Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek30

czy sa tu dziewczyny z Anglii,ktore oczekuja pierwszego dziecka?

Polecane posty

tak scan jest naprawdę fajnym przeżyciem:) co do epiduralu to nie bój się.napewno wszystko będzie dobrze. ja miałam też wkłucie raz pomiędzy kręgi jak leżałam w szpitalu na zapalenie opon mózgowych.nie bolało ale czułam dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka ale słodkie maleństwo :D babki a dzis jest ten program o rodzeniu w uk :) channel4 godz 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niemogę znaleść u siebie tego channel 4 mam cyfrowy polsat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emiliabhx a Ty jaką masz telewizję? może my też mamy a niewiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nic straconego www.channel4.com tam są wszystkie odcinki które lecą w tv :) dobrej nocy , wypoczywajcie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarciA89
Czesc dziewczynki:) dluugo sie nie odzywalam , ale t dlatego , ze nie mam neta w domu cos sie stalo i bede miala moze dopiero za tydzien:( Teraz korzystam z kafejki , ale nie mam za duzo czasu. ogolnie czuje sie dobrze , w pracy szefowa jednak bardzo mio zareagowala wiec krisana nie bylo sie czego bac:) Pozdrawiam was dziewczynki odezwe sie jak bede miala neta w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ogladalam wczoraj razem z Moim ten program na channel4. I o dziwo Moj stwierdzil ze porod to nic strasznego i myslal ze jest gorzej :) Teraz z wieksza checia ze mna pojedzie bo wczesniej mial stracha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mam nadzieje ze u wszystkich w porzadku.jade za niecale 2 tygodnie do Polski i mam nadzieje ze wypoczne. Mam pytanie czy mialyscie krotkie twardnienie brzuch.Ja sie nieco wystraszylam bo wczoraj jak sie obudzilam i tak z prawej strony mialam kilkusekundowe twardniecie.pozniej nad ranem tez.czytalam duzo na ten temat na forum,ale po tym mam jeszcze wiekszy mentlik w glowie.moze wiecie cos na ten temat??? VYB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja tylko na chwile przywitac sie z Wami mam nadzeje ze u Was wszystko w porzadku :) Patinka sliczna masz kruszynke :) Ja juz po skanie w koncu widzialam moja dzidzie jest taka mala ale raczkami juz dobrze wywija serduszko w porzadku tak ze jest mi juz lzej . Milej nocki Wam zycze buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też mam twardy brzuch czasami. Albo wzdęty ale przechodzi jak biorę nospę. Nic strasznego się nie dzieje wtedy tylko czuję taki dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! przepraszam za nieobecnosc ale bylismy z moim chlopakiem na wakacjach w tunezji. Kupilismy bilety kiedy jeszcze nie wiedzielismy ze jestem w ciazy. Ogolnie wycieczka super cieplutko przyjemny klimat, ale jedzenia dla mnie bylo okropne. Nic mi nie smakowalo, jedzenie bylo dla mnie bez smaku. Do tego doszly duze mdlosci ktore zaczely sie na dwa tygodnie przed wycieczka. Przez caly pobyt marzyl mi sie polski bigos z tluczonymi ziemniakami!!!!!! Wczoraj wrocilismy a dzis jade do Polski na tydzien wiec spelnie swoje zmachcianki. Przy okazji odwiedze swoja gin i zrobimy badania! Czuje radosc przemieszana ze strachem bo poraz pierwszy zobacze swoja DZIDZIE na usg. Ja z obliczen jestem w 10tyg ciazy i oprocz ogromnych mdlosci i braku apetytu czuje sie dobrze. Ja w Angli mieszkam w okolicach Bristolu, czy jest tu moze ktos z tych okolic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie z tą Tunezją. Tylko boję się latać od jakiegoś czasu. Chętnie wybrałabym się nad morze i posiedziała sobie pod parasolem. Najlepiej żeby mnie mąż jeszcze wachlował:D hehehe Też mam chęć na bigos. Chyba sobie jutro zrobie!mniaaaaam:) Wczoraj zaczął mi się 14 tydzień. Dolegliwości powoli ustępują. Powoli...wczoraj zjadłam takie warzywa na patelnie z lidla i myślałam że będę przytulać kibelek. Na szczęście nic takiego się nie stało. Miłęgo dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarciA89 trzymaj sie kochana ,cieszymy sie że nie zapomniałaś o nas ;) odezwij sie jak już będziesz miała neta :) pozdrowienia ciepłe dla ciebie maadaa a to twój partner nie chciał byc przy porodzie? a program fajny :D i muszę powiedzieć że ta dziewczyna miała świetną położną :D madziulek30 ja tylko jak jade do teściów na wieś do pl to wypoczywam , ale u