Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

milka88 my też mieliśmy wszystko pięknie poukładane i też nam legło w gruzach więc doskonale Cię rozumiem. Miejmy nadzieję żę jakoś to się ułoży wszystko. Tymczasem wybieramy się zaraz na taki jakby ryneczek. Zobaczymy co tam ciekawego. Podobno można kupić coś prawie za darmo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) ja jestem :) byłam dziś na USG. Ciąża książkowa, moje maleństwo ma 5mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!:) Dzis mialam wolne i wybralam sie na zakupy.Weszlam spontanicznie do dzialu dzieciecego w Matalanie i malo co juz nie skusilam sie kupic slicznych ubranek.Sa tam na prawde bardzo tanie i fajne ciuszki.Dla porownanie cen odwiedzilam tez Mothercare i ciuszki byly dwa razy drozsze,Poza tym nie byly jakies lepsze ani specjalnie fajniejsze.Pozniej zmobilizowalam sie do zrobienia salatki selerowo-ananasowej.A wy co tam porabiacie?? Ja swoje polowkowe usg mam 1 marca czyli ponad tydzien.Chcialabym zeby bylo wszytko ok i poznac plec dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ryneczek zaspaliśmy :) my też byliśmy w matalanie i tam rzeczywiście są piękne ciuszki dla dzieci i wcale niedrogie. teraz oglądam sobie "i kto to mówi". fajna ta mała Julie.hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdura usunęli mój post.napisałam tylko że film oglądam... i że na zakupy zaspaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak nie usunęli...nie wyświetlało mi się przez dobre parę minut i myślalam że go niema........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide gotować rosół
nie widaź moich postów i innych tematów od 19.20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej leniuchy co tu tak cicho?jestescie?ja dzisisaj bylam w pracy a teraz gotuje obiad bo moj maz wraca jutro.a tak pozatym to moja kolezanka rodzi wlasnie terazjuz 24h!!!!!! masakra a rozwarcie nadal 9cm i czekaja na 10cm biedulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada a w ktorym tyd teraz juz jestes?bylas prywatnie?slyszalas serduszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mieszkam w uk ponad 4 lata i spodziewam sie 3-go malenstwa :) w uk rodzilam juz 2 razy i to moja 7 ciaza. Zycze donoszonych malenstw :) moze ktoras kobietka jest z hrabstwa Gloucestershire?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 ciaz?ojej ty to masz doswiadczenie a ile maja twoje pociechy?ja jestem z londynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Londynie moj ojciec pracuje :) tak siedem Laura ma 9 OLivia 15 mscy 1ciaza Laura 42 tc 2 ciaza 8 tydzien poronienie 3 ciaza 7 tydzien poronienie 4 ciaza porod w 22tc synek zmarl :( 5 ciaza 9-12tc pozamaciczna zakonczona laparoskopia 6 ciaza OLivia 38tc 7 ciaza-obecna termin mam na ok 7-8 wrzesnia we wtorek mam scan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisana_ wg ostatniej miesiączki jestem w 7 tygodniu a wg USG i 5mm maleństwa jestem w 6 tyg. :) Słyszeć nie słyszałam ale widziałam takie migotanie na monitorze USG i lekarz mówił, że to na 100% czynnosć serca i ciąża zdrowa :) Jestem bardzo szczęśliwa. Byłam prywatnie w Polskiej Przychodni w Acton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam USG w miejscowym szpitalu i już doczekać się niemogę. Słuchajcie dziewczyny tam jest napisane że trzeba na godzinę przed pić dużo wody i nie można robić siusiu. Niewiem tylko czy trzeba być na czczo czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Jak się czujemy dziś?Ja chyba wczoraj poczułam swoją dzidzie:DPrzynajmniej tak mi sie wydaje:) Normalnie bosko:) Za tydzień wizyta u położnej.Czuje się już w miare dobrze. Czasem jednak brakuje mi energi.Jak narazie przytyłam sobie 3kg:) I chyba wciąż rosne:)Brzusia już się ukryć nie da:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maliniakowa, czyzby pierwszy kopniak? :) Super. Dzis pierwszy raz przytulilam sie do kibelka, ale oszczedze Wam szczegolow :) Ja jutro mam pierwsze spotkanie z polozna. Jak ono wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) nowy tydzień więc aktualizujcie tabelke fisiowna.........................9.02.10.......... 