil mi sie ciapaty oczywiscie i wizyta trwala moze 5 min. Wyliczyl ze jestem w 7 tyg. ciazy i porod na 7 pazdziernika. We wtorek mam spotkanie z polozna a za dwa tyg mam miec skan. Szybko nie? tu dziewczyny pisza 12-13 tydz. a u mnie w 9 tygodniu skan. No nic bede sie cieszyc jak zaproszenie przyjdzie. Cisnienie mam idealne powiedzial i chyba tyle. Apropo spotkania z polozna to mam w godzinach pracy i tak mysle czy juz w pracy powiedziec skoro naleza mi sie wyjscia do lekarza w godzinach pracy czy jeszcze poczekac do skanu. Tak boje sie aby za szybko sie nie pochwalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna.........................9.02.10.......... 39...... ....Londyn oczekujac na Zuzie...........8.03.10..........35.......Goole/Doncaster Izabell1982.....................20.03.10..........33.... . .Londyn/Hounslow madziulek30....................13.07.10.........17 .......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 17........ ..birmingham malinoakowa...................15.08.10.........12. ......... londyn< br /> oliwia87.............22........08.09.2010.........11.... .....Trowbridge krisana..............25........16.10.10........... 7 ...........londyn/nw milkaa88..........22 lata.....08.10.10...........7...........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........7.............Bedford Aurela86..........24.............31.08.2010........12... .......Ashford Marcia89.........20...............02.10.2010.......7.... ........Torquay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Ja tez mieszkam w anglii,obecnie jestem w 13 tc i mam takie pytanie,czy ktoras z was robila badanie na syndrom downa,na czym to polega moze wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki :) nikola2333 badanie polega na pobraniu krwi do zbadania - nie jest to pewne badanie tylko prognoza w stosunku do twojego wieku, stanu zdrowia itd jezeli wyjdzie im wysokie prawdopodobienstwo (podaja procentowo), to proponuja nastepne badanie (nie pamietam jak sie nazywa), ktore polega na pobraniu z kregoslupa twojej dzidzi plynu do badania - pamietaj tylko ze to jest ryzyko utraty plodu - ja stwierdzilam ze to za duze ryzyko i go nie zrobilam mysl pozytywnie - twoje malenstwo bedzie zdrowiutkie jak rybka zapytałam moją położną wprost, czy mogą pomóc mojemu dziecku jeśli wyjdzie że może byc chore, odpowiedź brzmiała nie, więc powiedziałam że aborcja mnie nie interesuje a stres z powodu wyników testu zdecydowanie bardziej by zaszkodził niż pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie emilia tez tak mysle zebys mogla jeszcze jakos wplynac na wynik ale robi sie to badanie tylko dla zaspokojenia ciekawosci i naraza plod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Emilia no wkońcu się pokazałaś.Gdzie byłaś jak Cię nie było. Mi w tym badaniu na syndrom downa wyszło że jest bardzo niskie ryzyko.Przysłali mi wczoraj list.Napisane w nim jest że bardzo niskie ryzyko jednak nie wyklucza choroby.Już za tydzień wizyta u położnej.Nie moge się doczekać.Chciałabym zrobić sobie usg 3d ale nie wiem od kiedy najlepiej je zrobić.Ja Wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliniakowa :) ano witam, no ja was dziewczyny cały czas na bieżąco czytałam , ale jakies takie dni miałam , że nic mi sie nie chcialo , u nas śnieg pada i 0 stopni :( brrr kiedy to sie skończy :( co do usg 3d , czytałam dużo o tym , ponieważ w wielkanoc jedziemy do pl i tam zamierzam sobie zrobic, i chyba najlepiej jest około 20 tygodnia, bo pózniej to wody płodowe są mętne , ale wiele też zależy od jakości skanera no i od twojego maleństwa które przecież jest bardziej ruchliwe niż przy pierwszym skanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to się dzisiaj nic niechce. Wszystkie dni takie same. Do tego kręgosłup piersiowy mnie boli. Z tym zwolnieniem z pracy dalej nic... dostałam na piśmie powody zwolnienia ale bez podpisu pracodawcy. Czekam na wyniki ze szpitala w sprawie tego żelaza. no i tak pozatym to nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w srode robilam badanie krwi na toxo i umieram z nieciepliwosci....ciekawe jak to tu lecza jak cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wykapana i szykuje sie spac....wcinam sliwki i mam straszne pierdziochy heheh ale juz nie moge z tymi zaparciami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz wraca z pl dopiero w pn i troszke mi smutno siedzez kotem (mam nadzieje ze mnie nie zarazil toxo bo ja wypatrosze ; ) )... i lozko zimne.. aby do pn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mąż poszedł do pracy. igrzyska