moich rodziców jak jestem to niemożliwe bo ciągle ktoś w odwiedziny chce przyjść i koleżanki dzwonią itp , ale to jest bardzo miłe :) myśle że nie ma co sie na zapas martwic twardnięciem brzucha dopóki nie ma innych niepokojących objaw np plamienie lub krwawienie, tutaj powiedza ci że to normalne :) Oliwia87 suuuper wrażenia z usg nie zapomniane a gdzie zdjęcie ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie albo na wieś bym sobie pojechała...pospacerować po lesie, wyciszyć się.ta anglia nudna, szczególnie jak się nie pracuje bo jesteś "niedyspozycyjna (ciąża)"...to smutne ale prawdziwe już niemogę doczekać się lata albo raczej jesieni bo wtedy dzidzia będzie już z nami i będziemy sobie z nią spacerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziaaa82 no najważniejsze że wróciłaś do nas cała i zdrowa :) i znowu wakacje :) mmmmm polski bigosik mniam najlepszy od mamy :D oooo i pierwszy skan :D polski ginekolog na pewno poda ci inną date , czytałam ze bardzo często tak jest a później sie okazuje że polscy lekarze byli faktycznie bliżsi terminowi porodu :) ja mam do Bristolu niecałe dwie godz autem , ale mój mąż często licytuje stamtąd motocykle :) kochana udanych wakacji w pl :) wracaj do nas szybciutko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. Czy Moj wczesniej chcial to raczej nie bo bal sie ale oznajmilam mu ze musi byc i koniec. Tym bardziej w Anglii. Po prostu mial jakies straszne wyobrazenie o porodzie chyba. Teraz juz OK i z checia bedzie ze mna, nie tylko z przymusu :) Tunezja :) Faaajnie. My bylismy w Hiszpani 3 tyg temu i tez jak planowalismy to jeszcze w ciazy nie bylam. Teraz juz boje sie latac. Jakos tak. Do Polski na Wielkanoc jedziemy autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maadaa mój zawsze chciał być przy porodzie i obawiam sie że odechciałoby mu sie gdyby obejrzał film ;) jeżeli nie chciał by być to poprosiłabym mamę żeby przyleciała , my też śmigamy do pl na wielkanoc :) ktoś pije kawkę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papap i przywieź nam ten bigos :D ja nie pracuję w ogóle.piszemy odwołanie.szukam pracy jakiejś ale narazie z marnym skutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sobie kanapkę zrobić jakąs i zaraz wracam. emiliabhx Ty to prawdziwa kafeterianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jakoś nabiał od poczatku ciązy nie wchodzi :( a szkoda :( tylko tyle co mleko do kawy albo herbaty :( że nie wspomne o jogurcie :( co zamierzasz jesli odwołanie nie pomoże? ja też szukałam roboty ale wszystko było w magazynach i naprawdę ciężko :( i dziwne że kobiety wysyłali i dałam sobie na spokój i złożyłam claim w jobcentre i nie narzekam :) jak sie cos trafi to fajnie , chociaz nawet na pół etatu :) pogoda dupna u nas , leje deszcz ale jest 7 stopni na plusie :) kafeterianka :D hahaha a co mi innego zostało jak nawet na spacer ani zakupy wyjśc nie można :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Wkoncu mam neta,pewnie znowu zaraz coś poprzestawiam i nie bedzie ale póki jest to korzystam. Przeczytałam to co straciłam i co do porodu mój niestety po oglądnieciu kilku filmów stwierdził że absolutnie nie może ze mną pójść:( Może zmieni zdanie(mam taką cichą nadzieje). Poza tym byłam u dentysty.Masakra poprostu. Bez znieczulenia bo stwierdziła że wybrałam sobie zły czas na leczenie a wogóle dziurka nie duża więc boleć nie będzie.Pomyliła się.Myślałam że będe gryzła ściany. Masakra.W dodatku zaaplikowała mi lekarstwo które tak cholernie boli że zaraz poprostu nie wytrzymam. A jak tam wasze brzuszki? Mój rośnie.Ale ostatnio przestałam czuć to moje pukanie od srodka i oczywiście naczytałam się głupot już i mam takiego stresa że szok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo Maliniakowa :) to ty wciąż masz lekarstwo w zębie? współczuje starsznie , a dentystka polka, ciapata? bbrr nie lubie dentystów to pewnie taki uraz z dzieciństwa jak trzeba było wystać swoje w kolejce kilka godzin a pozniej bez znieczulenia itp i te obskurne poradnie w polsce w latach 80-90 brrr ale najważniejsze ze neta masz:D a jakie pukanie od środka? nie stresuj sie kobieto , bo ani na ciebie ani na maleństwo to dobrze nie działa ja ostatnio czułam wyraźnie jakby kopnięcie :D ale to tylko flak mi sie przewrócił :( bo głodna juz byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×