39...... ....Londyn oczekujac na Zuzie...........8.03.10..........35.......Goole/Doncaster Izabell1982.....................20.03.10..........33.... . .Londyn/Hounslow madziulek30....................13.07.10.........17 .......... staines emiliabhx....................... 28.07.10......... 18........ ..birmingham malinoakowa...................15.08.10.........12. ......... londyn< br /> Aurela86..........24.............31.08.2010........12... .......Ashford oliwia87.............22........08.09.2010.........11.... .....Trowbridge krisana..............25........16.10.10........... 7 ...........londyn/nw milkaa88..........22 lata.....08.10.10...........7...........Bradford maadaa...........27 lat........07.10.10..........7.............Bedford Marcia89.........20...............02.10.2010.......7.... ........Torquay aleeeeeee siódemek tutaj :D patinka26 witamy na forum Aurela86 ja godzinke przed usg jadłam śniadanie , siusiu zachciało mi sie w poczekalni ale nie poszłam bo nie chcialam przegapić jak mnie zawołają ;) ale spokojnie możesz coś zjeść - tak myśle ;) Maliniakowa a Ty kochana ten sam tydzień co ja ? boja dziś sie ważylam i tylko 2kg mi przybyło a myślałam że co najmniej 5kg bo ciągle jem ;) ale maleństwa jeszcze nie czułam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś z mężem na USG. Ale fajna dzidzia:) Wszystko ma na swoim miejscu:) Tak się cieszę!!Huraaaa. Niesamowite uczucie. Nasza kruszynka ruszała się tam w środku, na ekranie było widać. Miałam tez pobieraną krew i umówiłam się na drugą wizytę z położną. Mam za 2 tygodnie. Z USG tutejszego wyszedł mi nowy termin na 28.08.2010. Dzidzia ma 7,2 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa ja w 18stym tygodniu i zdarza sie mi poprzytulać z kibelkiem ;) ale tak widać już musi być :) z tego co czytam różnie wyglądają te spotkania z położną, na pewno zbada ci ciśnienie , być może zważy i zmierzy , założy ci książkę ciążową , w którą bedą wpisywane twoje wszystkie wyniki badań , zada ci duzo pytań odnośnie historii zdrowia , powinna dać ci mnóstwo ulotek i książeczek odnośnie ciąży itp , nie zapomnij zapytać o NHS Maternity Exemption Certificate o ile jeszcze jej nie masz - to ta karta dzięki której nie płacisz za leki i dentyste :) a na koniec jeśli nie poda ci daty pierwszego usg to powie że dostaniesz zaproszenie pocztą :) i to chyba tyle może dziewczyny coś jeszcze dopiszą , bo mogłam coś zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Emilia :) boje sie troche ze jakis pytan nie zrozumie. Angielski Ok, dogaduje sie, ale zwroty medyczne, choroby czy szczepionki to nie mam zielonego pojecia. Moze jakos dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie emilia dobrze opisała. Ważenie, mierzenie, pytania o choroby, uczulenia. Nic strasznego:) Data ostatniej miesiączki. Mogą pobrać jeszcze mocz i wysłać na badania do labolatorium.hmm...dostaniesz taką teczkę jeszcze i tam wszystko na temat ciąży będzie. Dużo ulotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela86 , no wiem :/ medycznego nie używamy na co dzień , ale spoko dasz rade , ja na wszystkie odpowiadałam "nie" :D - na nic nie chorowałam , zresztą ja pierwsze spotkanie położnej miałam w domu, więc mąż mi dużo pomógł :) zaraz lukne do mojej książeczki i powiem ci mniej więcej jakie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i niema jakiś trudnych zwrotów medycznych Nas tylko denerwowało to że pełno jakiś dziwnych skrótów w tych dokumentach i można tego czasem nie zrozumieć. a inne słówka... medicines... blood... drug... allergy... takie raczej proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje detale , skąd czy mężatka, jaka religia i te same pytania o twoim partnerze , czy palisz czy używki i ile mniej wiecej , na wszystkie miałam "nie" oprócz alergie - tu musiałam podać na co i kiedy - medications in last 6 months - podalam że tak Feminax zawsze przy okresie - i czy biore acid folic - kwas foliowy - tak , pytania nie są trudne , jak nie zrozumiesz to ona powinna ci wytłumaczyc , pózniej jak sie czujesz psychicznie , data ostatniej miesiączki , zapyta sie czy chcesz wszystkie badania krwi wymienione w ksiazeczce , czy np nie życzysz sobie na hiv itp , być może pobierze ci krew lub umówi na kolejne spotkanie na pobranie , lub powie żebyś umówiła sie w rejestracji , głowa do góry :) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×