oglądam. oglądam też zdjęcie na internecie jak dziecko wygląda w 13 tygodniu ciąży.też zaraz idę się kąpać.cosmopolitan może poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Marcia jezeli dostalas jakiekolwiek plamienie to lec odrazu do gp. jesli twoj gp jest do bani to przeciez w przychodni powinni byc inni lekarze i jak sie umawiasz na wizyte to powiedz ze chcesz np do kobiety isc albo do innego lekarza. jak ja dzwonie i sie umawiam to nie zawsze moj przydzielony gp jest w pracy wtedy przydzielaja mnie do innego. takim sposobem znam juz chyba wszystkich lekarzy w przychodni i wiem do kogo z czym isc hehe. jednak jak bylam w takiej samej sytuacji jak ty i plamilam najpierw w 7 tygodniu a potem jeszcze raz w 10 tygodniu to za kazdym razem jak szlam do przychodni lekarz dzwonil odrazu do szpitala na oddzial (peter ward) i w ciagu godziny mialam stawic sie na scan. i tak bylo dwa razy. za kazdym razem mnie uspokajali, robili szybkie usg czy wszystko jest ok no i git. mam nadzieje, ze u was tez sa tacy w porzadku lekarze. co dziwne u mnie w miescie nie ma chyba ani jednego pakola... no moze raz na miesiac jakiegos zobacze. a lekarze to juz mowy nie ma. i chyba sie z tego ciesze bo jakos ich nie lubie hehe. co do badan na syndrom downa to ja osobiscie uwazam, ze sa potrzebne. w polsce jest to tzw badanie przezernosci karkowej i jest wykonywane w kazdym prywatnym gabinecie ginekologicznym do 12 tygodnia ciazy. jest to usg. tutaj polega to na pobranu krwi ale mozna tez zrobic w postaci usg (tzn Nuchal translucency scan) tylko ze to kosztuje ;) za darmo robia tylko kobietom w grupie ryzyka czyli po 35 roku zycia. wiec jesli nie jestes w grupie ryzyka to nie musisz tego robic chyba,ze chcesz. ja osobiscie zrobilam i jak dostalam wyniki low risk to sie dopiero uspokoilam, ze z moja dzidzia jest wszysytko ok. z kolei gdyby badania wyszly zle to oczywiscie nie usunelabym ale mialabym czas zeby sie na to przygotowac.. nie wiem zasiegnac informacji co do opieki i oczywiscie nastawic sie psychicznie. zycze wam zeby wszystko bylo okkk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jakos sie mijamy. Ja w rana, Wy wieczorem na internecie :( Dzis mialam stresujacy poranek. Jakas glupia angielka stuknela mnie na rondzie!! Na szczescie nic sie nie stalo, lekko. Ja sie zdenerwowalam a ona- jakby codziennie tak walila kogos i zdziwiona ze ja mam jakies pretensje - przeciez samochod mam caly! wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Dziekuje wam za odpowiedz bo juz sie balam,ze to pierwsze pobranie krwi to od razu z kregoslupa dzidziusia,ale jezeli pobiara tylko moja krew to pojde,ale w razie czego na dalsze badania nie zgodze sie. A co do toxoplazmozy to ja mam 3 kotki w domku,midwife powiedziala tylko,zeby maz sprzatal kuwete i zeby myc rece po glaskaniu kota. Milego dnia dziewczyny i jeszcze raz dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dziś stresujący poranek. Niemiła sytuacja osobista. Nieważne. Trochę się zdenerwowałam i brzuch mnie bolał na dole. Kupiliśmy dziś coś co jeździ...wreszcie :D:D:D Można będzie już normalnie jak ludzie coś załatwić. Będzie szybciej. Do lekarza, na usg a później do szkoły rodzenia jak coś. Idę zjeść coś słodkiego:) Pozdrawiam mamuśki. Będę chyba wieczorem dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aurela, mam nadzieje ze juz wszystko Ok i dobrze sie czujesz :) Daj znac po wizycie co i jak. Moze i mi wreszcie uda sie wieczorem wpasc na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ok. Przestało boleć. Nic mi nie jest ani dzidzi. Ale mam ochotę na truskawki i colę:) idę do tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przepraszam że nie odwiedzam topiku, ale jakoś mi się nie chciało, a poza tym zamieszanie mam z tą moją pracą, sama nie wiem czy nie zostane zwolniona, u mnie w fabryce pracuje 600osób, a pracy mają tylko dla 300, no i z tego co niby plotki chodzą, praca ma być w Birmingham i mają nam wynajmować hotel na 4 dni i własne wyżywienie, mamy pracować po 10godzin, ale to na razie pogłoski, jutro mamy spotkanie z szefem fabryki i zobaczymy co powie ciekawego. Ja mam już czarne myśli, ale mąż jest pozytywnie nastawiony, no i jak mnie zwolnią to ciekawe czy będzie mi się należeć macierzyński, jak bym np, prace przez agencje dostała, ale pewnie będzie tak że dzisiaj zadzwonią że jutro do pracy tu i tu za dwa dni gdzie indziej, bleee..... Normalnie mieliśmy z mężem już wszystko poukładane, zaplanowane, wszystko wyglądało tak pięknie i beztrosko, a tu BAM! Wszystko legło w gruzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×